Фідерасти в Кустині закрились

тут те шо не вписується взагалі ні в які рамки.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Фідерасти в Кустині закрились

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Навіщо проводити такі кубки, якщо закривати вхід учасникам??? :?:
Відповідь в мене одна - знають, що їх там порвуть, як тузік тряпку 8-) От і закриваються від правильних рибаків-карпятників...Бо в Кустині вже ніяка "пиляка" не допоможе проти майстерності та знання водойми ;)
Хто що думає з цього приводу?!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерасти в Кустині закрились

Непрочитане повідомлення stal1n »

а про що саме йде мова?
можете ввести в курс справи?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Фідерасти в Кустині закрились

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Народ який має заохочувати до карпфішингу, починає відбивати охоту :)
ФІдерація вирішила зробити закритий кубок, тобто мають право поборотися за нього тільки ті хто в Рівн. фідерації. Ще можна назвати дане дійство - вступіть у фідерацію і тоді матимете шанс пообривати снасті в Кустині на ставку Щевича...І дуже хочеться організувати змагання проти тих карпятників, щоб надерти...щоб показати клас ;)
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерасти в Кустині закрились

Непрочитане повідомлення stal1n »

І дуже хочеться організувати змагання проти тих карпятників, щоб надерти...щоб показати клас
ну таку Щевич і Ко виграли чемпіонат у Маклашеві, Ви там приймали участь? Якщо так, то чому їх не наказали?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Фідерасти в Кустині закрились

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Нажаль, роботу змінив і через це не маю змоги поїхати на пів тижня на риболовлю :cry:
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Фідерасти в Кустині закрились

Непрочитане повідомлення Valldemar »

ну таку Щевич і Ко виграли чемпіонат у Маклашеві, Ви там приймали участь? Якщо так, то чому їх не наказали?
Вовчик ти сам знаєш чому не наказали., тому що існувало багато маленьких та великих АЛЕ, Над якими будемо працювати,та зробимо для себе висновки стосовно всього того що ми побачили та на своїй шкурі прочухали на даних змаганнях. Хто в ролі спорцмена а хто в ролі спостерігача зі сорони. Та зробивши висновки і попрацювавши над своїми помилками, я думаю, що дамо гідний бій наступного разу. Адже чи не всі з нас в перше приймають участь в таких змаганнях. І не будемо зважати, на нашу "столь" безмежну вічливість до старших по віку та риб. статусу людей, та їхні неодноразові порушення, а будемо змагатись по правилам які стосуюця всіх: будь ти простий сорцмен чи голова риби рівного для всіх правила однакові :!:
Аватар користувача
zolotnik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 19 червня 2008, 00:00
Телефон: 0673623213
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерасти в Кустині закрились

Непрочитане повідомлення zolotnik »

Не имея желания регистрироваться на этом сайте, попросил друга разрешить написать небольшее письмецо для НЕТИТУЛОВАНОЙ ШАВКИ г.Ровно шалунишки.
Уважаемая шавочка не врите людям что у вас нет времени поехать на соревнование,я думаю что после всех соревнований в которых вы принимали участие
вас опускали ниже плинтуса,так как вы вообще далеки от карповой рыбалки.
Это первое. В нашей федерации не фидерасты, а нормальные цивилизованные люди которые любят рыболовлю, и продвигают любимое дело, обучая начинающих спортсменов.
Теперь о главном, за свой базар ответиш по понятиям, я лично займусь твоим ОПУСКАНИЕМ, смысл солов ты понял. По поводу рангов и титулов с тобой базарить не очем, ты есть понос который постепенно растворяется как бойли на которые мы ловим.
Советую ко мне ближе на сто метров не приближаться ГАВНОМ ПРЕТ. К стати засрался на одном сайте и всплыл на другом.
Душман (Брагин В.В.)
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Фідерасти в Кустині закрились

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Не досить гарне повідомлення!!! Але форум є форум - все залишається для історії!!!
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Фідерасти в Кустині закрились

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Якщо на одному форумі Пірожку лижуть жопу його шавки...ну думаю на іншому на це йому не варто розраховувати. Це по-перше.
По-друге.
Що та підерація пропогандує??? Закрите суперництво??? Чи розповіді про чудо бойли, які вартують за тиждень до змагань 350грн., а вже після виймання сектору - 600грн.??? Лохотрон і компанія! Нездивуюся, якщо "чудопиль" з'явиться в магазині у друга...або у двох. Але який нормальний чоловік купуватиме таку під...ку?
Вася, покажи свої "О ВЄЛІКІЄ" результати на Україні... ось тоді вже можеш понти клеїти. Причому напряму, а не через друзів...(майбуть до цих пір зареєструватися не спроможний).
І найбільше смішні твої висловлювання на підер-форумі :lol: В тому році - обісрався, але нажаль цього року в мене не було часу поставити жирну крапку в даному протистоянні :cry: і тобі пощастило(на офіційних змаганнях), а на всіх інших підерація закрилася від жопонадирання :lol:
Аватар користувача
Patik
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 316
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерасти в Кустині закрились

Непрочитане повідомлення Patik »

Не могу не отреагировать на оскорбительные для всех членов РОФРС, форумчан rybalka.rovno.ua и для меня лично, вызказывания в данной теме. Посколько, выступление shalun_99 на прошлогоднем кубке карповых команд г.Ровно спонсировалось моим магазином "Альбатрос" многие рыболовы ассоциируют этого человека как участника команды "Альбатрос" и соответственно, вся эта грязь, высказанная на данном форуме, бросает тень на репутацию моего магазина и всех людей которые в нем работают, а также выступают за нашу команду в различных дисциплинах рыболовного спорта. Довожу до сведения всех форумчан что в данный момент "Альбатрос" не спронсирует ни одну карповую команду. Неделю назад у меня был телефонный разговор с Павлюком Владимиром, в котором я ему об этом сообщил. На его просьбу оставить название своей команды без изменений, я согласился, но в связи с последними возмутительными высказываниями в адрес РОФРС и всех форумчан rybalka.rovno.ua, я поменял свое мнение и категорически возражаю, чтобы команда В. Павлюка называлась "Альбатрос". Так как, я не могу указывать другому человеку как называть свою команду, прошу всех форумчан принять к сведению, что команда
В. Павлюка не имеет никакого отношения к рыболовному магазину "Альбатрос".

PS
Володя, я считал тебя молодым-горячим и целеустремленным карпятником с высокими амбициями и списывал на возраст твои жаркие перепалки с форумчанами, но сейчас я вижу только хамство и затаенную обиду на всех. Я не хочу никого поучать, но есть мудрая фраза - поступай с людьми так, как хотел бы чтоб поступали с тобой.
Спиннинг - наше главное оружие !!!
BOBR
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 18 травня 2010, 01:02
Контактна інформація:

Re: Фідерасти в Кустині закрились

Непрочитане повідомлення BOBR »

Долго смотрел издали на происходящее, на форумах заранее прошу прощения, если кого-либо обижу.
Мне кажется Ровенские карпятники идут немного не в том направлении.
Во-первых, нас не так много.
Во-вторых, одному в этом (ровно как и в другом) виде рыбалки пробиться тяжело, а информация даётся путём проб и ошибок.
Где то, я вполне понимаю Володю
Идею объединить карпятников региона приветствую на все 100%.
Но ребята воюйте не словами, а достижениями.
Не пишите чюхню, а выкладывайте фото и пишите отчёты.
Не оскорбляйте людей, не имея на то оснований.
Не плюйте в колодец, с которого потом пить
И помните, опасна не та собака, которая лает, а та, которая выжидает и кусает.
Мне понятно лишь одно: рыболовы разбились на 2-а лагеря.
Но попробуйте заглянуть вперёд ---ЧТО ДАЛЬШЕ???????
Чем плох Щевич И.П. рыбак от бога, уважаемый не только рыболов-спортсмен, но и прекрасный организатор и лидер.
Считаю вершиной неуважения писать в данном тоне, обижая не только членов ФРСРО, а в первую очередь ЛЮДЕЙ.
Ставя жирную точку в данном сообщении, прошу Василия и Володю немедленно прекратить бесполезный срач и заняться делом.
Пусть Вася в лице Федерации, а Володя в лице Ровенского карпового клуба перестанут стыкаться лбами и цепляться за слова и тезисы.
Наберитесь терпения забудьте про обиды.
В любом исходе вашего конфликта знайте ---за Вами люди. И пострадают в первую очередь они.
В свою же очередь от лица Федерации рыболовного спорта Волынской области и в частности от карповой команды "БОБРЫ", готовы оказать максимальное содействие в сглаживании конфликта, а также помочь в развитии карпового движения не только словом, но и делом.
Посему приглашаем на тренировку в Шепель членов Ровенского карпового клуба и всех карпятников Ровенщины.
А также просим регистрироваться на чемпионат Волынской области Регистрация тут
ЗЫ Ни в коем случае я не пытаюсь кого либо столкнуть головами. Это всего лишь обмен опытом и повышение спортивного мастерства.
Для уравнивания шансов и исключения выигрыша «перспективного сектора» соревнования будут проходить по правилам FIPS с делением водоёма на 3-и зоны (А B C). В каждой зоне распределение мест производится по весу улова (1 балл равен одному грамму). Далее 1-ые места зон (в зависимости от величины улова) занимают соответственно 1-е, 2-е и 3-е места в общем зачёте, соответственно 2-е места в зонах разделяют 4-е, 5-е и 6-е место. И так далее.
Приятная новость для любителей кормиться. Ограничение прикормочного шара в 40мм снято и действует новое в 70 мм.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Фідерасти в Кустині закрились

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Саша, навіть так - Олександри(Патік та Бобр). Щиро вибачаюсь за те що образив переважну більшість членів Рівн.федерації. :oops: чесно - каюсь.
Але неприємно коли люди знають, що не маю змоги відписати на сайті та далі виливають бруд на мене. А керівництво форуму ще і очі на це закриває так як і до цього робило(як висновок - винний тільки я). Але не про це...
Саша(Бобр), нажаль через те, що змінив роботу, не маю змоги приймати участь в змаганнях(максимум можу виділити п'ятницю - неділю). Отакі справи щодо участі...
Якщо матиму змогу - обов'язково завітаю до Вас на Шепель...на ту загадкову та непередбачувану водойму. Можливо там і побачимося ;)
BOBR
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 18 травня 2010, 01:02
Контактна інформація:

Re: Фідерасти в Кустині закрились

Непрочитане повідомлення BOBR »

Думаю время для 1-их соревнований найти смог бы. Но я не к тому.
Карпятник без практики- это лжетеоретик...
ЗЫ Ждем не только на соревнованиях но и на простых тренировках.
Кассий
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 12 березня 2011, 02:46
Контактна інформація:

Re: Фідерасти в Кустині закрились

Непрочитане повідомлення Кассий »

Мля, как у вас все сложно, вот это интриги... :lol: :lol:
Рыбка моя, семушка, отпусти, а?
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерасти в Кустині закрились

Непрочитане повідомлення DerSieger »

це двіжло було рік назад і всі питання вирішились.
тему закриваю!
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Закрито

Повернутись до “Флуд у флуді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість