Озеро Чорне велике

Опис водойм інших областей та закордону: інформація про власника, умови лову, координати. Не звіти!!!!
Правила форуму
Перше, воно і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Озеро Чорне велике

Непрочитане повідомлення nazrik »

http://shatsk.com/ozero-chorne-velyke
Народ на вашу думку, яка популяція коропа на даній водоймі.В описі, приписують що риба присутня і короп і сазан, можливо хтось рибачив, і знає інформацію.Матиму можливіть порибачити, тому хочу знати чи варто з собою тягнути всі снасті, чи тільки поплавчанку.
Дякую :D
Рибак
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Озеро Чорне велике

Непрочитане повідомлення stal1n »

nazrik писав:http://shatsk.com/ozero-chorne-velyke
Народ на вашу думку, яка популяція коропа на даній водоймі.В описі, приписують що риба присутня і короп і сазан, можливо хтось рибачив, і знає інформацію.Матиму можливіть порибачити, тому хочу знати чи варто з собою тягнути всі снасті, чи тільки поплавчанку.
Дякую :D
однозначно тягни все!
ось і розпишеш тут нам усім що там і по чьом ;)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Озеро Чорне велике

Непрочитане повідомлення nazrik »

:lol: ну да, то мене кохана точно приб'є, не буде кому писати))))
Ще думки
Рибак
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Озеро Чорне велике

Непрочитане повідомлення nazrik »

Діло в тому що, в мене будиночок буде за 100метрів від озера, якщо б прямо на березі то це взагалі не обговорювалося б, а так то трохи не добре, прийдеться або сидіти або носитися(((
Рибак
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Озеро Чорне велике

Непрочитане повідомлення nazrik »

Всім привіт)
Відпочивав 3 дні на озері.Враження позитивні.Погода була так собі, але водичка тепленька.З берега ловити можна безкоштовно, а з лодки платно.
Що сказати по кількості риби на водоймі : власник котеджу плавав на лодці закормлювати собі місце на вранішню риболовлю на коропа, дай на все мабуть що попадеться.Казав що коропа десь пару років назад запускали, але невідомо у яких кількостях.Він ловив коропа навіть з берега в ліліях.Я лише брав поплавочні вудки, зранку закормив сипучкою, ввечері пішов, то в улові було 2 підлящика , 5 сомиків, 4 верховодкі та 3 плотвичкі (вся риба на ладошку).На уху насмикав, але із-за ліні її ввечері чистити, кіт її їв цілу ніч, з вікна бачив))))))))))).Одне ще з позитивних моментів це те що дорогою на пляж, ми ішли лісом і зліва справа валом ожини, їж нєхачю)))
Наш будиночок зліва
Зображення
Місде де я ловив
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Рибак
Відповісти

Повернутись до “Водойми не Рівненщини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей