Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Djebers
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 44
З нами з: 08 лютого 2011, 08:46
Звідки: Днепропетровская обл. г.Павлоград
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення Djebers »

Интересно, как проходят соревнования, промежуточные результаты...
Ждем-с ;)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

л1дируэ монстерс тим - 5.67кг. - 3 риби.
Саюр - 3.42кг.
Вдала рибалка - 2.94кг.
Це результати до 24:00
Нараз1 все зм1нилося та л1дируэ команда Скольмо, майже 10 кг.
Вс1 команди обрибилися, але....
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

скольмо - красава....валить як з кулемета. Хто другий - 1нтрига!
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення _magic »

Закончился фестиваль в Грушвице...
Было поймано около 260 кг рыбы...
1 место- Скольмо
2место-Аматоры
3место 2бакса...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
General
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 06 травня 2011, 11:02
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення General »

Фестиваль закінчився - а вже жду нового виїзду. Вражень багато, чудово проведені вихідні + рибу потягали. Хлопці, велике прохання до тих хто фоткав - зібрати якось всі фото до кучи, щоб всі учасники мали змогу перекинути собі.
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення nazrik »

Все пройшло на Ура. Велике спасибі організаторам, спонсорам та звичайно учасникам фестивалю.Особисто наша команда отримала задоволення, так як виступала вперше.Чекаємо на нові зустрічі :D
Хай рве)))
Рибак
BOBR
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 18 травня 2010, 01:02
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення BOBR »

Молодцы!!!
Поздравляю с завершением феста.
Ввиду того что нам предстоят соревнования на данном водоёме, просьба выставить карту секторов и результаты. Будем очень признательны. Ну и конечно желательно отчётики.
З.Ы. Во время вашего феста, был в роле тренера у начинающих карпятников с Луцка на Шепле. Результат 13 карпов (прибл 80 кг).
НЧНХ. До скорых встреч на водоёмах.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення DerSieger »

усім привіт!
трохи познімав чохли, можна вже і відписатись….
по-перше, хочу подякувати всім учасникам за теплу, дружню обстановку, за класну спільну рибалку, да і спонсорам земний уклін.
по-друге ось вам офіційний протокол фестивалю.
Зображення

та на прохання «бобрів» карта секторів. (чи тіпа карта)

Зображення
враховуючи формат заходу було вирішено розміщати всі сектори на одному березі для того, щоб всі команди могли спокійно спілкуватись один з одним і не потрібно було б далеко ходити один до одного в гості. сектори всі розмістились один за одним та були невеликі, біля 25 метрів і тільки 1-ший сектор був трішки окремо в зв’язку з рельєфом. по «хітроумному» плану 11 сектор мав перенаправити хід риби за острів з її виходом на всі сектора для того щоб всі могли нормально половити. але в зв’язку з організованою провокацією задумка не здійснилась. та не будем про погане.

а от хорошого було багато. як я вже казав було класне спілкування, і відро смачних шашликів та 25 чоловік навколо того відра, і нормальна погода. було і багато смішного – літаючі підсаки, купання в одежі, sms-інформування про покльовку та реакція сонного рибалова на таке інформування, і навіть весела черга в туалет.
дуже порадували «аматори» (як ми їх між собою називаєм «малишня») видно було шо хлопці дуже сильно хочуть ловити рибу і робили все можливе щоб її ловити, аж в «поривє страсті» сложили нову палку. і хлопці мало того шо стали «відкриттям року» та ще й вирвали 2-ге місце обскакавши нас на 700 грам. ще раз вітаю з вдалим початком. молодці!

а тепер про саму ловлю риби. в нашої команди була розроблена «хитра» тактика і стратегія. враховуючи той факт шо ми як і обіцяли, приїхали не з пустими руками, то команди «максимус» та «лукас» після пари годин спілкування були нейтралізовані як суперники на весь час фестивалю)))
ловили ми «трофейними» лінійками на дві зони – м'ясо та фрукти десь метрів 15-20 далі прикормочних п’ятен на відстані ~85-90 метрів. полуниця працювала, а от креветка шось мовчала. прийшлось експериментувати. в результаті три наших найбільших риби + обрив поводка з великою рибиною в березі «повелись» на тандемовські краб/банан з поп-апом монстер краба діповані в японській калямариці.
ну і дуже ми були раді що вже другий рік підряд берем «біг-фіш» на рівненських фестах.
після фестивалю виніс для себе декілька висновків. по-перше ше не перевелись на рівненщині нормальні люди і є з ким порибачить. по-друге треба приділяти дуже велику увагу поводкам. прикрий обрив мого комбінованого поводка під самим берегом з чималкою рибиною не дав нам забрати в «скольмо» середню вагу Зображення і «наказати» малишню.
була парочка готових куплених поводків, та вони хоч і ловили рибу але за шо завгодно тільки не за нижню губу. вчитись ше є багато чому, розвиватись є куди, а досвіду взагалі у нас немає.
зрештою, як на мене, фест пройшов дуже добре. я довольний і думаю решта учасників теж не сильно розтроїлись. по крайній мірі, ніхто нічого не казав.
да й таке…
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Бобёр
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 09 березня 2011, 17:53
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення Бобёр »

та на прохання «бобрів» карта секторів. (чи тіпа карта)
Спасибо.
Зображення
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Довго думав чи писати звіт...наважився.
1. Непоїхав Віталій - вже трабл...
2. Сектор - бомба....ха-ха-ха-ха-ха.
3. Сусіди - повага!
4. Переможці - респект.
Тепер по порядку!
Завжди тягну нормальний сектор, фіг вам...забрав той, що останній. Бачу, що потрібно валити маркером....намалював. 140м. - 1,2м.,130м. - 1,5м. ,120м. - 1,8 м., 110м. - 1,5м., 100м. - 1,5м., 90м. - 1,2м...далі все сумно....Залишається 1,8м. та ближня дистанція. Дві туди, дві туди...
Ітого за два дні - 10 кг. полуниці бойлів, банана - 4кг., кукурудзи(бойлів) - 2кг., пєлєтс - 10 кг., льон - 5кг., сипучка ПРОФІ - 10кг. Всилу склавшихся обставин - останнє місце...три риби, доречі вся на різні бойли, але повага для Монстра краба та Банана. Образливо через пересерон... :o :oops: :cry: Дуже образливо...
В РКК є свіженька ідея, стосовно проведення ... тссссс. секрет...поки-що...будемо шукати монстер-карпа
Всм дякую за сусідство, спонсорство!
Але найбільша повага - суддям!!!!!!!!!!!! Красавци! Риба - суддя вже на місці! Вночі риба - суддя в спальнику вже зважує! Красави!
Але образа велика, дуже! Це так, для тих хто...все, проїхали. Будемо рахувати, що я глухарь :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Від команди "Вдала рибалка" хочу подякувати всім учасникам фестивалю за хорошу компанію,відпочинок,і риболовлю.
Особливо хочеться винести подяку бригаді суддів,котрі вміло поєднали відпочинок,професіоналізм і нелегкий труд,завдяки чому рибу не приходилось маринувати в мішках. Щирий уклін спонсорам, які відгукнулись на дане дійство,що дозволило поділивши призи визначити велику кількість номінацій.
Дуже приємно було познайомитись з хлопцями,які завдяки форуму,і даному фестивалю обрали для себе цей цікавий спосіб рибної ловлі.
Паралельно з хорошими враженнями,мені як людині яка внесла,якусь лєпту в організацію фесту стали явними і деякі
недопрацьовки,які будуть виправлені при проведенні подібних акцій.
Так, що сезон відкрили,всім бажаю здоров"я, удачі і побільше ТРОФЕЇВ :!: :!: :!:
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення _magic »

Полноценные фотографии здесь
http://upload.com.ua/get/902597742/фест.rar
за паролем в пп
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення zerich »

Від себе та від своєї половинки хочу подякувати всім учасникам змагань , а особливо суддям , їх мабуть ми запарили найбільше =)
Тепер по суті - на фест їхав з ціллю вивести сім'ю та кума половити рибки , ну і поспілкуватись з однодумцями та поекспериментувати над новими тактиками, але після жеребкування зрозумів , що потрібно буде й попрацювати =) В'їхавши в сектор та оглянувши місце ловлі було прийнято рішення ставку робити на крупну рибу , адже наочна перевага сектора була колосальною, крім того в зв'язку з тим , що був присутні рибалка на протилежному березі який не приймав участь у фесті, потрібно також було пропускати рибу решту командам. Тому після маркування вирішив ловити на ближній дистанції та підбирати (фільтрувати) рибу з острова і пропускати з затоки з надією, що вона пройде під островом далі. Зрештою так і вийшло попрацювавши до 21.00 коброю (4 кг самокатів) поїхав завести дружину з корпоративу додому ,приїхавши о 3 годині ночі кум вже взяв 2 карпика 1,5-2 кг., мене це здивувало я розраховував на крупнішу рибу ) Тому з вірою у майбутнє відкидав ще кіло самокатів пішов в намет спочивати - довго чекати не прийшлось о 3.40 - 4.6кг. ну і далі як кажуть "понеслась". В 9 ранку поїхав за дружиною, повернувшись на водойму з сім'єю взнаю , що ми вже лідери і вага непогана , ну думаю значить тактика спрацювала , залишаю дружину з сином біля род пода а сам з кумом відійшов до рибацюг , повернувшись через 15 хв - бачу дружину з підсаком на березі з біг фішом на маті , ємоції переповнюють риба на перший погляд була досить потужною та товстою. Відразу перезакинув палку підкинув бойлів та передзвонив судді . Через 5 хв. приходить суддя , ми дістали рибу, поклали на мат, я з гордістю стояв біль коханої яка сама взяла таку рибу, але після того як суддя підняв безмен мене кинуло в піт - безмен показав цифру 13,5 , відразу шквал емоцій ( не так в мене чи дружини як в суддів та сусідів) , всі почали збігатися та фотографуватися ну я з першу і сам не міг нічого зрозуміти але під впливом емоцій також почав вірити в магічну цифру 13,5 , потім нарешті прийшов виспаний президент=) і попросив переважити рибу , після чого було проведене контрольне зважування яке показало 5,9кг., ну тут відразу всі спустились на землю і через 20 сек. в секторі вже нікого не було =) (окреме дякую Юрі від дружини , вона сказала , що віддячить тобі при на годі за твою розсудливість та тверезість :D ) Ну а далі все йшло до логічно завершення - поступово ми набирали обороти по середній та загальній вазі , і набравши комфортний відрив , я розслабився і зробив одну помилку , хтось на початку змагань приніс мені сипуху від трофея , я незрозуміло чим думаючи , змішавши хімію - наробив 20 шарів з коноплею , кукурудзою та тіршки самокатів . О 18.30 викидавши шари - довго чекати не прийшлось пару маленьких карпиків до 21.00 ми вже мали , нічого не підозрюючи я завіз дружину з сином додому , по дорозі думаючи над своїми діями зрозумів що шарами годувати не потрібно було - потрібно й далі кобритись. приїхавши в 23.00 на водойму - зробив контрольний перезакид , та пішов спати .В ночі знову ловився дрібний короп та ще й зранку 2 бакси ловлять біг фіш 7,8кг. прорахувавши протоколи я почав відпускати тузів до зважування=) (вибачайте судді та Вітя ) але в результаті це було правильне рішення.
Фестом я задоволений за винятком декількох ляпів в організації та не рівністю секторів.

ПС. На майбутнє джек пот по среденій вазі робити потрібно по 3-5 або 10 найбільшим рибам , адже якщо рахувати по загальній кількості , той хто зловить 1 велику рибу зможе забезпечити собі приз без особливих проблем. =)

Фотки скину пізніше.

До зустрічі на водоймах.
www.carp.rv.ua
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення Likar »

11 сектор виграшний в любому випадку.
але як поясните 9 сектор??? на що вони ловили? як годувалися?
Чи Скольмакс і Максимус зробили "акваріум" маркерами, а риба пішла на 9-ку?
Мої виїзди в цьому році Грушвицю (і не тільки) були невдалими, хіба що мій "малиш" (7 років)
мене обловив по-чорному.
Куплю шкуру браконьєра, дорого. http://likar.orq.ua/
Відповісти

Повернутись до “2011”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей