Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення Valldemar »

От і закінчився Перший фестиваль по спортивній ловлі коропа в с.Грушвиця, який проводився за організації Рівненського Карпового Клубу. Тому і хочу поділитися враженнями після участі моєї команди "Fishmasters" в даному міроприємстві.

1день
Раненько близько 7.00 посьорбавши в дома кави, та дочекавшись приїзду Колі на погрузку моїх речей, після чого вирушили за посилкою-призом від одного із спонсорів фестивалю ТМ "PROFI" . По дорозі забравши Назара дали курс на Грушвицю. Прибувши на водойму близько 12.00 побачили, що майже всі були в зборі, окрім Юри з кульками для жеребкування. Але не за довго всі були вже на місці. Вступне слово організаторів змагань та головного судді, і розпочалося жеребкування.
Зображення
Зображення
Всі команди в очікуванні своєї черги тягнути свій сектор в якому вони будуть боротися протягом трьох днів за перемогу. І я теж чекаю, як виявилося чекати довелося найдовше, тому що тягнув пере достанній і вибору в секторах в мене не було 5 або 6. Витягнувши 6 сектор я не втрчаю надії,хча знаю що буде не легко. Оскільки я в перше на змаганняв трохденних приймаю участь як команда, і ще й до того без напарника.
Після жеребкування всі команди ринулися по секторам облаштовуватися в секторах. О 15.00 був даний старт, і полетіли в воду оснатки з різноманітними карповими вкусностями. Суддівській бригаді не довелося довго відпочивати, вже близько 16.10 було впіймано першого коропа фестивалю, і він опинився на маті команди «Monsters Team», зважуванн і назад в свою стихію.
Зображення
Зображення
Але я не втрачаю надію, і готуюся до кормління важкою артилерією не ніч. В раціон ввійшли ( бойли, сипучка, пєлєтс, конопля, бустер). Наліпивши шарів з допомогою сусідів котрі допомогли мені перезаряжати парашут, закормився і очікую на перший свій паровоз. А інші команди помаленьку ловили. В секторі команди "Лукас" всі бажаючі зібралися потеревенити, пожартувати за одно і посьорбати пивка, бочку якого презентувала команда «Два бакса» для всіх учасників фесту., за одно і повечеряти налисниками та відбивними, яких радісно нам презентував пивний ресторан "Баварія Хауз", за що їм велике спасибі.
Зображення Зображення
Зображення
А інші команди і на далі пожинають плоди своєї праці у вигляді паровозів...
Зображення
Зображення
Повечерявши і перезакинувшися, погрівшись в темлому колі друзів відправився спати, оскільки на годинику було близько 3.00. , навівши будильник на 7.00

2 день
Сплю і сняця мені непристойні сни, але нажаль мій сон перебив Тарас "Вдала рибалка", котрий проходив і побачив що в мене опущений свінгер. я соний встаю і не поспішаючи підсікаю, і перший короп команди «Fishmasters» на маті. Посьорбавши кави з сусідами та перезакинувшись почав наводити порядок в бесідці, бо по обіді планувалася загальна трапеза шашлика, котрий був приготований за рецептом Колі. І не забаром вчувши запах бомбезного шашлика який вже був готовий всі учасники ринули в мій сектор не мов мухи на ..... :lol: . І тут ми сидим біля того відра з м`ясом, теревеним, жартуєм, а я напхавши повний рот чуда Коліной кулінарії в очікуванні паровоза. І тут пі......., я мчу підсікаю, всі є карп, але через декілька секунд риб дав дві свічки над поверхнею води, і виявляєця то щука ще й не мала. Я виважую і в подумках вже їм фаршировану щуку за рецептом дружини. Але напевно вона не хотіла на тарілку, і обірвала мені лєску.
Зображення
Зображення
Зображення
Отаке, перезакинувся, дожував м`ясо, і помаленьку готуюся до перед нічного кормління, в раціоні якого (пєлєтс, бойли, конопля і це все замариноване бустером), але на озброєнні цього разу спомб. Як виявилося що даним ракетним девайсом кормився не я один, але деякі умудрилися свої втопити. але є добрі люди які придумали примочку щоб він не тонув, і такі яким став в Грушвиці по коліна, тому всі спомби були врятовані
Зображення Зображення
Зображення
І вже стемніло і знову я з сусідами в очікувані паровозів. Тому що ставкв я ставив саме на цю ніч, і чуйка мене не підвела. Спочатку розмови, анегдоти, жарти біля теплого вогника що шкварчав з балона, а як кліп очима і задрімав. Але не на довго - паровоз, і в марш броскі до родпода одразу проснувся, є короп на маті. Потім вже не до сну, паровози один за одним не давали спати цілу ніч, але з певною періодичністю. Ніч не минула і без курйозів, під час одного із перезакидів, витягнувши всі палки на берег бачу на останій ще якусь лєску перехрещену, витягую і її і відчуваю щось є, невеличкий короп. Як виявилось, той обрив щуки, я витягнув свою оснастку, свій груз, і свій повідок ще й з тузіком. Хоча і клювало бєшано в мене цілу ніч, але на ранок при зважуванні виявилося що риби багато, а вага мала. Звичайно трохи розстроївся, з чого висновок, що риба яка заходила чи стояла в моєму секторі була мала. Хоча і пробував різні комбінації, і різні бойли і більших діаметрів...
Зображення
Зображення Зображення

3 день
Вже було не до сну і спати після такого кльову не хотілося, перезакид і далі в бій, і позитивний результат не заставляв себе чекати. Але за спостереженнями я замітив що цього дня вся крупна риба йшла від дамби, і в тій стороні і був спійманий "Big Fish" цього фестивалю командою "Два Бакса"... Нажаль великої риби не бачив ні я, ні мої сусіди які теж ловили тузіків чомусь..
Зображення
Зображення
Але я все тягав з певною періодичністю тих самих Грушвицьких тузіків, надіявшись хоч малими рибами але якось наблизитись до призерів, так як з ранку мені невистачало всього 6 кг. до третього місця, при умові що в інших не буде риби. Але під кінець фестивалю мав два сходи і надія почала по троху згасати. В результаті 7 місце. Для мене це добрий результат, оскільки на такому міроприємстві (фесті) в режимі змагань я вперше приймаю участь да ще й один. Вважаю що відпрацював на всі 100%, міг приїхати з щукою :) . Звізно були певні мінуси, але я тільки вчуся, на те і помилки щоб їх виправляти і вдосконалюючисьбути кращим. Особисто я отримав багато досвіду на даному фесті.
Зображення Зображення
І от добігає кінця перший фестиваль котрий провів Рівненськи Карповий Клуб, заключні слова статистики судді змагаь котрий відпрацював зі своїм поічником прсто супер. І нагородження переможців фестивалю, призові місця, подарунки від спонсорів яких було не мало і відгукнулися на наш захід,за що їм велике спасибі. Спасибі всім учасникам, сусідам по сектору, все було просто супер. Думаю що це не останій фестиваль і таких потрібно проводити побільше. Мінімальні фінансові затрати на змаганях та багато риби в водоймі - це перший крок для залучення молодих команд, що дає змогу позмагатися і покзати себе в колі сильніших, де може перемогти кожен.
Приз за найбільшу рибу команда "Два бакса"
Зображення
Перше місце і джек пот команда "Скольмо"
Зображення
Друге місце, краща команда першорічка команда "Аматори"
Зображення
Третє місце і крупна риба команда "Два бакса"
Зображення
Переможці
Зображення
Загальне фото учасників фестивалю
Зображення

P.S. Нажаль фсі фото не зміг розмістити, хто не попав в кадр і звіт вибачайте, але на інших фотках є всі учасники. Тому на одній з найближчих зустрічах форумчан думаю записати на диски і роздати.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Маркера не використовували!!!! - було заборонено регламентом,а на рахунок 9 сектора - він також класний - був вихід з-за острова. + хлопці працювали інтенсивно і якісно - внаслідок чого отримали 2 місце - МОЛОДЦІ!!!!
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення zerich »

Likar писав:11 сектор виграшний в любому випадку.
але як поясните 9 сектор??? на що вони ловили? як годувалися?
Чи Скольмакс і Максимус зробили "акваріум" маркерами, а риба пішла на 9-ку?
Мої виїзди в цьому році Грушвицю (і не тільки) були невдалими, хіба що мій "малиш" (7 років)
мене обловив по-чорному.
Маркера взагалі ніхто не ставив , а 9 сектор на відміну від 10 просто правильно вибрав місце ловлі. Я пропускав спеціально рибу, адже із за острова її забирав досвідчений рибалка навпроти, хоча на мою думку це є принаймі не етично.
www.carp.rv.ua
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення Likar »

Враховуючи плотність посадки секторів, думаю, більше впливав цей фактор. І мало що можна було зроби з протилежного берегу. Тим більше туди метрів 250-300. Дивно, як 1 сектор взагалі міг щось зловити...
Коліться, на що ловили Аматори?
Куплю шкуру браконьєра, дорого. http://likar.orq.ua/
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Likar писав:Враховуючи плотність посадки секторів, думаю, більше впливав цей фактор. І мало що можна було зроби з протилежного берегу. Тим більше туди метрів 250-300. Дивно, як 1 сектор взагалі міг щось зловити...
Коліться, на що ловили Аматори?
180 метрів!!!
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення zerich »

Likar писав:Враховуючи плотність посадки секторів, думаю, більше впливав цей фактор. І мало що можна було зроби з протилежного берегу. Тим більше туди метрів 250-300. Дивно, як 1 сектор взагалі міг щось зловити...
Коліться, на що ловили Аматори?
Я ще раз повторюю рибу вони брали з бід острова і можу запевнити на 100% , що не на самокати рекламовані на цій водоймі які їм подарували . На мою думку в першу чергу грає місце і точність годування. а не наживка.
www.carp.rv.ua
Vadim 89
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 17 квітня 2011, 11:06
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення Vadim 89 »

Ловили на "Трофей" клубніка і тд. Комбінували бойли з різними смакам, на одному з яких згодом і зупинились :o , який давав непогані результати. Ловили в основному тузіків, які і вивели нас на 2-ге місце. Ну і сектор нам сприяв для цього.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Vadim 89 писав:Ловили на "Трофей" клубніка і тд. Комбінували бойли з різними смакам, на одному з яких згодом і зупинились :o , який давав непогані результати. Ловили в основному тузіків, які і вивели нас на 2-ге місце. Ну і сектор нам сприяв для цього.
А на якому зупинились???
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення Likar »

Коли я останній раз був в Грушвиці з нулем, здається на клубніку біля острову наловили чимало, звіти є тут на форумі. Ой, не тут. 03.04.
Востаннє редагувалось 16 травня 2011, 23:50 користувачем Николай33, всього редагувалось 1 раз.
Куплю шкуру браконьєра, дорого. http://likar.orq.ua/
Аватар користувача
DimonSp87
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 17 квітня 2011, 21:48
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення DimonSp87 »

Від команди "Аматор" хочу подякувати всім учасникам фестивалю та РКК за такий чудовий фестиваль!!! Ще велика подяка суддям а також споносорам !!!
Аватар користувача
DimonSp87
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 17 квітня 2011, 21:48
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення DimonSp87 »

Витягнувши 9 сектор ми зраділи))) В першу чергу ми їхали на фест що більше набратися досвіду а також поспілкуватися з Рівненськими рибацюгами))) Розбивши табір ми кинули 5 ракет та почали ловити на бойли клубніку, креветку, rock-n-roll та річворд. Перша риба прийла 23:00, потім цілу ніч глухо а вранці вже почали комбінувати: клубніка+креветка (Трофей), клубніка+персик (Rocket-Baits), кретка+банан і т.д. Самой активною була останя ніч було зловлено 12 риб та десь приблизно 10 сходів))))
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення Likar »

5 ракет - один раз погодували - і все?? А сусіди, судячи з усього пару мішків вкинули.
Нічого не розумію - що цьому карпу хочеться???? Має ж бути - чим більше корму - тим більше риби має крутитися в секторі.
Куплю шкуру браконьєра, дорого. http://likar.orq.ua/
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Likar писав: Має ж бути - чим більше корму - тим більше риби має крутитися в секторі.
Дивлячись якого корму :P Хлопцям риба заходила від Діми Скольмо, як бонусний варіант. Годування було необовязкове, в Грушвиці риба специфічна. Ходить своїми протоптаними стежками і тільки зміна погоди, або перетягування жилками(перекривання) можуть вплинути на той чи інший шлях.
І вийшла ситуація, що шанси на найкраще обриблення були в того хто був відкритий...та повз кого ДОВЕЛОСЯ проходити рибі. Інтенсивне годування ні до чого позитивного не призвело, причому годування було на 80 % пилюкою, яка вже за 2-3год. зникала з дна + на яку риба активно реагувала з початку сезону...Отаке...
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Likar писав:Враховуючи плотність посадки секторів, думаю, більше впливав цей фактор. І мало що можна було зроби з протилежного берегу. Тим більше туди метрів 250-300. Дивно, як 1 сектор взагалі міг щось зловити...
Коліться, на що ловили Аматори?
через щільність закинутих палок в районі острова риба пішла в обхід острова і вже після виходу всі команди мали доставати її для себе. але враховуючи спеціально проведену акцію для "пересирона" нашого фестивалю, беручи до уваги повністю перекритий вихід риби із-за острова професіональним карпфішером наловити шось толкового не вийшло. молодці "скольмо", які пропускали через свій сектор рибу для інших рибалок.
ось так куратор карпового напрямку при федерації "розвиває" карпфішинг на рівненщині.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Денис
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 19 січня 2011, 12:53
Телефон: 0971369353

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення Денис »

Пару слів від команди Паличі. Насам перед велика подяка організаторам ,спонсорам і.т.д. Все було на найвищому рівні дуже сподобалось приймати участь в змаганнях. На рахунок сектору дійсно був непоганий, але було допущено нами ряд помилок які сказалися на результат, сказався брак досвіду як у підборі бойлів та прикормки, але нічого всі помилки враховані і допущено більше їх небуде. Як говориться "опыт и половое безсилие приходит с годами" :D . Окрема подяка "Максімусу" без твоїх бойлів необійшлисяб, та "Скольмо" ми зрозуміли що без сигналізаторів не той ефект карпової ловлі. :D .Було пару й негативних моментів шквальний вітер, нічний адський холод, та розтоптане кимось вудилище. Але недивлячись на це все пройшло просто супер. З задоволенням приймемо участь в наступних змаганнях. (якщо візьмете) :D .
Відповісти

Повернутись до “2011”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей