Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

muraha
Повідомлень: 0
З нами з: 29 серпня 2011, 08:48
Контактна інформація:

Re: Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

Непрочитане повідомлення muraha »

Зареєструйте команду "Шельбе-Кельме" м.Львів:
1. Фоменко Олег
2. Клизуб Тарас "Мураха"
3. ? уточнюється
Оплату гарантуємо. Подумаємо як передати...
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Завтра виставляємо регламент на дружньому Львівському форумі. Рівне, просипайтеся!
yurakrav
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 09 серпня 2010, 09:35
Телефон: 0679005431
Контактна інформація:

Re: Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

Непрочитане повідомлення yurakrav »

Всім привіт. Маленький підрахуночок: - вступний 1000 грн, джек-пот 150 грн, їжа 500-600 грн, пальне 300-400 грн (це якщо однією машиною), прикормка - 1500 (економ клас).
Виходить - 3500 - 3700. Для рядових (навчальних) змагань, як на мене, виходить трохи недешево. І хто туди поїде?, якщо паралельно проводяться ще одні змагання?.
Може провести щось простіше. Гориньгрод якийсь, чи Грушвиця. Там більше народу підтягнеться (з Рівненських початківців).
П.С. Хоча, можливо ми і не проти на Миклашів, але навряд чи там команд назбирається.)))

САЮРи.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

yurakrav писав:Всім привіт. Маленький підрахуночок: - вступний 1000 грн, джек-пот 150 грн, їжа 500-600 грн, пальне 300-400 грн (це якщо однією машиною), прикормка - 1500 (економ клас).
Виходить - 3500 - 3700. Для рядових (навчальних) змагань, як на мене, виходить трохи недешево. І хто туди поїде?, якщо паралельно проводяться ще одні змагання?.
Це все вірно в підрахунках, але як на мене більше буде правильних висновків після таких змагань. ;)
yurakrav писав:Може провести щось простіше. Гориньгрод якийсь, чи Грушвиця. Там більше народу підтягнеться (з Рівненських початківців).
П.С. Хоча, можливо ми і не проти на Миклашів, але навряд чи там команд назбирається.)))

САЮРи.
А який сенс їхати на Грушвицю? - Тузів половити?
А на Грод? - Просидіти без риби дві доби?
Вважаю, що ліпше на закриття сезону витратити трохи більше коштів, але і кайфу отримати на всі 100% . Щоб було, що пригадати тихими сумними вечорами...
yurakrav
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 09 серпня 2010, 09:35
Телефон: 0679005431
Контактна інформація:

Re: Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

Непрочитане повідомлення yurakrav »

На даний момент виявило бажання поїхати 3 команди, ну ми може поїдемо, може і не поїдемо, тому змагання там можуть і зірватися (за недостатньою кількістю команд). І як будемо змагатися - 4 команди на ставок??????????????????. Да, в Грушвиці - тузів багато, а в Гориньгроді можна і не зловити нічого, але туди народу багато назбирається - все ж таки цікавіше. І не забувай, що під кінець сезону всі вже починають трохи економити, да і не всі зможуть вивалити стільки грошей на Миклашів, хоча хочеться всім туди поїхати. Нам, впринципі, ПОХ., але коротше кажучи, я б запропонував все ж таки Грушвицю - і близько (не пів дня, як в Миклашів пиляти) і народу назбирається.
П.С. А зимою вже і так є що згадувати ))))).

САЮРи
Аватар користувача
DimonSp87
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 17 квітня 2011, 21:48
Контактна інформація:

Re: Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

Непрочитане повідомлення DimonSp87 »

yurakrav писав:На даний момент виявило бажання поїхати 3 команди, ну ми може поїдемо, може і не поїдемо, тому змагання там можуть і зірватися (за недостатньою кількістю команд). І як будемо змагатися - 4 команди на ставок??????????????????. Да, в Грушвиці - тузів багато, а в Гориньгроді можна і не зловити нічого, але туди народу багато назбирається - все ж таки цікавіше. І не забувай, що під кінець сезону всі вже починають трохи економити, да і не всі зможуть вивалити стільки грошей на Миклашів, хоча хочеться всім туди поїхати. Нам, впринципі, ПОХ., але коротше кажучи, я б запропонував все ж таки Грушвицю - і близько (не пів дня, як в Миклашів пиляти) і народу назбирається.
П.С. А зимою вже і так є що згадувати ))))).

САЮРи
Юра На даний момент виявило бажання поїхати НЕ 3 команди, а вже 5 (Ви 6). Дійсно гроші потрібні на таке дійство, але ти не забувай про задоволення отриманне від минулих змагань. Дешевше буде тобі взяти тільки фідери і поїхати поганяти тузів в Грушвиці, а ще як варіант не купувати Senzor а бойли від Діда Щукаря та пелетс в гранулах на вул Біла, а також можна взяти дорожчий пелетс від Fish Dream)))).
yurakrav
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 09 серпня 2010, 09:35
Телефон: 0679005431
Контактна інформація:

Re: Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

Непрочитане повідомлення yurakrav »

До ДімонСП87.
Не потрібно мені розказувати про Сензор, пелетс на Білій і про фідера. Ще поки-що ранувато тобі корону приміряти.
І дружині своїй скажи - в скільки тобі обійдеться поїздка на Миклашів, тоді і попробуєш мене підйо......ти.)))
"На даний момент виявило бажання поїхати НЕ 3 команди, а вже 5" - не бачу реєстраціїї на форумі.
І взагалі в плані фінансових витрат я більше переживаю за тих кому хочеться поїхати на якесь рибальське дійство але фінансово важкувато туди їхати, а не за себе.

САЮРи
Аватар користувача
DimonSp87
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 17 квітня 2011, 21:48
Контактна інформація:

Re: Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

Непрочитане повідомлення DimonSp87 »

yurakrav писав:До ДімонСП87.
Не потрібно мені розказувати про Сензор, пелетс на Білій і про фідера. Ще поки-що ранувато тобі корону приміряти.
І дружині своїй скажи - в скільки тобі обійдеться поїздка на Миклашів, тоді і попробуєш мене підйо......ти.)))
"На даний момент виявило бажання поїхати НЕ 3 команди, а вже 5" - не бачу реєстраціїї на форумі.
І взагалі в плані фінансових витрат я більше переживаю за тих кому хочеться поїхати на якесь рибальське дійство але фінансово важкувато туди їхати, а не за себе.

САЮРи
Юрка я корону і не збираюсь приміряти))) Зайди на active.lviv.ua і подивися скільки команд. А ти реально помнож 4 рибалки на 500 грн.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

Непрочитане повідомлення DerSieger »

шановні гарячі фінські парні. висказали свою точку зору і досить. переходить на особистості не потрібно. і флудити теж.
ше ціла зима попереду, для того щоб сратись і для цього є відповідний розділ форуму.
попереджаю!

злий модер
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
yurakrav
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 09 серпня 2010, 09:35
Телефон: 0679005431
Контактна інформація:

Re: Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

Непрочитане повідомлення yurakrav »

До злого модера. Принято.
А сам чого не хочеш їхати на змагання?
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

Непрочитане повідомлення DerSieger »

yurakrav писав:До злого модера. Принято.
А сам чого не хочеш їхати на змагання?
сам же казав
yurakrav писав: Виходить - 3500 - 3700 ... виходить трохи недешево.
а в мене зараз трохи криза...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Зареєстровані команди станом на 10.09.2011:
1. "Лукас" - м.Рівне
2. "Шельбе-Кельме" - м.Львів
3. "Вдала рибалка" - м.Рівне
4. "Уж" - м. Ужгород
5. "Nemo" - м.Стрий
6. "Нептун" - м.Дрогобич
Також прошу підтвердження від команди "Уж" та команди "Nemo".
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Команда "Уж", та команда "Немо" підтверджують свою участь у цьому дійстві :D .
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Igor UZ писав:Команда "Уж", та команда "Немо" підтверджують свою участь у цьому дійстві :D .
Це повідомлення...ну надзвичайно погріло душу! Братушки, ну дуже приємно буде зустрітися ще раз цього року! ;) :P
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Кубок ДРУЗІВ. Миклашів.

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Пропоную зробити так щоб призовий фонд розділявся по 5ти крупних рибах(1,2 та 3тє місце).
Кубок за найбільшу вагу.
+ окремий приз від спонсора за BIG FISH.
Відповісти

Повернутись до “2011”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей