Кубок Рівненського Карпового Клубу!!!

Пропоную проголосувати в цій гілці всім командам.

 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кубок Рівненського Карпового Клубу!!!

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Без музи, коротко опишу свої враження.
Змагання такого рівня в мене вперше, досвіду голяк, тому і результат відповідний. Як достали з мішка сектор почали всі косо дивитись і Скольмо-кум побажав удачі. На секторі зліва нас перекрили Катріни, кидаючи метрів 20-30 далі, праворуч маневри обмежені шнурком з буйками. Наш сектор хоч і рахується бомбезний, але риби в ньому не було всі три доби змагань. З дальньої дистанції вдалось дістати 2 чи 3 рибини + схід в березі здоровезного амура. Решту риби витягували з-під буйків, закидаючи палки навкіс драбинкою по лінії буйків на відстань від 30 до 80 метрів . Доріжки бойлами результату майже не давали, тільки викидання чистої сипучки за буйки, за межі сектору, трішки підтягували рибу, яка ніяк не хотіла рухатись. Корму вбухали немало, але риба все не йшла. Експериментували з прикормкою, насадками, дистанціями – туго. Порадували бутерброди з печінки та креветки ТМ Трофей. Виїжджали рівно через півгодини після закиду. На них і витягнули основну масу риби, решта різних комбінацій, що ми пробували, себе не проявили. Паравози з-під буйків під буйки і уходили, риба перла в корчі. Два паравоза просто не зміг зупинити, фрикціон димів, патики гнулись, а риба перла як японський швидкісний експрес. Одна рибина зайшла в глухий зацеп, 40 хв. смикалась але так і не вийшла. Я прийняв рішення рвати, але натомість достав жмут оснасток з 3 кормух, пружини і гелікоптера. Не порадували фоксовскі кліпси, які відстрілювали грузи при падінні на воду. В суботу вже ловили на останніх 4 грузи. Так як у мене були тільки пачки фоксів, мусив позичати в братушок. Технокарп рулить.
Висновки, які я для себе зробив.
1. Техніка закидання і фізична підготовка – вже на другу добу після закидання, сподінгу і кобрування не міг підняти рук. Треба працювати.
2. Мєлочовка повинна бути від різних виробників і різних моделей, щоб не опинитись в дупі, як з фоксовськими кліпсами.
3. Техніка виважування. Особливо амура, який в березі дає добре прикурити. Треба працювати.
4. Треба приділяти більшу увагу кормовій програмі.
Не зважаючи на хреновий результат мені сподобалось і хочу ще.
Окрема подяка Стасу, за те що поїхав з нами третім. Дуже допоміг. Без Стаса мені була б гайка.
Да й таке…
п.с. Подяка спонсорам, подяка львівянам за наданий урок, подяка організаторам і особливо секретарю РКК.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Кубок Рівненського Карпового Клубу!!!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Отже продовження звіту від команди "Лукас".
Робимо підготовку до вечірнього закорму. Доки все готувалося, розпочинається дощ. А за дощем пішли наступні трабли - обірваний спод, тріснута пружина на споді...закормилися тільки половиною із задуманого. А незабаром понеслися покльовки...падіння під родподом та знову клювання. Втома далася взнаки та я виключився. Проснувся вночі - холодно та мокро - одежа мокра...Підсушую одежу та дізнаюся від напарника, що прут на березі та потрібно перезакинутися - холодно, але потрібно працювати. Заходжу в сектор до "Ужів" та отримую порцайку коньячку! Величезна Вам подяка!!!
Все пішло діло - перекидання та знову покльовки! На ранок бачиму, що є шанси увійти в трійку і для пришвидшення на столику завжди лежало чотири готових повідка. Прикрість була тільки одна - скажений обрив...але помилку зрозумів, думаю, що таке вже не повториться. Близько 10:00 виїхало відразу чотири прута - була надія на друге місце, але трішки недотягнули...взяли тільки дві риби.
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Кубок Рівненського Карпового Клубу!!!

Непрочитане повідомлення _magic »

Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Кубок Рівненського Карпового Клубу!!!

Непрочитане повідомлення _magic »

Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кубок Рівненського Карпового Клубу!!!

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Від імені команди "Вдала рибалка" хочу всім подякувати за участь,боротьбу та хорошу компанію! Дебютували на мою думку ми не погано,якусь порцію досвіду отримали,помилки будемо аналізувати,виправляти і дасть Бог здоров"я,ще не раз зустрінемось на різного роду змаганнях.Всім НХНЧ,а також міцного здоров"я Вам та Вашим сім"ям!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Кубок Рівненського Карпового Клубу!!!

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

ttearjerker писав::D :D :D Муза прилетіла і на 8-мому рядку полетіла :!: Ужі не 7- й сектор :D :D :D
Вова, як пригостився коньячком, з того часу сектори і путає :D .
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Кубок Рівненського Карпового Клубу!!!

Непрочитане повідомлення николай »

Що можу сказати про дане дійство...Це були мої перші змагання...як казав Стас "цю кухню треба прочухати зсередини".Особисто для себе зрозумів -завжди потрібно аналізувати те що робиш і як??!!Дякую Максімусу за корисні настанови,суддям за оперативно пророблену роботу,всім командам за участь!! :mrgreen: :Dце було щось... :D
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Кубок Рівненського Карпового Клубу!!!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Перш за все хочу подякувати нашим спонсорам!
Закордонний спонсор:
Зображення
Наш постійний спонсор Крамниця "Риболовні снасті у Феді"
Зображення
Торгова марка "Трофей"
Зображення
Зображення
м. Львів, вул.Кульпарківська, 226, телефон: 032-247-15-50, 098-00-606-00
TM Profi
Зображення

Також особлива подяка адміністрації водойми!
Респект всім Львівським командам,які підтримали наші змагання!
Вітання переможцям і всім учасникам!
Окрема подяка суддям,які на протязі 3-х діб проводили зважування і незважаючи на погоду виконували свій обовязок!

Тепер коротенький звіт:
Працювали по програмі:
бойли :
- прикормочний Трофей 24мм полуниця - 20кг
- пилячий Сензор Песка 20мм - 3кг
- Річворд Слива оригінал - 4кг
- Тандем Монстер Краб - 4 кг (одна точка на пів доби)
пелетс:
- 8мм полуниця від Трофея - 8кг
зернові:
- варена кукурудза Noname - 8кг
бустер:
- амінокомплекс Полуниця від трофея
сипучка:
- карпова сипуха від ТМ Профі - 8 кг
Закорм:
- кобра + 24 Трофей - на протязі доби
- шари з пелетса,сипухи,зернових, бойли річворд,сензор і трофей з 18-00 до 19-00 3 дні.
Ловили з різних точок,переміщуючись в залежності від інтенсивності кльову у сусідів. В якості насадки використовували тверду Песку і ВБ від Сензора, а також сливу від Річворда - найкраще себе показала саме слива + попап ананас. Було досить багато холостих покльовок - напевно амур - його я раніше ніколи не ловив - так що зловлений на змаганнях амур на 8кг - це мій особистий рекорд. Третій день був проклятям в звязку з повним зносом жилки Аквос від Фокса - прослужила рівно рік. Жилка вела себе неадекватно - після забросу ,коли виймаєш грузило з мулу вона просто рвалась. Саме по цій причині було втрачено близько години дорогоцінного часу,який співпав з періодом самого інтенсивного кльову у нашому секторі. Ловили в основному на дальній дисанції - хоча зараз думаю ,що це могло бути і помилковим рішенням. Серед основних помилок хочу відзначити те,що напевно необхідно було проводити закорм шарами не раз на добу, а вранці і ввечері, або вранці Спомб - ввечері шари. Думаю, що це збільшилоб кількість покльовок, але це лише моя особиста думка. В процентному співвідношенні виловленої риби склалась така ситуація : слива - 50 %, песка - 25%, ВБ - 25%.
На змаганнях було і багато цікавих моментів,але це вже інша історія.
Ще раз всім дякую! До зустрічі на водоймах! Відео за тиждень!
карп
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 25 квітня 2010, 11:54
Контактна інформація:

Re: Кубок Рівненського Карпового Клубу!!!

Непрочитане повідомлення карп »

Дивився відео p7281787 хлопцям потрібно працювати над виважуваням палку потрібно опускати повільно підкручуючи катушку,а не кидать та викручувати так сходів неуникнути в карпових губа мяка ви її просто розриваєте та травмуєте рибу
p.s без обід
Відповісти

Повернутись до “2011”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість