Відкр. ч-т Вол. обл. "Шепельський короп - 2011" 02.06-05.06

Аватар користувача
tarasov81
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 09 червня 2010, 15:20
Звідки: Острог Ровенская обл.
Контактна інформація:

Re: Відкр. ч-т Вол. обл. "Шепельський короп - 2011" 02.06-05

Непрочитане повідомлення tarasov81 »

"FISHMASTERS" и "Скольмакс" пусть паровозит без престанку! Удачи!
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Відкр. ч-т Вол. обл. "Шепельський короп - 2011" 02.06-05

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Змагання супер все сподобалось, хочу ще, звіт пізніше, обміркую, відфільтрую, відпочину, маю ще своїх купа цікавих фоток....
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Відкр. ч-т Вол. обл. "Шепельський короп - 2011" 02.06-05

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Невеличкий звіт команди «Fishmasters» з даного дійства.
Виїхали з братом близько 6:00 з Рівного і десь біля 8:00 вже на водоймі, де на нас чекав Паша Паласатік і команда Скольмакс. В 9:30 офіційне відкриття з піднятям прапору минулорічних переможців команди «Бобри», і жеребкування під час якого кожна команда отримала чудові подарунки від спонсорів :фірми Lastia та Carpio, і всі в напружені.
Зображення
Зображення
Тягнути сектор пішов Паша, і вже за традицією йому випадає сусідство з командою «Бобри» а саме сектор 24. Після чого роз’їзд по зонам, та перед тим як закинутись і відмаркеритись потрібно було добре пополоти зілля якого було вдосталь в секторі, яке в подальшому і заважало вивести нормально рибу до підсаку… В 12:00 старт і почалася напружена боротьба за призові місця.
Зображення
Зображення
При маркерувані перший закид маркера і обрив, довелося Паші першому розмочитись і він поліз в воду за маркером за одно і дно прощупав і зілля посмикав. Але суттєвої різниці в рельєфі ми не знайшли, мул скрізь. Вирішили ловити дві крайні ліві за травою на відстані 110 м., дві праві перед травою. Далі пошаманивши над насадками закинулись і в очікувані паровоза.
Готуємо вкуснятіну Шепельським монстрам
Зображення
Зображення
Щоб не нудьгувати під вечір після закорму вирішили пограти з «Бобрами» в карти в сіко на бойли, за для розваги. Сидим рубаємся і тут пі-пі-пі, дивлюся в мене пейджер розриваєця, мить і я підсікю і виважую, ще мить і короп в Паши в підсаці вагою 5.990. І приз за першу рибу в нас. І заряджені адреналіном від спійманої риби продовжуємо працювати далі коброю. Оскільки сусіди теж не збираються пасти задніх і активно кормляться. Ніч першої доби виявилася як на диво спокійною…
Перша рибка змагань
Зображення
Зображення
Друга доба . Перекусивши та зарядившись кофеїном, взялися за приготування корму . Цілий день проседіли на пекельній жарі в очікувані паровозу, але тиша. Добре закормившись, робимо ставку на ніч, і не прогадали в 21:50 паровоз і короп на маті, через годину ще паровоз і другий теж на маті, зважування поцілунок і в рідну стихію. А на протилежному березі цілу ніч бігали ліхтарики, ми думали що там страшенний кльош, а в нас в зоні час вд часу було чути піки сигналізаторів, але не всім вдавалося виманити коропа з трави… Під ранок нам вдалося спіймати ще два коропи і один прикрий схід.
Зображення
Нічний пасажири
Зображення
Третя доба . На протязі всього дня нас смажив немов шашлики пекельний сонячний шарік, котрий не давав випитому пивку нормально засвоїтись, яке в мить виходило потом. По нашій зоні тиша, ми просто були шоковані від такої тиші по всьому березі. Як би хоча б в когось були паровози, то вже знали що щось не так робимо, чи рибу пропускаєм, а так тишина у всіх. Але одну рибу нам вдалося взяти і прикрий один схід. Надіялися лише, що в ночі прорве, і для того наліпили шарів і за кормилися важкою артилерією. Вирішили діжу рити разом. Але на протязі ночі ми не почули жодного паровоза. Ранок почали помалу збирати речі, але надія впіймати рибу нас не покидала. Час збігав до закінчення змагань 5 хвилин і тут паровоз, але прикрий схід в траві, а ми так надіялись впіймати ще і останю рибу змагань.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Павлік в очікувані паровозу
Зображення
Час нагородження, всі в очікувані кому дістанеця джек-пот. Оскільки переможці вже були відомі по закінчені змагань. Наша команда посіла п’яте місце, як для мене це хороший результат, коли по сусідству такі сильні команди.
Хочу подякувати «Бобрам» за організацію таких класних змагань. Класно коли такі веселі сусіди з якими можна пожартувати і що є чого повчитись. Дякую спонсорам, дуже приємно коли приймаєш участь в змаганнях і отримуєш якийсь презент незалежно від тоги чи переміг, чи ні. Дрібниця, але приємно. Дякую всім спортсменам за хорошу конкуренцію.
третє місце Big Fish Брест
Зображення
друге місце "Бобри" Луцьк
Зображення
переможці, Даміра аж підкинуло від напору від шампанського :lol:
Зображення
Бобёр
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 09 березня 2011, 17:53
Контактна інформація:

Re: Відкр. ч-т Вол. обл. "Шепельський короп - 2011" 02.06-05

Непрочитане повідомлення Бобёр »

От Бобров! Поздравляем Ровенские команды с очень достойными результатами. Вы боролись до конца. Фишмастера попали в соседний сектор (это судьба для Пашки Полосатика :) ) и до третьих суток держали нас в напряжении, и не давали расслабиться. Шепель как всегда был непредсказуем. Нерест и поднявшаяся водная растительность внесли свои коррективы в технику и тактику ловли, кому удалось справиться с этими задачами - тот и показал результат. Спасибо за борьбу и ждём на следующих соревнованиях!
Зображення
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Відкр. ч-т Вол. обл. "Шепельський короп - 2011" 02.06-05

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Вибачаюсь за відсутність фото(забули фотоапарат) і за орфографічні помилки - старався писати швидку,щоб не втратити музу. Ось нарешті знайшов вільну хвилину для написання звіту по даних змаганнях!!! По певним обставинам було прийняте рішення виїждждати в среду і провести ніч на водоймі. Отож після недовгої дороги ми ве милуємся краєвидами Шепельської водойми. Нас зустріли Бобри ,Полосатий і ще декілька спортсменів з різних міст. Після недовгої вечері і довгої розмови з колегами ми пішли у люлю.Ніч була на диво теплою,що не могло не радувати. Вранці жеребкування і Дмитрик витягує 7 сектор,який мені чомусь не дуже спочатку сподобався. Напевно через те,що це новий сектор і інформації по тому,що де і як було дуже мало. Але нічого - боротись треба всюди. Після очистки сектора від трави,якої було дуже багато на всіх дистанціях - і на близьких, і на середніх, і на дальніх. Ми розпочали маркування, хоча навіть не так маркування ми провели ще під час очистки сектора від трави. Було виявлено що перепадів немає жодних, крім одного ,який йшов перпендикулярно до берегової лінії, але там був перепад внікуди - так як на цьому за бровкою була муляка сантиметрів з 40. По рекомендаціям Олега, який тут колись ловив , було прийняте рішення ловити на 120 метрах. Це і була наша помилка - так як оснастку з стрінгом ми ще могли докинути на таку відстань,а от закормится при сильному зустрічному вітрі було нереально. Але нічого!!! Ввечері закормились, наготували кобру для нічних закормів і закинули палки на ніч. У Діми було бажання перезакинути палки о 5 годині ранку,але я його переконав в тому ,що краще це зробити трохи пізніше - і не прогадав. Десь біля 7 години ранку у нас паровоз і красень 6950 уже в підсаці. Спрацював бойл нашого виробництва. Відразу закормились коброю і перезакидуємо палки. Вже радує - можна ловити і в цьому секторі,хоча "ДЕХТО" нас переконував,що в цьому секторі робити немає що. Далі я пішов до Сазанів почесати язика і дізнатись як в них справи - а справи в них були просто супер - так як сектор випав бомбезний (Олег його дуже хотів ,а Вовчик не підвів і витягнув) і вони відразу встали на рибу. Після повернення в свій сектор дізнаюсь,що був паровоз,але риби немає , бо вона не засіклась чи просто зійшла. Але порадувало те,що спрацював бойл від сензор,яким ми кормились. Було прийнято рішення зарядити 2 палки на цей бойл і розкачувати ним же зону ловлі. Отож поставили на 2 палки на 2 твердих бойли від сензор. І розпочали кормити зону цими ж пилячими бойлами від сензор, але й не забули про трофеєвську полуницю - вона ж малина. Впевненості додаволо те,що сусіди - 8 сектор - збірна Бердичів-Дубно були з нулем,а в 6 секторі Лк Бейтс Луганськ мали всього одну малу рибу. А ловили в основному 2,3 і 5 сектор. Мучило лише одне питання чому не ловить Капітошка, який дуже багато кормився і практично виріс на цій водоймі. Саме з цим питанням Дмитрик відправився в 4 сектор,а я вирішив трохи прилягти. І ось тільки я почав відходити в світ сну, як спрацьовує сигналізатор - через секунду я вже біля палки і підсікаю рибу - і відрзу відчуваю ,що ср..а. Риб став і стоїть у траві, я заніс в воду підсак, заліз в палатку, де взяв телефон і "дрожащими" руками набрав Дмитрика з крикум :ДУЙ СЮДИ!!! Далі була боротьба - навіть не так просто стояння з палкою в руках в очікуванні поки карпуша вийде з трави - це продовжувалось хвилин з 20 - вже і Діма прибіг і навіть встиг покобриться,а він все стоїть і стоїть у траві. І тут пішов - нарешті - трохи поборовшись дістаємо ще одного Шепельського красеня на мат. Покльовка відбулась на той же бойл від Сензор. Зважування показало 6120. Отож на кінець першої доби маємо 2 риби - 13070гр - і один схід.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Відкр. ч-т Вол. обл. "Шепельський короп - 2011" 02.06-05

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Після 2 покльовки на Сензор було прийнятре вольове рішення не морочити собі голову і закінчити експерименти з насадками, а продовжити ловлю лише на бойли від Сензора. Закорм було вирішино проводити про солодкій програмі,яка ми надіялись запрацює. Отож на день ставимо 2 палки на тверді бойли від сензор,а 2 на пилячі. Закорм проводимо пилячими Сензор, пилячі трофей полуниця, солодкий пелєтс з полуничним бустером і шарами з солодкого пелєтсу тих же солодких бойлів. До речі було змінено і відстань ловлі - змістились на 90-100 метрів, комфортні для точного закиду оснастки і нормального закорму. Кидали в основному в вікна між травою. Точно не памятаю,але в день покльовок ми не мали. На ніч ставимо солодкі тверді бойли від Сензор з жовтою шапкою. І ось десь біля 12 години ночі паровоз - і о горе пусто. Дістаємо і бачимо обрізаний поводок - чортова мідія... Даліточну хронологію не памятаю, але до кінця 2 доби ми зловили 4 риби загальною вагою 18120гр і мали один обріз. Темп прибавили нормально - програма працює - і це дуже радувало.
На третю добу ми мали ще один схід - такий же - підсічка і пусто, і було виловлено 2 риби загальною вагою 12280гр. Як Ви розумієте все на ті ж бойли від Сензор,так як інших ми не ставили.
На протязі 3-х днів ми спостерігали за нерестом карпа, вода просто закипала. Можливо це і вплинуло на кількість покльовок - я думаю карпу було не до їжі - він займався більш цікавими справами. Але нічого - думаю що ми показали нормальний результат. Шкода тільки ,що відрив від 2 місця в зоні складає 6 кг,а це одна риба. Аби хоч реалізували один із трьох сходів - могли б бути на четвертому місці. Ну нічого - сходи були у всіх.
Тепер подяки: організаторам, суддям,спонсорам, сусідам, поварам і всім всім всім. А також вітання переможцям "Сазанам" і "Фішмастерсам" - для Стаса 5 місце на Шеплі це закономірність. Думаю, що ще всі зустрінемось на цій водоймі і покажемо ще кращий результат.
карп
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 25 квітня 2010, 11:54
Контактна інформація:

Re: Відкр. ч-т Вол. обл. "Шепельський короп - 2011" 02.06-05

Непрочитане повідомлення карп »

Юрчик де береться стільки фантазії гарний звіт
Відповісти

Повернутись до “2011”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість