Впіймав - відпусти!!!

Розмови про те шо не входить в інші форуми
Правила форуму
Перше, воно і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити

Забороняється вживати слово "Брєд"

Яку рибу Ви відпускаєте???

 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Впіймав - відпусти!!!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Чому у нас народ такий голодний і не може відпустити великого карпа??? При тому всьому ще має з собою 5-10 кг карася!!! :evil: :evil: :evil: :evil: Пропоную проголосувати і обговорити дану тему!!! Можна проголосувати за три варіанти!
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Впіймав - відпусти!!!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Бо для народу це є трофей. Для тебе, Юра, карпики на 5кг. - повсякденність. А для звичайного рибалки із китайською пружиною - ТРОФЕЙ. Трофей який можливо дістався йому один раз на весь його рибальський стаж.
Інше діло - люди з род-подами. Але як я мав нагоду спостерігати - до всього купленого карпового спорядження, ще і мозок потрібно купити. Про фрікцион вони не здогадуються, бейтранер - фількіна грамота. А от монтаж бойлів на повідок - шедевр в окремих випадках. Як колись говорив один паопапник - можна на волос вішати до десяти горошин. Мовляв клювання будуть частішими :D
Я вже давно вибрав позицію - хапуг невчити нічому і ніколи. Навіть жодної поради :!:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Впіймав - відпусти!!!

Непрочитане повідомлення stal1n »

всі мої рідні дивляться на мене як на інопланетянина, коли я кажу, що рибу випустив :geek:
знайомі, які теж далекі від рибалки, кажуть: "який тоді сенс кудись їхати і тратити стільки грошей?!"

але відчуття, коли відпускаєш рибку - кльові ;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ImDZqYsjzcY[/youtube]
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум!”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість