Чемпіонат Львова та Львівської обл.з спортивного лову карпа

ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Чемпіонат Львова та Львівської обл.з спортивного лову карпа

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Хочу написати кілька слів від команди "Сокіл".На даний час проживаю в м.Рівне і виступаю за Рівненський Карповий Клуб,але оскільки прописаний в м.Сокаль Львівської області,тому після узгодження з організаторами отримав дозвіл на реєстрацію в даному турнірі.В напарники запросив свого друга з м.Сокаль - Ігоря котрий лише стартує в карпфішінгу,тому був впевнений,що при любому результаті в Ігора залишаться лише позитивні емоції від даного дійства,а в мене буде непогана треніровка перед "Кубком Західної України"
Отже 28.08.12 о 08:00 ми прибули на водойму,зареєструвались і приємно поспілкувались з знайомими по інших турнірах.Потім жеребкування,за волею монети,витянутий мною 13 сектор,урочиста частина та розїзд по секторах.По прибуттю в сектор наші ролі були розподілені слідуючим чином-закорми,закидання,лабораторія та виважування були за мною,а харчування та підсачування за напарником.А після старту почалися будні любого турніру.Основні закорми проводив чим ближче до 19:00,чим свідомо сектор зробив нічним,оскільки за біологічним годинником я являюсь совою і рибалити вночі мені комфортніше.А далі результати нашої команди можна прослідкувати по турнірних таблицях.http://www.active.lviv.ua/topic-t6167.html. В результаті ми взяли 1-ше в зоні "В"
Хочу подякувати організаторам,зокрема Сендезі Тарасу та Машковському Сергію та суддівській бригаді на чолі з Павлом Козишкурт за чудово організований бюджетний турнір,котрий дав можливість багатьом молодим командам попробувати свої сили та відчути спортивний дух змагань.Також вдячний Кровцову Андрію за науку (думаю в майбутньому буду звертати увагу при виважуванні щоб не допускати виникнення якихось двозначних та спірних ситуацій),команді "Агрофішінг"та командам зони "В" за чесну і напружену боротьбу!
Крім цього хочу привітати команду "Чемпіон" з перемогою ,а особливо Василя з котрим ми як вияснилось народились в один день та рік :D . Також команди "Тайфун" і "Сапсан" за приємне спілкування,хороший позитивний настрій,ну і Тайфунів звичайно з біг-фішом!!! Фото залишились в напарника і після пересилання їх мені на пошту я обов"язково їх викладу,поки що є з телефону!!!
Зображення
Зображення
Зображення
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львова та Львівської обл.з спортивного лову ка

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Хочу до вищенаписаного звіту додати фото риб впійманих командою "Сокіл". :D :D :D Як я і передбачав в напарника Ігора залишиться масса позитивних емоцій при любому результаті і це видно на фото!
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львова та Львівської обл.з спортивного лову ка

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

taras160 писав:на "сазані" це був 20 сектор?
Я не був на Сазані,но на кубку Львова це був 19-й
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “2012”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей