Шумбар- "Осінній монстр"

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Шумбар- "Осінній монстр"

Непрочитане повідомлення zerich »

Мабуть мрією кожного карпятника є побувати на даному озері і так сталось, що я свою мрію зміг втілити в життя! Ще перед початком сезону коли мені запропонували прийняти участь в даних змаганнях я без вагань погодився і проплатив стартовий внесок , хоча до змагань ще було 7 місяців =) Дане озеро є мекою карфішінга в світі , прикладом для всіх спортивних озер світу , ні одне озеро в світі не може похвалитись такою щільністю крупного коропа, це озеро виховало чемпіонів світу, щоб попасти сюди потрібно мати неабиякі зв'язки і бронювати місця за рік.
Немає бажання розписувати весь процес доїзду і ловлю , викладу просто декілька цікавих фоток , щоб у вас слюньки потікли :D
Зображення

Uploaded with ImageShack.us

Зображення

Uploaded with ImageShack.us

17640 - мій особистий рекорд
Зображення

Uploaded with ImageShack.us

16+
Зображення

Uploaded with ImageShack.us
www.carp.rv.ua
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Шумбар- "Осінній монстр"

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Дімон, на що клювало, а що ігнорилося, чи були обриви? Давай ще декілька абзаців...
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Шумбар- "Осінній монстр"

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Діма -красава!!! Вітаю з виважуванням крупняка! Все що мені треба було знати що вони нормально виважуються на 0.25 жилку. Я собисто перемотавшись на 0,25 перед Кубком Західної трохи психологічно комплексував-бачу ,що дарма :D :D :D !!!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Шумбар- "Осінній монстр"

Непрочитане повідомлення zerich »

shalun_99 писав:Дімон, на що клювало, а що ігнорилося, чи були обриви? Давай ще декілька абзаців...
Писати можна дуже багато але все одно всіх емоцій словами не передам, саме основне чим я захопився - це відношенням до природи, до людей , до нашої хвороби під назвою "КАРПФІШІНГ"!
www.carp.rv.ua
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Шумбар- "Осінній монстр"

Непрочитане повідомлення zerich »

ttearjerker писав:Діма -красава!!! Вітаю з виважуванням крупняка! Все що мені треба було знати що вони нормально виважуються на 0.25 жилку. Я собисто перемотавшись на 0,25 перез Кубком Західної трохи психологічно комплексував-бачу ,що дарма :D :D :D !!!
Я тебе можу заспокоїти 16+ був взятий на жилку 0,23. :D
www.carp.rv.ua
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей