Відео про фідерну ловлю

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Для roony-в салапінському журналі стаття фідермейстер часть1-трішки з фільма, можна зробити загальну уяву.
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення juice »

переглянь будласка ці фільми на нашому розділі http://rybalka.rovno.ua/modules/forum/v ... 913#p23913
якщо тебе зацікавить то у мене є вирізки із наших журналів можу дать почитать.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення roony »

Подивився я фільм Міхаеля Замматаро. Я звісно не буду критикувати чемпіона з чемпіонів, так само як і Салапіна і ще авторів надцяти фільмів європейскіх майстрів. Я скажу лише, що цей сезон я рівнявсь на їхні поради. Але в житті (на тій самі Горині) вийшло не так як у кіно. А саме.. Переоцінив цінність такої наживки як опариш. Думав опариш, хробак плюс діпи (як радять у кіно) і лящі полізуть у садок. З мене, тобто з кількості баночок які я брав на рибалку, сміялиь колеги по риболовлі. Ну і плюс чемпіонський лящ в Хотині зловлений на опариша. При цьому забув (або не зважив) про мастирку, перловку, вівсянку, пшеницю і тп. Саме в цьому бачу невдачу у двох третіх рибалок цього сезону. Вдалі риболовлі були лише коли у риби був реальний жор. Використання діпів.. тут у мене досвіду 100%-го немає. Єдине що можу сказати виручав корвалол, і модний діп "мушля" по плітці. "Мушля" працювала як на Басіку, на Горині і на водосховищі в Деражне.
Це такі у мене попередні висновки за цей сезон. А вже на наступний планую перейти- на Горині на пікер(за фідер теж не забуду, але для нашої Горині...), щоб була можливість обловити мілину, ближню бровку, в проводку "грузіком" там де можна з руки закормити. А щодо прикормки то я вже сформував її склад з яким працюватиму наступного сезону :men: . Кому цікаво розповім. Ловити звісно розпочну на опариша але по ходу і по ситуації будуть і мастирка і вівсянка. Ну і звісно поводки, гачки... У цьому плані я схиляюсь до мінімізації - гачок 14 і менше, повідок 0,12 і в районі. Це усереднені умови. Ніч, прозорість води і все ж непереборне бажання (і сподівання) зловити більшу рибу внесуть свої поправки. Але щоб на Горині не зловити Оп буду діяти саме так!
А кіно... лящів у них там багато, вони там геть я карпи а не фанерки як у нас. І кількість їх більша. Може на кіношні штуки і ведуться. А нам треба виходити з власних умов. ІМХО
ПиСи. Можливо щось написав не в тему але .. буду радий щоб була дискусія і різність думок(по переду зима і є час для роздумів), і можливо хтось зі спортсменів відписався. Все ж на їхньому форумі спілкуємось :)-(: У федерації ж є чемпіони нашої і інших областей. І їхні поради можливо хильнуть терези в який рибальський магазин йти ::yaz-yk: . Хоча я і не певен що Іван Щевич, Віталії Марчук і Ковальский зз цікавістю дивились вище згадані фільми. Проте поради цих людей будуть набагато цінніші ніж закордонні фльми :-ok-:
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення Юра »

roony писав:Подивився я фільм Міхаеля Замматаро. Я звісно не буду критикувати чемпіона з чемпіонів, так само як і Салапіна і ще авторів надцяти фільмів європейскіх майстрів. Я скажу лише, що цей сезон я рівнявсь на їхні поради. Але в житті (на тій самі Горині) вийшло не так як у кіно.
Щодо фільмів по фідеру та інших ресурсів, згаданих у пості, що цитую,то можу сказати наступне:
1. Корисно подивитися яку оснастку в яких умовах використовують. Як мішають прикормку та з яких складників. Яка тактика закормлювання та вибору місця для лову. Чи використовують діпи та чи дає це результат. Як веде себе риба при ловлі фідером (підводні зйомки) і т.д. Тобто, отримуємо загалну, але досить важливу інформацію.
2. Все вищезгадане намагаємося перенести на водойми, де ловимо, але дуже і дуже вдумливо.
3. Шукаємо звіти та статті по вдалих рибалках на водоймах, що схожі з тими, де будемо ловити. Ці дані вже більш конкретніше нам підійдуть. Те ж саме стосується і прикормок.

Для прикладу, на 2-му році з фідером, користуючись звітами з ресурсів Салапіна та Romeo, осмисленого перенесення цих даних на водойму, де ловлю (Горинь), вийшов на результат 5 кг риби з ранку і до обіда.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення roony »

Юра писав: Для прикладу, на 2-му році з фідером, користуючись звітами з ресурсів Салапіна та Romeo, осмисленого перенесення цих даних на водойму, де ловлю (Горинь), вийшов на результат 5 кг риби з ранку і до обіда.
Салапін і Romeo два антогоністи фідерного лову. Міксувати їхні поради толку мало. Мало сенсу і у звітах з усіх інших, окрім Рівненських, водойм. Форуми цікаві насамперед можливістю задати питання і почути відповідь експерта. Цікавий ресурс у цьому плані http://www.rusfishing.ru/forum/showthre ... post864914 .
А загальної інофрмації по фідеру вже стільки :ps_ih: а насправді товчуться навколо кількох принципових моментів. Хоча всі знаходяться у різних умовах: Замматаро, Салапін і Юра з roony)))
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення ZVod »

roony писав:
Юра писав: Для прикладу, на 2-му році з фідером, користуючись звітами з ресурсів Салапіна та Romeo, осмисленого перенесення цих даних на водойму, де ловлю (Горинь), вийшов на результат 5 кг риби з ранку і до обіда.
Салапін і Romeo два антогоністи фідерного лову. Міксувати їхні поради толку мало. Мало сенсу і у звітах з усіх інших, окрім Рівненських, водойм. Форуми цікаві насамперед можливістю задати питання і почути відповідь експерта. Цікавий ресурс у цьому плані http://www.rusfishing.ru/forum/showthre ... post864914 .
А загальної інофрмації по фідеру вже стільки :ps_ih: а насправді товчуться навколо кількох принципових моментів. Хоча всі знаходяться у різних умовах: Замматаро, Салапін і Юра з roony)))
Ну я тут просто не можу дозволити собі не втрутитися .....
На рахунок сучасного Салапіна чи Ромео, як це чітко підмітив roony, діє істнина "вокруг да около". Це вже не є актуально в порівнянні з тим часом, коли в того ж самого Салапіна був перший СпідМастер.... тоді все це виглядало як іновація та рух в перед.... Зараз часи змінились ... дозволити собі якісний бланк, якщо цього хотіти може кожний .... а ось розуміння того, що ти робиш це далеко не кожному - особливо новачкам.
В моєму сучасному розумінні фідер це більш естетика та технологія, а саме в якій послідовності і яким чином якісним сучасним фідером можна максималізувати риболовлю. Звичайно при цьому любий звіт з рівненських водойм вартніший за любу інфу із-за бугорних ресурсів... В дійсності ми самі являємося не гіршими експертами у власному регіоні і не тільки .... просто потрібно дещо активніше обмінюватись досвідом ....
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення roony »

ZVod писав: Звичайно при цьому любий звіт з рівненських водойм вартніший за любу інфу із-за бугорних ресурсів... В дійсності ми самі являємося не гіршими експертами у власному регіоні і не тільки .... просто потрібно дещо активніше обмінюватись досвідом ....
ZVod плюс 100. І не тільки тому що він мене підтримав. А і за те, що я поділяю його думку - бугорні ресурси це комерція і нам користі від них 0. А форуми.. якщо подивитсь архіви деяких ресурсів за 2006-07 роки то можна прослідкувати зміни поглядів того самого Салапіна - від початку і до зараз коли він випускає фільми, має свій сайт, журнал і тп. І хоч і не спортсмен бренд Сабанеев, на мою думку, нормально йму башляє за просування своїх Фотонів. Для того хто взяв фідер вперше - кіно, шо Салапін шо Замматаро (з перекладом) однаково корисні. А якщо від теорії до практики, то практика, практика, практика.... І інколи щось спитати чи піддивитись у наших спортсменів. Через це федерації треба на 2011 якось заохотити масовість фідерних змагань.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Лично я ловлю фидером 2-а года.Что сказать-нравится! Фильмов насмотрелся...,литературы начитался...,(благо теперь время есть-вышел на пенсию),и что понял за это время-информацию надо жестко "фильтровать",оснастки,техника ловли,да,есть чему поучится,но многое просто у нас НЕ РАБОТАЕТ ! И тут правы ребята-надо больше обмениваться опытом,надо делится!Сколько не пробовал ловить на опарыш на Горыни,практически 0,в тоже время простой червь-работал и неплохо.В тоже время на Стыре все наоборот.Почему,не знаю.Вообщем вопросов много и всего сразу не напишешь,ну время до следующего сезона есть.Много хороших советов почерпнул из газеты "Рыбачок"-не сочтите за рекламу!
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення Юра »

ZVod писав:
roony писав: Салапін і Romeo два антогоністи фідерного лову. Міксувати їхні поради толку мало. Мало сенсу і у звітах з усіх інших, окрім Рівненських, водойм.
Ну я тут просто не можу дозволити собі не втрутитися .....
На рахунок сучасного Салапіна чи Ромео, як це чітко підмітив roony, діє істнина "вокруг да около".
Ну тепер я все ж маю втрутитися :) і обгрунтувати свої слова на прикладах.

1. Прикормка із сайту Romeo лящ. "Фільтрую" під свої умови, трішки змінюю і отримую чудову прикормку (бюджетну), яка зараз на Горині працює на ура (третя із описаних мною у відповідному розділі). Дякую ресурсу Romeo.
2. Досі ловля на склопластикові фідери FishDream і на жилку. І що? Менше ловлю чи не бачу покльовок. Та сама дрібненька рибка чудово відчувається, а амортизаційні властивості бланка дозволяють виводити рибу на тонкі повідки. Ну не дозволяють фінанси поки що придбати щось інше. Так що рекламу із тих сайтів щодо Сабанеева також фільтрую.
3. Звіти по річці Ока із сайта Салапіна. Хоч і не порівняти по зарибленості, але часто знаходжу багато паралелей із Горинню.
4. Звіти з того ж таки сайту Салапіна. Так, прикормки і ароми у них інші, але цікава інформація, чи взагалі працюють ароми в прикормці і в якій кількості і в яку пору. Використав на Горині. Результати значно кращі. Те є стосується і діпування. А детальні описи "спарок" ніч+ранок дають змогу зрозуміти, як веде себе рибка на протязі дня і де її слід шукати.
5. Читаємо наш форум. Рідко коли хто повністю опише, де, як і на що ловив. Дуже мало інформації. Наші спортсмени мовчать, мов ті риби. З них і кліщами не видавиш і слова і так буде і далі. Ще один важливий момент. Напишеш детально про рибалку (особливо - успішну) і через недільку на те ж місце можна і не сунутися - попрацювали електрики. Співпадіння ??? Дуже сумніваюся.

А щодо зарубіжних фільмів по фідеру то можу сказати, що там у них умови геть інші і примінимість на наших водоймах мала.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Кінопоради по фідеру

Непрочитане повідомлення roony »

Ну в одному порозумілись - треба більше розповідати про свої експерименти, досвід і тп. Он короп'ятники за прикормку дискутують. Треба і нам у відповідних темах відзначитись.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Відео про фідерну ловлю

Непрочитане повідомлення stal1n »

Пропоную в цій темі ділитись цікавим відео, яке вас зустрінеться в інтернеті саме про фідер
Ось, як на мене, хороший навчальний фільм про те, як діяти на річці, коли полюєш за лящем:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Відео про фідерну ловлю

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

С фидером за карпом. Салапин Д.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Відео про фідерну ловлю

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Це класика, вже колись викладував. Нехай і тут буде.

Варим классическую салапинскую кашу
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Відео про фідерну ловлю

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Привіт панове. Думаю наступний ролик буде цікавий усім хто починає освоювати для себе фідерну ловку. На ньому відображені саме моменти покльовки, ЯК сіпає риба, а в наступних двох від Щербакових - ЯК - течія....і як риба.... Думаю буде цікавим і корисним - суджу по собі ;)


- фільм перший
- і особливо другий цікавий, рекомендую
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість