Обмундирування

Все для зручності
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Обмундирування

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Для зручної і сухої риболовлі дуже важливе і взуття. Так от я вже майже повністю вкомплектований:
- для дуже холодної погоди і коли берег дуже мокрий і грязний і потрібно інколи зайти в воду по щиколотки я викоростовую чоботи Леміго "-30". Із плюсів дуже теплі,легенькі і є мій розмір. Із мінусів: коли змінюється часто настрій погоди або коли походиш в них довго,а в нас деколи буває , що приходиться не знімати їх і протягом цілого дня - то коли нарешті їх знімаєш - хочеться, щоб різко напав на тебе нежить,бо бувають моменти,що можна втратити свідомість :-) :-) :-)
Зображення
- для риболовлі в умовах приблизних до бойових(Прилбичі) в холодну пору і коли сектор змушує для нормального виважування риби заходити в воду по пояс використовую неопренові вайдерси Формакс. Досить теплі і зручні(також і для ловлі спінінгом) , але із мінусів, це проблема , яка описана вище!!!
Зображення
- для риболовлі в теплу пору року , коли вже комфортні погодні умови, комфортний берег і просто все дуже комфортно в минулому році використовував підробку на "сандаліки" фірми Crocs, в цьому ж році отримав в подарунок із Америки оригінал - буду тестувати. Але вони настільки класні ,що хочеться щоб вони стояли дома в серванті і вдівались лише на великі свята, але ж рибалка - це і є свято, так що виходу немає :-)
Зображення
- ну і для зовсім екстимальних умов лову - це водойма Камянка я використовував весь арсенал свого недоношеного, порваного, старого взуття, адже там його було необхідно змінювати дуже часто)))) Навіть такий гламур від goodyear і adidas,як на фото нижче :-)
Зображення
- залишилось придбати собі взуття,яке було б абсолютно універсальним - і для жари, і для холоду, і вологи з грязюкою, і для сухого берегу, і щоб нога не мерзла, і щоб нога не потіла, але такого напевно немає. Хоча ні кажуть,що амерокосовські берци задовільняють багато із критеріїв перелічених вище. Так що,якщо в когось є інформація про використання таких відпишіться і поділіться своїми враженнями. Цікавить щось таке як на фото нижче.
Зображення
Зображення
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення _magic »

MAXIMUS писав:
для риболовлі в теплу пору року , коли вже комфортні погодні умови, комфортний берег і просто все дуже комфортно в минулому році використовував підробку на "сандаліки" фірми Crocs, в цьому ж році отримав в подарунок із Америки оригінал - буду тестувати. Але вони настільки класні ,що хочеться щоб вони стояли дома в серванті і вдівались лише на великі свята, але ж рибалка - це і є свято, так що виходу немає :-)
Зображення
[/quote]
класнi сандалики...
купил себе тоже,тока не приехали ищо...
Зображення
насчет ботинок...
это армейские ботинки OAKLEY их полно продаётся везде,(видел даже в сэконде) но только черные и песочные,камуфляжных не видел...
http://www.oakstore.de/footwear/?lang=1
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення stal1n »

Юра, твоє фото з золотою рибкою прекрасне!!
Своє питання з взуттям для рибалки вирішив покупкою б/в берців бундесвагу
Влітку нога дихає, восени з використанням устилок і нормальних шкарпеток не холодно абсолютно. В них можна навіть у воді стояти - не течуть.
Юзаю вже два сезони в любу погоду. Категорично рекомендую, ціна питання вкрай демократична.
Зображення

Ну, а коли геть спекотно, то я намагаюсь просто ходити босим по траві, це дуже корисно та й приємно. Звичайно, це підходить лише для чистого перевіреного берегу.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Палатки, лабораторії...все для зручної та сухої риболовл

Непрочитане повідомлення николай »

crocs дуже зручні й легкі сандалики...жінка в тому сезоні подарувала...дуже швико висихають від води і не слизькі коли мокрі... :ya_hoo_oo:
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Обмундирування

Непрочитане повідомлення _magic »

Наконец-то заказал себе шторки,которые хотел давно...
Oakley Fuel cell...
именно такие,как на картинке...

Зображення
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
Kashon/USA
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 03 лютого 2014, 01:47
Контактна інформація:

Re: Обмундирування

Непрочитане повідомлення Kashon/USA »

Привіт,,,,взуття для риболовлі є досить різноманітне,Америкосові берці по :-( українські 0_0 мав можливість тримати вруках,добротне взуття ,використовується військовими США,в теплих країнах,де йдуть військові діїї,,,,підошва із цупкої ризіни ,є шкіра на них а ,тако ж цупкий Джинс ,чи брезент,пісчаного кольору на таких берцях, вартість в США б-у.10-30уо. :ps_ih:
Відповісти

Повернутись до “Побут та обладнання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей