Помогите с выбором правильных палок!

Розмови про те шо не входить в інші форуми
Правила форуму
Перше, воно і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити

Забороняється вживати слово "Брєд"
Аватар користувача
kubinec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 10 березня 2012, 01:33
Контактна інформація:

Помогите с выбором правильных палок!

Непрочитане повідомлення kubinec »

Всем привет!
В виду того что имею затруднения бывать физически в магазинах что бы хоть в руках подержать палочки для определения, покупал всегда по отзывам, теперь пришла пора сменить свои палочки на более лучшие варианты, ведь прогресс не стоит на месте!
у меня просьба помочь в определении правильных палочек под мои критерии, а они таковы:
1. палки 3.30 длиною
2. вес палок как можно легче.
3. что бы не треснули от кормушек до 130гр (кормушка 80 + прикормка) либо грузило до 120гр+ оснастка)
4. ручки по толще, не нравятся мне тонкие, по душе с пробковым уплотнением, рукам так легче и удобнее держать.
ну и конечно что бы цена не космос!

Буду всем признателен, за напутствия!
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Помогите с выбором правильных палок!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Коля, насамперед раджу спробувати з довжини 3,6м. По тесту, можна відштовхуватись від 3Lbs і до 3,5.
Коркові ручки...були колись у GC(вірніше є), але якість самих вудилищ вже не та. Всі інші виробники намагаються збільшити ціну через коркову ручку. Як на мене, раджу Спортекс. Правда ціна кусюча. Все від бюджету залежить. Але все-таки - варто погратися із тестом...можливо і на 3Lbs. Кайф від виважування!
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Помогите с выбором правильных палок!

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

CRD174 Ranger XTS - Ranger XTS 12ft 3lb Full Cork
Це одна з палок яка має коркову ручку, та середнього строю. Яка може і гарно гасити ривки риби. А взагалі якщо не є таємниця то яка може бути ціна питння , щоб знати в якій категоріі дивитись.
І от з довжиною чи можливий розмір 3,60, чи тільки 3,30, бо втакій довжині в основному переліку з тестом 2,75lb
Аватар користувача
kubinec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 10 березня 2012, 01:33
Контактна інформація:

Re: Помогите с выбором правильных палок!

Непрочитане повідомлення kubinec »

в принципе 3.6 метра тоже вариант, просто это всегда тяжелее нежели 3.3 (могу ошибаться) .
я к сожалению не тот карпятник который с головой в этом, просто что бы была возможность иногда и на карповые оснастки половить для разнообразия, по этому имея возможность прикупить и фоксовские палочки, но нет желания, хочется компромисс, что бы и не дорого и что б с удовольствием!
Планирую прикупить 3 палочки, взамен своим Golden Cath 3.0 \ 2.75Lb - Они мне нравились тем что пробковая ручка (толстая), тем что они легкие менее 300гр, единственное уже второй раз сломалось пополам второе колено, и что интересно сломалось в момент заброса кормушки всего на 25гр+прикормка грамм 30, видать просто время умирать пришло и треснуло..
потратить хочу не больше 1500грн за 3 палочки.
Если кто знает палочки которые не тяжелые но и крепче моих доходяг, делитесь информацией!
а вот и момент когда треснула при забросе палочка моя
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Помогите с выбором правильных палок!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Вважаю, що неварто впиатись в коркову ручку. І зважаючи на моменти рибалки(рибалка для душі), взяти і палку з відповідним тестом.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум!”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей