Самостріли

Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми Рівненської області
Правила форуму
Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми, для того, щоб додати їх на головну мапу сайту

Перед створенням нової теми обов'язково спочатку скористайтесь пошуком, як на сайті так і на цьому форумі — можливо водойма вже існує.
Коли пишете нове повідомлення в тему, то пишіть щось корисне, а не: "як кльов?"
Якщо ви вже наважились створити тему, то величезне прохання описати все згідно правил: вартість риболовлі, стан доріг, конкретні місця ловлі, час коли можна ловити, снасті, прикормка, наживка. І фотографії, побільше якісних фотографій :)

Рибалки будуть вам дуже вдячні!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Самостріли

Непрочитане повідомлення stal1n »

Накатав сьогодні ось такий опис: http://rivnefish.com/lakes/samostrili/
якщо в когось є зауваження, коментарі, власний досвід рибалки там — пишіть :smilefish:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: Самостріли

Непрочитане повідомлення slash »

Був нещодавно, по прогнозам кльов мав бути 0, але рибка відгукнулась і красені карасі попали в садок. Доречі найбільший був 670 грам. Щодо місця лову то власники поставили бесідки( реально класні бесідки), також є пірси + 2 додаткових пірса від постійних рибалок зі сторони дамби і будується будиночок для відпочинку, насаджено дерев. Розмовляв з власниками планують поставити качелі для дітей та зробити ще пірсів, бесідок і пляж для відпочинку, адже площа позволяє. Доїзд реально класний, палива пішло мало. Зустрів місцевих рибаків, порозмовлявши дізнався про присутність трофейних екземплярів карпа та толстолоба. Але погода та нерестовий період стримували на перевірку даної інфи. По глибинам то я хз, але з пірса зразу 1,5 м.. Загалом вражень багато і всі позитивні, думаю як начнеться сезон обов’язково поїду, може даже сім’ю візьму.
Фотки Вітьку скинув. Пізніше добавлю і сюди.
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Самостріли

Непрочитане повідомлення ehnaton »

А що з вартістю ? "По чём нынче для народа" (с) ? :-)
А на що клювало ? А прикормлював чи ні ? :-)
Давай більше інфи короче :-)
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: Самостріли

Непрочитане повідомлення slash »

Вартість така як написана до 3 вудок 75. На гачку опариш та 2 пінки від самі знаєте кого, а в кормушці трапер стояча вода(база) + трапер карп-линь-карась+флюропечиво трапер+меласа кориця-мигдаль вроді так
Аватар користувача
SAFIK
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 69
З нами з: 19 червня 2015, 14:26
Телефон: 067 353 03 01
Звідки: Кременець
Контактна інформація:

Re: Самостріли

Непрочитане повідомлення SAFIK »

Всім рибакам привіт!)
Мій коротенький звіт про риболовлю в Самострілах 18 липня 2015 р.
Риболовля була спонтанною,так як Я і мій колега Микола мали робочу поїздку до Новограда_Волинського,і ,щоб не "проспати" ранок -вирішили виїхати вночі та по дорозі заїхати порибалити в Самостріли...
Швиденько, посеред ночі, зібравши найнеобхідніше для риболовлі ,полетіли з Кременця на Самостріли)).Прибули на став по 3-ій годині ночі.
Став для нас незнайомий,приїхали сюди вперше,той рибалили своїми звичними методами:
донні оснастки:"смерть карася" в колеги,та "грушка" у мене.
Прикормка в пружини - Карась-часник від ФішДрім,на гачки - пуфіки анісові,часникові та медові.
Місця ловлі: в Миколи - пірс №2, в мене - пірс №4
Є ще декілька альтанок з пірсами,а ще завезено матеріали для будівництва нових місць...
Вже спорудили ігровий майданчик для дітей.

На клювання довго чекати не довелося і вже за пів години з першого закидання я піймав карася, вагою приблизно грам 300, на пуф- аніс.Крім того було піймано мною ще одного карася на пуф-аніс, та два маленьких карасики (на лодошку) на пуф-мед. Колега піймав тільки одного,але найбільшого, карася.Клювання відбувалися до 8-ої години ранку, а потім - тиша((.
Не сподобалося дно водойми в наших місцях ловлі - воно було покрите густими та міцними сітчастими водоростями, що можливо і вплинуло на клювання риби.
Пробував ловити окуня на маленькі твістера - в результаті чого піймав 4 шт."полосатих",які були відпущені назад у водойму.
Ловили ми до 10 години ранку,після чого вирушили на Новоград-Волинський...

Взагалом розвідка-рибалка вдалася ,як на перший раз ,на цій водоймі .

Гадаю, ще не раз тут побуваємо.....
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Рівненщина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей