ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Сьогодні на пару днів їду в Хрінники. Довго думав які ж снасті взяти з собою, а тепер вирішив беру лише ЛМ. По приїзді чекайте змістовний звіт з ілюстраціями (зі мною їде профі-фотограф). Зупинка буде десь в районі бази "Динамо", хто підкаже на яку рибу орієнтуватись, ніколи там не був, тому будь-яка інформація буде цінною!!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

От і обіцяний звіт!
Отже, приїхав на місце в п'ятницю десь годині о 16:00, поки розбили табір, заготовили дрова, та накачали човна, глядь, а вже й сутінки. Незважаючи на те що видимість була вже мінімальна, я все ж вийшов на воду на півгодинки, відразу зрозумів, що тим вудлищем що я взяв (7.8м.) працювати в човні дуже незручно... На наступний день переробив під кивок 3-и метрову поплавчанку що взяв для сестри і понеслось...
Зображення

Зображення
з риби клювали: плотва, густера, один линочок, один підлящик, пара окунців, море верховоди і раки... Стільки раків як там на мормишку я ще ніде не ловив, ну і сама цікава і сама зачотна риба клювати почала на 3 день коли фотік розрядився остаточно, справа в тому, що все дно там встелене зіллям, а в останній вечір познайомився я з одним водолазом який вранці знайшов для мене площадку з чистим піщаним дном на відстані метрів 300 від берега при глибині 2.5 метра. Ось рекордний екземпляр:
Зображення

А припрода там дійсно класна:
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

наш табір:
Зображення

наші гості:
Зображення
Відпочинок вдався, риболовля так собі, проте я ще туди повернусь десь у вересні коли трошки впаде зілля.
Всім НХНЧ!!!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення stal1n »

kamennieshipy100 писав:Сьогодні на пару днів їду в Хрінники. Довго думав які ж снасті взяти з собою, а тепер вирішив беру лише ЛМ. По приїзді чекайте змістовний звіт з ілюстраціями (зі мною їде профі-фотограф). Зупинка буде десь в районі бази "Динамо", хто підкаже на яку рибу орієнтуватись, ніколи там не був, тому будь-яка інформація буде цінною!!
так шкода, що тільки зараз я дістався компа :(
орієнтуватись на самому водосховищі варто лише на плотву й краснопірку, невеличких розмірів
щоб спіймати пристойну плотву чи підлящика треба ехолотом (або дідівським шнурком з грузом) знайти русло і перепади глубин
є дуже багато лина, який ніколи не клює :-)
і можна впіймати взагалі, будь яку рибу, лише після трядцятої рибалки, мабуть. Найкраще спілкуватись з місцевими риболовами, вони профі.
А тобі б з твоєю ЛМ треба було ловити прямо на шлюзі - густера, лящ, плотва й інша біль.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей