Решуцьк - Сергіївка

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Доброго дня рибальскій спільноті. Хочу написати пару рядочків про відпочинок на дуже мальовничому і такому близькому мені ставочку.
Дорога: можна на авто, дизелі, автобусом Рівне-Ходоси (але від нього багато йти пішки) і найкращий варіант маршрутка Рівне-Решуцьк (виходить із Жд вокзалу. Їдемо не доїжжачи 200 метрів до кінцевої зупинки, виходимо і направо в ліс ; проїзд 3.50 :-) )
Ставок: знаходиться у розпорядженні лісництва, риболовля теоретично заборонена, є сторож, ставить сіті, виганяє тільки коли приїжджає начальство, начальство приїжджає двічі на рік...
Зображення
Зображення
Зображення

Риба: в ставку є: карась, короп(великий до 10-15кг.), окунь, червонопера, лин, і головне канальний сом. Останнього за пару років розвелося стільки - що здається іншої риби помітно поменшало...
Характер: Став сильно заростає лататтям та подекуди кропивкою, проте є місця вільні від нього біля дамби і на пляжі (там де був наш табір) + вдосталь місць для ловлі на поплавчанку з берега. Дно мулисте але не сильно, є ділянки твердого піщаного. Глибина 1-2.5 метри. Став не спускався років напевно з 10-15, а мо і більше... Водичка чиста, прозора, тепла. :men:
Риболовля: В пятницю в обід вирішили ми з товаришем виїхати десь на природу: покупатись, позасмагати, попити холодного пивка, ну і рибку половити. О першій вже були на місці.
Зображення Зображення
Снасті були закинуті майже відразу, проте рибка клювати нехотіла.
Зображення Зображення
Все почалось із заходом сонця - вночі. Спочатку мій товариш піймав сомика на поплавочну. Мені ж була не цікава сидяча рибалка я взяв Лм, примотав скотчем світлячка на кінчик і вбій. Підсажував червячка. Кльов как у "белой скалы". Проте у мого товариша справи йшли не так добре і о півночі він пішов спати, я ж порибалив ще з годинку і як тільки відчув втому теж пішов на бокову. Вранці підйом о 4:20 пару прощальних покльвок
Зображення
і пара сомиків збори і на першу маршрутку на Рівне. Отака видалась риболовля, впринципі задоволений, давненько не рибалив на Лм вночі. В результаті товариш піймав штук 5 чи 6 сомиків, я ж своїх не рахував:)
Зображення
П.С. Канальний сом напевно найсмачніша риба яку я їв, мясо ніжне, жирне, без луски, без кісток - вообщем мрія:)))
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення pushustuy »

ви варвари, якщо таких маленьких сомиків їсте!!!!!!!!!!! :wall:
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення Рома »

to pushustuy
Прочитайте уважно звіт. Мова йде про канального сомика. Я не іхтіолог, але наскільки мені відомо, в деяких водоймах цей вид являється паразитом і не виростає до великих розмірів. Тому його вилов там навіть корисний.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення stal1n »

Рома писав:to pushustuy
Прочитайте уважно звіт. Мова йде про канального сомика. Я не іхтіолог, але наскільки мені відомо, в деяких водоймах цей вид являється паразитом і не виростає до великих розмірів. Тому його вилов там навіть корисний.
Так, так. Це не неа сом звичайний. Це абориген Це прибулець:
Зображення Зображення Зображення Зображення
великим ніколи не росте :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Silva
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 50
З нами з: 17 травня 2012, 09:37
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення Silva »

Абориген - это как раз коренной житель а канальный сомик ну никак не тянет на аборигена :)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей