БЛЕШНІ своїми руками

Саморобні приманки та наживки
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

БЛЕШНІ своїми руками

Непрочитане повідомлення Misha77 »

Вирішив зробити приманку для "озера болотного типу " , і взагалі для зарослих водойм.
Взяв металеву пластину маркером навів контур, ножицями по металу вирізав, края зашліфував.
Далі знежирив, і заргунтував.
Після повного висихання на заклепку приладнав гачок, і провочний захист. Получив от такі заготовки.
Зображення
Зображення
Блешня для умов неглубокої води вільної від муті, чи рослинності хотів зробити і досить важкою, щоб далеко закинути, і водночас полегшеною, щоб швидко нетонула.
Тому обклеїв корковим деревом з обох сторін, а в передню частину ще добавив пластинку свинцю.
Зображення

Після висихання клею обрізав
Зображення

і зашліфував
Зображення

Далі кілька шарів водостійкого лаку, покраска, знов лакування шарів 5-6.
На виході отримав такі от саморобки :)
Зображення
Зображення
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: БЛЕШНІ своїми руками

Непрочитане повідомлення Misha77 »

Невелике "польове" випробування в акваріумі цих блешень показало непогану гру і чудову прохідність в заростях :-ok-:
Але виявились недостатньо огружені в передній частині.

Врахував це в наступній блешні.


Гарно грає, а на вільному падінні йде коливаючись головою вниз!
Довжина , як і попередніх 75 мм. Огрузка свинцем 8 грам.
Зображення
Також зробив її більш півкруглою - для кращої гри, та кілька додаткових отворів в металі для полегшення задньої частини.
Зображення
Зображення
Зображення
NeoTaras
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 08 грудня 2011, 16:04
Контактна інформація:

Re: БЛЕШНІ своїми руками

Непрочитане повідомлення NeoTaras »

А це мої вертушечки. Деякі вже обловлені.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Value
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 30 листопада 2014, 21:04
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: БЛЕШНІ своїми руками

Непрочитане повідомлення Value »

:co_ol:
РРК
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: БЛЕШНІ своїми руками

Непрочитане повідомлення forest »

Прочитавши декілька статтей по виготовленню приманок, заради цікавості, вирішив і сам зробити.Зображення
Вага коливальних блешень, умовно, 3 г., а обертальної 5 г.
Матеріали для коливальних блешень :
- листочок міді;
- завідні кільця;
- трійники;
- лак водостійкий;
- маркер водостійкий.
Для обертальної блешні, крім вище зазначеного:
- стальний дріт;
- свинець;
- бусинка;
- фарбоване пір'я;
- клей.
Зображення
vladislavovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 46
З нами з: 30 березня 2012, 19:41
Телефон: 0687583122
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: БЛЕШНІ своїми руками

Непрочитане повідомлення vladislavovich »

Рік назад, такий самий набір, в такому окрасі можна було купити на базарі (біля староїбані) за 15 гр. :-( Пару желізяк в самого десь валяється!
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: БЛЕШНІ своїми руками

Непрочитане повідомлення forest »

Ви на 100 '/, праві. Саме такий набір став моїм гуру.
Перш за все це моя помилка, адже поетапового фото технологічного виготовлення я не робив. І Ви мали безумовне право відповісти на це конструктивною критикою. Але все по-черзі.
Натрапивши в інтернеті на декілька статтей по виготовленню блешень та вертушок в мене з'явилося бажання зробити щось подібне. Оскільки на нашому сайті, так би мовити, не багато інформації з приводу цього, я звернувся на інші ресурси, а саме,
зайшовши на форум ЛКАВ (Львівський клуб активного відпочинку) в "спінінг-ультралайт-ул приманки своїми руками", мене глибоко здивував професіоналізм виготовлення цих приманок, адже деякі схожі з оригіналами як дві краплі води і відрізнити їх практично неможливо. В мені загорівся вогонь, я повинен зробити щось подібне. Оскільки сам майже не користуюся ул- коливалками та оберталками , я заліз до батька в ящик де натрапив на цей набір. І я згадав, що роки 4 назад перед Новим роком здійснюючи покупки в магазині "Рибалка", без реклами, ми його купили " на здачу". Чому саме він? А тому, що я до цього ніколи подібним не займався, а простота їх виконання давала мені змогу мені виконати так само.
Я робив фото процесу, але враховуючи естетичність передумав їх викладати, ось фото як не дивно, залишилися на пк після чистки, які частково можуть відтворити ті події.
Зображення[/URL[URL=http://www.radikal.ru]Зображення оскільки зроблені вони були не вчора, і навіть не позавчора.
Матеріал тих блешень невідомого походження, а тут використано кусочок листочка міді. Фарба на них, коли я взяв їх у руки знімалася, не прикладаючи великих зусиль, трійники просто жах. Ті блешні з іншої сторони кольору металу, а тут вони всі чорні, хоча фото я не робив з іншої сторони.
Взявши листок міді я вирізав заготовок на весь його об'єм. Їх вийшло штук 7 і дві "калічкі", однак після вигинання їх залишилось 4. Далі в хід пішов гвоздик, який після першого удару зігнувся, дрелька виявилась сильнішою. Потім взяв нуждка 000, довів до товарного вигляду, а потім пастагойчиком, блиск.
Щоб не панькатись, тримаючи пінцетом розігрів зажигалкою і занурив в емаль, вона набрала сірого кольору, який не злазить від шорхання нігтем. А далі пішов в хід лак червоний, якого трішки залишилось, бо саме в такий колір колись також фарбував чебураху. Потім чорна емаль, білий маркер на масляній фарбі ( коли я його купував, то мені сказали, що водостійкий, ним ще на пам' ятниках пишутьhttp://rivnefish.com/forum/images/smilies/blink.gif). Завідні куплені.
Що стосується вертухі, то тут ще простіше, сердечник зі свинцю вже був жовтого кольору, бо він був складовою балди, знову ж таки з запасів батька, залишилося поставити маркером чорні цяткі, стальний дріт нехитрим обертанням пласконубців набрав потрібної форми , пір'я з декоративного фонтану, ось і все...
Чесно кажучи на форумі зареєстровано майже 2 тисячі форумчан, в мене не вистачило б нахабності зробити так, адже мене відразу б викрили, що підтверджує Ваше повідомлення.
Conscientia - mille testes.
Відповісти

Повернутись до “Виготовлення приманок”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість