Городище

Звіти про нахлистову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Городище

Непрочитане повідомлення tohin »

Вчора у післяобідню пору довелось вдруге побувати на ставочку. Мова йде про той що біля тюрми. Колеги по роботі активно починаючі, молоді та перспективні спінінгісти взяли з собою на хвіст))
З ходу вяжу.. точніше прив'язую німфу, бо вязав я її вдома в лещатках :hi_hi_hi: яка має по моєму задуму імітувати опариша. Основним матеріалом слугувала гумова надувна кулька перламутрового кольору.
Зображення
Отака)) І о чудо!!! На одній з перших проводок нарешті вдається відкрити сезон :p_a-r_t_y:
Зображення
В 10 м від берега сіла червонопера. Через декілька закидів..
Зображення
трішки старшенька, трохи поборсалась і навантажила бланк. Проводка працювала над дном, плавний підбір шнура в руку. Покльовка абсолютно не відчувалась, риб просто повисав на німфі.
Потім біс мене дьоргнув на експерименти і я почав міняти новозвязане, переміщуватись по водоймі і як результат риба мені показала ::yaz-yk:
Повертаюсь на місце, ставлю "опариша" назад, відповідний результат
Зображення
Загалом за вечір піймав 5 штучок і мав один схід. Доречі це була єдина покльовка з потяжкою, а не повисанням і вона чомусь закінчилась рибозішлом.
Але основний результат дууууууже мене задовільнив. В процесі випробував зроблену личинку "стрєкози"
Зображення
з очками, з лапками..ммммм смакота риб'яча, але поки нікого не зацікавила)))))
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Городище

Непрочитане повідомлення tohin »

Неділя, тепло, клювало))
Зі старту спрацювала та ж німфа що і у минулий раз, імітація опариша з ґуми. Міцніша червонопірка брала або на паузі відразу після закиду, або ж на дуже повільому і рівномірному підборі шнура.
Брала надійно, покльовки як удару не відчувалось, просто шнур зупинявся або починав іти в сторону, тому більша частина засікалась десь в районі щоки. Характер покльовки від розміру не залежав.
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Розмір приємно радував, але вся незалежно від розміру була після фото втоплена. Акт утоплення гарних червоноперих немало бентнжив сидячих вздовж берега рибалок :hi_hi_hi:

ЗображенняЗображення

Загалом було піймано 10 екземплярів + в активі 3 сходи один із низ обривом 0,14 повідка. Я побачив як на дистанції 12-13м від берега під поверхнею куражиться хтось товстий, він плив з права на ліво паралельно берегу, я вирішив спробувати покласти німфу перед ним, покльовка, серйооозна така потяжка не забарилася, я підсік, після чого на поверхні відбулась невеличка корида і повідок не витримав. Я навіть не зрушив його з місця, але все ж приємно що приманка спрацювала.

ЗображенняЗображення

І результат підсічки

ЗображенняЗображення

Отже висновки такі:

-Повільна проводка, бажано з паузами. Пробував різку, пунктирну проводку - результат абсолютний 0. Трішки менша за розміром могла відреагувати на активнішу проводку, проте не різку, а плавну.
-Працювали натуралістичні німфи, фантазійні результату не дали, інші типи приманок не пробував.
-Відстань по покльовкам, в діапазоні 8-12м від берега ( не рахуючи того бегемота, що обірвав повідок )
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей