Бурштинська ТЕС

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Petry4o
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 12 березня 2015, 13:21
Контактна інформація:

Бурштинська ТЕС

Непрочитане повідомлення Petry4o »

8 Березня, день прекрасного і світлого, всі мужики метуть квіткові магазини і я в тому числі і тут така пропозиція....Субота 10вечора дзвінок від сусіда, пропонує поїхати до бабці в неділю,привітати її, помогти старенькій по господарству і заодно щоб мене заохотити каже давай на канал на рибалку....Зразу в голові купу думок де купити опариш,хробачок, прикормку, розібравшись з тим питанням і заїхавши по дорозі на пер. Липинського-Промислова в бутці охорони на базарі завжди можна купити все що потрібно, забрав останю прикормку Fish Dream ріка+ була в дома флагман мотиль,і прикупивши опариша хробачка мотиля поїхали, з таким набором і вирушили. Дороги селами ну нічим вже не здивуєш ями все більші і більші , поля горять, сонечко припікає от щеб трошки зеленого добавити, і додому і не охота вертатись з тих пейзажів, настальгія за літом взяла по повній мірі. Приїхавши на канал рибаків не багато кльов дуже вялий ,маленький карась пішов на нерест і не дуже охотно клював, незнаючи козирних місць заїхали трошки дальше за течією і зупинились між деревами кущами з розрахунком уютніше та і вітер не буде замахувати, росклались я на один фідер друг на одну вудочку в проводку, він більше не рибак а як турист за компанію так сказати підсажуюю його на це хоббі. Рибаків які стояли поруч і мали в наявності 10прутів дуже дивувало як аж з Львова приїхати і ловити на одну вудочку ,фідер ....типу ми придурки якісь :rage Ну та ладно ми не за рибою приїхали, а відпочити трошки помахати фідером потренуватись набити руку згадати всі тонкості,з настанням ночі старався ловити цілу ніч , за боротом -5 не дуже комфортно було ,але вогник скоро руки відігрівав і можна було продовжувати :f1: за ніч вода впала пробував все що було в силах, і стиснувши зуби всетаки пару штук наловив. Дуже в шоці від сміття і від конячих щурів які на тому мусорі і живуть , виділили 15хв при відїзді згребли трохи мусору в мішок в якому були дрова та і по дорозі викинули, якби кожен мав за право забрати і свій і чужий думаю за літо вже було приємніше приїжати і відпочивати на каналі. От такий коротенький звіт , можна рахувати фідер відкрита вода 2015 відкрито для мене. Додаю пару фото можливо змонтую якийсь відео звіт. Дякую за увагу :hi
https://www.youtube.com/watch?v=bFpI1c- ... u9kerDFQMA
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Невідома водойма.

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Хороший звіт,але чому в цій темі. З відеосюжету бачимо місцезнаходження і назву місця лову :sh_ok: :co_ol: :sh_ok:
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Petry4o
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 12 березня 2015, 13:21
Контактна інформація:

Re: Невідома водойма.

Непрочитане повідомлення Petry4o »

Я не зміг найти тему рибалка на Бурштині тому і тут виклав, якщо не там виклав перенесіть в відповідну тему
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бурштинська ТЕС

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Були, бачили, ловили,але для мене залишилось дуже багато АЛЕ.
Після відборів до збірної 2017 по фідеру у всіх на слуху теплий канал Бурштинської ТЕС. Ми також планували,планували і перед настанням морозів нарешті вибрались. Отже вийхали з Рівне в районі 2год 45 хв. Дорога не ідеальна, але менш більш через Тернопіль оптимальний варіант в районі 270 км. Гугл малює 230 км в районі Бродів на Золочів,но там дороги взагалі нема,і ще можна через Львів центральними трасами але виходить в районі 330 км. Що до ловлі то канал являє собою пряму річку шириною десь як наша Горинь,може чуть ширший з течією що тримає 50-60 грамову кормушку.Береги по обидва боки круті,і при березі по метру півтора впавшого камишу.На класичний фідер краще всього ловити з платформи чи крісла безпосередньо з води. По перше ніхто не мішає,по друге захищений від вітру,що задуває з водосховища.З похолоданням риба з цілого водосховища заходить в канал її там стільки :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok: тому,щоб пролетіти в 0 це хіба, що ловити без гачка :-) .Клює на все від купленого до саморобних каш. Враження чудові риби наловили кожен майже по відру і тепер підійшла черга до цього "АЛЕ" на початку тексту. А основною проблемою на цій рибалці -заняти місце. Ми трьома платформами всунулись розкинувшись по березі- я біля куща,а Андрій з Пашкою під вербою де цим доночникам окупувавшим весь берег не зручно було закидати,і то ледве впросили мотивуючи,все тими 300 кілометрами їзди. :facepalm: :facepalm: :facepalm: І це в робочий день!!!. Риболов з Стрия що забрав вудлища звільнивши місце для Полосатого і Андрія казав,що на вихідні заняти місце взагалі без шансів,а
з настанням морозів,коли в канал попре крупний лящ і карась то на рибалку тут їздять по запису,по якомусь зошиті короче чуть не нотаріально ці місця передаються.Крім цього коли заходить крупний толстолоб то місцеві його деруть драчами що береги кров"ю залиті немов там свиней масово різали :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok: Одним словом от такі то неоднозначні враження від поїзки,хоча відловились ,і відпочили знатно!!!
Зображення

Зображення

Зображення
З повагою Тарас!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Мішаня
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 102
З нами з: 12 березня 2016, 04:44
Телефон: 0961015212
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Бурштинська ТЕС

Непрочитане повідомлення Мішаня »

Вчора у вечері приїхав з Бурштину, а сьогодні вирішив написати звіт по даному виїзду. Отже вирішили ми -(я і мій напарник по команді Лекай М. ) десь вирватися за межі Рівного на відкриту воду, "вигуляти" свої кормушки. Мали їхати в Нетішин, але в останній момент вирішили поїхати на Бурштинський канал. Так як їхати не досить близько то нас зібралося і вирушило 5 чоловік. Компанйони: Мій тато, Я, Лекай Міша, та його брат Коля, і Лясковський Макс. Виїхали ми з Рівного близько 14:30 04.03.17. Прибули на канал близько 18-ї години. Рибаків "море" в прямому сенсі цього слова, пів години мабуть шукали де нам можна присісти, мабуть просто що субота, але там завжди людей хватає. Місцеві зазвичай ловлять там на пружини і ставлять від 4 і по наростаючій палок і займають дуже багато місця. І майже всі сиділи з ночівлею. Але ми всетаки знайшли невеликий клаптик порожнього берегу, вище по течії (там зі слів місцевих гірший кльов). Поки ми розклалися, вже і потемніло. Почали потихеньку кормитися. Але перших пів години було "глухо як в танку" Першу рибку :bra_vo: , якщо її можна було так назвати, зловив Макс, це йоршик . Потім Міша зловив міні йоршика, і міні канального сомика, які зразу поплили у свою рідну стихію підростати. Коля зловив одного і єдиного подлещика за всю сесію. Вирішили повечеряти, сіли їмо, дивлюся на татову палку, гарний тичок :dribble: підбіг до палки, ще раз вдарило, підсікаю перша рибка підлещик. Так до 02:00 ,ще десь раз в 40 хв покльовувало, потім до 7:00 просто один велиикий "нуль". Надіялися що зранку буде хороший кльов, але не так все було, як очікували. Порівняно з попереднім разом, як я тут був два тижні тому, кльову можна сказати взагалі не було :wall:. Місцеві теж сиділи кукували )). Зранку вже трошки почав гратися довжиною поводка, пробував заміну різних насадок, підбирав гачки, темпував. Бажаного результату так і не отримав. Час від часу рибка підходила на точку поласувати наживкою, але стабільного кльову так і не було. Отож з таким кльовом в 13:00 почали збиратися бо ще 330 км. по переду. Мій улов з татом близько 2,5 кг. Макс розловився за пів години до від"їзду, заробив 5 покльовок: 4 реалізував, 2 плотви, 1 підлещик і 1 окунь. А Міша Л. До закінчення сесії підтягнув свої результати, хоча кльову як такого і не було. Хоча рибка нас не балувала, але тепер можна сказати офіційно шо ми відкрили сезон 2017 по фідеру. :ya_hoo_oo:
Всім НХНЛ, хай рве. :smilefish:
Маленька замальовка
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
"На конкурс звітів"
Віталій Гайдук
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 09 березня 2017, 19:22
Контактна інформація:

Re: Бурштинська ТЕС

Непрочитане повідомлення Віталій Гайдук »

Красавци! Класно зїздили)))
Аватар користувача
Мішаня
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 102
З нами з: 12 березня 2016, 04:44
Телефон: 0961015212
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Бурштинська ТЕС

Непрочитане повідомлення Мішаня »

Привіт всім ! Довелося мені відвідати та прийняти участь у Фестивалі Зимовий фідер :smilefish: . Який проходив на Бурштинському каналі. Це були змаганням серед команд, які проходили вчора 8го січня. Отож коротко постараюся вам про них розповісти. Прибули ми на місце проведення близько 6:40 на дворі ще темно. Не гаючи часу приступили до реєстрації та жеребкуванню секторів лову. Відверто був здивований такою кількістю знатних "фідерменів" На фестиваль зібрались фідеристи з Києва , Житомира , Львова , Луцька , Рівного, Івано Франківська , Долини , Отинії. Як Вам така географія ? Всьго 26 чоловік 13 команд. :prapor:. По жеребкуванню мені випав сектор А1 (думав сяду в край, але це була середина відносно розташування всіх учасників) а напарнику Сойко А випав Б10. Рибка клювала постійно, але в"яло і дрібна. Мабуть не останню роль зіграла примхлива погодка: пориви вітру та короткочасні дощі. В уловах переважала в основному верховодка і окунь але час від часу проскакували карасикі. По результатам я 4-й з 13-ти в зоні з вагою 1.550 напарник 7-й в зоні Б. І Командою ми посіли 4 те місце з 13 можливих. Багато вражеть, та головне є над чим працювати.
От так ми відкрили спортивний сезон 2018 р.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
РS Дякую всім за теплу атмосферу та сильний риболовний пресинг )
А ще дякую Валіку за доставку. І всім трофеїв в 2018р.


Останній раз піднімалось Мішаня на 19 січня 2018, 00:54.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей