Бугрин

Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми Рівненської області
Правила форуму
Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми, для того, щоб додати їх на головну мапу сайту

Перед створенням нової теми обов'язково спочатку скористайтесь пошуком, як на сайті так і на цьому форумі — можливо водойма вже існує.
Коли пишете нове повідомлення в тему, то пишіть щось корисне, а не: "як кльов?"
Якщо ви вже наважились створити тему, то величезне прохання описати все згідно правил: вартість риболовлі, стан доріг, конкретні місця ловлі, час коли можна ловити, снасті, прикормка, наживка. І фотографії, побільше якісних фотографій :)

Рибалки будуть вам дуже вдячні!
Аватар користувача
Relax
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 24 березня 2015, 03:07
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Бугрин

Непрочитане повідомлення Relax »

Влітку 2014 року рибалив на приватному ставку біля села Бугрин, Гощанського району. Загалом в господаря на тому місці декілька ставків, які йдуть один за одним. В тому році дозволяли ловити не на головному(більшому) ставку, а на тому,що знаходиться поруч. За чутками в цьому році можна буде ловити і на головному ставку, риболовля там я думаю буде цікава,тому що риба запускалась більше 3 років тому. В улові мені попадався амур, карп та линок.

Відео улову:

Рибалка в Україні (РвУ): https://www.youtube.com/channel/UCUR51E ... VVW2CPwljA
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бугрин

Непрочитане повідомлення stal1n »

Це не карпфішинг.

Тему не зносьте, перенесу її у потрібний розділ. До топік стартера: напишіть будь ласка детальні умови рибалки на цій водоймі і якщо можна, то покажіть її на карті. Наші рибалки будуть вам вдячними.

О, в ідеалі додайте її на мапу: http://rivnefish.com/lakes/add-fish-place/
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Relax
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 24 березня 2015, 03:07
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бугрин

Непрочитане повідомлення Relax »

Вартість квитка в цьому році ще не відома. Зняв відео головного ставка, коли я знімав також знімали випуск програми "Чоловічі розваги":
Озеро №1:


Озеро №2:


Відео дороги до ставка:
Рибалка в Україні (РвУ): https://www.youtube.com/channel/UCUR51E ... VVW2CPwljA
Аватар користувача
SIDIK
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 10 травня 2012, 22:56
Контактна інформація:

Re: Бугрин

Непрочитане повідомлення SIDIK »

За моїми даними в цьму році вже відкрили риболовлю на двох ставках, вартість 200 грн. Сам в шоці. Не знаю чи з великого ставу минулої осені виловлювали карпа, але коли я був в кінці літа то там ловити не дозволяли і риби було дуже багато.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бугрин

Непрочитане повідомлення stal1n »

SIDIK писав:За моїми даними в цьму році вже відкрили риболовлю на двох ставках, вартість 200 грн. Сам в шоці. Не знаю чи з великого ставу минулої осені виловлювали карпа, але коли я був в кінці літа то там ловити не дозволяли і риби було дуже багато.
Треба прощупати ;)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Rozik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 18 березня 2015, 18:00
Контактна інформація:

Re: Бугрин

Непрочитане повідомлення Rozik »

Якісь контакти на цю водойму є?Може хтось знає чи працюють там бойли!Дякую
Аватар користувача
DarliBank
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 16 травня 2013, 17:52
Контактна інформація:

Re: Бугрин

Непрочитане повідомлення DarliBank »

Может кому будет интересно. Вибачте,що россiйською, просто набагато швидше друкую :)
Там 2 ставка, друг от друга в 6 метрах, через дамбу. Тот что поменьше, и без всяких условий, стоит 70 гривен. А тот, что побольше, и где есть беседки, пирсы и подъезд удобнее, там 200. Но ловить можно только с 4 утра до 22 вечера. Мы приехали в 5 вечера того дня,когда еще ловить нельзя было. Ставок за 200 открывался на след.день в 4 утра. Поэтому заплатили по 70 гривен и сели на небольшой ставок. Народу было немеряно. Самое смешно, что если допустим машина заезжает чуть дальше от дамбы, а за не приезжает еще одна машина, а за ней еще одна, то тот, кто заехал первым, и захочет выехать, то хрен выедет, пока все что за ним не сдадут назад, до дамбы :) Короче условия потрясные :) Ну конечно клева на этом ставке тоже не наблюдалось. За ночь, на 8 спинов на двоих мы словили 4 карася с ладоху. Ночью озеро обходят 7 человек, с характероной внешностью и смотрят, чтоб на большой став случайно никто не закинул :) А утром началось самое интересное.
Увидев, что на малом озере ловить нечего, попытались доплатить до 200 и пересесть на большое, на что получили убедильное НЕТ. "Хотите ловить - платите 200 и ловите. Те 70 не в счет :) Ну повагалися, але хочется же попробовать. Типа 5 лет не давали ловить, зарыбливали, а вдруг. Ну заплатили 200, нас предупредили, не более 5 кг. Закинулись. Ну чтоб не соврать, то каждые минут 30 были карповые поклевки. не особо крупные, от 500 грамм, до 2 кг, но поклевки были. Единственное, что нас насторожило, что почти вся рыба побита красными пятнами, типа клещами. Об этом по всему озеру слышались комментарии. Некоротые даже выкидывали рыбу, так как " на ней живого места не было". Ну короче впечатление двойственное. С одной стороны частота клева карпа. С другой, качество рыбы и прямо-говоря, не особо лояльное отношение к клиентам. Ловил на кукурузу. Про бойлы не скажу - не пробовал даже.
Відповісти

Повернутись до “Рівненщина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей