«Stalker-2016»

Все, що стосується проведення змагань та фестивалів.
Правила форуму
Перше, воно і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити

«Stalker-2016»

Непрочитане повідомлення Sniper » 18 липня 2016, 10:50

«Stalker-2016» 28-31 Липня ПОЛОЖЕННЯ
про проведення змагань із спортивного лову коропа
Організатор – Sniper (Чиж Олександр)
Дата : 28.07.2016
Місце : водойма поблизу м.Шумськ, Тернопільська область
9.00 - 10.00 - Збір та заїзд на водойму 10,00 - відкриття змагань, жеребкування
11,00 - розміщення в секторах.
13,00 - старт змагань.
13,00. 31.07.2016 - фініш змагань.
15,00 - нагородження, закриття змагань.
Участь можуть прийняти 13-команд


РЕГЛАМЕНТ
1. Основні положення:
1.1. Команда складається з 1 учасника.
1.2. У залік йдуть спіймані коропи та білі амури, вагою 1,5 кг і більші.
1.3. Оплата та реєстрація.
• Оплата за участь у змаганнях становить 500.00грн (з яких 150грн на оренду ставка, решта грошові призи медалі грамоти)
• Реєстраційний (авансовий) внесок складає 50% вступного внеску, і повинен бути переданий в фонд змагань до 24.07.2016р. (Способи сплати авансового внеску будуть оголошенні на цій гілці форуму). Тільки в цьому випадку команда є офіційно зареєстрованою серед учасників змагань. Решта суми сплачується при реєстрації команди 28 липня 2016 р.
• Дозволена передача права участі в змаганнях на розсуд та вибору зареєстрованої команди.
• Команди, що подали попередню заявку, повинні в обов'язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію. Команда, відсутня (не приїхала) без попередження на момент жеребкування, дискваліфікується і не може брати участь в змаганнях, авансовий внесок не повертається.

2. Вимоги до снастей, оснастки, насадки, прикормки і годовуванню:

2.1. Використовується тільки донна снасть.
2.2. Кожна команда ловить на 2 вудки, по одному гачка на кожній.
2.3. Заборонено використання будь-яких видів годівниць, в т.ч. «Метод» і обліплення прикормкою елементів монтажу.
2.5. Дозволено точкове догодовування за допомогою розчинних матеріалів (ПВА), що доставляються у воду разом з оснасткою під час закидання спорядженої снасті.
2.6. Заборонені тваринні насадки та ікра, а також їх використання в прикормці в якості складових.
2.7. Використання макушатників, «сосок» т.п. заборонено.
2.8. Дозволено встановлювати в своїй зоні тільки два маркера.
2.9. Використання ракети, спомба,ложки, парашута дозволено тільки в спеціально відведений для цього час - з 10 до 19 години.
2.10. Протягом всього часу дозволяється підгодовування за допомогою кобри або стіка для доставки дрібної прикормки - бойлів і т.п. фабричного приготування або прикормки, виготовленої самостійно із застосуванням каліброваних пристосувань діаметром не більше 40 мм.
2.11. Годування ведеться тільки зі своєї робочої зони з берега - захід у воду заборонений.
2.12. Використання дистанційно керованих засобів, плавзасобів та пневмомеханізмів для доставки прикормки і оснастки заборонено.

3. Ловля, поводження з рибою, зважування, поведінка на березі:

3.1. Тільки учасник команди може закидати снасті, підсікати і підсачувати спійману рибу в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів-учасників не мають права допомагати підсачувати або виважувати рибу.
3.2. Закидання снастей проводиться тільки зі своєї зони з берега або вимостки - захід у воду заборонений! Бокове закидання заборонене.
3.3. Виважування риби має відбуватися тільки зі своєї робочої зони. Якщо під час виважування риби буде зачеплена снасть сусідів, то вони можуть, але не зобов'язані заявити протест - в цьому випадку спіймана риба не буде зарахована.
3.4. Заходити у воду при підсачуванні й виважуванні можна настільки, наскільки це необхідно, але не глибше, ніж на висоту забродного костюма (вейдерсів).
3.5. Діставати рибу з води можна тільки за допомогою підсака. Діставання риби з води руками вважається необережним поводженням з рибою та карається.
3.6. Спіймана риба дістається з підсака і звільняється від гачка з максимальною обережністю і тільки на спеціальному маті або у воді (ні в якому разі не на землі!). До зважування риба зберігається тільки в спеціальному мішку, не більше, ніж одна риба на мішок! Команди без коропового мішка і коропового мата до змагань не допускаються.
3.7. Не забувайте поливати рибу водою на маті!
3.8. Зважування буде проводитися з періодичністю, яка буде оголошена на відкритті змагань. Про великого (понад 5 кг) впійманого коропа чи білого амура будь-якої ваги відразу ж повідомляється суддям для якнайшвидшого зважування.
3.9. Після зважування риба відразу ж випускається назад у водойму, при цьому дотримується максимальна обережність.
3.10. Риба, що має ознаки не обережного поводження з нею, а також загибла, не зараховується, а суддями та організаторами розглядається питання про причини події та про можливі організаційні висновки щодо команди.
3.11. Фотографування спійманої риби, якщо потрібно, здійснюється відразу ж після зважування у присутності судді, після чого риба повинна бути відразу ж відпущена. В окремих випадках (коли спіймана велика риба в темний час доби) оргкомітет змагань може просити залишити рибу в мішку після зважування до настання світанку для фотографування організаторами.
3.12. УВАГА! Під час фотозйомки риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над короповим матом - заборонено фотографуватися з рибою стоячи. Для випускання риба переміщається до води тільки в короповому мішку, матраці або підсаці! У разі, якщо зазначені в цьому пункті порушення мали місце, але з наступним падінням риби, команда, яка допустила це, отримає жовту картку.
вони можуть, але не зобов'язані заявити протест - в цьому випадку спіймана риба не буде зарахована.

4.3. Знаходження гостей і глядачів у секторах учасників дозволено тільки у світлий час доби (уточнюється на зборах капітанів).
4.4. Гості допускаються в сектори тільки при виконанні наступних умов:
а) учасник зобов'язаний попередити суддю своєї зони про майбутній візит, попередньо отримавши згоду на це своїх найближчих сусідів;
б) гості в обов'язковому порядку реєструються у штабі змагань, після чого вони отримують перепустку для відвідування певного сектора-перепустка має бути розміщена під лобовим склом а / м в зручному для прочитання місці;
в) заборонено пересування автотранспорту гостей по дорогах вздовж озера;
г) при першому ж зауваженні (претензії) з боку сусідів, гості зобов'язані покинути зону проведення змагань, а щодо приймаючої сторони розглядається питання про застосування штрафних санкцій;
д) учасники несуть відповідальність за поведінку своїх гостей, згідно з Регламентом;
4.5. Глядачі допускаються в сектор тільки за погодженням з учасниками.

5. Штрафні санкції:

Порушення будь-яких обмежень, прописаних в даному регламентів карається попередженням. Наявність 2 (двох) попереджень прирівнюється до жовтій картці!
Крім того:
5.1. Застосування тваринних насадок (або як складових прикормки), а також наявність їх під час проведення змагань серед снастей і в багажі учасників або їх гостей карається винятком виключенням команди із змагань.
5.2. Порушення положень, що стосуються вимоги до монтажу і оснасток карається виключенням команди із змагань.
5.3. Необережне поводження з рибою карається жовтою карткою крім випадків, коли рибу беруть за зябра або кидають на землю - в цьому випадку команда знімається зі змагань.
5.4. Непред'явлення риби до зважування під час чергового проходу суддів прирівнюється до необережного поводження з рибою.
5.5. Не використання коропового (або його замінника) мата карається зняттям даної риби з заліку та жовтою карткою.
5.6. При наявності трьох жовтих карток команда знімається зі змагань. Причому друга жовта картка означає зняття з заліку найбільшої на даний момент спійманої командою риби (у разі відсутності риби - першої, що йде в залік), третя жовта картка – зняття команди із змагань.
5.7. Команда, виключена із змагань повинна покинути свій сектор на протязі 3-х годин з моменту винесення відповідного рішення.

6. Судді, суддівство, жеребкування і претензії:

6.1. Судді розподіляються по зонах відповідальності і представляються учасникам змагань під час відкриття турніру до жеребкування.
6.2. Ваги у всіх зонах повинні мати однакову похибку вимірювання і перевіряються до початку змагань.
6.3. У регламентні періоди (визначається на відкритті турніру) зважування проводиться двома суддями у присутності хоча б одного сусіда. Сусіди можуть відмовитися від присутності на зважуванні тільки при наявності відповідного позначки (про відмову) на протоколі команди, в якої проводиться зважування.
6.4. Результати зважування заносяться до протоколу тільки суддями, причому, якщо зважування проводиться одним суддею (поза регламентного періоду), то присутність при зважуванні представника хоча б однієї з сусідніх команд обов'язково.
6.5. Наявність кульок чи капсул для жеребкування перевіряється безпосередньо перед його початком комісією з 5 членів-учасників турніру.
6.6. Претензії повинні подаватися судді зони на протязі 60 хв. з моменту виникнення. Приймаються фото і відеоматеріали, а так само показання сусідів.
6.7. Претензії розглядаються комісією у складі: головний суддя змагань, судді відповідної зони, двоє сусідів команди, до якої виникла претензія. Присутність пред'явника претензії обов'язково.
6.8. При розгляді спірних питань рішення головного судді змагань є вирішальним, і оскарженню не підлягає. Якщо виникла потреба у голосуванні по питанню або претензії що виникли, то при рівності голосів, думка головного судді є визначальною.


• Дотримання чистоти і порядку в секторах під час змагань обов'язкове. Самостійна доставка мішків із сміттям на пункт збору після змагань вітається.
• Оргкомітет залишає за собою право доповнити чи частково поміняти деякі пункти регламенту.
Sniper
Нуб
Нуб
 
Повідомлень: 8
З нами з: 18 липня 2016, 09:49

Re: «Stalker-2016»

Непрочитане повідомлення Sniper » 18 липня 2016, 11:24

тел. 0977739921 деталі по телефону або пп
Sniper
Нуб
Нуб
 
Повідомлень: 8
З нами з: 18 липня 2016, 09:49

Re: «Stalker-2016»

Непрочитане повідомлення Sniper » 27 липня 2016, 07:59

Спонсор Интернет-магазин "Grandcarp" http://www.grandcarp.com.ua надав призи кожній команді +на 1 2 3 місце +БІг Фіш
Sniper
Нуб
Нуб
 
Повідомлень: 8
З нами з: 18 липня 2016, 09:49

Re: «Stalker-2016»

Непрочитане повідомлення Sniper » 01 серпня 2016, 09:04

Фінальний Результат

1.A-team 1- 64, 480
2.A-team 2- 44 ,040
3.Карп корд- 24, 210
4.Спортивна рибалка Дубно 1- 23, 37
5.Sniper- 19, 060
6.Грізлі- 13, 700
7.Спортивна рибалка Дубно 2- 12, 155

Big fish A-team 1 Амур 9,640
Sniper
Нуб
Нуб
 
Повідомлень: 8
З нами з: 18 липня 2016, 09:49

Re: «Stalker-2016»

Непрочитане повідомлення Sniper » 03 серпня 2016, 21:00

загальнй.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Подякував: 1 [Показувати]
Sniper
Нуб
Нуб
 
Повідомлень: 8
З нами з: 18 липня 2016, 09:49


Повернутись до Змагання та фестивалі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Немає зареєстрованих користувачів

cron