оз. Острівськ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

оз. Острівськ

Непрочитане повідомлення roony »

Так вийшло що в останній день осені робота занесла в Зарічненській район. Знімали вибори в селі Кухотська воля. Заздалегідь запланували. що після цього поїдемо в сусіднє село Острівськ де є велике і гарне озеро з однойменною назвою. За інформацією там ловиться щука, окунь, лящ, плотва, угрі, карасі, карпи. Їздять туди аж з Києва відпочивати. Волиняки покупляли хати під дачі. Я собі теж діляночку пригледів але мати дачу за 250 кілометрів від рівного трохи напряжно. Та й дороги це окрема тема - час на дорогу до Києва і до Кухотьскої Волі однаковий.
Але про рибалку. Взяли у місцевих човни і вийшли на воду. Місцеві нас просвітили про глибини і почали кидати спінінги. Віброхвости, колєбалки, вєртухі - у всіх чотирьох нуль. Шо під берегом, шо на глибинах. Зробили перерву, висадились на острів і пообідали. Потім знову кидали хвиля і вітер були такі, що на плоскодонках ставало страшно.
Підсумок 5 раків виловлених зі старих і вже погнивших сіток. Нових сіток там теж хватає. Місцевий хлопець Саша каже:"Я на місяць три рази їздю до Зарічного на суд. 50 гривень заплачу і знову за старе. Я за тиждень бувало 110 щук виловив"
А ще казали шо на кружки зимою щук багато ловлять. Загалом кажуть що щука непереводиться, а от лящів які були по 5 кг вже рідкість :(
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
Lesnik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00

Re: оз. Острівськ

Непрочитане повідомлення Lesnik »

roony писав:Так вийшло що в останній день осені робота занесла в Зарічненській Підсумок 5 раків виловлених зі старих і вже погнивших сіток. Нових сіток там теж хватає. Місцевий хлопець Саша каже:"Я на місяць три рази їздю до Зарічного на суд. 50 гривень заплачу і знову за старе. Я за тиждень бувало 110 щук виловив"
А ще казали шо на кружки зимою щук багато ловлять. Загалом кажуть що щука непереводиться, а от лящів які були по 5 кг вже рідкість :(
Да озеро дуже чудове... Але сіток там кілометрами, що риба навіть маленька злякана, і до берега близько не підходить. На рахунок ляща: колись його було дуже багато..Але зараз вже років 5 лящ навіть в сітки не попадає за словами місцевих.Жалко, що загубили таку водойму....
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей