Думки з приводу найкращих "зимових" водойм Рівненщини

Vetal

Думки з приводу найкращих "зимових" водойм Рівненщини

Непрочитане повідомлення Vetal »

Ділимося враженнями, спогадами, досвідом з водойм Рівненщини де добре клює зимою....Наживки, прикормки, вибори місць для свердління лунок і т.д і т.п.
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Свій рейтинг склав наступним чином:
1. с.Козин Радивилівського р-ну
2. Млинівське водосховище
3. Хріницьке водосховище
4. "Гниле" озеро
Це ті водойми, які працюють весь зимовий сезон і на будь-який смак
Vetal

Непрочитане повідомлення Vetal »

А як на рахунок, риб які клюють на цих водоймах, насадок на які переважно ловляться? Особливо мене цікавить Млинів. Дуже шкода що дерева поспилювали, така краса убла колись, верби плачуть над водою, еххххх...
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

В Млинові великий окунь добре зимою бере на "Чортіка", блешню або в березі можна з водорослів набрати бокоплавів і теж добре бере окунь і красноперка.
Vetal

Непрочитане повідомлення Vetal »

Дякую за підказку!!! А де інші риболови-колеги, діліться досвідом "не жміться" Буду дуже вдячний. Особисто у мене в минулому році фаворитом був ставок у Посягві. Мормишка "капелька" наживка мотиль вимочений в сухому окропі. ЛУнки сверлив по руслу. Улов: ерші, плотва, крупний окунь і карась попадав ближче до весни вже.
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Vetal писав:А як на рахунок, риб які клюють на цих водоймах, насадок на які переважно ловляться? Особливо мене цікавить Млинів. Дуже шкода що дерева поспилювали, така краса убла колись, верби плачуть над водою, еххххх...
На всіх перерахованих водоймах ловлю або на "каплю" 0,6г золотистого кольору з мотилем або, рідше, використовую "чортик". Відносно місць ловлі, то це дуже відносно: потрібно шукати. Кількість виловленої риби пропорційна кількості просверлених лунок.
Щодо Млинова, то в основному ловив в районі ферми, вірніше того, що від неї залишилось. Також по крупному окуню в минулому сезоні декілька разів відмітився на руслі біля моста в самому н.п. Млинів.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Мені подобалося ловити в Федорівці, Щекічині, на Гнилому, в Узлієві (перед Млиновом), в Хрінниках, в Демидівці, у Вехові, в Новомалині та до спуску в Лебедях.

У Федорівці дуже красивий окунь, злегку круглий як карасик і дуже "упітаний", декілька разів за рибалку спостерігалися обрізи - скоріше всього щука 8O На дьоргалку бувало зачепиш "щось", потримаєш хвилину-дві і ... бздинь - ліска 0,25 порвалася і невідомо що то було. Колега по хоббі Юра Назарков при мені на блешеньку на дьоргалку зловив 6 карасів, усі близько 400 гр, було декілька сходів, сходл був і у мене. Треба було знайти місце де той карась стояв. Юра знайшов приямок, дуже маленький, але риба там була. В нього бере карась, причому в заглот, в мене тільки інколи відчувається тичок. При спробі просверлитися біля колеги (з його побажання та ради перевірки), з"ясували, що він ловить у центрі ямочкі приблизно 1х1 метр - видно там і стояла стайка карася.
Але не заради випадкового карася ми туди їздили - дядько окунь майже завжди в тій чи іншій мірі давав можливість отримати задоволення від його чіткого кльову.

Коли у Федорівці кльов переставав, або брало якось не так, як хотілося ми переїжджали в Щекічин, щоб збити аскому плотвою.
Плотва у щекічині в основному була не дуже велика, але були і досить пристойні екземпляри. На дамбі, якщо знайти кінець плити і попасти приманкою в той маленький рівчачок, то можна відірватися за пару хвилин на день уперед :) Особисто я там ловив плотву до 400-500 гр, але нажаль у невеликій кількості, зато екземпляри в 100-200 граммів біля тих плит були не рідкість, також там брав і горбиликів, правда не у великій кількості.
На поплавчанку з льоду, якщо знайдеш приямочок і правильно закормиш, бувало з трьох вудок лишаєш одну - на більше ловити просто не встигаєш. В мене був рекорд на поплавчанку з льоду за півтори години 85 штук плоточок (EXPERT підтвердить - це досить хороший результат як би то було на змаганнях) :D

На Гнилому мені подобається те, що не знаєш що зараз клюне. Ловиш окушка, тут... бац - плоточка на пів-кіло, або горбиль на граммів 800-900, навіть судачка витягував на мормишку, правда відпускав - незаліковий.
Також подобалося з безмотилкою виманювати плотву у віконцях між камишом чи травою, особливо цікаво було це робити під-вечір, тоді покльовки набували особливої жадібності, та і екземпляри підходили більші. Думаю ніхто не відмовився б від адреналінчику в 150-300 граммів з лунки :D
На дьоргалку ловив там непаганих окунів, прада дьоргалкою бавився дуже рідко. Біля дамби зловив парочку в районі 400 гр, а перед тим з другої сторони дамби, в сторону рибхоза, близько 7-8 штук від 300 гр до 1 кг

В Узлієві ловили плоточку і красноперу, часом окунця. Особливо цікава рибалка була, коли за сприятливих погодніх умов прокльовувалася досить пристойна краснопера. Брала вона на безмотилку (здебільшого) і на тихому падінні приманки. Був смішний випадок, коли я підтягнув красноперу до лунки, яку не ахті чистив від льоду, і не зміг її втягнути в отвір, який залишився після примерзання країв лунки. Тримаю її за дзьоба та мормишку і сміх розбирає, а поблизу немає ніякої "мантіровочкі", щоб хоч трохи роздовбати...
:lol:

В Хрінниках також ловив плотву, підлящика, окуня та красноперу. Особливо подобалося ловити красноперу в пів води в лататті недалеко від берега, поблизу бази "Динамо". На той момент підбирали коричневу уралочку, щоб була схожа за кольором на лічинку чи пьявку і з маленьким мотильом або без нього ловили красунь на ладошку та більше.
Пізніше їздив у Хрінники тільки на жерлиці - дуже загорівся. Тому про останні сезони нічого конкретного не скажу по мормишці в ціх краях.

В Демидівці ловив тільки на жерлиці. На конкретний кльов не попадав, але по 3-5 кг привозив. По першому льоді ловив окунців, але горбиликів не попадалося. Зараз став перейшов у власність другої особи, тому після спускання туди не їздив.

Верхівський окунь чимось схожий з Федорівським, але останній трохи темніший на мій погляд. За останні сезони також нічого не скажу - не ловив там давненько.

В Новомалині ловив як на мормишку з мотилем, так і на чортика. На чорта бували улови окунів в районі 300-500 гр, часом сходи чогось коонкретного...:D , якось на мормишку з однієї лунки зловив 2 щуки протягом 3-х хвилин (сам до цієї пори не вірю собі, але було!) 700 гр і 450 гр, але, знову ж таки це було вже давно, останні роки там не бував.
До спуску ставка у Лебедях на мормишку ловилось усе :lol: але не дуже велике, а ось на чортика в районі затоплених дерев з батьком було... дали жару. Від кілограма окунь стрімко заводив снасть "до корчагіна", усі ж горбилі до кіло були наші.

Зображення Зображення
Зображення

Обсвердлили нас тоді конкретно, але народ пішов геть через пів-години, адже не побачили вони на що ми ловили... :lol:

На завершенні скажу, що прийшовши у Федерацію, мені стало цікавіше отримувати задоволення на змаганнях і насолоджуватися спійманою в ці моменти рибою, ніж їхати на конкретні "заготовки". Тому попередній сезон я практично не ловив рибу "для себе", а намагався викроїти час для участі у змаганнях.
Ти запитуєш:
А де інші риболови-колеги, діліться досвідом "не жміться"
Відповім, що стосується членів Федерації то вони, думаю, не жмуться, просто попередній зимовий сезон був настільки насичений змаганнями, що більшість нашіх колег "не вилазили" з них.
Багато змагань пройшло на Басівкутському озері, на Гавронщинському вдсх. селище Макарів, що під Києвом, у Тернопільській, Чернівецькій областях... майже усі зимники в основному були задіяні на них, тому про попередній сезон на рахунок любительської рибалки (але і на таку теж їздять ті самі спортсмени, доречі мало чим вони відрізняються від любителів і не сприймайте слово "спортсмен", як щос вище за любителя, просто - це особи конкретно "закінчені" на рахунок бистрого лову дрібної риби :lol:) мало хто може відписатися.
Можливо Богдан Григорович все ж таки знайде пару хвилин і залишить своє повідомлення тут, адже його "точкі" не вмирають, думаю, навіть не перевіривши їх тієї зими, вони все одно робочі, сподіваюся він та Іван Палич відпишуться.
Усім ні хвоста, ні луски! 8O
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Думки з приводу найкращих "зимових водойм Рівненщин

Непрочитане повідомлення Рома »

Біль-менш "обдуманною" зимовою ловлею риби почав займатися не так давно, тому великого досвіду в цьому виді риболовлі ще не маю, тай кількість місць де я ловив, також не велика (2-3 водойми). Здебільшого взимку ловлю на водоймищі у с. В.Любаша Костопільського р-ну. Переваги:
1. там живе швагро. Приїхав до нього, зігрівся, вийшов з хати і ти на водоймищі. Хоча із сьогоднішніми зимами це не основна перевага.;
2. окуня (а саме на цю рибу я здебільшого охочусь) там вистачає;
3. не далеко від Костополя.
По минулих сезонах можу сказати наступне. Бувало по різному, але здебільшого завжди звідти повертався з уловом. Здорові окуні не попадалися, хоча їх там вистачає (це показала минулорічна задуха риби), проте екземпляри 300 гр попадалися. Зі слів місцевих декілька років тому, приїзджі рибалки (за їх словами з Рівного), досить успішно ловили "горбачів" по першому льоду. Сам був свідком того, в минулому році, як один рибалка, ловив окунів до 500 гр на зимові блешні. Також йому вдалося зачепити і одного непоганого карася. Взагалі риболовів взимку там вистачає. Основна риба, яка ловиться це карась, окунь і плотва. Переважна більшість риболовів - любителі, тому що таке безмотилка чи чортик там мало хто знає, а отже і досвіду крім літератури і фільмів на риболовну тематику (інтернету, у кого є) не має звідки почерпнути. Добре, що є такі форуми, де можна дізнатись про щось нове. Ой, щось я трохи не в тему.
Місця лову. Ловив як на мілині, так і на перепадах глибин, ямах. Досить непоганим міг бути улов на "підводних столах", на яких вдавалося знайти, якусь відмінність (корч, горбик на фоні дна та ін.)
Отаке.
ПС. Якщо вірити інтернет прогнозу, то можливо Новий Рік на порадує таким льодом, з якого вже можна буде рибалити.
Удачі.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Думки з приводу найкращих "зимових водойм Рівненщин

Непрочитане повідомлення Рома »

Чи є у кого досвід ловлі риби на Горині з льоду (мормишки, блешні...) :?:
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “ЗАГАЛЬНІ ТЕМИ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість