Зимові блешні та балансири

Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Зимові блешні та балансири

Непрочитане повідомлення Рома »

Зимова блешня чи балансир? Хто чому із цих двох віддає перевагу.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Зимові блешні (балансири)

Непрочитане повідомлення Рома »

Невже ніхто не ловить взимку на блешні. Хотілося б побачити фото (хто і на які ловить) :wink: :)
Зображення Romanmix2002
Vetal

Непрочитане повідомлення Vetal »

Фото продемонструвати неможу немає змоги нафотати на фотік, а на моб. якість не така як хотілось би. Ловив на блешню у далекому 2002-2003 роках на ставку в Олександрії (великий став) в улові були окуні від 50 до 450 грамів, якихось особливостей описати не можу просто смикаєш і все...... блешні самі прості купував у магазині. А ось балансир уже 2 сезони мною без успішно пробується розловитись і ніяк, нуль у графі улов, хоч якіх я тікі не накупляв тих балансирів НУЛЬ, і на БАсіку, і в Старомильску і в Посягві кругом де є риба яка по суті має на них ловитись, ось так коротко все. Зараз не практикую ні один вид риболовлі (блешню) ні інший (балансир) махаєш іноді цілий день і в улові нуль....... якби десь на Дніпрі то може б і ловив на ці снасті... а так мормишка ....
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Зимові блешні (балансири)

Непрочитане повідомлення Shamik »

ROMAnion писав:Невже ніхто не ловить взимку на блешні. Хотілося б побачити фото (хто і на які ловить) :wink: :)
Привіт! Скільки непробував ловити на блешні чи балансир нічого невиходить! Треба спеціальні кивки та катушки, вміння правилно всім цим користуватись, ривок - пауза - повільний спуск-ривок... пробував і на басику, Олександрія, у В.Олексині (цукрозавод), Верхів повний нуль! Безмотилка або мормишка дає результат, хоча і в арсеналі є пару балансирів і різного роду блешні!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Зимові блешні (балансири)

Непрочитане повідомлення Рома »

Shamik писав:
ROMAnion писав:Невже ніхто не ловить взимку на блешні. Хотілося б побачити фото (хто і на які ловить) :wink: :)
Привіт! Скільки непробував ловити на блешні чи балансир нічого невиходить! Треба спеціальні кивки та катушки, вміння правилно всім цим користуватись, ривок - пауза - повільний спуск-ривок... пробував і на басику, Олександрія, у В.Олексині (цукрозавод), Верхів повний нуль! Безмотилка або мормишка дає результат, хоча і в арсеналі є пару балансирів і різного роду блешні!
Звичайно, що відразу, можливо і не буде виходити ловити на зимові блешні. Причини твоїх незадовільних показників у ловлі зимовими блешнями сказати не можу. Але скажу наступне. Просто можеш іноді подивитись (якщо буде можливість) як ловлять рибацюги на периферії. А ловлять вони без якоїсь відповідної тактики (у крайньому разі ті яких я бачив). Спорядження у них супербюджетне, а на запитання чому ловите без кивка, вони тільки подивляться недвозначно у твою сторону. При цьому методика систематичних однотипних ривків приносить їм іноді непогані улови. Взагалі методика лову та тактика пошуку риби на водоймищі зрозуміла тільки ім самим і не завжди піддається поясненню. Чому я все це кажу - якщо будеш аналізувати причини своїх невдач, на фоні непоганих уловів інших рибалок, думаю що результати не заставлять себе чекати (ІМХО). Удачі :)
ПС. Рибалка - процес непередбачений, за це ми її і любимо.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Зимові блешні (балансири)

Непрочитане повідомлення Остап »

ROMAnion писав:
Shamik писав:
ROMAnion писав:Невже ніхто не ловить взимку на блешні. Хотілося б побачити фото (хто і на які ловить) :wink: :)
Просто можеш іноді подивитись (якщо буде можливість) як ловлять рибацюги на периферії. А ловлять вони без якоїсь відповідної тактики (у крайньому разі ті яких я бачив). Спорядження у них супербюджетне, а на запитання чому ловите без кивка, вони тільки подивляться недвозначно у твою сторону. При цьому методика систематичних однотипних ривків приносить їм іноді непогані улови. Взагалі методика лову та тактика пошуку риби на водоймищі зрозуміла тільки ім самим і не завжди піддається поясненню.
ROMAnion, Ви не праві! Я ловлю без кивка і перш ніж прийшов до цього, перепробував 150 різних варіантів з кивком. Те що Вам здається безсистемним і однотипним - це не зовсім так, а іноді якраз і є, як Ви помітили, запорукою успіху.
:D Якби мене запитали, чому я ловлю без кивка?, я б теж недвозначно подивився б .... та тому, що ЛОВЛЮ!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Зимові блешні (балансири)

Непрочитане повідомлення Рома »

Остап писав: ROMAnion, Ви не праві! Я ловлю без кивка і перш ніж прийшов до цього, перепробував 150 різних варіантів з кивком. Те що Вам здається безсистемним і однотипним - це не зовсім так, а іноді якраз і є, як Ви помітили, запорукою успіху.
:D Якби мене запитали, чому я ловлю без кивка?, я б теж недвозначно подивився б .... та тому, що ЛОВЛЮ!
Чесно кажучи, я і сам взимку в основному ловлю без кивка. :wink: Ловити за допомогою останнього почав пробувати минулого сезону. Не все виходило гладко, проте результати були. І, думаю, що якби приділив би цьому питанню більше часу, результати були ще б кращі. Крім цього, хочу зазначити, що іноді можна попасти на кльов окуня, або знайти його місце стоянки де не має значення з кивком ловиш чи без нього. Зважаючи на це, ті рибалки, про яких я згадував, цим і користуються. Коли риба ловиться погано і потрібно докласти зусиль щоб її піймати, то вони дивляться хто ловить більш успішно і починають його "обрубувати". Везіння у їхньому процесі лову має більше значення ніж логіка.
ПС. Дані висновки зроблені на підставі декількох рибалок і спілкування з даними рибалками.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
herch
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 07 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення herch »

одно время очень удачно ловились окуня на данную снасть. Правда все было самодел. Самые уловистые были с бусинкой на крючке от старых маминых бус. Кивков никогда не ставил. Поклевка окуня всегда отчетливо чуствовалась даже в рукавицах.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Чи має право на життя наступне твердження? У період першого льоду, краще займатись блеснінням, а мормишки до деяких пір відкласти в сторону, так як хижа риба (то й же окунь) у цей періо найактивніша і блесніння у цей час може може бути більш доцільним. :roll:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

ROMAnion писав:Чи має право на життя наступне твердження? У період першого льоду, краще займатись блеснінням, а мормишки до деяких пір відкласти в сторону, так як хижа риба (то й же окунь) у цей періо найактивніша і блесніння у цей час може може бути більш доцільним. :roll:
Я би погодився лише з тим, що по першому льоді найактивніший із всіх риб - окунь. А от мормишка чи блешня залежить від самої водойми або навіть частини водойми, часу лову. Як правило: вчора на мормишку, завтра добре на блешню, а сьогодні - ОП
:)
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Балансир дуже цікава штука!
Хто хочаб трішечки оволодів технікою лову балансиром і відчув з якою
запеклістю його атакує судак-буде повертатись до цього прибамбаса знову і знову.
Про кивок при лові на балансир та блешню можна говорити багато, я особисто поміняв кивок на добротне вудлище (придбати дзвінку палочку не проблема). Кивок, при рухові блешні до низу амортизує і навіть підкидає її до верху- ото риба здивується!
Така неприродна зміна напрямку може насторожувати обережного хижака. Без кивка
зупинка блешні різка без відскоку- по судаку це може бути вирішальним для атаки.
З кивком заставити рухатись балансир так як треба, буває проблематично, а інколи просто неможливо. Кивок приміняли для того щоб побачити обережну покльовку, ну а зараз це відчувається в руку і це заводить не судака, а рибака. Але це все індивідуально і я не притендую на оригінальність.
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Було б дуже цікаво, і не тільки мені, я гадаю, по можливості побачити фото вашої палюжки. А також почути декілька корисних порад по лову судака з льоду на балансир в малопроточній воді, від досвідченного судачатника.
Дякую.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Vetal писав:Фото продемонструвати неможу немає змоги нафотати на фотік, а на моб. якість не така як хотілось би. Ловив на блешню у далекому 2002-2003 роках на ставку в Олександрії (великий став) в улові були окуні від 50 до 450 грамів, якихось особливостей описати не можу просто смикаєш і все...... блешні самі прості купував у магазині. А ось балансир уже 2 сезони мною без успішно пробується розловитись і ніяк, нуль у графі улов, хоч якіх я тікі не накупляв тих балансирів НУЛЬ, і на БАсіку, і в Старомильску і в Посягві кругом де є риба яка по суті має на них ловитись, ось так коротко все. Зараз не практикую ні один вид риболовлі (блешню) ні інший (балансир) махаєш іноді цілий день і в улові нуль....... якби десь на Дніпрі то може б і ловив на ці снасті... а так мормишка ....
Блешні досить не погані робить Василь Косой.
На балансір щоб ловили я тільки чув про Новомалинський став до того як його спускали, можливо ще в Нетішинському водосховищі.
Мав два балансира,одного подарував куму, для того, щоб не купував даром.
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість