Окунь взимку

Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Окунь взимку

Непрочитане повідомлення Рома »

Наскільки я зрозумів, всі майстри зимової мормишки зараз зайтяті участю у змаганнях. Проте хотілося б почути їх (і не тільки) думки, стосовно ловлі окуня у період останнього льоду (виходячи з їхньої практики). На що слід звертати увагу (місця, тактика)і т.д. З повагою :)
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

1. На товщину льоду та безпеку на водоймі

(Вибачте за флуд)
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

vvi писав:1. На товщину льоду та безпеку на водоймі

(Вибачте за флуд)
Безперечно. Проте там, куди я зібрався, лід ще достатньо міцний (за останньою підтвердженною інформацією).
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Н-да, не хочуть фахівці ділитися своїм досвідом :wink:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Хотів би зауважити, що наші часи - це не часи Сабанєєва (дуже багато несприятливих факторів вплинуло на "мутацію" поведінки та годування... риби), отже дати конкретну пораду в данний час досить важко, адже вона може бути невірна. Хоч і погода зараз сприяє хорошому кльову, як окуня так і плотви та ін., але на кожній водоймі ситуація може конкретно відрізнятися. Тобі кажуть - їдь бистріше на Старомильськ, там Брагін з Марчуком навалили сьогодні 5 кг риби до обіду... Ти думаєш, що це добре, значить погода сприяє і йдеш на рибалку, але щоб не палити грошей, вирішуєш спробувати щастя на на Басівкуті - клює ж в людей..., а там Корнас Саша сидить з самого ранку і до обіду зловив трохи більше десятка мілкої плітки...
Ти вирішуєш, що не послухав поради і їдеш завтра на Старомильськ... ловиш 3 окунчика розміром з сірник, вертаєшся додому і взнаєш, що Корнас Саша на Басівкуті налупив 5 кг плотви та окуня, причому досить непаганих розмірів.
ROMAnion, я би сказав так, не те щоб тобі ніхто не відповідає, а все зводиться до того, що відповісти складно :)
Думаю краще дивитися за темами "Вісті з водойм", якщо проклюнеться інформація про те, що стабільно клює окунь там-то і там-то, ось тоді це буде підтверджена інформація.
А взагалі, вважаю, що зимова рибалка з льоду - це динамічна рибалка в режимі постійного пошуку. Ти, шукаючи рибу, можеш зловити її там де інші не ловили і казали, що там не клює і т.п.
Порадив би тобі самому почати процес пошуку, тимпаче, що це досить інтересно - сам знайшов, сам зловив, а коли сам ще й відпишешся - взагалі адреналін попре щосили :)
Це моя точка зору, як кажуть капіталісти - IMHO
Пи.Си. Друге питання, якщо ти хочеш взнати якись подробиці в проводці, чи в розмірах мормишки і т.і.... то ти конкретно напиши що саме хотів би дізнатися. думаю, народ допоможе.
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “ЗАГАЛЬНІ ТЕМИ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей