Спінінг. Який кращий?Поради.

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

А коли це вони встигли так розкрутитись?:D :?

Це не розкрутка, а злиття двох маленьких Г... , в одне велике Г ... , токмо більш вишуканої форми.
Аватар користувача
BAGU
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 21 січня 2010, 01:00
Звідки: РОВНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення BAGU »

Ну Г... не Г... це індивідуальне питання. До G.Loomis я ще не доріс, а котушкою Тіка Лібра 2500 користуюсь давно і без нарікань.
Але я тут трохи порився в неті, та прийшов до висновку, що "злилися" вони тільки в Україні, і виглядає це так тому, що і Глоден кетч, і Тіку, і, до речі, Ріобі, у нас в країні представляє одна контора, яка заради економії паперу(мабуть), друкує три каталога гуртом в однім. А так, як заробляють вони більш на Голден кетч, то і заголовок віддали китайцям.
Ну може така сама фігня і в братів-слов"ян, але сумнівів у тому,що це три самостійні марки у мене не виникло.
Хоч я можу допустити, що збирають свою продукцію вони і на одному заводі :lol:
Если на клетке со слоном ты увидишь надпись "Тигр" _ не верь глазам своим!!!
Козьма Прутков.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Наші сумніви може розвіють більш знаючі люди...а може і ні. :lol:
GK фірма доволі потужна і є всі шанси, що вони взяли під своє крильце і ТІКУ. Скажімо є потужний німецький бренд Continental. Продає він автогуму вже десятки(якщо не сотні)років. І поступово під себе підгорнув багато менш потужних виробників(semperit,barum та інші). В горілчаному бізнесі також можна знайти приклади, да у всьому... А стосовно г...о чи нормальна річ - доволі непогані речі вони випускають. Та просто відстають на декілька років, хоча і тому є своє пояснення - вони вже знайшли свого покупця...Ну не заберуть вони потенційних любителів продукції від FoX чи тих самих Shimano. Хоча спроба у Тіки була :lol: :lol: :lol: правда невдала.
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Народ!
Я говорю про те з чим зіштовхнувся - філософію геть!:evil:
Коли за сезон тобі на спінінзі проріже тюльпан і попиляє слід.2 кільце(після чого викиниш шнур), я хотів би почути, щоб ти сказав про ТІКУ, за свої гроші, а катушки - купив через пів року продав(це моє особисте бачення) тому що за ці гроші можна купити кращу катушку іншого виробника(висновок після експлуатації).
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

UR5TIG писав:Народ!
Я говорю про те з чим зіштовхнувся - філософію геть!:evil:
Коли за сезон тобі на спінінзі проріже тюльпан і попиляє слід.2 кільце(після чого викиниш шнур), я хотів би почути, щоб ти сказав про ТІКУ, за свої гроші, а катушки - купив через пів року продав(це моє особисте бачення) тому що за ці гроші можна купити кращу катушку іншого виробника(висновок після експлуатації).
Питання в тому - скільки відсотків якісного товару в цих фірм!
Карпові палки юзав від GK, неповірите - ракету ними кидав(правда докидався :lol: ). Нормальні, повторю - нормальні речі. Звичайно, що завжди хочеться кращого. Скажімо, спробувавши катухи від Shimano, мені вже інші не до душі. Але когось цілком влаштовує його дешевша катуха чи спін. Особисто мені дуже хочеться спробувати поспінінгувати палками від GK. Просто вже спробував в дії деякі дешеві палки :lol: і пробував ХОРОШІ. Звичайно, що результат на лице. Але тут ще залежить від того як в руку ляже :?
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

shalun_99
дуже хочеться спробувати поспінінгувати палками від GK

Не розстроюй себе, бо якщо ти петраїш трохи в спінінг. патичках, то поняття "лад" від GK замітно буде відрізнятись від написаного, був період я зацікавився їхньою продукцією - уже нецікавлюсь! Не скажу що все так погано, просто коли уже знаєш, що хочеш і яке воно повинно бути, відкидаїш таку продукцію. А допоки не прочухав тему досконало, то ця продукція саме те, що треба, щоб поесперементувати, порівняти і розібратись на шо люди тратять по пів тисячі баксюків і в чому тут прикол :roll:
Аватар користувача
salijchyk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 травня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення salijchyk »

Доброго дня. Може хтось і мені пояснить, що воно і як :roll: ???
Купив спінінг BratFishing 2,4м. з тестом 5-20г. :oops:
А от які його характеристики незнаю. Хотілося б взнати щось більше окрім тесту ?!!! Може хтось знає трошки більше ?
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Зайди на форум до Харківчан, там вних ціла тема по спінінгах BratFishing.
http://www.spinning.kharkov.ua/phpbb/vi ... .php?t=410
Аватар користувача
Рибачок
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 23 грудня 2008, 01:00
Звідки: м. Шепетівка
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рибачок »

А що народ скаже про бюджетні Робінсон Ксенон Перч? (http://www.robinson.pl/id/xenon.html) Вибираю з прицілом на окуня, можливо, головня. Приманки - джиг, вертушки. воблери. Трусив в магазині дві моделі 205 см, 1-8 грам і 240 см, 2-10 грам. Перша палка на потряс здалась "тупішою", друга ніби дзвінкіша і "несоплива". Але друга довша, і твічити нею буде некомфортно, напевно... Можливо, в когось є власний досвід ловлі даними спінінгами, з задоволенням вислухаю.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vik »

Рибачок писав:А що народ скаже про бюджетні Робінсон Ксенон Перч? Вибираю з прицілом на окуня, можливо, головня. Приманки - джиг, вертушки. воблери. Трусив в магазині дві моделі 205 см, 1-8 грам і 240 см, 2-10 грам. Перша палка на потряс здалась "тупішою", друга ніби дзвінкіша і "несоплива". Але друга довша, і твічити нею буде некомфортно, напевно... Можливо, в когось є власний досвід ловлі даними спінінгами, з задоволенням вислухаю.
привіт, маю 240 см з тестом 2-10 грам, ловлю ним два роки
ось на цій сторінці http://rybalka.rovno.ua/modules.php?nam ... 11&start=0 є моє фото з трофеєм виловленим на даний спін.
по даній палці склалися наступні враження:
- так як це суто джигова палка то твічити нею не дуже(замякий), хоча міношки грам до 4-х більш менш, на стоячій воді.
- з вертушками типу mepps aglia 00, та 0, працює норально, навіть на сильній течії
- з воблерами вже є свої приколи, максимум до 5 грам, з YO-ZURI L-Minnow взагалі получилася фігня, на швиду неможливо підсікти рибу, в момент підсікання палка сильно прогинається і цього вистачає для того щоб риба зрулила, з 10 покльовок головня максимум 2-3 можна було реалізувати, хоча жерех що на фото був пійманий саме на YO-ZURI L-Minnow 44,
- з джигом все набагато краще, адже це його, кінчик відпрацьовує грам від 3-х,
що ще можу сказати, бюджетна палка, свої гроші відробляє на всі 100%. хоч і чув деякі нарікання на даного виробника, але сам тільки можу похвалити.
Аватар користувача
Рибачок
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 23 грудня 2008, 01:00
Звідки: м. Шепетівка
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рибачок »

Дякую за відгук, Vik ! Сам схиляюсь до більш короткої і "злої" 205 сантиметрової палки. Можливо, хтось ще й такою ловив ?
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vik »

Рибачок писав:Дякую за відгук, Vik ! Сам схиляюсь до більш короткої і "злої" 205 сантиметрової палки. Можливо, хтось ще й такою ловив ?
знаю що у Колі Жолнача є даний спін, взяв він його восени, з його слів він дуже задоволений :) , якщо знаєте його особисто, то можете розпитати детальніше.
колись і я приглядався до цієї палочки, але взамін купив MICRO JIG від Kingfisher
не думаю що вона чимось сильно відрізняється від брата з тестом 2-10, в руці лежить добре, не соплива, але це лише враження від того що я його тряс в Альбатросі з десяток раз, але на рибалці нажаль не вдалося протестувати
Аватар користувача
Рибачок
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 23 грудня 2008, 01:00
Звідки: м. Шепетівка
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рибачок »

Ще раз дякую, Vik ! Завжди довіряю відгукам людей, близьких по захоленням, а в даному випадку і географічно :D . Спробую короткого перча, а час покаже.
Аватар користувача
Вольодька
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 26 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Вольодька »

скажіть будь-ласка що робити!!!
в мене спін братфішінг інгот7 така болячка що ця фішка на яку кріпиться котушка почала обертатися відносно палки вправо вліво
як його можна полагодити
і ще зкотушкою геморой
ролік по якому йде жилка на шпулю короче часом жилка попадає не на ролік а між роліком і короче щель утворилася(ну щілини як такої нема але леска часом як закриваєш коліно і починаєш крутити в той момент жилка вскакує в ту щілину , не постійно але на15-20забросів один раз в щель) і вона портить леску шо піпец
чи можна її якось полагодити чи чи чи нову купляти???? :evil:
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Вольодька писав:скажіть будь-ласка що робити!!!
в мене спін братфішінг інгот7 така болячка що ця фішка на яку кріпиться котушка почала обертатися відносно палки вправо вліво
як його можна полагодити
Можна полагодити шляхом просвердлювання пари дірок (не посвердли бланка!!!!) та закачування у пустоту (де має бути акбор) епоксидного клею... Можна звичайно перебирати повністю, але думаю для цього спіна не варто...
Відповідь по катушці у відповідній темі...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість