Зустріч по спінінгу (віче-змагання) Ровенчан та Волинян

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Зустріч по спінінгу (віче-змагання) Ровенчан та Волинян

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Шановні, колеги-спінінгісти, Рівненської та Волинської областей.
Вашій увазі пропоную організувати дружню зустріч (змагання) у період березень 2009 року.

Мета такої зустрічі зробити дружню вилазку (свого роду змагання) із спінінгом в руках на одній із річок Рівненської чи Волинської областей. Це може бути р. Горинь, р. Стир. Можливо, інший варіант. Головне – щоб і для Ровенчан і для Волинян було більш менш близько. Згодом, до речі, можна буде організувати зустріч на одному із ставків чи водойм – але знову ж таки всі водойми в оренді чи викуплені, а там відповідно і вартість рибалки. Тобто, бажаючих може бути куди менше.

Головне у даній пропозиції-ідеї – організація зустрічі (дружнього змагання) не на комерційній основі.

Також до даної зустрічі можуть приєднатися й інші рибалки-спінінгісти, що незареєстровані на нашому форумі або форумчани даного сайту із інших областей. Однак поки пропоную саме для спінінгістів наших двох сусідніх областей.

Сподіваюсь на розуміння та підтримку.
З повагою, В.В.В. (Віталій).
Это первый пост в теме на http://forum.fishing-ua.com/showthread.php?t=3060. Записалось уже не мало рыбаков - присоединяйтесь друзья.
Формат - встреча и совместная рыбалка.
Прошу прощения, что позновато размещаю это сообщение, но время еще есть :lol:

Почитайте по ссылке, но предворительно, встреча будет на Горыни в р-не Деражно 14.03.09.
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Интересно, будут ли бронироваться места для рыбалки - береговой линии в пределах горизонта хватит? Зображення
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Це як сарказм, аль бажання заброньовати ? :wink:
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

vvi писав:Це як сарказм, аль бажання заброньовати ? :wink:
Бажано відвідати ті сайти які перечислені та поглянути скільки бажаючих. І тоді все буде зрозуміло :lol:
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Да блин трошки перебор напевноякщо всі будуть 8O
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
saloid
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 19 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення saloid »

Не хочу реєструватись на ще одному сайті, так можна стати "юзарем" а не рибаком, тому викладу свої міркування відносно змагань:
Сьогодні був на Горині, приблизно в тому-ж районі - рівень води нормальний,але все міняється дуже швидко.Вода може піднятись "на очах"
Якщо стоїть задача дійсно щось впіймати, то починати потрібно ще в сутінках- щука не бере взагалі, а судак тільки зранку і увечері.
В ліс забурюватись немає сенсу- багнюка, а берега вистачає і в самому Деражному.
Рибу на юшку потрібно брати зсобою- жору немає.
Рибачу на Горині років 5.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Дякую!
Сподіваюсь, що народ риби на юшку привезе...Але стосовно дати - трішки все зарано.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

KYM писав:Интересно, будут ли бронироваться места для рыбалки - береговой линии в пределах горизонта хватит?
Места хватит, там еще старица недалеко длинной км 5 :).
Ну и собственно формат - встреча (посмотреть, кто на какие снасти ловит, познакомиться) и совместная рыбалка...

Время я считаю подходящее именно для того, что запланировано. Когда начнет клевать по взрослому, то я бы предпочел не такую тусовку :lol: , а тихонько походить в одиночестве... :lol:
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Решено - 15-го, воскресенье, 6-20 утра с Деражо через мост на Дюксын, 1,5 км на дороге будет моя зеленая копейка.

На этой станице есть схема и подробное описание http://forum.fishing-ua.com/showthread. ... #post39532

Кто решит приехать - милости просим! :P
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Попробую теж підїхати. Мені теж це цікаво.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Зустріч по спінінгу (віче-змагання) Ровенчан та Волинян

Непрочитане повідомлення Рома »

Хто вкурсі, як пройшла дана зустріч? Можна коротко розказати про перебіг подій. :lol:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Якщо коротко, то все було чудово.
Зыбралось понад 50 чоловік
З рибою трохи не повезло (всього було зловлено 4 щуки на стариці (300г, 500г, 1 кг і 2,3кг)), але не риба була головною
Детальніше тут http://forum.fishing-ua.com/showthread.php?t=3060
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Зустріч по спінінгу (віче-змагання) Ровенчан та Волинян

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

ROMAnion писав:Можна коротко розказати про перебіг подій. :lol:
Если здесь не рассказывают, то посмотрите первоисточник.
Зустріч по спінінгу
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

На початок зустрічі МИ спізнились. :oops:
Із тих хто планував поїхати - доїхали тільки хлопці(Іван та Сашко) з магазину "Ягдташ" і Ваш покорний слуга ШАлун.
Трішки поблукавши по лісі, нарешті виїхали до стоянки(добре що Черновецький про зустріч не знав). Машин я не рахував, але їх було багато.
На зустріч до нас крокував сам "володар" місцевих водойм - Горинич.Приємно вживу побачити людину яку на фото бачиш майже два роки. "Горинич" розповів нам про розташування стариці та Горині. І перед нами постав вибір. Вирішили прогулянку розпочати від стариці в напрямку Горині. Гуляли ми гуляли і я догулявся. О 08:23 зробивши закидання улюбленого силікончику, як на зло задзвонив телефон. Чортихаючись поліз його діставати, а про проводочку і забув. Телефонував колега по захворюванню(рибалка), який бороздив простір Тучину і також намагався знайти хижака в Горині. Гарненько я прилаштував телефон плечем до вуха і єєєєєєєє....Взяв щупачок. Майбуть злякався, що силікончик який лежав в нього перед мордочкою, далеко втече і вирішив його притримати. Миле створіння просилось до тата з мамою, але їх розташування не видавало. І я вирішив віднести малечу до Олександра-уховара, чи куховара. Далі пригріло сонечко, нас розморило і ми насолоджувались краєвидами. Дуже гарна природа навкруги тримала нас біля себе, але потрібно повертатись в Рівне. Наостанок цікава бесіда з однодумцями з ВКК.
І додому.
PS
Трішки не вистачало в цій зустрічі - адреналіну,який виробляється під час змаганнь.
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Вітаю!!!

Непрочитане повідомлення Niko »

Мені приємно привітати Володю із гарним результатом (нехай не великої маси, але голова), саме я телефонував у момент кльову, тому знав. Четвертий результат це супер. Так тримати!
У нас покльовок не було, пізніше дізналися, що по річці ходили електрики. Правда воблером зачепив жилку донки, то витянув підлящика. От і все.
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей