Фідер - загальна тема спілкування

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Niko »

Панове підскажіть де можна придбати сигналізатор для фідера JAXON Picker Control такий як по даному фото або аналогічний. Буду вдячний за інформацію

Зображення
Востаннє редагувалось 24 червня 2009, 22:10 користувачем Niko, всього редагувалось 1 раз.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Niko писав:Панове підскажіть де можна придбати сигналізатор для фідера JAXON Picker Control такий як по даному посиланню http://viktor-andreev.ru/images/IMG_4679.jpg, або аналогічний. Буду вдячний за інформацію.
Цікава штука. Потрібно цікавитись в риболовних магазиних...
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Niko писав:Панове підскажіть де можна придбати сигналізатор для фідера JAXON Picker Control такий як по даному посиланню http://viktor-andreev.ru/images/IMG_4679.jpg або аналогічний. Буду вдячний за інформацію.
В риболовних магазинах на очі непопадались
Останній таких сигналізатор був проданий більше року тому в маг "АРСЕНАЛ", який на сьогодняшній день не працює.
На ДЖЕКСОНІ в Хмельницькому теж немає, не давно там побував.
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Niko »

Шановні майстри фідерного лову, звертаюся з порадою-питанням. Скажіть чи пробував хто ловити на дану снасть ранньою весною ось такої пори. Мене власне більш цікавить вузький напрямок - ловля головеня на Горині. Просто знаю де живе хороший головень і хочу з ним поборотися, а чекати до травня довго. Чому фідер? Вихожу з наступних міркувань:
1. можливість використання кормушки з прикормкою;
2. значно більший запас міцності ніж у спінінга.
Можливо це марево, але лід покидає річку, а вода поступово убуває. Саме так дають оцінку початку ловлі головеня. Можливо невірний підхід до вибору способу лову? Буду вдячний за поради.
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

Я особисто головня на фідер не ловив. Але також знаю принаймі одне місце на Горині де він ловиться, і ловиться не погано. Я вже там був, навіть в ночі ловив, але погода була тільки на марену)). От тут можна дещо цікавого підчитати про головня і донку.
http://fion.ru/pressa/111.html
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

На горині нижче шлюза.... ранньою весною по нормальній воді прокльовується на горох....
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Re: подскажите по фидеру

Непрочитане повідомлення Бабай »

Шановні ФідерМени. в недільку планую на випробування фідерка, Підскажіть яку прикормку використовувать.В наявності маю Фішдрім карась та гайзер, коноплю, патоку , бетаїн. кукурудзяну муку та інше що можна купити в звичайному прод.магазині.Ставочок з карасем та плоткой, орієнтують на карась. глибина 1-1.5.Яку наживку використовувать.Дякую!!!
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: подскажите по фидеру

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Бабай писав:Шановні ФідерМени. в недільку планую на випробування фідерка, Підскажіть яку прикормку використовувать.В наявності маю Фішдрім карась та гайзер, коноплю, патоку , бетаїн. кукурудзяну муку та інше що можна купити в звичайному прод.магазині.Ставочок з карасем та плоткой, орієнтують на карась. глибина 1-1.5.Яку наживку використовувать.Дякую!!!
Пачку "карася"+ 0,5 пачки "гейзер"+склянки 2 кукурудзяної муки або паніровки+грунт з берега щоб трохи вязкості і затемнить. Потім поступово змішать з водою, дати настоютися хв 15 поки будеш фідер збирать і пробивать дно. Потім ще троха води, але щоб ліпились кульки і коли кинеш в воду-розбивались. Щоб дуже липка прикормка не була-вона має за 5 хв вимиватись з кормушкі. Далі можна в прикормку додати трохи мотиля або живого або купити мороженого - для запаху. Наживка? Тут треба знати що той карась любить в даному місці. Можна пробувать опариш я думаю не відмовиться. Стартовий закорм в одну точку (бажано) кормушок 10. І вперед!
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: подскажите по фидеру

Непрочитане повідомлення Юра »

Бабай писав:Шановні ФідерМени. в недільку планую на випробування фідерка, Підскажіть яку прикормку використовувать.В наявності маю Фішдрім карась та гайзер, коноплю, патоку , бетаїн. кукурудзяну муку та інше що можна купити в звичайному прод.магазині.Ставочок з карасем та плоткой, орієнтують на карась. глибина 1-1.5.Яку наживку використовувать.Дякую!!!
На тій водоймі карась традиційно полюбляє горохову мастирку. Щоб ловити лише його, пробуй наживляти мотиль. Традиційні монтажі іх кормушкою рамчатою мало підходять, так як там повно мулу, і твоя кормушка буде в ньому схована. Краще щось мутичити типу: кінцевий груз+15 см жилка+пружинка(як кормушка)+повідок+основна жилка.

Щодо різної "сипучки" і "вспливачки" в прикормці, то будь готовий до того, що якщо почнеш таким кормити, то через годину на цій точці стане хмара плотви і карася не побачиш. Тоді на мотиля краще не ловити, бо буде попадатися дріб"язок. Потрібно або міняти точку забросу і не давати компонентів, що дають багато муті, або вже наживляти парену перловку і ловити нормальних розмірів плотву та краснопірку.
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Re: подскажите по фидеру

Непрочитане повідомлення Бабай »

Юра писав:На тій водоймі карась традиційно полюбляє горохову мастирку. Щоб ловити лише його, пробуй наживляти мотиль. Традиційні монтажі іх кормушкою рамчатою мало підходять, так як там повно мулу, і твоя кормушка буде в ньому схована. Краще щось мутичити типу: кінцевий груз+15 см жилка+пружинка(як кормушка)+повідок+основна жилка.
А якщо вмене кормаки по 20-15 грам, думаэте теж проваляться
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: подскажите по фидеру

Непрочитане повідомлення Юра »

Бабай писав: А якщо вмене кормаки по 20-15 грам, думаэте теж проваляться
Треба пробувати. :du_ma_et:
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: подскажите по фидеру

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Юра писав:
Бабай писав: А якщо вмене кормаки по 20-15 грам, думаэте теж проваляться
Треба пробувати. :du_ma_et:
Робиш прикормку зовсім рихлою, набиваеш в кормушку, закидаеш і в момент падіння в воду-робиш ривок фідером, прикормка витрушується і лягає на дно. кормуха-падає вже пуста. Але тут один нюанс-чі буде вона пуста нормально натягувати вершинку і держати її. Можливо прийдеться взяти троха важчу. грам 30. Або вершинку другу. Ну і поводок звичайно не короткий роби. Щоб його в мул не затягувало зовсім кормушкой.
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: !!! ВАЖЛИВО !!! Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Був субота-неділя/ніч/ на короповій рибалці з 2 фідерами. Один з патерностером/краснопірка, карась/, інший з method-ною годівницею/біля унції вагою/декілька карпиків.
На method вперше.Для прикормки брав фіш- дрім супер-карп/горох/ і дуже зволожував, працювала не дуже, в плані того ,що кормак іноді приходив не зовсім спорожнілим! Хочу почути думки форумчан про фідер-метод/де,хто, чим ловить ?/і може не в розділ- прикормка до методної годівниці/фірмова і саморобна/.За відгуки наперед дякую.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: !!! ВАЖЛИВО !!! Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення stal1n »

kolesdoc писав:Був субота-неділя/ніч/ на короповій рибалці з 2 фідерами. Один з патерностером/краснопірка, карась/, інший з method-ною годівницею/біля унції вагою/декілька карпиків.
На method вперше.Для прикормки брав фіш- дрім супер-карп/горох/ і дуже зволожував, працювала не дуже, в плані того ,що кормак іноді приходив не зовсім спорожнілим! Хочу почути думки форумчан про фідер-метод/де,хто, чим ловить ?/і може не в розділ- прикормка до методної годівниці/фірмова і саморобна/.За відгуки наперед дякую.
я декілька разів пробував кидати т.з. Метод в Бочаниці з нашивкою горошина або кукурудза, але жодного разу чомусь клювання не бачив
в тому же час на фідер з насадкою опариш ловив півкілограмові карасі і іноді кілограмові карпики..

Ви б шановний написали, де саме Ви рибалили
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: !!! ВАЖЛИВО !!! Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Ви б шановний написали, де саме Ви рибалили
Секрету немає, колеги запросили в Поляни/той став,що межує з Рівнегазовським/, ввечері декілька краснопірок та карасиків на опариш, на хевік поставив method-ну годівницю, насадка конс.кукурудза- ч/з кожні пів.години-годину впевнені покльовки карпиків/від 250 до 1000 гр/.Прикормка див.вище.Оце і цікавить, чим в наших краях забивають metod-ну годівницю.
Пи.Си. А весь крупняк від 1.200 брав на звичайні супутникові дубини /мастирка+ кукурудза/
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей