Плоска

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Плоска

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Зображення

За Верховым налево около 6км. Размеры 350/150м. Там их два. разрешалось ловить только на левом от дамбы, на том, что на спутниковом снимке из Google Earth. Был там 2 года назад. В начале лета неплохо на спутник ловились карпики от 1кг. Потом все реже и реже. В коне лета ловились только карасики с ладошку. Может выловили а может такой у карпиков там аппетит. Платный 15грн. Был хищник.
В конце 2006г. сменился хозяин. Став спускался. Но прошло уже более года. Может что-то изменилось. Хочется верить, что в лучшую сторону.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Плоска

Непрочитане повідомлення EXPERT »

В неділю 2 листопада виїзжав на риболовлю в с. Плоска Острожського району. Став в перехідному режимі від власника до власника. Отже поки документи на став робляться грошей за риболовлю ніхто небере. Взяв я з собою фідер і ультралайтовий спінінг, наживку брав кум, мотиль, манку. Я з наживки брав остатки опариша. Як приїхали на став побачили рибаків, один на поплавчанку тягав карасиків інший на резинку. Наживкою в них було тісто. Зробили снасті і з перших забросів розпочався активний кльов да такий, що за годину виконали норму вилову. Ловля яка обернулась в роботу скоро мені набридла. Взявши спінінг я пішов вивчати місцеві ставочки і канави. З хижака я нічого незловив, хоча місцеві на "балду" вранці окунів ловили. Найбільший окунь якого я бачив важив гр 500. Так рано з риболовлі я ще ніколи неприїзжав. Закрив нормально сезон по карасю. Ввечері сім'я добре поласувала смаженими карасиками.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Плоска

Непрочитане повідомлення Рома »

EXPERT писав:...Ввечері сім'я добре поласувала смаженими карасиками.
Захотілося смажених карасів :D :D :D
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

В неділю 9 листопада з кумом знову їздив в Плоску. Вранці появились хазяї з білетами, я попросив пред''явити документи і як виявилось окрім договору оренди і білетів опечатаних налоговою інспекцією в них небуло. Показавши документ громадського інспектора рибохорони я їм запропонував іти і неповертатись доки неприведуть документи в порядок, або я куплю квиток за 30 грн і пишу заяву в Рибінспекцію і Природоохоронну прокуратуру. Поспілкувавшись з власником, а не з підставною особою яким є такий собі пан Мананіков Андрій Вікторович, і пояснивши які ще мають бути в Мананікова документи я відчув як психологічно тяжко бути інспектором. Вислухавши погрози розібратись, ми остались кожен при своїх. На прохання продати білет, білетер тікав від мене і сказав , що отримав інструкцію з нас білети небрати. Отже куплю 4 квитка на вилов риби з ставу с. Плоска для Рибінспекції і Природоохоронної прокуратури. Якщо нові орендарі продадуть квиток до оформлення документів звоніть за тел 8(097)212 59 40.
А так риболовля була нормальна. Карасиків ми наловили, кльов був хоча трішки гірший але всеодно клювало добре. Знову сім"я поласувала смаженими карасиками. Я на сьогодняшній день незнаю поки, що місця кращого де б ловився карасик, ніж став в селі Плоска Острожського району.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

EXPERT писав: А так риболовля була нормальна. Карасиків ми наловили, кльов був хоча трішки гірший але всеодно клювало добре. Знову сім"я поласувала смаженими карасиками. Я на сьогодняшній день незнаю поки, що місця кращого де б ловився карасик, ніж став в селі Плоска Острожського району.
На що клював карась і які були екземпляри останнього :?:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Карасики вагою 100-150 гр., попадаються і більші, тако ж менші стали попадатись в останній час, випускаю. Коту неберу, а піджарити карасиків в сметані наловлюю більших. Найбільший який мені попався важив гр 300-350, найкраще клює на фідер, наживка мотиль. Карась від берега відійшов ближче до середини.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

З недобросовісними орендарями з с. Плоска займаються відповідні служби, як відреагують на такі дії орендарів, доповім пізніше.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

EXPERT писав:З недобросовісними орендарями з с. Плоска займаються відповідні служби, як відреагують на такі дії орендарів, доповім пізніше.
Нарешті позаштатні рибоохоронці почали діяти... Палич, МОЛОДЦА :!:
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Потрібно знати і відстоювати свої права рибалкам-любителям, а неплатити кому попало. Шкода, що більшість рибалок незнають своїх прав.

- для водойм до 10 га рибоводно-біологічне обґрунтування рибогосподарської експлуатації водойми погоджене управлінням рибоохорони та управлінням охорони природи;
- для водойм більше 10 га режим рибогосподарської експлуатації водойми затверджений Державним комітетом рибного господарства України.
А для організації аматорського вилову риби орендарі які мають зазначені вище документи повинні розробити Порядок здійснення любительського рибальства погоджений з органами рибоохорони та відвести спеціальну ділянку водойми для надання цих послуг. Лише за наявності таких документів орендар має право продавати відловлювальні картки чи так звані ліцензії на вилов риби. Кожен орендар, який надає послуги з аматорського вилову риби на вимогу рибалки зобов’язаний пред’явити ці документи. В разі їх відсутності рибак-аматор має право безперешкодно та безкоштовно здійснювати вилов риби, оскільки в такій водоймі вся риба є об’єктом державної власності.
Це цитата ihtiologа з розділу "кому платити за рибалку а кому ні" читайте, повчально.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

По слухам. Власники риби новий і старий неможуть поділити де чиє. От і судяться. Осінню природоохоронна прокуратура заставила нового власника виробляти необхідні документи на став. Яка обстановка весною незнаю.
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення juice »

По слухах моїх колег по роботі на ставку ловлять карася від 50 до 600 грам попадається також карп 1,5- 2 кг, улови від 3 до 12 кг. Плату беруть 30 гривень. але дехто розповідав що нібито з цими людьми займається налогова чи прокуратура. Більш нічого не підскажу.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість