Чому я люблю фідер

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Чому я люблю фідер

Непрочитане повідомлення roony »

Не може бути такого щоб тема фідера так довго була порожньою. Вирішив бути першим. 8) Але поки ще до ловитви далеко розкажу чому я обрав фідер.
Про фідер я почув вперше від свого тоді ще директора Василя Ващука. Потім в Інтернеті нарив чимало цікавого і вирішив спробувати сам. Першим полігоном для випробування фідерного лову стала Горинь поблизу Козлина. Ну це краще не згадувати… :oops: взяв з собою дві годівниці – одна відстрелилась при першому закиді… друга нічо – полетіла добре, але коли через хвилин 15 її дістав прикормка (взяв готову польського виробництва) була вся майже до грама як і до закидання. А от другий раз … Справа була в Піскові Костопільського району (пожежний став лісництва). Хто там був знає, що знайти на березі більш менш пристойне місце важко – корчі, та й мілина від берега метрів з десять тягнеться. Але той же ж Василь Тарасович Ващук продав канаву і навіть намалював де вона приблизно пролягає. Альтернативі донній снасті не було. Тому поки одна половина нашого рибальського колективу здійснювало геноцид краснопьорки з містків поплавчанками, ми з товаришем позакидали спутніки і я на додачу перобладнав спінінг під фідер. Кормуху набив розпареною макухою плюс звареною пшонкою. Закинув і став дивитись пильно на кінець спіна… Вже зараз не скажу коли почалось омріяне сіпання але те що я відчув пам’ятаю до сьогодні! Кінчик значить дригається а я дивлюсь на нього і поворушитись не можу Настільки мене оцей пресловутий контакт з рибою видався …. навіть і слова не знайду підходящого… риба десь там далеко зацікавилась тим хробаком а сигнал тут біля мене – он рукою можна дістати… коротше кажучи першу у своєму житті покльовку я проє…ав. Закинув вдруге. Знову сіпання - підсікаю як дурний .. Ага думаю, щось є .. тягну катуху наярюю, щось вже видніється … підтягую ближче, навожу різкість – то це моя кормуха такі хвилі та ілюзію боротьби створює… Знову облом… Зате на третій раз грамотна підсічка і є карась майже на кіло… у-ух… Був це майже початок рибальського сезону тому трофей був для мене визначний і знаменний… Товариш мій Андрюха теж після цієї рибалки зацікавився фідером. І панєслась… Купили ми по фідеру з відносоно дешевих і з тої пори фідер для мене саме те!
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Приятно почитать ощущения переданные от души! =) Виталя Марчук сёдня выходной, а завтра , думаю - отпишет обязательно, ведь фидер - это егоооооо...=)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
OlaF
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення OlaF »

Спочатку був "пікер". Точніше не пікер ,а покаток і "подьонка".
До цього ,на Горині, я бував лише зі спінінгом або донками.
З поплавчанкою, яка цілком задовольняла на ставках та озерах, -- на течії у мене нічого не виходило.
І ось -- покаток ! Один знайомий дав мені "приватний урок для чайників." Я був в захваті ! Але прийшла пора, "подьонка" вилетіла, а на інші наживки ефект був не той. Розпочалися пошуки альтернативи. І тут мені до рук потрапила газета "Клює" де я прочитав про "донку з годівничкою" . Годівницю пропонувалося робити з пластикового яйця від кіндерсюрприза, попередньо наробивши в ньому дірок . Взявши цю ідею за основу, я зробив свій перший ,умовно кажучи , "фідер". ДУЖЕ , умовно кажучи!!
Працював він жахливо! Парусність , моєї снасті, була неймовірна! Але на перших же польових , а точніше , річкових випробуваннях я піймав декілька густерок і плотвиць! Тобто , напрям руху правильний , потрібно лише вдосконалюватись!!
І ось поки я мудрував над вдосконаленням своєї снасті , вийшов наступний номер газети "Клює" де була стаття про фідер, з фото годівниць і пластикових відводів, з розповіддю про техніку ловіння!
Наступного дня я пішов в магазин де й придбав потрібне мені оснащення!!
Було це у далекому 2000-ному році.
З тих пір напрям руху той же , вдосконалення продовжуються!! Спочатку невідомий китайський телескоп змінив на Сальмовський фідер , потім невідому "м'ясорубку" з моно --- на Лайн Віндер з плетінкою . Ось тепер придивляюсь до сальмовського бейтранера, дуже вже його нахвалює Рома Яковенко.
Шкода ,тільки, що риби в Горині з кожним роком все менше і менше!!
З повагою до всьго добірного товариства.
Аватар користувача
OlaF
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення OlaF »

На столичному форумі рибацюги дочекатися неможуть, коли піде весняна плотва.
А у нашому регіоні хтось практикував таку рибалку??? Чи це тільки на Дніпрі таке можливо?
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

OlaF писав:На столичному форумі рибацюги дочекатися неможуть, коли піде весняна плотва.
А у нашому регіоні хтось практикував таку рибалку??? Чи це тільки на Дніпрі таке можливо?
Я не ведаю, как оно там, у Столичных, но слухами земля полнится. И один из таковых хочу донести до всей нашей увжаемой общественности. Где-то с месяц-другой назад, на одном из дней рождения, после рюмки-другой той аквы, которая вита, пришлось услышать рассказ одного из гостей, котроый меня поразил. Оказывается есть в наших краях один водоемчик, в котором даже зимой вода не замерзая, могет сильно порадовать любителя этого занятия очень и очень удачной рыбалкой. Где-то в районе Нетишинской атомной есть водоем, который используется для охлаждения всего того нутра, которое напрягаясь, потчует нас электрической энергией. И вот благодаря этому явлению, а может еще какие-то силы природы приложили к сему руку, там развелось огромное множество той рыбной братии, о коей Вы удосужились вопросить. Дык, вот этой самой зимой, в этом самом заветном месте ребята получали огромное удовольствие. Поскольку там присутствует небольшое течение, то на пшеничку, в проводку, гарантировано стабильно, получалось тянуть очень и очень крупных особей этого плотвичного вида да еще и в большом количестве. Говорят, огромные, жирные, как селедка. За день-другой вылавливали до СОРОКА кг. Поскольку место знатное, то занять удобную позицию среди местного контингента, говорят не очень просто. Вся эта информация выглядела просто фантастической. Но, к сожалению, проверить достоверность сего повествоваиния мне не довелось, ввиду отсутствия свободного времени. Если хоть небольшая толика правды в этом существует, то Вам пренепременно удастся утолить жажду в рыболовном адреналине во время ловли плотвички, посетив это сказочное место. Поскольку побывать именно там (а говорят, оно еще и не для любого жаждущего доступно) вашему покорному слуге не доводилось, то хотите верьте, хотите нет. Я нисколечки не сомневаюсь в том , что среди посетителей нашего форума обязательно найдутся более сведущие коллеги, которые или же утвердят нас с Вами в истинности вышеизложенного, либо развенчают наши с Вами сомнеия в принцитпиальной возможности такого лова буквально у нас под носом.
И ежели это так, то зачем нам Днепр Великий? "Нас и здесь кормить неплохо могут!" (© жырный кот из мультика - возвращение блудного попугая)
Аватар користувача
OlaF
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення OlaF »

aleksey_gregul писав:
OlaF писав:На столичному форумі рибацюги дочекатися неможуть, коли піде весняна плотва.
А у нашому регіоні хтось практикував таку рибалку??? Чи це тільки на Дніпрі таке можливо?
Я не ведаю, как оно там, у Столичных, но слухами земля полнится. И один из таковых хочу донести до всей нашей увжаемой общественности. Где-то с месяц-другой назад, на одном из дней рождения, после рюмки-другой той аквы, которая вита, пришлось услышать рассказ одного из гостей, котроый меня поразил. Оказывается есть в наших краях один водоемчик, в котором даже зимой вода не замерзая, могет сильно порадовать любителя этого занятия очень и очень удачной рыбалкой. Где-то в районе Нетишинской атомной есть водоем, который используется для охлаждения всего того нутра, которое напрягаясь, потчует нас электрической энергией. И вот благодаря этому явлению, а может еще какие-то силы природы приложили к сему руку, там развелось огромное множество той рыбной братии, о коей Вы удосужились вопросить. Дык, вот этой самой зимой, в этом самом заветном месте ребята получали огромное удовольствие. Поскольку там присутствует небольшое течение, то на пшеничку, в проводку, гарантировано стабильно, получалось тянуть очень и очень крупных особей этого плотвичного вида да еще и в большом количестве. Говорят, огромные, жирные, как селедка. За день-другой вылавливали до СОРОКА кг. Поскольку место знатное, то занять удобную позицию среди местного контингента, говорят не очень просто. Вся эта информация выглядела просто фантастической. Но, к сожалению, проверить достоверность сего повествоваиния мне не довелось, ввиду отсутствия свободного времени. Если хоть небольшая толика правды в этом существует, то Вам пренепременно удастся утолить жажду в рыболовном адреналине во время ловли плотвички, посетив это сказочное место. Поскольку побывать именно там (а говорят, оно еще и не для любого жаждущего доступно) вашему покорному слуге не доводилось, то хотите верьте, хотите нет. Я нисколечки не сомневаюсь в том , что среди посетителей нашего форума обязательно найдутся более сведущие коллеги, которые или же утвердят нас с Вами в истинности вышеизложенного, либо развенчают наши с Вами сомнеия в принцитпиальной возможности такого лова буквально у нас под носом.
И ежели это так, то зачем нам Днепр Великий? "Нас и здесь кормить неплохо могут!" (© жырный кот из мультика - возвращение блудного попугая)
Льоня, ми говоримо про різні речі.
Я маю на увазі , коли косякі плотви піднімаються вверх по течії для нересту!
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ventel »

Где-то в районе Нетишинской атомной есть водоем, который используется для охлаждения всего того нутра, которое напрягаясь, потчует нас электрической энергией. И вот благодаря этому явлению, а может еще какие-то силы природы приложили к сему руку, там развелось огромное множество той рыбной братии, о коей Вы удосужились вопросить. Дык, вот этой самой зимой, в этом самом заветном месте ребята получали огромное удовольствие.

Це місце називається "гарячий канал" :!: Так дійсно риби там немєрєно, різновид сімейства карпових, судак, щука, сом,(канальний сом, останього піймав 8 років тому, кажуть пропав), товстолоб, білий та чорний амур, окунь.
Але є одне розчарування водосховище є технічного значення, а по закону ловля на таких водоймах забороняється, так заборона була, але наш брат їздив та ловив рибу аж до 2006 року.
Зараз там ловлять ті хто мають дозвіл! :cry:
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

OlaF писав:На столичному форумі рибацюги дочекатися неможуть, коли піде весняна плотва.
А у нашому регіоні хтось практикував таку рибалку??? Чи це тільки на Дніпрі таке можливо?
Я рік тому. десь в середині квітня, поїхав з товаришами на Червну калину. Там де колись років з двадцять назад було велике озеро. Рибалили недоїзжаючи до санаторію відразу за мостом - фактично було видно маршрутки які їхали на Деражно. Тоді ще фідера не познав ловив на поплавок. Насадка-мотиль... В проводку по дну. Навіть спробував парену перловку хоча хлопці казали не сезон для рослинних насадок. Але був момент після троьх годин лову на мотиль клювати перестало або сідав дрібний окунь. То перловка дала з десяток пліток. Трохи підгодував але мабуть і без цього кльов був би нормальний. Відразу за мостом течія сильніша-місцеві ловлять там і плотва там більша - 200-300 траплялись доволі часто. Ми ж пішли трохи далі і ловили вже меншу. Але це самий ТОЙ весняний переднрестовий хід плотви.
Був там проїздом минулого тижня - річка розлилась сильно. До речі як вона називається не знаю є підозри шо це Стубла.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Давайте-ка вернемся к нашему фидеру. Обьясние мне, пожалуйста, в чем такие особые преимущества в этом фидере, перед, скажем спутником? Глухим или скользящим? Как по мне, так эта длинная изогнутая фиговина, вроде отвод, для исключения перехлеста, несколько неудобна. Я его, скажу честно, не пробовал. Мне больше спутники по душе. Особенно с пенопластом.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

Спутнік переважно снасть при якій риба засікається сама, сигналізатори покльовки звукові зазвичай, немає заморочки з прикормкою, закиданням-перезакіданням. У недосконалості "длинной изогнутой фиговини" переконався минулого сезону але до різного роду петель з лєски тоді ще не дійшов. Цього року обов'язково спробую. Але наголовінше для мене у фідері це сам проце фідерної ловлі - готуєш пркормку, обираєш місце, розладаєш підставку. До того ж сидиш не як всі нормальні рибалки - обличччям до води, а боком вудочка то паралельно береговій лінії. А фідерні покльовки "это что-то" - для мене людини зі слабким зором того поплавка інколи і не видно... а коли хлистік починає сіпатись або я-я-як вигнеться, або навіть вудка з підставки злетить - це кайф!!!!!
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
OlaF
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення OlaF »

roony писав:
OlaF писав:На столичному форумі рибацюги дочекатися неможуть, коли піде весняна плотва.
А у нашому регіоні хтось практикував таку рибалку??? Чи це тільки на Дніпрі таке можливо?
Я рік тому. десь в середині квітня, поїхав з товаришами на Червну калину. Там де колись років з двадцять назад було велике озеро. Рибалили недоїзжаючи до санаторію відразу за мостом - фактично було видно маршрутки які їхали на Деражно. Тоді ще фідера не познав ловив на поплавок. Насадка-мотиль... В проводку по дну. Навіть спробував парену перловку хоча хлопці казали не сезон для рослинних насадок. Але був момент після троьх годин лову на мотиль клювати перестало або сідав дрібний окунь. То перловка дала з десяток пліток. Трохи підгодував але мабуть і без цього кльов був би нормальний. Відразу за мостом течія сильніша-місцеві ловлять там і плотва там більша - 200-300 траплялись доволі часто. Ми ж пішли трохи далі і ловили вже меншу. Але це самий ТОЙ весняний переднрестовий хід плотви.
Був там проїздом минулого тижня - річка розлилась сильно. До речі як вона називається не знаю є підозри шо це Стубла.

Стубла протікає через Руду Красну. Через Мочулки---- Путіловка.
Я собі як уявляю , в великих річках плотва іде вверхів'я та в притоки для нересту а по дорозі на кортких зупинках інтенсивно харчується . От тут її на фідер, або на київський винахід--стальку, і ловлять. Ловлять на Дніпрі або у гирлах приток Десна чи Рось.
Так от по аналогії Дніпро--Десна : спробувати Горинь--Путіловка, чи Горинь-Стубла , чи ,навіть Горинь -Устя. Стати на Горині нижче гирла притоки і"бомбить на черв'яка ікряну плотву :D".
Хоча ,можливо, це тільки плід хворобливої уяви :wink:. І данне явище притаманне тільки великим річкам ,таким як Днпро :roll: .
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

спробувати Горинь--Путіловка, чи Горинь-Стубла , чи ,навіть Горинь -Устя. Стати на Горині нижче гирла притоки і"бомбить на черв'яка ікряну плотву

Все приблизно так і відбувалось - плотва явно кудись шла :D :D :D Ти написав і згадав - точно це біля Мочулок. З ікрою попадалось мало :( але була... Цікаво коли хід пловти почнеться цього року. Кажуть що у цей час плотви не зловить тільки лінивий.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
OlaF
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення OlaF »

aleksey_gregul писав:Давайте-ка вернемся к нашему фидеру. Обьясние мне, пожалуйста, в чем такие особые преимущества в этом фидере, перед, скажем спутником? Глухим или скользящим? Как по мне, так эта длинная изогнутая фиговина, вроде отвод, для исключения перехлеста, несколько неудобна. Я его, скажу честно, не пробовал. Мне больше спутники по душе. Особенно с пенопластом.
Як на мене то фідер більш активний спосіб , а "супутник "більше статичний.
Аватар користувача
OlaF
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення OlaF »

Все приблизно так і відбувалось - плотва явно кудись шла :D :D :D Ти написав і згадав - точно це біля Мочулок. З ікрою попадалось мало :( але була... Цікаво коли хід пловти почнеться цього року. Кажуть що у цей час плотви не зловить тільки лінивий.[/quote]
Але якщо стати на Путіловці біля мосту, то водойма обмежена греблею і хід може бути короткочасним. На Горині це має бути більше розтянуте у часі. Все суб'єктивно.
До речі у минулі роки, весною , на Путіловці ,з мосту, на "яйця" , ловили дуже пристойного окуня.
Аватар користувача
simsim1972
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 07 лютого 2008, 01:00
Звідки: м.Здолбунів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення simsim1972 »

Зі "спутником" вас не пустять на водойму де практикується спортивний вилов риби(зловив-відпустив). Так як риба може поранитись об натикані крючки при виважуванні.І як відмітили вище не динамічний. "Спутників" ставлять багато , фідерів ну максимум два(спина буде мокра). :lol:
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей