Прихована водойма

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Юра писав:Зрозумійте мене правильно. Водойму не здаю, бо вона безкоштовна і, відповідно, присмотр за нею самі розумієте який. Вже був навчений: писав про гарні рибалки а потім приїзджав через неділю - а там браками вже все підчищено і повибивано...
Майже аналогічна ситуація :!:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення stal1n »

підтримую думку, що не варто приховувати платні водойми :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

Юра писав:

Зрозумійте мене правильно. Водойму не здаю, бо вона безкоштовна і, відповідно, присмотр за нею самі розумієте який. Вже був навчений: писав про гарні рибалки а потім приїзджав через неділю - а там браками вже все підчищено і повибивано. Від нормальних рибалок у мене секретів нема.
Думка слушна! Нормальним рибалкам треба в лічку :) росказувати про хороші дикі водойми. Чим більше ми будемо туди їздити тим менше у браків буде шансів зробити своє чорне діло.
Я перший у черзі стою на інформацію в лічку від Юри)))
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
Jorjuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 07 квітня 2010, 00:00
Телефон: 0679460460
Звідки: Костопіль

Непрочитане повідомлення Jorjuk »

Я восьмий -розрахунок закынчено, жто невспыв-той запызднився..... :D
Waska80
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 01 листопада 2009, 01:00
Телефон: 0505210770
Звідки: Ровно Рофрс
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Waska80 »

Valldemar писав:Сьогодні нарешті після довгої зимової перерви вибралися з швагром порибалити.І вибрали місцем лову одну з "секрктних водойм" :wink: , заздалегіть велике ДЯКУЮ!!! Николай33 за корисну інформацію стосовно вибору водойми.
Хотіли вибратися на водойму як умога раніше, бо вже так свербіли рученята схватити палки в руки та тягати рибку, але власник ставу сказав щоб приїжали о 8.00, що риба ніде не дінеця і кльов буде. Отож вибравшись близько 6.30 на середині дороги погода поала псувати наші плани, але надія лишалася що погода покращиця і дощ котрий все сильніше йшов, закінчиця. Хоча погода так і нас непорадувала аж до кінця самої рибалки. По приїзду на водойму нас зустрів власник ставу і показав нам на місця нашої дизлокації.І вже о 8.30 почали полоскати палки, і тут почалося як казав Николай33:
Николай33 писав: відразу був кльов як на чорних каменях, клювали на переміш карп, карась
,що навіть часу небуло щоб перекусити.
Хоча погода-негода так і не ущухала, промокли аж до тусів, але рибка клювала іклювала, люду було небагато ще 4 рибацюг, але трошки якихось дикунів...Промочивши всі шмотки,що були в наявності близько 13.00 ми вирішили збиратися до дому, щоб окрім рибки випадково не привезти ще й в додачу ПРОСТУДУ. І за весь період рибалки було впіймано близько 7кг. рибки на двох.
Нажаль фото немаю, тому що вже підїжаючи до ставу згадали що забули фотоапарат :cry:
Так ведь не все же признаються где ловят на частных водоемах!!!!! :wink: А ведь Valldemar ясно ответил в теме,что у этого водоема есть хозяин,но не Николай33 не он признаваться не хотят :cry:
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

:P :P :P ? я все розумію і сам би не проти порибачити на хорошій водоймі з нормальним кльовом, але ви грузите пацанів, які писали звіти в даній темі, як то вони вам щось винні :!: :!: :!:
я за них щиро радий що вони мають шанс відчути справжню рибалку.
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

stal1n писав:підтримую думку, що не варто приховувати платні водойми :)
На первой фотографии у тебя не людский карась 500гр , а пиписочный карпик , надеюсь в этом случае сработало правило Шалуна :?
старый , очень старый рыбак ,
споймал - накати .
Аватар користувача
Jorjuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 07 квітня 2010, 00:00
Телефон: 0679460460
Звідки: Костопіль

Непрочитане повідомлення Jorjuk »

та деж та водойма? :arrow:
Фауст
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 18 квітня 2010, 13:36
Телефон: 222222
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Фауст »

Всім, хто приховує водойми. Нах... потрібно, ловіть скільки влізе, і не забивайте форум (навіщо взагалі така тема? - for KYM!) своїми тупими постами про виловлені офігенні трофеї! Відмазка про те, що не кажу бо приїдуть браки - це просто для самозаспокоєння совісті... Браки знайдуть і без вас, а нормальним рибакам ви перебиваєте всю малину. Іноді краще жувати ніж говорити...
Фауст
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 18 квітня 2010, 13:36
Телефон: 222222
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Фауст »

Valldemar писав:
Фауст писав:Браки знайдуть і без вас, а нормальним рибакам ви перебиваєте всю малину. Іноді краще жувати ніж говорити...
От ми і жуємо - свою малину. ::yaz-yk: Да тут пів форуму має якісь свої приховані водойми і ловлять собі, а не бушує!!!
Фауст писав: Браки знайдуть і без вас, а нормальним рибакам ви перебиваєте всю малину. Іноді краще жувати ніж говорити...
А можливо ви також Брак... ? :) Тому всі мовчать і не розповідають свої приховані водойми. :-) (Шютка, хоча?)

Якщо вам не цікаво то не читайде дану гілочку, а читайте "Вісті з водойм" звіти з інших водойм, а не піднімайте кіпіш. В цьому вся фішка даної гілочки, якби вам кожен рибалка розповів свої "злачні місця" то дана гілка так не називалася "ПРИХОАНА ВОДОЙМА".
Відкрию маленький секрет що одна із водойм котру знаю я: ПЛАТНА!!!, рибка клює але за її потрібно і грошики платити. А тут половина хоче щоб клювало як на "Чорних камнях" і на ХАЛЯВУ.
По-перше: я не брак, мені це не потрібно, я ловлю рибу в своє задоволення (якщо ви почитаєте мій сьогоднішній короткий, дуже короткий пост з Голишева, ви зрозумієте, що сьогодні там було не дуже (легко сказано), і нічого, я чудово відпочив, тим більше перший раз цього року). По-друге: ще раз кажу, я не проти, що люди ловлять на так званих "прихованих водоймах", але кричати на всю який я молодець наловив карпів та карасів, що в руках не донесу - це, здається мені не зовсім коректно по відношенню до інших учасників форуму (не подумайте що мене "давить жаба", я теж інколи приїзджаю з уловом додому, і не поганим, а інколи й коту не вистачить :-) ). По-третє: я майже завжди їзджу на ПЛАТНІ! водойми і мене це цілком влаштовуює - тут я з вами згоден, що "тут половина хоче щоб клювало як на "Чорних камнях" і на ХАЛЯВУ". Дякую!
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

Свої приховані водойми мають чи не всі рибаки.
Але хочу підтримати Фауста в тому, що якщо писати в цій темі, то хочеться бачити цікаво написаний звіт або гарні фото, а ще краще одне і друге разом :)
Тазік з дохлою рибою, - типу дивіться який я вправний рибак! Що несуть подібні звіти, крім примітивного бахвальства?
Аватар користувача
Jorjuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 07 квітня 2010, 00:00
Телефон: 0679460460
Звідки: Костопіль

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Jorjuk »

Є одна прихована водойма- їдете з Костополя, повертаєте наліво до Козлина і зліва перед розваленим мостомплатний ставок(25 грн., все вибито електровудками), а справа маленька водойма в кущах перед Горинню .Сьогодні був...
Кльов непоганий (карась , плотва і окунь...) :men:
Аватар користувача
Jorjuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 07 квітня 2010, 00:00
Телефон: 0679460460
Звідки: Костопіль

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Jorjuk »

Єще 2 приховані водойми:
-по дорозі з Костополя до Сарн після "Затишку" за лісом зліва є невелике озерце з цілою системою дренажних канав,озерце мілкувате,але рибка є і браконьєри із сітками сьогодні були.....;
-по дорозі з Костополя до Рівно є поворот до смітникаі пісчаних кар*єрів-а там один кар*єр заповнений водою і сьогодні був нормальний кльов (в 15-00).А от щучка не повелась.....
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення stal1n »

сьогодні рибачив на прихованій безкоштовній водоймі, клювало лише з шестої до восьмої ранку: карасі по 300-500 грам і наш сусід витянув пятикілограмового красеня карпенка. Потім як відрізало, ніодної покльовки до третьої години.

Відпочили і набрались позитивної енергії суперово :co_ol:

Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення pensioner »

на фото часом не песчаный карьер ? Если ехать из Ровно в Костополь , перед Костополем поворот на право , если да то он же вроде бы как в аренде у Частника :du_ma_et:
старый , очень старый рыбак ,
споймал - накати .
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість