Календар риболова!!!

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Майбуть викладу інфу яку вже більшість знають, але для календарику - саме те.
Короп.
Активність після зими проявляється після того як температура води починає доходити позначки +15. Але зважаючи на наші погодні умови цей період співпадає з нерестом. І чітко сформувати коли починається активність у клюванні, доволі тяжко. Але підсумовуючи деякі вилазки на риболовлю можна стверджувати, що доклавши максимум зусилль можна очікувати на клювання вже у квітні. Але тільки вдалий вибір місця лову та правильно підібрана прикормка і наживка примусять коропа зависнути на гачку.
Були виїзди з гарними результатами і в травні місяці, але водойми були невеликі за розмірами та великою к-тю риби. Але на цих вилазках слід приділяти велику увагу наживці. Мілка риба, одна поперед одною, пливла до наживки та не давала змоги заковтнути смачну приманку більшому коропу. Отже травень - розмір наживки.
Саме цікаве починається в червні. Вибір місця лову займає велику роль, але я вважаю, що потрібно вдало підібрати інгридієнти для прикормки і слід велику увагу приділити ароматизаторам. В цей період короп конкретно набирає вагу і (як я замітив) дуже полюбляє горох. Звичайно, що можна підібрати комбінацію з бойлів, але якщо сесія нетривала - горох та експерименти з діпами.
Липень. В цей час можна продовжувати експерименти з підбором бойлів, але солодощі насамперед. Непогано працює комбінація полуниця та м'ясо. Але саме цікаве те, що молодняк вже понаїдався та крупніші екземпляри мають змогу підійти до Вашого гачка, але за умови, що там щось смачненьке...
Серпень завжди славиться клюванням крупних особин. Багато людей пов'язує це з жнивами і я приєднуюся до цієї кагорти. В серпні краще робити довгі сесії на коропа і тоді буде шанс впіймати справжнього красеня. Вже наприкінці місяця знову короп проявляє цікавість до гороху і цим непотрібно нехтувати.
Вересень та жовтень особливо багато клювань не приносить зважаючи на малу активність риби. Тому в ці місяці потрібно укорочувати волос і цікавість коропа до "тієї кульки" незакінчиться простим піком сигналізатора...
Хочу зазаначити, що це є моїми спостереженнями. Критику прийму з радістю. Можливо щось не пригадав, все вище викладене являється експромтом і по можливості розпишу детальніше(якщо комусь буде цікаво)...
ПиСи
Не судіть суворо :?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Doc писав:
Спостерігаю за даним календарем вже два роки. Як на мене - ніякої закономірності. Значно в більшій мірі результат рибалки залежить від погодних умов та підготовки. А як на вашу думку???
Погоджуюсь з Юрою на рахунок календарика. З погодніми умовами все дуже складно. Були моменти коли після грози був кльов "як у чорних камнєй", а бували і нулі.
Але які в кого спостереження за кльовом коропа? Чи хто помічав закономірність по кльову великих особин в певний місяць?
Цього літа я спостерігав за окунями, вірніш за спінінгістами. Ціле літо окунь бомбився і восени теж. З ним все зрозуміло. З карасями теж. Залишається короп та щука. Ну, хто поділиться своїми спостереженнями?
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

В ловле карпа , для меня главный фактор - ветер чем сильней тем лучше ( в пределах разумного) раставляемся в зоне "прибоя" , а календарики это для теоретиков :wink:
старый , очень старый рыбак ,
споймал - накати .
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Niko »

Останні три роки спостерігав і точно знаю - на третій день пасхи ( при будь якій погоді) кльов коропа дуже й дуже класний (до прикладу за світловий день зловив 50 кг коропів (10 шт). У інші дні бувало, що взагалі повний 0. Як пояснити не знаю.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Не можу сказати багато про свої спостереження за хижаком, по тій причині, що не сильно звертаю увагу на фази місяця - яка б фаза не була, все рівно їду на риболовлю, адже підбирати ключик до риби у "некльовий день" також цікаво (для майбутнього), а тим більш адреналін від спокушеної у безкльов'я риби набагато приємніший... :D

Отже можу сказати лише те, що у моменти апатії до приманки окуня, щука має таку апатію в рази більше і, якщо окунь своїм кльовом вказує на те, що того ж самого кльову не передбачається, то і на щучий трофей, скоріше всього, розраховувти не прийдеться.
Звісно в кожному правилі є виключення, так і я не можу стверджувати, що вищевикладене - закономірність.
Можливо я не правий - людині властиво помилятися. :oops:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Вітер відіграє не останню роль (а я сказав би першочергову) також і для щуки. Дуже часто спостерігав на Хрінницькому вдсх., що щука активізувалася лише з початком хоч якоїсь хвильки чи хоча б бризу, а до того, під час штилю клював лише окунь.

Скоріше всього це більш притаманне неглибоким водоймам.
Я не філософ, тому поки що далі розвивати свої думки не буду.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

вот нашел - прикольный календарик - конечно когда клюёт лучше определить трудно :))))
Январь:
Зображення ФевральЗображення МартЗображенняАпрельЗображення
МайЗображенняИюньЗображення ИюльЗображення АвгустЗображення ЗображенняСентябрьЗображенняОктябрьЗображенняНоябрьЗображенняДекабрь
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

KYM писав:Вітер відіграє не останню роль (а я сказав би першочергову) також і для щуки.
А по місяцям? Чи є відповідні місяці, коли активність щуки збільшується?
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Щука найбільш активна при t води = 15-18 градусів по Цельсію. Отже і дивимося коли така температура спостерігається на водоймі - тут місяць на місяць, як і рік на рік не попадає.

Восени, як відомо в щуки "буває" передзимовий жор, але знов таки в кожній водоймі по-різному. Пік жору, як кажуть старі рибалки можна визначити, коли щупака бере майже на все, навіть на шматок консервної банки з гачками :) , але знов таки точно визначитися коли він буває, скоріше всього не вийде - мутація "так сказать" :roll: :D
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

юрий-редбуллович писав:вот нашел - прикольный календарик - конечно когда клюёт лучше определить трудно :))))
Во, нарешті правильний календар
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Остап писав:
юрий-редбуллович писав:вот нашел - прикольный календарик - конечно когда клюёт лучше определить трудно :))))
Во, нарешті правильний календар
Я старався. :lol: :lol: :lol: 8)
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Календар риболова!!!

Непрочитане повідомлення SPIN »

Які думки, чи буде завтра (27_10) щука активною?
На 9,00 дають прогноз +1, невеликий дощ, віте Пд-С 7 м/с?
NazarKO

Re: Календар риболова!!!

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Заглянь в рибхоз прогноз на вихідних з кльовом повна :cry_ing:..опа
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Календар риболова!!!

Непрочитане повідомлення stal1n »

всі ці прогнози до спини
керуватись потрібно лише _своїм_ досвідом на рідних водоймах
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
NazarKO

Re: Календар риболова!!!

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Не знаю як вам а мені рибхоз допомагав часто.Скажімо якщо в позаминулу неділю по окуню рибхоз показував 2/10 то і кльов був нікудишній,а коли в минулу неділю рибхоз показав 7/10 то я і взяв на Басіку шість окунів причому цілком їстивного розміру це при тому що приїхав на водойму близько обіду, і рибалив десь 4години,маючи мінімальні навики ловлі на мікроджиг і активність риби радувала,і було багато покльовок та сходів.Я не кажу що рибхоз-прогноз це панацея але в ньому зібрані всі метеодані котрі впливають на активність риби, ті ж самі перепади тиску,фази місяця, та всі інші природні явища.Одним словом можна розуміти на що розраховувати, та куди їхати, на рибалку чи на бліни до тещі.
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість