Фідерна прикормка

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: прикормка Traper

Непрочитане повідомлення Юра »

Ще один ресурс по Траперу: http://salapin.ru/forum/showthread.php? ... мки-Трапер

Але все ж в темі хотілося б почути відгуки наших рибалок по досвіду примінення на наших водоймах.

Ловив осінню на Trapper Feeder Specjal.
Світла, жовтого кольору прикормка, має середній помол, збивається в комки, тому потрібно або зарання замочувати, або пробивати крізь сито.
Нічого особливого не показала. Зараз лежить пів-пакета, так і не наважуюсь далі експериментувати з нею. Буде чекати літа.
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: прикормка Traper

Непрочитане повідомлення МАК »

Рецепты прикормок для водоёмов с течением
Ловля леща

Прикормка «Leszcz Special» – 2 кг

Прикормка «Rzeka» – 1 кг

Меласса «Leszcz» – 250 мл

Клей для прикормок – 250 г

Аттрактор «Leszcz Special» – 100 г

Глина «Rzeczna» – 1.5 кг



Ловля плотвы

Прикормка «Płoć Special» – 2 кг

Прикормка «Rzeka» – 1 кг

Жареная конопля – 200 г

Клей для прикормок – 250 г

Аттрактор «Wanilia» – 100 г

Глина «Rzeczna» чёрная – 1.5 кг



Ловля леща, язя и голавля

Прикормка «Universalna» – 2 кг

Прикормка «Rzeka» – 1 кг

Смесь цветного хлеба – 200 г

Клей для прикормок – 250 г

Аттрактор «Karmel» – 100 г

Глина «Rzeczna» – 1.5 кг



Весенняя ловля проходной рыбы

Прикормка«Ploc Sekret» красная – 2 кг

Прикормка «Feeder Dynamic» – 1 кг

Жареная конопля – 200 г

Клей для прикормок – 250 г

Жёлтый флуоресцентный хлеб – 400 г

Аттрактор «Scopex» – 150 г

Глина «Rzeczna» красная – 1.5 кг



Осенняя ловля пассивной рыбы (плотва и подлещик)

Прикормка «Płoć Sekret» чёрная – 500 г

Прикормка зимняя «Leszcz» – 500 г

Клей для прикормок – 250 г

Копра-меласса – 400 г

Конопля необжаренная молотая – 200 г

Аттрактор «Kolendra» – 100 г

Глина «Rzeczna» чёрная – 3 кг



Ловля рыбы фидером

Прикормка «Feeder» – 2 кг

Прикормка «FeederDynamic» – 1 кг

Смесь цветного хлеба – 200 г

Жареная конопля – 100 г

Аттрактор «Feeder» – 100 г
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Kostya »

Andriy P. писав:Прикормка - Фішка(супер Лещ)+Макуха+Товч+Земля з берега.
Шановний Andriy P., дуже хороший звіт, але поясніть, навіщо в середині літа використовувати в прикомці земмлю, Ви ж ловите фідером, а не поплавком. Все по Боеву (котрий Олег)?
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Я аналогично использую землю и для этого есть две причины:
а) земля служит как разрыхлитель
б) в качестве экономии прикормки =)
Andriy P.
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 17 липня 2013, 21:06
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andriy P. »

Kostya писав:
Andriy P. писав:Прикормка - Фішка(супер Лещ)+Макуха+Товч+Земля з берега.
Шановний Andriy P., дуже хороший звіт, але поясніть, навіщо в середині літа використовувати в прикомці земмлю, Ви ж ловите фідером, а не поплавком. Все по Боеву (котрий Олег)?
Землю використовую в основному для консистенції і навіть не підозрював Kostya шо її додавання залежить від пори ловлі.Дякую за інформацію, буду намагатись дізнатися більше з приводу цього=)
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ZVod »

Народ - зі свого досвіду про землю такі тезиси:
1) служить для затемнення робочоЇ суміші - невелика риба до 150 ~ 200 почуває себе більш захищено перед хижаком на робочому пятні. Це коли прозора вода - осінь в основному.
2) Робить корм нейтральним та важчим (на велику воду) - менш ароматним та насиченим. Також осінь -весна коли дуже активні запахи відлякують рибу.
3) Для добавлення живого мотиля у корм - він там по простому набагато довше живе як у відрі з кормом так і на дні. До речі дуже класний ефект...
Зараз літом не дуже доцільно використовувати - хіба що в цілях економії брендового корму...
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Kostya »

На мою думку, земля в прикормці тільки для економії коштів, та і з цим не погоджуюсь, можна ж застосувати годівницю малого об"єму.
Єдинне застосування це по холодній воді - земля (можливо додавання глини) + кормовий мотиль і більше нічого.

Взагалі то є тема про прикормки, але переносити це ТУДИ не варто, мені здається.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Юра »

stal1n писав: ... то ось вам рецепт для фідерної рибалки на басівкутського ляща:
  • Одна пачка прикормки на карпа, або іншої прикормки з крупною фракцією (в даному випадку це був “Ай, подсекай Карп”);
  • одна пачка чорної прикормки (FishDream Sport);
  • одна паска прикормка на ляща (“Ай, подсекай Лещ”);
  • 150 грам кокосової стружки;
  • 3 пакети ванільного цукру;
  • 3 пакети кориці;
  • жменя вареної перловки;
  • 150 мілілтрів меляси, яку розводять у воді, на якій це все замішується.
Буду радий за коментарі, критику й доповнення до цього списку
Я би з усього цього списку викинув би прикормку “Ай, подсекай”, лишив би пакетик ванільного цукру, пів-пакета кориці, додав би пшона вареного і ще пів-пакета якоїсь перевіреної прикормки на ляща від відомого виробника, скажімо, від Traper, Sensas, VDE. Або у бюджетну прикормку а-ля Romeo Лящ додав би коріандрового сухого атрактанту від будь-якого виробника, крупної фракції (пшоно, пеловка), флюо-сухариків жовтих. Є ще робочий варіант Фіш-дрім карась + Фіш-Дрім Фідер, але то по Горині.
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Kostya »

stal1n писав:[*]Одна пачка прикормки на карпа, або іншої прикормки з крупною фракцією (в даному випадку це був “Ай, подсекай Карп”);
[*]одна пачка чорної прикормки (FishDream Sport);
[*]одна паска прикормка на ляща (“Ай, подсекай Лещ”);
[*]150 грам кокосової стружки;
[*]3 пакети ванільного цукру;
[*]3 пакети кориці;
[*]жменя вареної перловки;
[*]150 мілілтрів меляси, яку розводять у воді, на якій це все замішується.[/list]
Буду радий за коментарі, критику й доповнення до цього списку

Прикормка зроблена на випадкову рибу! Майже всі інгридієнти хороші, але не в такому міксі. Існує думка, що прикормку різних виробників не можна змішувати, я з цим погоджуюсь. Спорт Блек - не для цієї пори року для ляща. Кокос - лишня трата грошей, колись думав навпаки. Кориця+ваніль - добре, але меляса в кінці перебила весь аромат, я гадаю. Прикормку "Ай ..." - залишу без коментарів. Кінцевий склад прикормки, на стоячій воді, не має бути надто заароматизованим, та калорійним.
Я б придбав би три пакети корму Фіш Дрім, лящового. Окремо зварив би пшона, та окремо запарив би горохових пластівців, які пробив би через сито, або пошинкував ножем. Пшоно та горох добавляв би в прикормку порціями, в залежності від кльову. В годівницю добавляв би декілька опаришів. Стартовий закорм 5-7 годівниць, в попередньо знайдену точку, потім ловив би з перезакидами інтервалом до 5ти хвилин.
Петлевий монтаж - ?, годівниця на плотву!
ЗображенняЗображення
З повагою, Костянтин.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Можна питання? Чому дана годівниця - "на плотву"?
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Kostya »

Россо-Неро писав:Можна питання? Чому дана годівниця - "на плотву"?
При падінні на воду, така годівниця створить хмару з прикормки, на яку збереться "не бажана риба". Якщо застосувати закриту годівницю, та правільно зволожену прикормку, то цього можна позбутися, не на 100 відсотків, але всеж хмара буде меншою і більше корму буде на дні, там де зазвичай годується лящ. Це моя думка.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Kostya писав:
Россо-Неро писав:Можна питання? Чому дана годівниця - "на плотву"?
При падінні на воду, така годівниця створить хмару з прикормки, на яку збереться "не бажана риба". Якщо застосувати закриту годівницю, та правільно зволожену прикормку, то цього можна позбутися, не на 100 відсотків, але всеж хмара буде меншою і більше корму буде на дні, там де зазвичай годується лящ. Це моя думка.
Все логічно, але зробить вона хмару чи ні %% в 80 залежить від складу прикормки а не від типу годівниці...
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Kostya »

Так, Ви праві на 100%, але дуже липку прикормку для стоячої води робити не варто, тому я (та не тільки) використовую закриті годівниці. Лише стартовий закорм роблю сіткою, дрібнота з початку може привернути увагу більшої риби, до точки лову.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення stal1n »

Спасибі за відгуки і коментарі!
Прикормка виходить й так доволі дорогою, а якщо туди ще й бебехати VDE... Заради таких підлящиків до долоні — ну його нафіг, я не одружувався на дочці Рокфелера :-)

Костя, що не так з асиметричною петлею? :) Це ж мій улюблений монтаж! Бачу геть всі клювання в будь яку сторону!

Годівничку використовував на 10 грам, щоб акуратно класти на відстань в 20-25 метрів її абсолютно достатньо. Корм не лишається на поверхні, запевняю.
А застосування в даному випадку годівничок з закритим дном категорично неприйнятне! Адже в прикормці є перловка, і вона буде завжди лишатись в такій годівниці.

На рахунок прикормки на випадкову рибу: 100% зловленої риби — лящ (хоч і малий) :ni_zia:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей