Фідерна прикормка

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Юра »

Вирішив виділити в окрему тему дане важливе питання.

Цікавить, хто зараз (по холодній воді) яку прикормку використовує?
Знаю, що є люди, які успішно ловлять в цей час, поділіться знаннями.

І ще одне: хто має статистику по використанню в прикормці макухи (розпареної чи в сухому виді) на Горині? Я якось замішував кілька разів на ній прикормку, так здається, результати на річці погірше, ніж на базі сухарів.

На стоячих водоймах, на кар"єрах завжди роблю прикормку на базі саме макухи (пареної), стараюся давати менше пилячих компонентів, більше крупної фракції (перловка, пшоно), так як в цих водоймах просто мерва дрібної плітки та краснопірки.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Юра »

Пробував на кількох рибалках в кінці листопада прикормку для холодної води на основі макухи та сухарів, розведеною місцевою землею та додаванням мотиля (живого). Результатом лишився задоволений, рибка реагує, при препаруванні видно, що в кишечнику є прикормка. Із ароматизаторів додавав ванілін (цукор). На коріандр - щось не хоче.

На іншій рибалці додав ще й дрібно меленого вареного гороху (цілого). Якогось покращення кльову, підходу крупної риби чи хоча б збільшення кількості підлящика в уловах не замічалось.
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення juice »

Прикормкадля холодної води це є дуже больная тєма для всіх рибалок.
Хоча у магазинах з"являються прикормки. Як намене хотілосяб попробувати російські " УНІКОРМ "
Я також експерементую . КОМПОНЕНТИ ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮ:
сухарі , мелене насіння( соняшника . коноплі , льон ) , геркулес , пшоно , висівки , кукурудзяну кашу . Додаю також ароматизатири : коріандр , ваніль , кориця , сіль , какао . Інколи дещо запарюю. Беспосередньо на водоймі додаю велику кількість глини або землі , опариша , мотиля по можливості.
Є також думки до використання і літніх прикормок з атрактантами але ще непробував бо намою думку можу розлякати всю риб.
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Знайшов рецепти приготування фідерної прикормки самому! Хто підкаже по свому досвіду чи вони будуть ефективними? Може щось потрібно додати або забрати?
І ше питання: Вона вже по такому рецепту буде самодостатньою? (добавити води, вимішати і до справи?)

Плотва

Вафлі, перемелені в дрібну фракцію - 500 грам
Печиво пісочне, перемелене в дрібну фракцію - 500 грам
Панірувальні сухарі житні - 1 кг
Вівсяне борошно - 1 кг
Висівки пшеничні (вищого гатунку) - 1 кг
Кукурудзяна крупа - 500 грам
Попкорн (карамель), перемелений в дрібну фракцію - 250 грам
Сухе молоко - 250 грам
Кокосова стружка - 250 грам
Сухий хлібний квас - 250 грам


Короп,карась

Вівсяне печиво, перемелене в дрібну фракцію - 1 кг
Печиво пряжене молоко, перемелене в дрібну фракцію - 500 грам
Смажений арахіс, перемелений в дрібну фракцію - 500 грам
Панірувальні сухарі білі - 1 кг
Кукурудзяне борошно - 1 кг
Кукурудзяна крупа - 1.5 кг
Пластівці з різних злаків (пшеничні, вівсяні, кукурудзяні) перемелені у велику фракцію - 1 кг

Лящ

Вівсяне печиво, перемелене в дрібну фракцію - 1 кг
Панірувальні сухарі житні - 1 кг
Вівсяне борошно - 1 кг
Кукурудзяне борошно - 500 грам
Кукурудзяна крупа - 1 кг
Какао-порошок - 500 грам
Смажені насіння соняшника, перемелені в середню фракцію - 500 грам
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
Kolyan i syn
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 16 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Kolyan i syn »

Як на мене,основа прикормки - це поніровочні сухарі(до 50% від загальної маси),а все інше підбирається щляхом проб і помилок,в залежності від виду риби і водойми ,на якій збираєтесь ловити.На мою думку , різного печива і вафлів у цих рецептах забагато.І саме основне - прикормка , вона тільки приманює рибу,а от щоб її утримати в місці лову,я завжди в неї домішую різного роду каші,кукурудзу,горох і навіцть деколи опариш.Одним словом - треба експериментувати.
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Конечно-столько печения-это перебор!!!Я лично даю 2-3 шт.овсянного печения на 1кГ.прикормки и 5-6шт.бисквитного печения(или пряников) на 1кГ.прикормки.Согласен с Колей-основа-сухари(я их делаю сам,подсушив неиспользованый хлеб и перемолов его на мясорубке-получается дешевле,а главное не такой мелкий!).Добавляю в зависимости от на какую рыбу,что насаживаю на крючок,где ловлю-пшенную кашу,кукурузу,вареный горох(слегка их раздавливаю).Если на крючке шарик мастырки-хорошо добавить в прикормку гороховых хлопьев(хороший запах,я покупаю во "Фреше"на Пивничном).Можно добавить в прикормку опарыша,если на него ловишь,или рубленных червей.Все надо пробовать!На каждом водоеме-у рыбы свои предпочтения и на что ты успешно ловил в одном месте,совсем может не работать в другом!Универсальной прикормки-НЕТ ! А главное-не накормить рыбу-а привлечь и ОЧЕНЬ аккуратно с ароматизаторами-не спугни рыбу!Можно добавлять перловку,варенную пшеничку.Рыбе,как и человеку-лучше натуральные запахи,чем химия.Удачи и успехов!
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Юра »

Щодо прикормок на фідер останній рік веду експерименти, читаю літературку. Ось що вимальовується: для успішного лову на фідер треба прислуховуватися до рекомендацій успішних риболовів як по складу прикормки, так і використовувати правильні методики закормлювання. Все давно знайдено і перевірено. Лише після засвоєння базових знань можна починати експериментувати, але вже із знанням справи.

Щоб не бути голослівним, наведу певні висновки із власного невеликого досвіду.
1. Чим кормити.
Я також використовував власні рецепти прикормок, але результати були не дуже. Читаючи звіти про улови досвідчених фідеристів розумію, що потрібно вчитися,вчитися і вчитися (як казавав Ульянов :hi_hi_hi: ). Приходжу до висновку, що все ж потрібно розділяти "сипучку" і "кашову" складову. Використання в якості "кашової" складової "салапінки" було б куди більш ефективне. Можливі варіації на тему, наприклад, додавання до цього базового складу гороху чи ін.
Далі по сипучці. Рецептів саморобної багато, надибав досить цікаві і перевірені рецепти від Romeo ( http://feeder.at.ua/publ/recepty_samode ... i/1-1-0-29) (якщо щ ось не так, модери почистять :-ok-: ). Також, навряд чи в домашніх умовах можна відтворити промислові багатокомпонентні прикормки, серед яких є досить бюджетні і тим не менш робочі.

2. Як кормити.
Була у мене одна показова у цьому плані рибалка. Осінню я ловив на один фідер, поряд (6 м) сидів рибалка і ловив на 3-ри. У мене клювало як із кулемета, він не бачив і покльовки. В чому річ? Я зрозумів, коли побачив його кормушку, яка після 15-хвилинного перебування у воді вийшла в практично заповненому стані. Я ж кормив недомоченою пиллю.
Тому змішування в купу каші і пилі є малоефективним. Кашею "накриваємо стіл", пиллю приманюємо рибу з далеких відстаней, так пишуть профі. Як підійшов крупняк - кормимо його кашкою. Звалив - знову пилимо. По осені кашки все менше або й взагалі відмовляємося. по холодній воді - лише пиль.

3. Ароматизатори.
Всі додаємо ванільку, корицю, коріандр, какао, смажене мелене насіння соняшника, льону, коноплі і т.д. І часто виручали насадки з запахом одної із цих приправ. Останній раз на Горині на перловку із ароматом кориці покльовок було в рази більше. А от тема концентрованих промислових ароматизаторів мною ще не вивчена, але вже ті результати, що мав, говорять про високу їх ефектівність в теплу пору року. Експерименти тривають, буду розширяти лінійку аром.

Все це лише моє ИМХО, у кожного, звичайно, своє бачення даного питання.
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Дуже дякую за поради!! :a_g_a:
Будем пробувати! Мене в основному цікавили прикормки для Горині.
Да, і за перловку з корицею тож :a_g_a:
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення ZVod »

Щоб підтримати дискусію додам дещо з власного досвіду....
Звичайно прикормка відіграє велике значення, але не на стільки як всі рахують ... як на мене то це лише 1/5 всього успіху... саме головне це звичайно правильно її подати рибі - в кожній ситуації по різному .... Ще важливий нюанс - це довжина повідків на течії в залежності від консистенції корму в годівниці .... так для прикладу для "надлегкої пилі" - повідок може бути від 1,5 -до 2 м. Розділяти прикормку на сипучу та я б сказав більш важку рахую правильним підходом. Для крупної риби використовую більш зволожену прикормку - плюси якої на Горині слюдуючі:
-розмитий корм корм знаходься недалеко від самої годівниці...
-не приваблює дрібну рибу (зокрема верховодку при самому падінні )...
-корм знаходиться досить кучно - утворює стіл при точних закидах...
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення bogdan »

ZVod писав: (зокрема верховодку при самому падінні )
У мене після відвідин Янової долини залишилося враження, що на Горині верховодка, до того ж дрібна, - основна риба. Пять опаришів - бере з льоту.
Одиничні екземпляри як то голавль на 0,5 кеге, 2 підляща по 0,7, підуст 300-грамовий, плотва 350-грам - ситуацію прикрашають(це на весь колектив за два виїзда включно з Ходосами), але не виправляють...
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення stal1n »

ось моя універсальна прикормка, основа:
Прикормки для поплавочной ловли - Форум Запорожского рыболовного клуба
fishhook.com.ua/forum/index.php?showtopic=27216.03.09
а первых страницах аналогичной темы в донной ветке выложил рецепт самодельной прикормки.
Автор её человек под ником romeo (дай ему Бог здоровья) немеряно денег мне сэкономил. Сам он её же пользует и на поплавчанку и на фидер.
По памяти (постоянно её делаю):
1,5кг жмых подсолнечный (молотая семечка)
1,5кг кукурузная крупа
1кг овсянная мука (овсянка + кофемолка)
1кг манка
1кг отруби (я добавляю обычно больше до 2кг)
1кг панировка (я панировку почти исключаю - дорого, заменяю 1:1 печеньем)
2кг молотое печенье (беру лом печенья 3,0грн/кг)

арома: оргинал точно не помню ваниль+корица (или кориандр) я не добавляю.

На это дело на 3кг прикорма пачка 800гр Фишдрим + бетаин

фасую в кульки нужного объема и в закрома.

На месте добавляю пшено, перловку, пшеницу или горох, от 100 до 200гр. на 1кг. сухой смеси

Всё!
супер-пупер штукенція виходить, працює по карасю, карпику. Дуже любить цю прикормку плотва, як виявилось з останньої рибалки - густера.
Ніколи ще не підводила, декілька разів відсипав цю прикормку на водоймі рибакам-сусідам у яких не було покльовок взагалі, а у мене клювало, так заробив одного разу пляшку горілки :)

Хтось мені заперечував, що макуха яка довго зберігається кисне, але в цій прикормці, що свіжа макуха, що піврічна - результати завжди хороші.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Віктор, рецепт у мене майже такий же, ще додаю просмажене в мікрохвильовці, та змелене на ел.кавомолці насіння коноплі та насіння льону.Замість печива, яке біля 10-15 грн. кг/і молоти :cry_ing: /використовую фішдрім жовтий бісквіт/який за фізико(вязкість)-хімічними(арома) властивостями подібний до печива/, але мороки меньше і практично дешевше.І не забувайте про "салапінку".
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення stal1n »

kolesdoc писав:Віктор, рецепт у мене майже такий же, ще додаю просмажене в мікрохвильовці, та змелене на ел.кавомолці насіння коноплі та насіння льону.Замість печива, яке біля 10-15 грн. кг/і молоти :cry_ing: /використовую фішдрім жовтий бісквіт/який за фізико(вязкість)-хімічними(арома) властивостями подібний до печива/, але мороки меньше і практично дешевше.І не забувайте про "салапінку".
дякую!
але таке дроге печиво не беру ніколи, завжди вишукую на базарі лом печева, воно там завжди різне

пробував декілька разів давати зернята коноплі - різниці не відчув
а ось салапінка у мене ще ніразу не дала чомусь результату нормального, мабуть погано виходила :(
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Юра »

Перечитую дану гілку і вкотре дивуюся: ні один рівненський спортсмен не виклав тут для нас, - аматорів, - своїх напрацювань по прикормці на Горині. Хоча змагання проводяться постійно. Чесно кажучи, я такого підходу не розумію. Лише купка форумчан намагається для загального блага підібрати ключик до Горині. НЕ МОВЧІТЬ ... ПИШІТЬ...
Востаннє редагувалось 19 серпня 2010, 14:16 користувачем Юра, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення serseruy »

Взагалі спортсмени практично не використовують прикормку власного виробництва. :ti_pa:
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість