Спінінг-човен (Чемп Рівненської області ) 19-20.09. Млинів

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Вибачаюсь, але в звязку з виїздом на "картоплю" протоколи будуть лише у четвер :(
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Було дуже кльово, нелегко,а від того ще цікавіше, і дуже пізнавально.Звітик мабуть трохи згодом, бо втома ще дається взнаки.
Дуууууууууууууже вдячний всім за чесну боротьбу, душевну компанію, та спілкування!
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Мій маленький звіт.
Якось я уже звик, як виграю ніхто не вітає, а якщо не виходить то люди,які самі не можуть показати результат мене хають а інші мовчать. Рідко хто вставить слово в мій захист.
Як тільки з’явилась ідея розігришу бензинового двигуна одразу багато спортсменів розпочали постійно тренуватись.
Розробляли тактику та стратегію боротьби. Згодом всі домашні заготовки дякуючи погоді та місцевій ГЕС виявились не потрібними.
За два дні до змагань,ще все було в нормі і водорості намісці і вода злегка каламутна та рівень води більш менш стабільний.
Можливо це було і не видно зі сторони, але цей Чемпіонат у нас вийшов самим не організованим за що і вибачаюсь перед учасниками, а недоліки розберем на призидії.
Отже жеребкування і мені дісталась зона (В), сама рибна на щуку.
Всі приготувались на старті і вибрали собі місця для першого старту.
СТАРТ- я вирішив провірити спочатку протилежну руслову зону, але краєм ока бачу, що сильні спортсмени Свірик Микола та Юра з Млинова зайняли прибережну смугу.
На півдороги розвертаю човен і стаю поперед Юри в кутку зони (В).
З перших забросів на хамелеон ¾ ловлю декілька окунів і на цьому все.
Далі вирішую перевірити полосу де можуть знаходитись щуки.
Змінивши зо дві точки все ж таки о тримав щучу покльовку на вираховану в ході тренувань приманку і кілограмова щучка в заліку.
Позвав суддів, щоб зафіксували мою щуку ловлю далі, не встигли судді відпливти метрів 50 як в мене знову щуча покльовка. На цей раз більша, але нажаль флюрокарбон 0.44 не витримав.
Продовжую ловити в тому ж дусі, щука не клює. Міняю приманку на окуньову результату теж не має.
Вирішую попробувати біля русла, та дуже здивувався з дуже прозорої води біля русла і відсутності водорослів, яких ще два дні тому було дуже багато.
Вертаюсь на полосу і заробляю черговий зріз флюрокарбона, трішки розстроївшись поїхав в куток зони перевірити місце де були зловлені окуні вранці.
Нічого не впіймавши повертаюсь на полосу, саме на полосу мутнуватої води, яка проходила посередині водосховища шириною метрів 50.
Продовжую на ній крутитись, періодично виймаючи окунців.
Тим часом до мене підтягнувся Микола Свірик толком нічого не наловивши в прибережній смузі.
Через декілька забросів Микола швидко і без підсака бере щучку на кіло.
За 5 хв і в мене покльовка щуки розпочинаю боротьбу і знову зріз.
З думкою, що неможна більше допускати зрізів. В’яжу флюрокарбон 0.44 вдвоє .
Осталось пара «боєвих» приманок і все.
З зони покльовок не вихожу продовжуючи методично обловлювати.
В кінці першого туру, при виважуванні чергового окуня біля 100 гр. велика щука спробувала його в мене відібрати.
Без покльовки на іншому кінці снасті повисло, щось тяжке та почало рухатись без ривків, натягнувши снасть наскільки можливо я переживав за окуня , щоб не відкусила.
Трішки поводивши все ж таки віддала окуня , правда покусаного злегка.
Чим я тільки не пробував цю щуку зловити, нічого не виходило.
Змістившись на метрів 30 , знову заробив покльовку щуки під 2кг.
Як не пручалась , в підсак завів та зітхнув з полегшенням.
За хвилин 10-15 пролунав ФІНІШ і я перший в зоні.

ДЕНЬ ДРУГИЙ.
Жеребкуванням мені випала зона (С).
Переговоривши з Степчуком Петром який перший день стартовати в цій зоні , я визначив для себе умовні точки лову.
СТАРТ- займаю саму уловисту точку вчорашнього дня , а окунів немає.
Вирішую перевірити берег теж нуль.Пливу на протилежний берег та стаю біля русла.
На 3-4 проводці покльовка щуки. Приманка розірвана , не дістала до гачка зовсім чуть-чуть. За декілька проводок ловлю окунця гр 100 і на цьому все.
Повертаюсь знову на окуньові місця , розпочали помаленьку ловитись.
Через годину їду на місце старту в прибережній частині зони і виловлюю щучку гр 500-600 , через деякий час в тому ж районі ловлю ще одну трішки меншу.
Поміж тим не забуваю провідувати окунців.В кінці другого туру ловлю третю щучку таких же приблизно розмірів.
До кінця змагань була ще одна щуча покльовка, але не засіклась .
ФІНІШ-. ІГОР з м. Сарни перший в зоні, я другий также і розприділились місця в загальному заліку.
Вітаю Ігоря з заслуженою перемогою, він в цьому році найкращий рибалка.
Дякую всім учасникам за чесну боротьбу. Мені так тяжко, ще не приходилось змагатись.
Хочу відмітити майстерність спортсменів, яка виросла за рік на дуже високий рівень.
Вибачаюсь , що не зміг залишитись на нагородження , змушений був їхати з сім’єю в Сарненський район на весілля до племінника.
А учасникам яким двигун не дістався бажаю успіху наступного разу.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Так, народ, мені потрібне загальне фото після нагородження для розміщення на головній сторінці сайту, киданіть на мило плз!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

EXPERT писав:Мій маленький звіт.
Якось я уже звик, як виграю ніхто не вітає, а якщо не виходить то люди,які самі не можуть показати результат мене хають а інші мовчать. Рідко хто вставить слово в мій захист.
Щиро вітаю і хоча сам скептично відношусь до риболовного спорту, однозначно переконаний - стабільність результатів у різних видах ловлі - признак майстерності. Ну а регулярні призові місця...
Зичу подальших успіхів!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Остап писав:
EXPERT писав:Мій маленький звіт.
Якось я уже звик, як виграю ніхто не вітає, а якщо не виходить то люди,які самі не можуть показати результат мене хають а інші мовчать. Рідко хто вставить слово в мій захист.
Щиро вітаю і хоча сам скептично відношусь до риболовного спорту, однозначно переконаний - стабільність результатів у різних видах ловлі - признак майстерності. Ну а регулярні призові місця...
Зичу подальших успіхів!
Дякую.
Аватар користувача
Dimon999
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Dimon999 »

небольшой фотоотчет
Зображення
спонсоры соревнований
Зображення
1 место - команда "Денир"
Зображення
2 место - команда "Сапсан"
Зображення
1 место личка - Галушко Игорь.команда "Полісся-Сарни". главный приз соревнований - мотор "Mercury"
Зображення
3 место личка - Нагородный Валерий . команда"Полісся-Сарни"
Зображення
общее фото
Зображення
общее фото победителей. команды "Денир"(Ровно),"Сапсан"(Ровно),"Золотой Карась"(Львов),"Полісся-Сарни"
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Протоколи вже сьогодні ввечері. Поки що результати ТОР-10 в особистому заліку:
1. Гулушко Ігор "Полісся-Сарни" - 2 бали (1+1), заг.вага - 4151
2. Щевич Іван "Денір" - 3 бали (1+2), 5713
3. Нагородний Валерій "Полісся-Сарни" - 4 бали (2+2), 2547
4. Вільгуцький Влад "Золотий карась" - 6 балів (3+3), 2265
5. Вільгуцький Олександр "Золотий карась" - 6 балів (3+3), 1641
6. Міхненко Олександр "Антилопа Гну" - 7 балів (6+1), 2312
8. Байда Юрій "Волинь 1" - 9 балів (2+7), 3322
9. Гарбадін Юрій "Сапсан" - 9 балів (5+4), 1836
10. Степанюк Василь "Валта" - 9 балів (2+7), 1447...

ТОР-10 команд:
1. Денір - 30 (14+16), 7744
2. Сапсан - 30 (14+16), 4344
3. Золотий карась - 31 (22+9), 4437
4. "Полісся-Сарни" - 33 (16+17), 6800
5. Волинь 1 - 35 (21+14), 5883
6. Антилопа Гну - 40 (26+14), 3915
7. Стартер - 42 (19+23), 3427
8. Валта - 46 (21+25), 2500
9. Альбатрос -57 (23+34), 1833
10. Корець-Твістер - 57,5 (32+20,5), 3861...

Загальна вага пійманої риби склала 54 кеге, 556 грам...

Зауважу, що частину щук за побажжанням спортсменів було відпущено... :D

Найбільша щука - 2,620 Онищук Юрій "Корець-Твістер"

Найбільший окунь - 0,461 Галушко Ігор "Полісся-Сарни"
Надин
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 24 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Надин »

Даний користувач отримує попередження за образу користувача форуму та оффтоп! Застерігаю - порушення Правил поведінки на форумі несе за собою міри впливу, при повторному попередженні я вимушений буду ставити користувачів в "бан". Без образ.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

За "Альбатросів" прикро...І "Сапсан" трішечки не дотягнувся :cry:
Востаннє редагувалось 25 вересня 2009, 17:33 користувачем shalun_99, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Dimon999
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Dimon999 »

Протоколы :evil: :twisted: :evil:

Зображення
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Від себе особисто та команди "Волинь 1" вітаю переможців та усіх учасників змагання.
Щира подяка організаторам, спонсорам, керівництву та усьому персоналу місцевого готелю, судівській колегії, а також усім учасникам цього змагання. Усі молодці, без перебільшення.
Самі змагання були цікавими, видовищними і повчальними. Гадаю, що це помітили не лише учасники, але й звичайні місцеві жителі Млинова.
Здобутий досвід на цих змаганнях надзвичайно цінний. На цей раз нам дещо вдалось проявити командний дух, що не може не радувати. Не можу не згадати гарний виступ двох приятелів: місцевих Івана та Юрія. Молодці хлопці! У себе на водоймі показали справжній клас і як наслідок 2 командне місце. Не можу не згадати і чемпіона змагань. Хоч і не знаю рибалку, однак ПОВАГА. З повагою відзначу також виступ Івана Щевича. Одне слово - майстер. Був момент, коли під час змагань один із місцевих на човнові пропливаючи одночасно і запитав і сам відповів: "Ну що, хто виграє? Як завше?!"...
Отже, ще раз найщиріші вітання усім учасникам змагання із Волинського краю!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

B.B.B писав: Був момент, коли під час змагань один із місцевих на човнові пропливаючи одночасно і запитав і сам відповів: "Ну що, хто виграє? Як завше?!"...

Два роки підряд чемпіоном в Млинові ставав Свірик Микола з команди "Стартер"...
Аватар користувача
Лин
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 14 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Лин »

Інтересно получается на нагородженні були п"ятими а тут стали шостими як так?
Самого большого ляща поймала жена рыбака Семена, когда забыла разбудить мужа на рыбалку. :)
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 0 гостей