ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

На базі клубу рибалок для дорослих я Яковчук Сергій Олександрович і колега рибалка зі стажем Раковський Олександр Вітальєвич організували клуб юних рибалок РОБІНЗОНЧИК дітям до 15 років. Помаленьку функціонуємо вже три місяці,ловити ходимо на Панталійський став,літом збирались по середах,зараз по неділях на 14,30год збір,а на прохання дітей перенесли збір на 13.00год.Рибалять і вудочники і спінінгісти,но останніх більше можливо тому що я спеціалізуюсь суто по хижаку і мій колега то діти просто копіюють-не знаю.Вже варили їм уху-то процес поглинання її це було щось,словами не передати! Плануємо організовувати різні конкурси і внутрішні змагання (розпалювання багаття на швидкісь,прибирання території на вагу,закид приманки на точність на інше що ще придумаємо- жду і від Вас колеги пропозицій!)Є приємні результати в процесі уроку були впіймані перші щучки,окуні враження від того суперові.А ще виникла невеличка проблема,але така яка вирішується (матеріальна база)-тобто - є зацепи,обриви,поломки рибальського начиння ,а Ви знаєте який арсенал в дітей,я сам матеріально не в змозі забезпечити дану проблему не олігарх,а(працюю на дерпідприємстві по змінах,а після роботи займаюсь різьбленням по дереву),коли видавав різні запчастини дітям то потім якось совісті не хватає забрати назад коли вони віддають! Звернувся з проханням по допомогу до підприємців які торгують рибальським спорядженням щоб виділили некондицію_брак по простому,те що зломане і не підлягає до продажу ,а я руки маю то відремонтую,відреставрую,доведу до пуття - і результат - вже маємо три спінінги ,три вудки,поплавки і обіцяють по мірі надходжень мені передавати інше! Звертався в Рівному в магазини РИБАЧОК,РИБАЛКА,САПСАН -сказали що постараються допомогти,і КОРИСТУЮЧИСЬ НАГОДОЮ ЗВЕРТАЮСЬ ДО ПРОСТИХ РИБАЛОК І НЕ ТІЛЬКИ ,ХТО МАЄ ЛЮБЕ З РИБАЛЬСЬКОГО НАЧИННЯ ТАКЕ ЯКЕ ЙОМУ НЕПОТРІБНЕ,А ВИКИНУТИ ШКОДА ПОДАРУЙТЕ НАШИМ ДІТЯМ (ДО РОБОЧОГО СТАНУ Я ВСЕ ДОВЕДУ) моя контактна інформація тел.-0509129975 ,0935386720,емаіл-ser-z-dubno@yandex.ru По ходу як буде з*являтись нова цікава інформація по клубу,одразу буде розміщуватись на форумі в даній темі! З повагою рибак-спінінгіст,а тепер ще і вчитель як кажуть на мене діти ,дядя Сірожа! НІ ЛУСКИ,НІ ХВОСТИКА! Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 24 січня 2010, 20:07 користувачем serzdubno, всього редагувалось 2 разів.
Ser.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Члени карпклубу, вважаю, що можуть влаштувати для дітей показ знаряддя та всіх нюансів(маркування, годування). І спробуємо щось пожертвувати для малечі...Звертайтеся.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Як буду знати що прийде значна кількість дітей на черговий вихід занять-обов*язково Вас буде запрошено! В найближчий час буду знову давати оголошення в наші газети про наявність нашого клубу,ще маю намір через відділ освіти попросити директорів шкіл дати рекламу про РОБІНЗОНЧИК,дітей вже залучаю до цієї акції! Постійні відвідувачі тримають зв*язок по мобайлу,приходять до мене в майстерню за порадою,рух іде , я радий цьому процесу і мені то є приемно!!! А Вам КАРПКЛУБ вдячний за відгук!!!
Ser.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Магазин "РИБАЧОК" допоможе з матеріальною базою, з особистих речей теж виділю, а також в четвер на виставці домовився з фірмою, яка займається оптовою поставкою рибальського спорядження на Україну про спонсорську допомогу Дубеньському дитячому клубу рибалок.
Громада Рибалок України завершує роботу над програмою" Школа риболовної майстерності", так що можлива скоро державна підтримка таким начинанням. Скоро отримаю весь пакет документів і будем в області продвигати хороші ідеї.
Востаннє редагувалось 23 жовтня 2009, 12:18 користувачем EXPERT, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Привіз з риболовної виставки для дітей обучающі фільми від телепрограми " О РИБАЛКЕ ВСЕР"ЕЗ "
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

26.10.2009 р. на водоймі "Рибацьке щастя" в Фастівському районі Киівської області відбудеться першого відділення "Школи риболовної майстерності"(навчальний тиждень на осінніх канікулах - з 26.10.2009 по 30.10.2009р.) Першими учнями школи (звісно безкоштовно) стануть діти з малозабезпечених сімей віком від 10 до 14 років з Киева та Фастова - 2 групи до 10 осіб з супроводжуючими.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Зарання вдячний магазину РИБАЧОК і особисто пану ЕКСПЕРТУ за відгук,в неділю на чергових зборах порадую дітлашню !
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Всім привіт-а це сьогоднішній звіт клубу.Були два конкурси-прибирали територію і зважували,а потім переводили в бали,спінінгом робили заброси приманки на точність три спроби і результати переводили в бали- боротьба була досить серйозною хоча спочатку всі поставились скептично до завдання,но в процесі всім стало аж жарко роздягались,були вже і глядачі!А по результатам 3-х тижнів буде підсумок і призи за 1,2,3- місця. Риби правда не зловили,хоча і були покльовки,а додому то вже ледь волочили ноги! Сам зараз сиджу і ноги гудуть! На прохання дітей на слідуючий тиждень просять більше конкурсів і прибирання території не відміняти(це супер,я думав буде наоборот), і будем пробувати забацати ушицу !
Востаннє редагувалось 22 грудня 2009, 21:12 користувачем serzdubno, всього редагувалось 1 раз.
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Знову Дубно - РОБІНЗОНЧИК. Щиро дякуєм маг.РИБАЧОК і його колективу за спонсорську допомогу
Зображення

також вдячні маг.ОЛЬВІЯ з ДУБНО
Зображення

Закінчився наш 3-х тижневий конкурс і були перші нагородження,перші заохочувальні призи-на це варто було подивитись,я просто не можу скласти текст щоб це передати !!!!!!

ЗображенняЗображенняЗображення

Знову варили уху!-тягнули дрова,старались впіймати рибку на юшку і таки зловили одного окунця(но я мав карасиків і щучки)по три миски врубали мої козачки-рибачки,чемно помили посуд

ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

І просто все інше

ЗображенняЗображенняЗображення
Зображення

Ось коротко все,чекаю Ваших коментарів,а ДАЛІ БУДЕ!
Ser.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Ще одна партія рибальських снастей підготовлена для передачі дитячому клубу рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.
Дякую рибалкам які відкликнулись на допомогу дітям;

Ковальському Віталію
Красушину Сергію
Кощуку Сергію

Хто має бажання допомогти, та не може особисто передати дітям снасті, може їх лишити в магазині "РИБАЧОК".
Ми обов'язково передамо.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Я зустрічався з керівництвом Обласного управління освіти по цьому питанню.
Зараз вивчається питання про можливість виділення окремої ставки штатним розписом для оплати послуг педагогічного колективу цього клубу.
До речі в Вербському інтернаті (Дубнівський район), учні вже проходять предмет "Риболовна справа" (можливо трошки помиляюсь в назві) з отриманням відповідного документу.
Також аналізується питання про використання для навчальних цілей бази водойми в селі Панталія.
При моїй присутності була телефонна розмова керівництва ОБЛОНО з Гнатюком Олегом і це питання в стадії вирішення.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Офіційний документ Мінмолодьспорту, підготовлений за сприяння Громади рибалок України - http://www.ribaki.org.ua/forum/gallery/ ... .php?c=171
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Сьогодні був в Рівному в маг.РИБАЧОК і знову отримав передачу у вигляді рибальського спорядження для моїх козачків-рибачків від СПРАВЖНІХ РИБАКІВ-ДЯКУЮ!!! Всі отримані речі будуть мати те місце для якого призначені!
Зображення
від себе особисто-я навіть не сподівався що ця справа набере такого оберту,але то є приємно.І надалі буду тримати всіх в курсі наших справ !
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Всім читачам і рибакам -привіт! Сьогодні збирав дітей РОБІНЗОНЧИКА на пікнік(було 15 козачків),ділились на дві бригади і варили уху,чия буде смачнішою,мали бути гості з міськради на дегустацію,але по невідомій причині не з*явились,довелось дегустувати самому і відповідно як не дивно юшка була смачна в обох гуртів!!! Пекли картоплю,смажили сало,ковбаски, по ходу вітали новеньких членів товариства,одного з днем народження-всі відповідно отримали подарунки!!! Питання до відвідувачів сайту-до кого можна звернутись щоб допомогли з комплектом пластикового посуду на багато осіб(тарілки ,ложки,кружки)-томущо все це начиння підбирав з дому,все різного калібру і якості(кераміку не брав в цілях безпеки),і цей АСОРТИМЕНТ транспортувати незручно,казанки -триноги до них маємо. Зарання вдячні!
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Через маг.РИБАЧОК ,а далі через учасників фестивалю ДУБНО-РОБІНФЕСТ, сьогодні 28-го отримав чергову передачу для РОБІНЗОНЧИКА ,набір воблерів та блешень*коливалок* -щира подяка для пана ІГОРА ГОЛОД!!! Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 24 січня 2010, 19:34 користувачем serzdubno, всього редагувалось 1 раз.
Ser.
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість