Фестиваль "Оскома-2009"

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

ЧОЛОВІЧІ РОЗВАГИ-це телепередача про рибалку і полювання.вони їздять по області по різних водоймах роблять сюжети і в нас на Панталійському ставку не один раз були.кльовий і веселий колектив!
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

а ось тут я не згоден!!! і мені особисто і багатьом мої друзям і багатьом моїм РОБІНЗОНЧИКАМ передача до вподоби!!! АЛЕ ДАНА ТЕМА НЕ ПРО ЇХНЮ ДІЯЛЬНІСТЬ!
Ser.
ЮрКА
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 06 грудня 2008, 01:00
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ЮрКА »

Оце наше Вам сдрасте!
А вопрос к хозяевам Панталии-по чем и в каком режиме тренировки для участников потенциальных?)))
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

не можу дозвонитись до Олега,но ловля хижака в нас на день 30гр.то може бути в даній ситуації 15гр.,,А ще- це ж фестиваль,а на фестиваль яка може бути треніровка? стосовно різних нюансів поділимось інформацією,і я,і мої колеги, сам ловлю тільки хижака і без проблем розкажу що Вас цікавить по нашій водоймі-чи тут в ефірі,чи по телефону 0509129975, 0935386720 Сергей
Ser.
ЮрКА
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 06 грудня 2008, 01:00
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ЮрКА »

Не тренировка ради победы-а тренировка -ради удачного выступления-ведь едем людей посмотреть и себя показать-надо знать рельеф,кормовую базу,зацепы,растительность и локализацию хищника в это время...
И тогда-можно делиться опытом а не разнюхивать где и на что.
(...Хроники Железного окуня...)))
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

дзвоніть,багато деталей розповім ,а інше на репетиції,постараюсь завтра видати інформацію !!!!
Ser.
Waska80
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 01 листопада 2009, 01:00
Телефон: 0505210770
Звідки: Ровно Рофрс
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Waska80 »

Ребята желательно что бы фестиваль был проведен ловлей с лодки а не с берега. Рыба в Панталии есть и достаточно много крупной,года три назад я с компанией поймал щуку на жерлицу размером в 9.2 кг!!! Панталия-как место проведения фестиваля,я обеими руками за!!! Вот только вопрос,будут команды или каждый сам за себя???
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

з човнів ловити звісно краще,але якщо будуть задіяні діти 1+1(була така пропозиція)то це проблемно і техніка безпеки відповідно,а бере вона і з берега нормально,як щука так і окунь ,аби погода не підставила !!! по поводу команд чи сам за себе- я пропоную сам за себе+юнга!!! ТО ЯК ?
Ser.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Хотел бы высказать своё мнение по проведению данного феста.Фест нужно провести - 100% и не обсуждается. Скажем так, водоём Панталия - достаточно специфический, а именно - что мест ловли есть ограниченное количество. Плюс к этому кто-то писал, что когда падает дождь бегать по этим мостикам есть достаточно рискованное дело. так же я общался с некоторыми товарищами кто ездит туда рыбачить - все в один голос твердят - лучше с лодки!!!! однозначно!!!!, а с берега - +- мелкий окунь или вообще не клюёт :?
Исходя из выше сказанного от себя хочу сказать следующее - на таком водоёме "оскому" мы себе не собьём, плюс есть риски что кто-то упадет в воду и испортит себе настроение ине дай бог снасть, лодки тоже есть не у всех!!!
По-этому может давайте пересмотрим этот водоём и подумаем над другим водоёмом - благо у нас их есть много.

ЭТО ЧИСТО МОЁ СУБЬЕКТИВНОЕ МНЕНИЕ.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

ИхтиофилРыбопедович писав:
serzdubno писав:Честь всім справжнім рибакам !!! Сьогодні мав розмову з Олегом Барановим керівником клубу РОБІНЗОН стосовно варіанту проведення даного фестивалю на Панталійському ставу,отримав ЗА ,він-же від маг.САФАРІ ВИСТУПАЄ В ДЕЯКІЙ МІРІ СПОНСОРОМ,спонсорською підтримкою вирішила допомогти ДУБНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ НАША УКРАЇНА,і можливо відгукнеться ще один наш маг,риб,спорядження,від себе залучу до даної справи дітей з РОБІНЗОНЧИКА можливий варіант в якості незалежних суддів,абож і в якості учасників (для них це булоб круте св*ято)-а для Вас всіх це був би чудовий шанс поділитись досвідом з підростаючим поколінням!!! А ще якби відгукнувся колектив ЧОЛОВІЧИХ РОЗВАГ і хлопці забацали круту УХУ то це взагалі булоб круто! Стосовно грошових внесків-то моя особиста думка це 30-50гр., частину виділити на призовий фонд ,а частину на св*ятковий стіл. А стосовно дати то можливо 28 листопада? ОСЬ МОЯ ДУМКА ! :up:

Я в целом поддерживаю идею привлечения киндеров из робинзончика. Можно было бы и пары организовать взрослый+киндер. Пускай учатся!
Считаю, что взнос 50-100грн вполне подъемный (оцените на глаз цену своих снастей) .
Пары можна было бы организовать, но хотел бы напомнить что это ДЕТИ!!!! а за ними нужен четкий контроль. Со своей стороны я неготов брать на себя ответственность за ребенка который будет рядом.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Viktorovi4 писав: Скажем так, водоём Панталия - достаточно специфический, а именно - что мест ловли есть ограниченное количество.
??? там пірсів порядка 200 штук.
stim

Непрочитане повідомлення stim »


??? там пірсів порядка 200 штук.
З більшості пірсів будуть одні зацепи.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Viktorovi4 писав:Плюс к этому кто-то писал, что когда падает дождь бегать по этим мостикам есть достаточно рискованное дело..
А бегать и не надо :) . Нормально, спокійненько ходити.
Багато пірсів є дуже комфортабельних, деякі наші фолрумчани ставлять по 2 род-пода і комфортно себе почувають навіть в нічних умовах.
Viktorovi4 писав:а с берега - +- мелкий окунь или вообще не клюёт :?
Так судячи по протоколам, на Танковому окунь теж не дуже крупний
Viktorovi4 писав: плюс есть риски что кто-то упадет в воду и испортит себе настроение ине дай бог снасть,.
Це мабудь також навіяно останнім фестивалем :D
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

stim писав:

??? там пірсів порядка 200 штук.
З більшості пірсів будуть одні зацепи.
Все :) , пишу останнє повідомлення, бо надоїло виступати в ролі адвоката водойми.
Прохання писати тим, хто там був, а не "хлопці кажуть". Там зацеп - взагалі рідкість по всій водоймі.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Три сторінки суцільної ржачки :lol: :lol: :lol:
Проведіть фест ті, ви, ми... В когось мета приїхати і нацепити медаль на груди, в когось - потусуватися, ще в інших - половити та гарно відпочити за столом...Може потрібно визначитися з метою зустрічі?
Також є нюанси по водоймах...на одних потрібно видрочувати піпісочного окуня для перемоги, на інших є шанс впіймати щуку і перемогти. Отже потрібно і визначатися хто приймає участь, любителі чи власники Лунакій з Фінезами :D
Звичайно існує проблема з гарною водоймою, але Панталія для спінінгу підходить з усіх сторін. І для "мастєров" окунь мініатюрний знайдеться і щуку можна видушити. Але знову повторюсь - МЕТА??? Є декілька варінтів:
1. Комерційний фест - 100-200грн. внесок і безліч задоволення для тих хто займе призові місця. Скажімо за умови участі 20ти чоловік, призовий фонд складе близько 2000грн.
2. Тусофест - приїхали на водойму - половили, поговорили, накатили і поїхали по домівках.
3. Фестиваль з мінімальними внесками і з спонсорами. Той самий тусофест, але спортивне задоволення від отриманих призів.
І потрібно визначитися з водоймою до кожного тесту, тобто комерція передбачає швидкісний лов дрібноти відповідними палками та грузиками. Моя палка не дозволяє ловити мормишичними грузиками, одже в мене мало шансів для перемоги на скажімо хвальоному "Танковому". А якщо поїхати в Панталію то в мене з'являються шанси впіймати щуку або гарного по вазі окуня. Отже виходячи з таких роздумів - на даний момент є тільки один варіант - Панталія.
Якщо поїхати і відпочити та половити окунів, є ще один варіант - Гориньгрод. Але тут - тусофест. Окуня вистачає, розміри досить різні, наявна альтанка для відпочинку, розміри водойми дозволять прийняти багато бажаючих...
Отже вирішуйте, що кому потрібно...але потрібно реально оцінювати свої можливості. 8)
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей