Кубок РКК
Кубок РКК
Визначено дату проведення Кубку РКК - 12-15.07.12 в с. Миклашів
Оголошення реєстрації та регламент буде викладено пізніше!
Плануйте!
Оголошення реєстрації та регламент буде викладено пізніше!
Плануйте!
- PAVEL
- Абориген
- Повідомлень: 137
- З нами з: 12 листопада 2011, 19:13
- Звідки: г.Ровно
- Контактна інформація:
Re: Кубок РКК
Когда уже будет обьявлена регистрация ?
Надо же успеть :D ато с такими темпами как на ФЕСТ! места не хватит
Надо же успеть :D ато с такими темпами как на ФЕСТ! места не хватит
Ровенский Карповый Клуб
Re: Кубок РКК
ін дер гроссе фаміліе дас клюве ніхт клац-клац...
а якшо серйозно, то йде обговорення регламенту, і незабаром реєстрація буде оголошена.
а якшо серйозно, то йде обговорення регламенту, і незабаром реєстрація буде оголошена.
Re: Кубок РКК
Подзвонили, перепросили, зареєструвати команду "Прима" м. Біла Церква
Re: Кубок РКК
Ще одна команда попередньо забронювала собі місце - "Золотий Сазан" м. Біла Церкваshalun_99 писав:Подзвонили, перепросили, зареєструвати команду "Прима" м. Біла Церква
-
- Нуб
- Повідомлень: 7
- З нами з: 16 жовтня 2011, 20:59
- Контактна інформація:
Re: Кубок РКК
Шельбе-кельме також прийме участь
Фоменко Олег
Фоменко Алла
Фоменко Олег
Фоменко Алла
Re: Кубок РКК
Олег, реєстрація розпочнеться пізніше... Ще маємо чітко визначитися з декількома пунктами регламету.Шельбе-кельме Олег писав:Шельбе-кельме також прийме участь
Фоменко Олег
Фоменко Алла
Re: Кубок РКК
РЕГЛАМЕНТ ПРОВЕДЕННЯ КУБКУ РКК
1. ОРГАНІЗАЦІЯ
1.1. Місце і час проведення: водойма в с. Миклашів Пустомитівського району Львівської області, в період з 12 по 15 липня 2012р. в один етап – 72 годин.
1.2. Прибуття спортсменів та реєстрація команд - 12 липня 2012 р. до 9.00, на озері.
1.3. Організатори змагань: Рівненський карповий клуб.
2. ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ.
2.1. Запланована кількість команд - 15.
2.2. Попередні заявки на участь у змаганнях подаються до 01 липня 2012. Форма: заявки: див. додаток № 1.
2.3. Вступний внесок - 800 грн. для членів РКК; 1000 грн. - для інших бажаючих. Реєстраційний внесок становить 50 % вступного внеску з команди, і повинен бути переданий в фонд змагань до 01.07.2012р. Тільки в цьому випадку команда є офіційно зареєстрованою серед учасників змагань. Решта суми сплачується при реєстрації команди 12 липня 2012р. Команда, що до 01.07.12р. не сплатила аванс рахується як така, що не підтвердила участь і замінюється командою з резервної реєстрації.
2.4. Склад команди - 2 або 3 повноцінних учасники. Жоден учасник не може виступати індивідуально.
2.5. Команди, що подали попередню заявку, повинні в обов'язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію. Команда, відсутня (не приїхала) на момент жеребкування, дискваліфікується і не може брати участь в змаганнях.
3. ЗБОРИ КАПІТАНІВ
3.1. Збори капітанів носить інформативний характер і проводиться до початку змагань. Відповідно до пункту № 8 справжніх правил, на цих зборах затверджується журі, для розгляду поданих протестів, прийняття санкцій, визначення результатів змагань і т.п.
4. ЖЕРЕБКУВАННЯ
4.1. Жеребкування проводиться під контролем організаторів, в наступному порядку: Головний суддя змагань витягує реєстраційний номер команди яка почне жеребкування секторів. Представник вибраної команди витягує номер свого сектора, після цього витягає номер наступної команди, і так далі.
4.2. У випадку відсутності представника команди жереб за команду тягне один із суддів (при умові, що оргкомітет був повідомлений про таку відсутність).
5. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
5.1. Кожній команді дається 120 хвилин на підготовку. По приїзду до місця проведення змагань рибалки повинні розмістити всі свої снасті і прикормку всередині сектора, визначеного жеребом. Підготовка снастей і прикормки, може бути почата до сигналу, що означає початок змагань.
5.2. За згодою організаторів учасники можуть добиратися до місця проведення змагання своїм транспортом.
5.3. Турнір буде проходити по трьох зонах. Приблизна схема поділу водойми на зони буде наведена в Додатку №2.
5.4. В залік йдуть тільки дзеркальні, лускаті, голі коропи, білі амури. Враховуються і йдуть у залік тільки екземпляри, рівні або перевищує 1500 гр. Впіймана риба повинна зберігатися в коропових мішках (не більш одного екземпляра в кожному мішку). Мішки повинні знаходитися максимально глибоко під водою; всередині мішків не повинно бути поплавців або інших сторонніх предметів.
- Ніякий інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань не допускається. Учасники повинні бути забезпечені достатньою кількістю власних мішків для зберігання риби. Риба, пред'явлена на зважування зі слідами ушкоджень, отриманих в результаті явно недбалого до неї відношення, в залік не йде і є підставою для застосування штрафних санкцій. Якщо всі коропові мішки зайняті, необхідно звернутися до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки.
- Риба йде в залік, навіть якщо вона випадково спіймана не в рот, а забагрена. Цілеспрямоване багріння риби заборонено.
5.5. Заборонено користуватися підгодівлею і насадками тваринного походження в живому і неживому вигляді, риб'ячої ікрою, металевими приманками.
- Дозволено застосовувати тільки зерна, Бойл, пелетсов, діаметр яких не повинен перевищувати 40 мм.
- Обліплювання грузил прикормкою заборонено.
- Після закінчення змагання залишки прикормки не повинні бути відправлені у водойму.
5.6. Змагання проводиться по зонам в один етап тривалістю 72 години; в разі вимушеного передчасного припинення змагання, пов'язаного, наприклад, з грозою, воно вважається таким, що відбулося, якщо з моменту його початку пройшло не менше 48 годин.
5.7. Кожен учасник повинен знати регламент змагань і виконувати його правила в повному обсязі.
5.8. Довжина коропових вудлищ не повинна перевищувати 4 м. Дозволені тільки безінерційні котушки. Жилки вудилищ після закидання не повинні виходити за умовні межі сектора ловлі, утворені уявними лініями, що є продовженням бічних сторін секторів.
- Оснастки можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища. Кожне вудлище може бути оснащено тільки одним одинарним гачком, а насадка повинна кріпитися до нього виключно за допомогою «волосяного» монтажу.
- Допускається використання грузил вагою не менше 50 м. Дозволені тільки безпечні монтажі, які дозволяють рибі звільнитися від грузила у разі обриву основної волосіні.
- Ловля на поплавкову снасть, фідер, і т.п., з використанням годівниць-пружин заборонена.
- Застосування бек-лідів дозволено, але не обов’язкове – за бажанням команди. У випадку, якщо потрібно визначити по волосіні напрям закидання, бек-лід повинен бути знятий на першу вимогу судді.
- Закидання можна робити тільки через голову. Бокові закидання оснастки з грузилом заборонені.
- Радіокеровані пристосування (окрім сигналізаторів з пейджером), ехолоти, пневмопушки, плавзасоби заборонені.
- Під час лову у воді можуть знаходитися два маркери, у тому числі що світяться. Використання і знімання маркерів не обов’язкове – за бажанням команди. Ці маркери можуть залишатися у воді на всьому протязі змагання і повинні бути зняті після його закінчення.
- Наявність у спортсменів коропових мішків (не менше трьох) і спеціального мата для риби обов'язкова. Їх якість повинна забезпечувати повну безпеку для риби.
- Рибалки повинні в обов'язковому порядку зволожувати короповий мат і коропові мішки перед тим, як помістити на них (в них) рибу. Вся зважена риба в живому вигляді акуратно відпускається назад у водойму.
- Заборонено передавати кому-небудь свою спійману рибу, або приймати від когось спійману ними рибу.
- Заборонено освітлювати воду ліхтарями і прожекторами, але використання джерел освітлення усередині намету допускається. При виважуванні підсіченої риби в підсак можливе застосування налобного ліхтаря слабкої потужності або ліхтаря з червоним світлом.
- Заходити у воду можна при виважуванні риби лише на висоту рибальських чобіт (не вище коліна).
- Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати в секторі усе сміття.
- Будь-які рибальські пристосування, які приводяться в рух стисненим повітрям, газом або електрикою, заборонені.
- Рух автотранспорту учасників у процесі змагань заборонено, крім транспортних засобів організаторів змагання.
- Шок-лідер з'єднується з лідкором без застосування будь-яких сполучних пристроїв (карабіни, вертлюги, застібки, заводні кільця і тому подібне) – лише «петля в петлю» або за допомогою спеціального вузла.
- Лише учасники команди можуть закидати снасті, підсікати і заводити спійману рибу в підсак в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів та інших учасників не мають права допомагати виводити рибу.
- Фотографування спійманої риби, проводиться відразу ж після зважування у присутності судді, після чого риба має бути відразу ж відпущена. При фотографуванні риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над короповим матрацом. Заборонено фотографуватися з рибою стоячи.
5.9. Команда має право оснастити необмежену кількість коропових вудлищ, але ловити можна одночасно максимум чотирма вудилищами. Запасні вудлища не можуть розміщатися на підставках, де знаходяться задіяні в ловлі вудлища, і повинні стояти вертикально.
5.10. Вудилища з маркерами повинні бути легко визначені, помічені і не можуть знаходитися на підставках поряд з робочими вудилищами.
5.11. Всі дії, пов'язані безпосередньо з рибною ловлею (закидання, виважування, підгодовування, узяття риби в підсак,) повинні здійснюватися рибалками усередині своїх секторів. Тільки самі спортсмени можуть користуватися підсаком.
5.12. Учасники не мають права приймати жодної допомоги з боку.
5.13. Спортсмени можуть використовувати простір усередині свого сектора за власним розсудом. Поблизу секторів лову рибалки інших команд зобов'язані переміщатися, не створюючи шуму.
5.14. Закидати прикормку можна рукою або за допомогою ручної «рогатки» (для підгодовування), ковша з довгою рукояттю (одноручного або дворучного) або без неї, за допомогою одно-і дворучної трубки-кобри, катапульти на тринозі, що приводиться в дію розтягуванням джгута вручну, потужність, якої залежить від характеристик гумового джгута і сили його розтягування. Можна також використовувати мішки з розчинного матеріалу, жилку з розчинного матеріалу, «ракету» довжиною не більше 200 мм, внутрішній діаметр якої не повинен перевищувати 50 мм.
5.15. З 19:00 години вечора і до 09:00 години ранку годування всіма видами заборонено окрім «кобри».
- Протягом всього іншого часу підгодовування з використанням дозволених інгредієнтів і способів підгодовування не обмежене.
5.16. Під час змагання судді можуть знаходиться в секторі, позаду рибалок справа або зліва, не заважаючи процесу лову, але маючи можливість спостерігати за їх уловом. Коропові мішки повинні бути встановлені таким чином, щоб суддя міг їх бачити; риба перебуває в цих мішках живою аж до приходу бригади зважування.
5.17. Акредитованим фотокореспондентам і відеооператорам, і іншим особам дозволено проходити в сектори, тільки з дозволу капітана команди.
5.18. Купатися та розводити несанкціоновані вогнища на березі. Дозволено тільки в мангалах своїми дровами та вугіллям на значній відстані від берегової лінії.
6. Сигнали, що подаються в процесі проведення змагань.
6.1. Після першого сигналу рибалки можуть увійти в свої сектора і приступити до установки устаткування, складання і оснащення вудлищ, приготування прикормки. На всі ці операції відводиться 120 хвилин. Можна проводити маркування водойми.
6.2. За другим сигналом учасники можуть починати підгодовування і приступати до лову.
6.3. Третій сигнал інформує учасників про те, що до кінця змагань залишається 15 хвилин.
6.4. Четвертий сигнал означає, що змагання закінчене. Якщо до четвертого сигналу комусь з учасників вдалося підсікти рибу, то йому надається ще 15 хвилин після фінального сигналу, щоб встигнути завести її в підсак. У цьому випадку через 15 хвилин буде даний п'ятий сигнал, після якого в залік приймається тільки піймана і вийнята з води риба.
7. ЗВАЖУВАННЯ
7.1. Зважування повинно проводитися за допомогою протестованих ваг з ціною поділки 10 гр. Ваги повинні бути єдині для всіх зон.
7.2. Записи із зазначенням результатів зважування повинні бути розбірливі і зрозумілі як суддям, так і самим спортсменам.
7.3. Ніхто, крім учасників, рибу яких зважують, суддів та членів журі (у разі виникнення спірних ситуацій), не має права втручатися в хід зважування ні словесно, ні будь-яким іншим чином.
7.4. Сумка для зважування, надана організаторами, обов'язкова і служить для визначення ваги кожного екземпляра риби окремо; вона повинна бути зволожена перед кожним черговим зважуванням, а ваги приведені до нуля. У всіх зонах сумки для зважування повинні бути однотипними.
7.5. Аж до приходу бригади зважування учасники не повинні виймати коропові мішки з води. Риба виймається і на короповому маті перекладається в сумку для зважування одним з членів «двійки»; після зважування риба відпускається у водойму з усіма пересторогами.
7.6. Під час зважування учасник повинен бути поруч, щоб контролювати процес і підписати протокол, в якому фіксується вага кожного екземпляра. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування, повернення її у водойму та підписання протоколу не приймаються.
8. ЖУРІ
8.1. У функції журі входить розгляд можливих апеляцій і накладення передбачених правилами санкцій. Склад цього журі формується до початку змагання під час зборів капітанів.
8.2. До складу журі входять:
- Представник організатора;
- Представник водойми;
- 3 Капітани команд учасниць, які визначаються шляхом жеребкування, або голосування.
8.3. Якщо правила були порушені рибалкою або командою тією ж, якою представлений і хтось із членів журі, то останній (за винятком голови журі) не може брати участі в голосуванні з цього питання.
8.4. Члени журі зобов'язані носити нагрудний знак з розбірливою написом «журі» і знаходитися безпосередньо на місці проведення змагання, щоб при необхідності робити різні заяви і виносити протести.
8.5. Місце, де будуть постійно чергувати один або кілька членів журі, повинно бути повідомлено учасникам.
9 Протести
9.1. В ході змагань можлива подача усних протестів пов'язаних з порушеннями правил окремими командами. У разі повторного попередження команда дискваліфікується.
9.2. Всі протести (крім тих, що стосуються підсумкового розподілу місць), повинні бути передані в журі протягом години після настання події, яка спричинила даний протест. Фіксація часу пред'явлення протесту здійснюється суддею. Затримка в пред'явленні більш ніж на одну годину є підставою до відхилення протесту або претензії. Протести можуть бути сформульовані у словесній формі, але після цього вони повинні бути відразу підтверджені в письмовому вигляді. Протести, що стосуються підсумкового розподілу місць, можуть бути подані не пізніше ніж протягом 30 хвилин після оголошення остаточних результатів.
9.3. На підсумковому протоколі з остаточним розподілом місць повинно бути вказано час його роздруківки.
9.4. Протести, пов'язані з результатами змагань, подаються в журі в письмовій формі протягом 30 хвилин після офіційного оголошення результатів.
9.5. Члени журі та головні судді в зонах зобов'язані досконало знати правила і стежити за їх дотриманням.
9.6. Журі приймає рішення шляхом голосування; у разі рівності голосів визначальним стає голос голови журі.
10 ПОРУШЕННЯ І САНКЦІЇ
РОЗРАХУНКОВА ТАБЛИЦЯ САНКЦІЙ:
а) ПОПЕРЕДЖЕННЯ - за порушення пп., 2,5.; 5.11.; 5.12.; 5.4.;
b) дискваліфікація - за порушення пп. 5.5.; 5.8.; 5.15.; І повторне порушення пунктів: 2,5.; 5.11.; 5.12.;
11 РОЗПОДІЛ МІСЦЬ
ПОРЯДОК РОЗПОДІЛУ МІСЦЬ
11.1. Загальний розподіл командних місць:
Підрахунок результатів буде проводиться за системою зайнятих місць в зонах (ФІПС). Якщо по загальній вазі спостерігається рівність, то переможець визначається по кращій загальній середній вазі.
11.2. У номінації «Найбільша риба» переможець визначається в загальному заліку за найбільшим вазі спійманого коропа, або амура.
1.3. Підсумковий розподіл місць визначається організаторами в присутності членів журі.
1.4. Перехідний кубок Рівненського коропового клубу розігрується тільки між командами Рівненської області. Тобто кубок отримує рівненська команда, в активі якої найбільша загальна вага серед команд Рівненської області, незалежно від зайнятого місця в загальному заліку турніру. Команда, що отримує перехідний кубок, повинна захистити його в наступних змаганнях, що будуть проводитись Рівненським короповим клубом. Кубок отримує команда, що здобула перемогу тричі поспіль. У разі неможливості виступу в наступних змаганнях команди володаря кубку для його захисту, кубок передається організаторам для його подальшого розіграшу між командами Рівненської області. Команда, що здобула кубок зобов’язана за власний рахунок здійснити напис на кубку із зазначенням назви команди та року здобуття.
12. СТРАХОВКА.
12.1. Учасники в обов'язковому порядку оформляють страховку;
13. ТРЕНУВАННЯ
13.1. Всі тренування в місці проведення змагання закінчуються за 10 днів до початку цього заходу.
14. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
14.1. Церемонія закриття і нагородження команд проходить по закінченню змагання.
14.2. Три перші команди в загальному заліку отримують золоті, срібні та бронзові медалі.
14.3. Призовий фонд:
- 1-ше місце – 3000,00 грн.
- 2-ге місце – 2000,00 грн.
- 3-тє місце – 1000,00 грн.
- Біг-Карп – 500,00 грн.
- Біг-Амур – 500,00 грн.
- Перехідний кубок Рівненського коропового клубу.
Також будуть розігруватись призи від спонсорів.
14.4. Джек-пот
Організація джек-потів буде проводитись на зібранні капітанів. Участь команд добровільна.
Для спрощення процедури та зменшення "балагану" під час організації джек-потів, пропозиції по джек-потах можуть вноситись на обговорення в даній темі форуму.
Реєстрація учасників до 9:00 12.07.2012.
9:00 - урочисте відкриття змагань, жеребкування.
10:00 - розміщення в секторах.
12:00 - старт змагань.
12:00 15.07.2012 - фініш змагань.
13:00 - нагородження, закриття змагань.
Водою забезпечать всі команди.
Додаток 1
Заявка на участь в змаганнях:
Назва команди – місто
П.І.Б. капітана команди, контактний телефон
П.І.Б. члена команди
П.І.Б. помічника (за наявності)
Додаток 2
Приблизна схема розміщення зон та секторів
Реєстрація
Всі 15 місць на змаганнях до 01 червня 2012 р. бронюються для команд з Рівненської області. (для рівненських є три тиждні подумати і повідомити оргкомітет про участь)
Всі інші команди можуть реєструватися в резерв.
1 червня на вільні місця в основному списку реєстрації, не зайняті рівненськими командами, автоматично переносяться команди з резерву в хронологічному порядку.
Станом на 11.05.12 реєстрація виглядає наступним чином.
1. Вдала Рибалка - Рівне
- 1) Міняйло Олександр
- 2) Ганіткевич Тарас
- 3) Пікула Дмитро
2. Скольмакс - Рівне
- 1) Таргонський Дмитро
- 2) Сидорчук Юрій
3. Команда ВС - Рівне
- 1) Шевчук Віктор
- 2) Белощук Станіслав
4. Лукас - Рівне
- 1) Павлюк Володимир
- 2)
5. Monsters Team - Рівне
- 1) Михнюк Назар
- 2) Черненко Микола
6. FORESTER - Рівне
- 1) Носаль Кирилл
- 2) Носаль Павел
7. Полосатік - Рівне
- 1) Красовський П. 0962418413
- 2) уточняєця
8. САЮР - Рівне
- 1) Кравченко Ю.В.
- 2) Жильчук О.А. 097-832-77-29
9. Сазан - Рівне
- 1)
- 2)
10. Назва уточнюється - Рівне
- 1) Маланчук Євген 0964402556
- 2) Стець Сергій
- 3) Христюк Андрій
11. Бронь - команда Рівненської області
12. Бронь - команда Рівненської області
13. Бронь - команда Рівненської області
14. Бронь - команда Рівненської області
15. Бронь - команда Рівненської області
Резерв:
1. MaxCarp - Біла Церква
2. Золотий Сазан - Біла Церква
3. Шельбе-Кельме - Львів
- 1) Фоменко Олег
- 2) Фоменко Алла
4. FTF - Вінниця
- 1) Митюк Сергій - конт. тел. (067)2318520 :f1:
- 2) Круликівський Михайло
- 3) Литвиненко Денис
5. U-II - Львів
- 1) Талах Ю.В.
- 2) Атаманов Ю.Г.
6. Рибак- Тернопіль
- 1) Чайківський Ігор Євгенійович(нуль6786692два9)
- 2) Лозьо Ярослав
- 3) Лозьо Вікторія
ось така х...я, малята
1. ОРГАНІЗАЦІЯ
1.1. Місце і час проведення: водойма в с. Миклашів Пустомитівського району Львівської області, в період з 12 по 15 липня 2012р. в один етап – 72 годин.
1.2. Прибуття спортсменів та реєстрація команд - 12 липня 2012 р. до 9.00, на озері.
1.3. Організатори змагань: Рівненський карповий клуб.
2. ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ.
2.1. Запланована кількість команд - 15.
2.2. Попередні заявки на участь у змаганнях подаються до 01 липня 2012. Форма: заявки: див. додаток № 1.
2.3. Вступний внесок - 800 грн. для членів РКК; 1000 грн. - для інших бажаючих. Реєстраційний внесок становить 50 % вступного внеску з команди, і повинен бути переданий в фонд змагань до 01.07.2012р. Тільки в цьому випадку команда є офіційно зареєстрованою серед учасників змагань. Решта суми сплачується при реєстрації команди 12 липня 2012р. Команда, що до 01.07.12р. не сплатила аванс рахується як така, що не підтвердила участь і замінюється командою з резервної реєстрації.
2.4. Склад команди - 2 або 3 повноцінних учасники. Жоден учасник не може виступати індивідуально.
2.5. Команди, що подали попередню заявку, повинні в обов'язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію. Команда, відсутня (не приїхала) на момент жеребкування, дискваліфікується і не може брати участь в змаганнях.
3. ЗБОРИ КАПІТАНІВ
3.1. Збори капітанів носить інформативний характер і проводиться до початку змагань. Відповідно до пункту № 8 справжніх правил, на цих зборах затверджується журі, для розгляду поданих протестів, прийняття санкцій, визначення результатів змагань і т.п.
4. ЖЕРЕБКУВАННЯ
4.1. Жеребкування проводиться під контролем організаторів, в наступному порядку: Головний суддя змагань витягує реєстраційний номер команди яка почне жеребкування секторів. Представник вибраної команди витягує номер свого сектора, після цього витягає номер наступної команди, і так далі.
4.2. У випадку відсутності представника команди жереб за команду тягне один із суддів (при умові, що оргкомітет був повідомлений про таку відсутність).
5. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
5.1. Кожній команді дається 120 хвилин на підготовку. По приїзду до місця проведення змагань рибалки повинні розмістити всі свої снасті і прикормку всередині сектора, визначеного жеребом. Підготовка снастей і прикормки, може бути почата до сигналу, що означає початок змагань.
5.2. За згодою організаторів учасники можуть добиратися до місця проведення змагання своїм транспортом.
5.3. Турнір буде проходити по трьох зонах. Приблизна схема поділу водойми на зони буде наведена в Додатку №2.
5.4. В залік йдуть тільки дзеркальні, лускаті, голі коропи, білі амури. Враховуються і йдуть у залік тільки екземпляри, рівні або перевищує 1500 гр. Впіймана риба повинна зберігатися в коропових мішках (не більш одного екземпляра в кожному мішку). Мішки повинні знаходитися максимально глибоко під водою; всередині мішків не повинно бути поплавців або інших сторонніх предметів.
- Ніякий інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань не допускається. Учасники повинні бути забезпечені достатньою кількістю власних мішків для зберігання риби. Риба, пред'явлена на зважування зі слідами ушкоджень, отриманих в результаті явно недбалого до неї відношення, в залік не йде і є підставою для застосування штрафних санкцій. Якщо всі коропові мішки зайняті, необхідно звернутися до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки.
- Риба йде в залік, навіть якщо вона випадково спіймана не в рот, а забагрена. Цілеспрямоване багріння риби заборонено.
5.5. Заборонено користуватися підгодівлею і насадками тваринного походження в живому і неживому вигляді, риб'ячої ікрою, металевими приманками.
- Дозволено застосовувати тільки зерна, Бойл, пелетсов, діаметр яких не повинен перевищувати 40 мм.
- Обліплювання грузил прикормкою заборонено.
- Після закінчення змагання залишки прикормки не повинні бути відправлені у водойму.
5.6. Змагання проводиться по зонам в один етап тривалістю 72 години; в разі вимушеного передчасного припинення змагання, пов'язаного, наприклад, з грозою, воно вважається таким, що відбулося, якщо з моменту його початку пройшло не менше 48 годин.
5.7. Кожен учасник повинен знати регламент змагань і виконувати його правила в повному обсязі.
5.8. Довжина коропових вудлищ не повинна перевищувати 4 м. Дозволені тільки безінерційні котушки. Жилки вудилищ після закидання не повинні виходити за умовні межі сектора ловлі, утворені уявними лініями, що є продовженням бічних сторін секторів.
- Оснастки можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища. Кожне вудлище може бути оснащено тільки одним одинарним гачком, а насадка повинна кріпитися до нього виключно за допомогою «волосяного» монтажу.
- Допускається використання грузил вагою не менше 50 м. Дозволені тільки безпечні монтажі, які дозволяють рибі звільнитися від грузила у разі обриву основної волосіні.
- Ловля на поплавкову снасть, фідер, і т.п., з використанням годівниць-пружин заборонена.
- Застосування бек-лідів дозволено, але не обов’язкове – за бажанням команди. У випадку, якщо потрібно визначити по волосіні напрям закидання, бек-лід повинен бути знятий на першу вимогу судді.
- Закидання можна робити тільки через голову. Бокові закидання оснастки з грузилом заборонені.
- Радіокеровані пристосування (окрім сигналізаторів з пейджером), ехолоти, пневмопушки, плавзасоби заборонені.
- Під час лову у воді можуть знаходитися два маркери, у тому числі що світяться. Використання і знімання маркерів не обов’язкове – за бажанням команди. Ці маркери можуть залишатися у воді на всьому протязі змагання і повинні бути зняті після його закінчення.
- Наявність у спортсменів коропових мішків (не менше трьох) і спеціального мата для риби обов'язкова. Їх якість повинна забезпечувати повну безпеку для риби.
- Рибалки повинні в обов'язковому порядку зволожувати короповий мат і коропові мішки перед тим, як помістити на них (в них) рибу. Вся зважена риба в живому вигляді акуратно відпускається назад у водойму.
- Заборонено передавати кому-небудь свою спійману рибу, або приймати від когось спійману ними рибу.
- Заборонено освітлювати воду ліхтарями і прожекторами, але використання джерел освітлення усередині намету допускається. При виважуванні підсіченої риби в підсак можливе застосування налобного ліхтаря слабкої потужності або ліхтаря з червоним світлом.
- Заходити у воду можна при виважуванні риби лише на висоту рибальських чобіт (не вище коліна).
- Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати в секторі усе сміття.
- Будь-які рибальські пристосування, які приводяться в рух стисненим повітрям, газом або електрикою, заборонені.
- Рух автотранспорту учасників у процесі змагань заборонено, крім транспортних засобів організаторів змагання.
- Шок-лідер з'єднується з лідкором без застосування будь-яких сполучних пристроїв (карабіни, вертлюги, застібки, заводні кільця і тому подібне) – лише «петля в петлю» або за допомогою спеціального вузла.
- Лише учасники команди можуть закидати снасті, підсікати і заводити спійману рибу в підсак в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів та інших учасників не мають права допомагати виводити рибу.
- Фотографування спійманої риби, проводиться відразу ж після зважування у присутності судді, після чого риба має бути відразу ж відпущена. При фотографуванні риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над короповим матрацом. Заборонено фотографуватися з рибою стоячи.
5.9. Команда має право оснастити необмежену кількість коропових вудлищ, але ловити можна одночасно максимум чотирма вудилищами. Запасні вудлища не можуть розміщатися на підставках, де знаходяться задіяні в ловлі вудлища, і повинні стояти вертикально.
5.10. Вудилища з маркерами повинні бути легко визначені, помічені і не можуть знаходитися на підставках поряд з робочими вудилищами.
5.11. Всі дії, пов'язані безпосередньо з рибною ловлею (закидання, виважування, підгодовування, узяття риби в підсак,) повинні здійснюватися рибалками усередині своїх секторів. Тільки самі спортсмени можуть користуватися підсаком.
5.12. Учасники не мають права приймати жодної допомоги з боку.
5.13. Спортсмени можуть використовувати простір усередині свого сектора за власним розсудом. Поблизу секторів лову рибалки інших команд зобов'язані переміщатися, не створюючи шуму.
5.14. Закидати прикормку можна рукою або за допомогою ручної «рогатки» (для підгодовування), ковша з довгою рукояттю (одноручного або дворучного) або без неї, за допомогою одно-і дворучної трубки-кобри, катапульти на тринозі, що приводиться в дію розтягуванням джгута вручну, потужність, якої залежить від характеристик гумового джгута і сили його розтягування. Можна також використовувати мішки з розчинного матеріалу, жилку з розчинного матеріалу, «ракету» довжиною не більше 200 мм, внутрішній діаметр якої не повинен перевищувати 50 мм.
5.15. З 19:00 години вечора і до 09:00 години ранку годування всіма видами заборонено окрім «кобри».
- Протягом всього іншого часу підгодовування з використанням дозволених інгредієнтів і способів підгодовування не обмежене.
5.16. Під час змагання судді можуть знаходиться в секторі, позаду рибалок справа або зліва, не заважаючи процесу лову, але маючи можливість спостерігати за їх уловом. Коропові мішки повинні бути встановлені таким чином, щоб суддя міг їх бачити; риба перебуває в цих мішках живою аж до приходу бригади зважування.
5.17. Акредитованим фотокореспондентам і відеооператорам, і іншим особам дозволено проходити в сектори, тільки з дозволу капітана команди.
5.18. Купатися та розводити несанкціоновані вогнища на березі. Дозволено тільки в мангалах своїми дровами та вугіллям на значній відстані від берегової лінії.
6. Сигнали, що подаються в процесі проведення змагань.
6.1. Після першого сигналу рибалки можуть увійти в свої сектора і приступити до установки устаткування, складання і оснащення вудлищ, приготування прикормки. На всі ці операції відводиться 120 хвилин. Можна проводити маркування водойми.
6.2. За другим сигналом учасники можуть починати підгодовування і приступати до лову.
6.3. Третій сигнал інформує учасників про те, що до кінця змагань залишається 15 хвилин.
6.4. Четвертий сигнал означає, що змагання закінчене. Якщо до четвертого сигналу комусь з учасників вдалося підсікти рибу, то йому надається ще 15 хвилин після фінального сигналу, щоб встигнути завести її в підсак. У цьому випадку через 15 хвилин буде даний п'ятий сигнал, після якого в залік приймається тільки піймана і вийнята з води риба.
7. ЗВАЖУВАННЯ
7.1. Зважування повинно проводитися за допомогою протестованих ваг з ціною поділки 10 гр. Ваги повинні бути єдині для всіх зон.
7.2. Записи із зазначенням результатів зважування повинні бути розбірливі і зрозумілі як суддям, так і самим спортсменам.
7.3. Ніхто, крім учасників, рибу яких зважують, суддів та членів журі (у разі виникнення спірних ситуацій), не має права втручатися в хід зважування ні словесно, ні будь-яким іншим чином.
7.4. Сумка для зважування, надана організаторами, обов'язкова і служить для визначення ваги кожного екземпляра риби окремо; вона повинна бути зволожена перед кожним черговим зважуванням, а ваги приведені до нуля. У всіх зонах сумки для зважування повинні бути однотипними.
7.5. Аж до приходу бригади зважування учасники не повинні виймати коропові мішки з води. Риба виймається і на короповому маті перекладається в сумку для зважування одним з членів «двійки»; після зважування риба відпускається у водойму з усіма пересторогами.
7.6. Під час зважування учасник повинен бути поруч, щоб контролювати процес і підписати протокол, в якому фіксується вага кожного екземпляра. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування, повернення її у водойму та підписання протоколу не приймаються.
8. ЖУРІ
8.1. У функції журі входить розгляд можливих апеляцій і накладення передбачених правилами санкцій. Склад цього журі формується до початку змагання під час зборів капітанів.
8.2. До складу журі входять:
- Представник організатора;
- Представник водойми;
- 3 Капітани команд учасниць, які визначаються шляхом жеребкування, або голосування.
8.3. Якщо правила були порушені рибалкою або командою тією ж, якою представлений і хтось із членів журі, то останній (за винятком голови журі) не може брати участі в голосуванні з цього питання.
8.4. Члени журі зобов'язані носити нагрудний знак з розбірливою написом «журі» і знаходитися безпосередньо на місці проведення змагання, щоб при необхідності робити різні заяви і виносити протести.
8.5. Місце, де будуть постійно чергувати один або кілька членів журі, повинно бути повідомлено учасникам.
9 Протести
9.1. В ході змагань можлива подача усних протестів пов'язаних з порушеннями правил окремими командами. У разі повторного попередження команда дискваліфікується.
9.2. Всі протести (крім тих, що стосуються підсумкового розподілу місць), повинні бути передані в журі протягом години після настання події, яка спричинила даний протест. Фіксація часу пред'явлення протесту здійснюється суддею. Затримка в пред'явленні більш ніж на одну годину є підставою до відхилення протесту або претензії. Протести можуть бути сформульовані у словесній формі, але після цього вони повинні бути відразу підтверджені в письмовому вигляді. Протести, що стосуються підсумкового розподілу місць, можуть бути подані не пізніше ніж протягом 30 хвилин після оголошення остаточних результатів.
9.3. На підсумковому протоколі з остаточним розподілом місць повинно бути вказано час його роздруківки.
9.4. Протести, пов'язані з результатами змагань, подаються в журі в письмовій формі протягом 30 хвилин після офіційного оголошення результатів.
9.5. Члени журі та головні судді в зонах зобов'язані досконало знати правила і стежити за їх дотриманням.
9.6. Журі приймає рішення шляхом голосування; у разі рівності голосів визначальним стає голос голови журі.
10 ПОРУШЕННЯ І САНКЦІЇ
РОЗРАХУНКОВА ТАБЛИЦЯ САНКЦІЙ:
а) ПОПЕРЕДЖЕННЯ - за порушення пп., 2,5.; 5.11.; 5.12.; 5.4.;
b) дискваліфікація - за порушення пп. 5.5.; 5.8.; 5.15.; І повторне порушення пунктів: 2,5.; 5.11.; 5.12.;
11 РОЗПОДІЛ МІСЦЬ
ПОРЯДОК РОЗПОДІЛУ МІСЦЬ
11.1. Загальний розподіл командних місць:
Підрахунок результатів буде проводиться за системою зайнятих місць в зонах (ФІПС). Якщо по загальній вазі спостерігається рівність, то переможець визначається по кращій загальній середній вазі.
11.2. У номінації «Найбільша риба» переможець визначається в загальному заліку за найбільшим вазі спійманого коропа, або амура.
1.3. Підсумковий розподіл місць визначається організаторами в присутності членів журі.
1.4. Перехідний кубок Рівненського коропового клубу розігрується тільки між командами Рівненської області. Тобто кубок отримує рівненська команда, в активі якої найбільша загальна вага серед команд Рівненської області, незалежно від зайнятого місця в загальному заліку турніру. Команда, що отримує перехідний кубок, повинна захистити його в наступних змаганнях, що будуть проводитись Рівненським короповим клубом. Кубок отримує команда, що здобула перемогу тричі поспіль. У разі неможливості виступу в наступних змаганнях команди володаря кубку для його захисту, кубок передається організаторам для його подальшого розіграшу між командами Рівненської області. Команда, що здобула кубок зобов’язана за власний рахунок здійснити напис на кубку із зазначенням назви команди та року здобуття.
12. СТРАХОВКА.
12.1. Учасники в обов'язковому порядку оформляють страховку;
13. ТРЕНУВАННЯ
13.1. Всі тренування в місці проведення змагання закінчуються за 10 днів до початку цього заходу.
14. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
14.1. Церемонія закриття і нагородження команд проходить по закінченню змагання.
14.2. Три перші команди в загальному заліку отримують золоті, срібні та бронзові медалі.
14.3. Призовий фонд:
- 1-ше місце – 3000,00 грн.
- 2-ге місце – 2000,00 грн.
- 3-тє місце – 1000,00 грн.
- Біг-Карп – 500,00 грн.
- Біг-Амур – 500,00 грн.
- Перехідний кубок Рівненського коропового клубу.
Також будуть розігруватись призи від спонсорів.
14.4. Джек-пот
Організація джек-потів буде проводитись на зібранні капітанів. Участь команд добровільна.
Для спрощення процедури та зменшення "балагану" під час організації джек-потів, пропозиції по джек-потах можуть вноситись на обговорення в даній темі форуму.
Реєстрація учасників до 9:00 12.07.2012.
9:00 - урочисте відкриття змагань, жеребкування.
10:00 - розміщення в секторах.
12:00 - старт змагань.
12:00 15.07.2012 - фініш змагань.
13:00 - нагородження, закриття змагань.
Водою забезпечать всі команди.
Додаток 1
Заявка на участь в змаганнях:
Назва команди – місто
П.І.Б. капітана команди, контактний телефон
П.І.Б. члена команди
П.І.Б. помічника (за наявності)
Додаток 2
Приблизна схема розміщення зон та секторів
Реєстрація
Всі 15 місць на змаганнях до 01 червня 2012 р. бронюються для команд з Рівненської області. (для рівненських є три тиждні подумати і повідомити оргкомітет про участь)
Всі інші команди можуть реєструватися в резерв.
1 червня на вільні місця в основному списку реєстрації, не зайняті рівненськими командами, автоматично переносяться команди з резерву в хронологічному порядку.
Станом на 11.05.12 реєстрація виглядає наступним чином.
1. Вдала Рибалка - Рівне
- 1) Міняйло Олександр
- 2) Ганіткевич Тарас
- 3) Пікула Дмитро
2. Скольмакс - Рівне
- 1) Таргонський Дмитро
- 2) Сидорчук Юрій
3. Команда ВС - Рівне
- 1) Шевчук Віктор
- 2) Белощук Станіслав
4. Лукас - Рівне
- 1) Павлюк Володимир
- 2)
5. Monsters Team - Рівне
- 1) Михнюк Назар
- 2) Черненко Микола
6. FORESTER - Рівне
- 1) Носаль Кирилл
- 2) Носаль Павел
7. Полосатік - Рівне
- 1) Красовський П. 0962418413
- 2) уточняєця
8. САЮР - Рівне
- 1) Кравченко Ю.В.
- 2) Жильчук О.А. 097-832-77-29
9. Сазан - Рівне
- 1)
- 2)
10. Назва уточнюється - Рівне
- 1) Маланчук Євген 0964402556
- 2) Стець Сергій
- 3) Христюк Андрій
11. Бронь - команда Рівненської області
12. Бронь - команда Рівненської області
13. Бронь - команда Рівненської області
14. Бронь - команда Рівненської області
15. Бронь - команда Рівненської області
Резерв:
1. MaxCarp - Біла Церква
2. Золотий Сазан - Біла Церква
3. Шельбе-Кельме - Львів
- 1) Фоменко Олег
- 2) Фоменко Алла
4. FTF - Вінниця
- 1) Митюк Сергій - конт. тел. (067)2318520 :f1:
- 2) Круликівський Михайло
- 3) Литвиненко Денис
5. U-II - Львів
- 1) Талах Ю.В.
- 2) Атаманов Ю.Г.
6. Рибак- Тернопіль
- 1) Чайківський Ігор Євгенійович(нуль6786692два9)
- 2) Лозьо Ярослав
- 3) Лозьо Вікторія
ось така х...я, малята
Re: Кубок РКК
"Лукас" пропонують зробити джек-поти по 5 крупним рибам. Таким чином вирівняються шанси для команд, що активно ловлять та і для тих хто не в лідерах.
- Valldemar
- Рідненький
- Повідомлень: 812
- З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
- Звідки: Рівненський Карповий Клуб
- Контактна інформація:
Re: Кубок РКК
Моя пропозиція зробити джек-пот по 3 рибам, 5 риб за багато. А вдруг якась команда не зловить за добу 5 риб, а три думаю всі зловлять і більш рівні шанси будуть у всіх команд. А також пропоную зробити джек-пот 100 грн. з доби для підвищення азарту.
- MAXIMUS
- Бро
- Повідомлень: 1710
- З нами з: 14 березня 2009, 01:00
- Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
- Контактна інформація:
Re: Кубок РКК
Думаю - також що краще по 3-м рибам за добу, а джек-пот 50 або 100 грн за добу!
Востаннє редагувалось 11 травня 2012, 19:15 користувачем ZVod, всього редагувалось 1 раз.
-
- Споглядаючий
- Повідомлень: 3
- З нами з: 11 травня 2012, 17:10
- Контактна інформація:
Re: Кубок РКК
Зареєструйте команду з Вінниці «FTF Вінниця»
Учасники команди:
1. Митюк Сергій - конт. тел. (067)2318520 :f1:
2. Круликівський Михайло
3. Литвиненко Денис
Учасники команди:
1. Митюк Сергій - конт. тел. (067)2318520 :f1:
2. Круликівський Михайло
3. Литвиненко Денис
- PAVEL
- Абориген
- Повідомлень: 137
- З нами з: 12 листопада 2011, 19:13
- Звідки: г.Ровно
- Контактна інформація:
Re: Кубок РКК
Просьба зарегистрировать команду FORESTER г.Ровно
1. Носаль Кирилл
2. Носаль Павел
1. Носаль Кирилл
2. Носаль Павел
Ровенский Карповый Клуб
Re: Кубок РКК
Прошу зареєструвати U-II м.Львів
1. Талах Ю.В.
2. Атаманов Ю.Г.
1. Талах Ю.В.
2. Атаманов Ю.Г.
- MAXIMUS
- Бро
- Повідомлень: 1710
- З нами з: 14 березня 2009, 01:00
- Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
- Контактна інформація:
Re: Кубок РКК
Прохання до команд,які реєструються - вказуйте будь ласка свій номер телефону!!!
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей