с. Козин Радивилівський район

Звіти про рибалку. Вісті з водойм

с. Козин Радивилівський район

Непрочитане повідомлення ANDROID » 03 січня 2010, 23:03

Вирішив оживити цю тему.
Виїзд на водойму був 3.01.10.
Все почалося з того, що мій приємний сон перервав будильник. Підйом був о 5-ій годині. Я швиденько "розчухався" і ось через 20 хв., я, на стоянці і прогріваю машину. Вдома вже чекає батько. Приїхав, забрав батька і всі речі необхідні нам.Після цього поїхали по брата. Забравши брата ми глянули на годинник і побачили, що на ньому рівно 6:00.
По тихеньку ми рушили в дорогу. На трасі було мертво. Інколи проїжджали машини з закордонними номерами і маршрутки. Навколо стояли дерева немов в білих шубах.
Щось я відступився від теми. Приїхали ми до водойми в 7:20. Нема нікого. Вирішили трішки почекати, але через 10 хв. під"їхала машина і рибацюги почали збиратися.
На льоду було десь см. 20 снігу. Тому коли наступаєш на сніг то він зразу починав танути. Ми підійшли на своє місце і в цей час навкруги все стало світло. Поки тато з братом ставили кружки, я прийнявся ловити (те що клюне). Але мої успіхи хорошим нічим не закінчились. Тоді я згадав як я колись на цій водоймі дивився в лунку і бачив є риба чи нема. І тут трапився такий парадокс. Натрапив я на "стайку" окушків, але прикол в тому, що коли сильно швидко мормишку водиш він підпливає ближче і після цього втікає. Коли повільно то він просто здалеку дивиться, а коли по середньому, то лякається і втікає.
Побачивши на годиннику 11ту годину, ми вирішили "перекусити". Підкріпившись і випивши гарячого чаю я вирішив перепробувати всі мормишки що були ("чортики", "мурав"ї", "личинки", "барабани" і т. д.), а результат нульовий. Коли випробовувалась наступна мормишка, то почув крик за собою : "Єсть!". Обернувся і побачив, що брат витягнув щучку на грам 700. Кладу вудлика на сніг і іду вітати, але бачу ривок кивка і підсікаю. Попався матросик грам на 40. Цим весь наш улов і закінчився. Прийшов один з місцевих і сказав, що вони з батьком літом люблять виїхати вночі з ліхтарем і остями добувати рибу.Попадали такі карпи, що ломали держаки в остях. А після цього послідувала фраза, яка нас поразила наповал. Він каже : " Якби не ці підводники , то риби було б тут куча". То вибивати рибу остями - це норма, а підводники - це бракон"єрство. Згодом більша частина народу потягнулася до берега, бо кльову ні в кого не було. О 16 годині ми відправилися додому.

Подякував: 1 [Показувати]
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Телефон: 098-061-63-37

Re: с. Козин Радивилівський р-н

Непрочитане повідомлення ANDROID » 07 березня 2011, 20:19

Бачу що дана водойма вже "запліснявіла" від звітів, тому спробую її трішки оживити.
Сьогодні (07.03.2011р.) вирушили на риболовлю в Млинів. Погодка була не ахті. Сніг засипав все навкруги. І ось очікуване перехрестя до Млинова і в останню хвилину лунає пропозиція чкурнути в Козин і всі присутні (я, батько і брат) вирішили спробувати щастя на цій водоймі.
Десь о 7 годині ми були на ставу. Перше, що насторожило нас - відкрита вода (зліва від нас 5м*2м русло і справа так само, а далі вся водойма в товстезній кризі). За звичним для нас сценарієм - брат і батько ставили жерлиці, а я шукав місце для лову. Першу покльовку побачив десь з 5-ої проводки (окунчик, який буде нижче на фотці) і радості "повні штани". Але це був останній велетень якого я впіймав.
Вставши на коліна і закривши лунку головою і руками, я, побачив, що окунь і плотка гуляє по водоймі, але при всіх моїх проводках (десь 5 видів спробував) риба лякалась і відпливала. Через годину впіймав ще одного окунця і все. Риба категорично перестала клювати. Таке враження, що вона нюхала наживку і тікала.
Одноголосно вирішуємо піти перекусити і після доброго сніданку вирушаємо на місце лову. І тут брат побачив, що кончик "поплавчанки" (я залишив одну поплавочну вудку закинутою ) у воді, а самавудка ледь не в лунці (сама лунка, із-за сильного вітру, була засипана повністю снігом). Підсідчка і єсть. Гарна плотвичка лежить на льоду. Наживляю мотиля і іду ловити рибу на своє місце (моя помилка була в тому, що треба було там де зловив плотку сідати і ловити, а я пішов ловити на мормишку на 5 метрів від того місця). Знову по кльову повний нуль.
Тут неочікувано на горизонті спалахує маячок і ми розуміємо, що вистрілила жерлиця. Очікування натяжки жилки, підсічка і мимо (потім було ще 3 таких постріла, але напевно була маленька щучка, тому що лишались лише маленькі сліди на живцях).
Обійшовши всі старі лунки (які пробурювались з самого ранку) та нові вирішив йти на базове місце. Проходжу мимо поплавчанки і в цей час така покльовка, що аж вудка в лунку полетіла - ледь встиг вхопити (що це клюнуло незнаю, бо не встиг підсікнути). Тоді я вирішив взяти вудки і вирушити на це місце і розставити сюди ще пару поплавчанок.
Трошки пізно я прийшов на це місце (вже було 15:30) побачив ще 4 покльовки (1 з яких реалізував, решту не міг, бо робив вудку, а риба як на зло клювала і не було можливості підсікнути). На цьому всі покльовки завершились. День пройшов чудесно. Це була наша остання риболовля зимою в цьому році.
Ось декілька фоток які вдалося зробити.

http://s002.radikal.ru/i197/1103/8f/d4fcd2f7d62b.jpg
http://s52.radikal.ru/i138/1103/77/80a4ba4c0363.jpg
http://i065.radikal.ru/1103/1b/93f83dbe9f88.jpg
http://s010.radikal.ru/i312/1103/d8/3ba8ac6d8329.jpg

Подякували: 2 [Показувати]
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Телефон: 098-061-63-37

Re: с. Козин Радивилівський район

Непрочитане повідомлення ANDROID » 02 лютого 2013, 23:47

Відвідав сьогодні дану водойму з братом. Ледь дійшли до місця лову(подвійний лід, який при навантаженні проломлюється, а під низом води см.5). Брат як завжди зайнявся жерлицями, а я почав обловлювати на мормиху(цього разу вийшло не як завжди і я розмочив свій 0).
На мілині брала плотва, але не активно. В кожній наступній лунці приходилось закормлювати і після 10 хв. очікування слідувало клювання однієї плотвички і кльов пропадав.
Нарешті трохи побігавши і послухавши пораду брата і місцевого сів на ямку (десь 2,5 метра) і "понеслась". До лунки підійшла маленька густера(розмір з мізинець). Було багато сходів( не розумію чому - гачки гості і підсікав нормально), але більшість покльовок реалізовувались. Після невеликого "кулемета" з густерок на верхній проводці роблю підсічку і починається пручання на іншому кінці. хоча це і був окунець грам 150, але відчуття було ніби тягнеш рибу грам на 500 (леска 0.067). Після цього кльов на лунці пропав.
Перейшовши на іншу лунку кльов був ще кращий. Мучала таж сама густера, але клювала, коли ще навіть не встигав робити проводку. Позвав брата і посадив на цю лунку. Жерлиці собі стояли, а брат кайфував від "кулеметика".
О 15:00 почали збиратись додому. Результат жерлиця - 0, мормишка 0 - дофіга)))))))

Подякували: 10 [Показувати]
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Телефон: 098-061-63-37

Re: с. Козин Радивилівський район

Непрочитане повідомлення SergeyOn » 18 лютого 2013, 10:13

Привіт!

Відвідав цю водойму у суботу. Дуже давно тут не рибачив, рибаків було десь 5 чоловік, тому зорієнтуватись з місцем лову по "місцевих" не получилось, ці 5 рибаків сиділи хто де, розкидані по ставку.
Почав рух від дамби в сторону млина, ловив на мотиля, мормишка жовта уралка.
До обіду шукав рибу активно, і на активній проводці - за цей час вдалось вимучити 5 окунів, один з яких приблизно 200гр.
Обідали години 2-2,5 :al_kana_ft: шашлик, сальце, вогонь, одним словом мало шо не заспівали :-) :gar_mo:nist: .
Після 15-00 вирішую все таки провірити пару лунок, поміняв проводку на повільну, легеньке-легеньке покачування кивком, і тільки тук - краснопірка грам на 200, було подумав шо піде :nez-nayu: але... Вдалось вимучити ще 4 шт, не більших 100гр.
У колег трохи гірше, у кого 2 плотви, у кого 3 окуня, мій результат був 5/5 окунь/краснопірка.
Кльов не ахти, але водойма перспективна, відвідував також торфові карєри, ловив по 60-40шт окуня але дрібного, тут все таки менше, але крупніше. На слідуючі вихідні скоріш за все знову там буду сидіти.
Столик під накриттям біля дамби
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Місцевий риб₴
ЗображенняЗображення

Колега в процесі ловлі
ЗображенняЗображення

Всім НХНЧ!!! :cool_cool:
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!

Подякували: 16 [Показувати]
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Звідки: м. Радивилів
Телефон: 063-477-93-16

Re: с. Козин Радивилівський район

Непрочитане повідомлення ВікторGVS » 18 лютого 2013, 20:19

SergeyOn написав:Почав рух від дамби в сторону млина, ловив на мотиля, мормишка жовта уралка.

Наступного разу спробуйте ловити вверху біля млина. В цей час вся риба там

Подякували: 2 [Показувати]
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
 
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567

Re: с. Козин Радивилівський район

Непрочитане повідомлення ANDROID » 25 лютого 2013, 22:34

Побував сьогодні з братом на даній водоймі. Кльову не було, а потім взагалі перестало клювати. БУв дуже неприємний вітер який заважав рибалити.
Були до 14:00 і за цей час було впіймано декілька плоток та 2 окуні.
Але весь час ловити заважала ось ця "гадость" (місцеві її називають ротаном)
Зображення
Більш за все сподобалось спостерігати за лебедями, які пролетіли повз нас і сіли на острівці в метрах 30 від нас
Зображення
І трішки природи
Зображення
Зображення

Подякували: 4 [Показувати]
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Телефон: 098-061-63-37

Re: с. Козин Радивилівський район

Непрочитане повідомлення SergeyOn » 26 лютого 2013, 08:42

Проивіт!
А мені на ці вихідні сюда виїхати не вийшло :cry_ing: , на роботу визвали в неділю.
А на рахунок риби "ротана" - це більше схоже на просту "багатоголкову колючку". "Ротан" - більше схожий на бичка, з широкою головою.
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Звідки: м. Радивилів
Телефон: 063-477-93-16

Re: с. Козин Радивилівський район

Непрочитане повідомлення yurik » 26 лютого 2013, 18:45

Так , це саме колючка ...
Її є кілька видів , в нас зустрічається 3-х голкова і 9-ти голкова ...
І жодна з них інтересу для рибалок не становить ... :hi_hi_hi:
Аватар користувача
yurik
Дослідник
Дослідник
 
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096

Re: с. Козин Радивилівський район

Непрочитане повідомлення SergeyOn » 07 квітня 2013, 21:27

Всім привіт!
Закривав сьогодні зимовий сезон на цій водоймі.
Ловив на мотиля, були з 7-00 до 15-00.
В активі десяток окунів та з десяток плотви. Через переміну погоди кльов був дуже слабенький. Мав три потужних покльовки, але окунь був лояльним і мормишку залишав мені у подарунок :hi_hi_hi:
Рибалили в районі млина на руслі, незнаю як ситуація біля дамби, але на руслах на слідуючі вихідні на лід вже не вийдеш.
На сьогоднішню рибалку вже їхав з запасним комплектом одежі, але все нормально, не знадобився :happy: . В порівнянні з минулим тижнем коли лід був приблизно 50 см, то сьогодні з них залишилось десь 15см, до слідуючих вихідних незнаю навіть що лишиться.

Сезон ЗАКРИТИЙ!!! Достаем ЛМ, УЛ, спін і т.д. :ya_hoo_oo:
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!

Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Звідки: м. Радивилів
Телефон: 063-477-93-16


Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]