Антопіль

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення Nevel » 02 червня 2013, 16:30

kamennieshipy100 написав:Ось у цей звіт віриться більше ніж у попередній :bra_vo:

Моє діло виложити все як було, що я і робив у всіх моїх звітах, а чи вірите моїм словам чи ні це вже ваше діло. Антопіль і за минулий рік часто "вистрелював" і в цьому році тамтешні жителі які підібрали ключик без улову не повертаються, в них стабільно хороший улов. Обманювати когось мені тут не має сенсу.
Nevel
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення MAXIMUS » 02 червня 2013, 16:33

Питання: А чому місцеві не вичислять тих електроловщиків , вони ж самі там ловлять чесними методами - маю на увазі на вудочки??? Чи там якісь електроловщикі авторитетні?
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
 
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення RIPsys » 02 червня 2013, 18:47

Я думаю что там 200% оборотни которые днем ходят пиз... трендят что мол электроловом кто то ловил и тд.. жалуются, а потом сами ночью и ловят сетями и электроудочками. Не раз с таким сталкивался. Надо лупить по горбу таких сразу. ломать ноги в коленях, потом говорить что испугался и когда убегал споткнулся.. А пытался встать так еще и все пальи переломал, и электрод на ... "огурец" намотался.. Меня все это так бесит, особенно когда начинает ругатся а то и до драки доходит, а рядом еще рыбаки, и всем пофигу.. сидят и под кепку себе жалуются на браков.. Лупить их надо, лупить.

Подякували: 6 [Показувати]
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
 
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення yurik » 02 червня 2013, 19:40

"... мій товарищ одного разу впіймав такого карася на мілині попавши гачком прямо в рот рибі, так як та ні нащо не реагувала, казав що як розрізав йому живіт то аж відчувався сморід гнилі(, цікаво можливо хтось знає що це може може бути!? "

Тут скоріш за все 2 варіанти:
1. Занадто замулений став і це як наслідок ( особисто я там не рибалив , тому точно не скажу )
2. Риба "прибита" струмом і нормально не віднерестилась ( в такому разі в середині буде ікра , але в незвичному стані , ніби припечена.. ) з такими випадками я зустрічався на річках ( щука , плотва ).

Подякував: 1 [Показувати]
Аватар користувача
yurik
Дослідник
Дослідник
 
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення Nevel » 03 червня 2013, 12:27

MAXIMUS написав:Питання: А чому місцеві не вичислять тих електроловщиків , вони ж самі там ловлять чесними методами - маю на увазі на вудочки??? Чи там якісь електроловщикі авторитетні?

МІсцеві чудово знають тих людей які рибу ловлять сітками, а потім жаліються що син пішов на став і не наловив :ne_vi_del: Я до одного звертався з таким питання, на що він відповів: "нічого вони там не виловлять тими сітками", грубо кажучи місцеві плювать хотіли на той став, а як побачать когось з сітками проходять мімо і нічого не кажуть. Щодо електроудочок то мабуть ними працюють вночі, в таких місцях шоб не було видно, з поля. :facepalm:
Nevel
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення Nevel » 29 квітня 2014, 13:35

Був на водоймі в суботу 26.04. . Карась масово нереститься, екземпляри близько кілограма гуляють у кінці ставка пару сантиметрів до поверхні. Був на двох місцях у кінці ставка та на глибині, покльовок не бачив, так як у риби шлюбний період вирішив не турбувати, взяв до рук спінінг та пішов шукати окуня...перепробував масу приманок, але спокусити полосатого не вдалося, проте випадково зацепив тюльку, насадив її на поплавчанку та за кілька хвилин відкрив таки сезон першим окунцем, розмір на лодоньку, втопив окунця та вирішив погуляти по ставку та пошукати браконьєрські знаряддя лову. На березі куча порваних та попалених сіток, сам же дістав екран, випутав із нього та відпустив 5 карасів, екран знешкодив. По дорозі додому зустрів місцевого, який розповідав що люди задумалися і вирішили берегти став від бракорнєрів, за один день їми було знешкоджено, по словам співрозмовника, 150 метрів сітки (мабудь та що я бачив) та кожен день вони стараються наглядати за ставом...хух дійшло нарешті людям...також він розповів що карась на поплавок ще не ловився, от тільки на мормишку з мотилем інколи попадався гарний карасик.

Подякували: 13 [Показувати]
Nevel
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення Nevel » 16 травня 2014, 20:24

Сьогодні приблизно з 15-00 до 17-00 рибалив на ставу. Риболовля була розвідувального характеру, та ми не були до неї зовсім підготовлені, тобто не було прикормки, серед наживкі тільки манка, їхали з другом для того щоб розпитати місцевих про кльов і чи відійшов вже карась після нересту.
Від місцевих: казали що карась уже ловиться, ловиться і на манку і на мастирку, що цього року вже брав карп на горох (ще не віднерестився), і що плотва дуже голодна, також розповідали що є сом :ne_vi_del:
Від себе: за, приблизно, два часа ловлі зловлено на двох 5 пліток, бере жадно та одразу тягне на дно, покльовок карася не бачив, у кінці водойми ходять косяками карпи - скоро буде нереститися.
МАбуть в неділю будемо їхати на цю водойму, хоча серед варіантів ще Бабин та Біла Криниця, той же місцевий казав, що в Бабині риба має дуже не приємний запах.
Думаю інформація для когось буде цінна.

Подякували: 5 [Показувати]
Nevel
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення Nevel » 18 травня 2014, 17:09

Хороший сьогодні видався день, чудова погода і гарна рибалка, ітак по-порядку. В 5-20 я з другом вже на водоймі, вітер відсутній, вода ніби те дзеркало у якому видніють дерева та будинкі місцевих жителів, пташки співають краще будь якої музики, все це не описати. Перший закид поплавчанки і перше клювання принесло не велику плотву, приємно, але я цього року на поплавок ще не бачив красивих карасьових покльовок, тому чекаю його...Проходить пів часа клює тільки плотва, та що більша бере одразу і жадібно, та що менша просто збиває манку з гачка, клює вона відразу після закиду, 2-3 посмикування, і гадаєш чи є щось на крючку...приблизно так до 8 годин...потім один із поплавків помаленьку починає притоплювати і вести в бік, підсічка і є)) є щось приємне на тому кінці вудилища, риба стомлюється та потихеньку йде до берега, хороший карась, радості моїй не має меж, спочатку думав що щось дуже велике))) за зиму зовсім відвик, ну нічого...перекидаю вудочки і знову клює плотва, та обїдає манку. Потім уже до обіду ще один карась-красень і знову нервові посмикування без логічного завершення) вирішую залізти в воду та зайти за корчі там є добре місце, бачу в корчах якийсь пінопласт, то був екран, який був благополучно мною знешкоджений. Більше клювань хорошої риби я не бачив.
Отже, рибалка видалася більш спортивною, потрібно було постійно перевіряти чи плітка не збила наживку з гачка, дивно, але карась ще не винерестився і весь що попадався був з ікрою чи молочком, то там - то там щось постійно пригало, щось явно не маленьке. Вранці по поверхні спостерігав високу активність хижаків, доречі у ставу є і щука і судак, щуку ловив сам, а того року зловили браків які набили садки не великими судачками. Було багато сходів плотви та купа не реалізованих, здавалося, 100% покльовок. Друг зловив 7-8 карасів теж гарних, казав що зробить фото дома, то я добавлю, а покі що моє фото з телефона)
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення Місце лову
ЗображенняЗображення це те що забрав...

Подякували: 14 [Показувати]
Nevel
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення Nevel » 29 червня 2014, 12:39

Сьогодні рибалив з 5 до 10. Рибалив на лодці, спочатку на поплавок, а потім вже на ЛМ. Ситуація наступна, за час риболовлі мною зловлено 2 карасі на поплавкову снасть (манка). Ніхто особливо на ставу не відзначився. Можна було половити плітку, але я розраховував що клювакі карасі все таки підійдуть, як виявилося згодом марно. Пробував щось зловити на мормишку, проте вітер такий що того кивка та лодку кидає зі сторони в сторону, не можливо побачити підйом кивка та вірно підіграти. Давно такого вялого кльову не було, можливо через південний вітер, тут на ставу помітна тенденція впливу вітру на кльов, найкраще "бере :hi_hi_hi: " коли дує північний вітер. Цікаво як відловилися інші форумчани, тому пишем звіти не соромимся :)

Подякували: 4 [Показувати]
Nevel
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення Nevel » 14 липня 2014, 19:46

13.07.2014. Прибув на став десь близько 6 годин, закинув кілька "сосок" та дві поплавчанки. Перше клювання відбулося аж, приблизно, через час після закорму, отакий карась
Зображення
За час риболовні (приблизно до обіда) зловнено всього 5 таких карасів, один із них на соску.
Також три штучки впіймав десь на пів лодоні, які швидко повернулися додому в рідну стихію.
Ситуація на ставу не передбачувана, вгадати в який день буде "брати" не реально, підслухав розмову одного рибака, в який шлося про те що він на даному ставу за кілька годин наловив чимало пристойних карасів, а от зарез одну плотвичку.
Наживка: манка, мастирка, горох, пшениця.
Прикормка запарена макуха з пшеничною крупою.

Подякували: 9 [Показувати]
Nevel
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104

Поперед.

Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

cron