оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення stal1n » 16 червня 2014, 02:04

Компаньйони: Слава Воронцов.

Погода: зранку на небі було трішки хмар, але потім вони щезли. Температура +20 (потім ще вища). Вітер спочатку відсутній, а потім західний, помірний 3 м/с. Тиск повільно падав 743 мм.рт.ст..

Рівень води: норма.

Час ловлі: 05:30-10:20.

Місце: метрів 300 за бетонним полукругом (на виступі в східній частині озера).

Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.

Зловлено:  до десятка плотвиць, 12 підлящів і одного ляща на півтора кілограми.

Наживка: опариш.

Прикормка: Traper Leszcz special з атрактантом Traper Leszcz.

Снасті: пікер, фідер.

Знову в мене на вихідних справи і сімейні турботи, а дні стоять гарні. То ж не гаю час і обираю собі рибалку перед роботою в будній день. На цей раз зі мною погодився їхати Слава. Ще мав бути мій колега Діма, але спочатку йому було дуже зарано, а потім взагалі влом.

Отже, будильник на 04:00. Мій залізний кінь спакований ще з вечора, по дорозі ловлю ротом кілька мошок, чомусь їх багато стояло в повітрі. І ось в 05:00 ми на заздалегідь обраному місці. Дуже добре, що воно вільне. А поряд сидів мій хороший рибалка знайомий. Це добре, разом завжди веселіше. А ще це було добре тим, що він мав підхват. Забігаючи наперед: після цієї рибалки я більше на Басік без підхвата не піду :)

Зображення

Точку лову обираю собі одну в 20 метрах, іншу в 30. Спочатку Слава почав несамовито жбурляти до протилежного берегу, але я його вмовив кидати саме в потрібно ложбинку. З якої я вже встиг дістати пару плотвиць.


О 06:20 Славік заробив перше клювання на цій рибалці — доволі пристойний підлящ. До речі, перший в його житті, тому він буде вкрай щасливим. Зважування показало 990 грам.
Після цього й в мене почали клювати підлящики, але меншого розміру. Взагалі у нас клювало доволі стабільно і Басік радував нас мірним підлящиком.
Зображення

Єдине, що засмучувало, то це були прибережні водорослі. Через них я втратив мінімум 5 риб :(
Потрібно, щоб хтось розчистив це неподібство! Я б з радістю зробив би це й сам, але немає коли. Хіба ночами.


І в нас і в нашого сусіда рибка клювала стабільно. Хоча мені все-таки здалось. що в нас були в основному лящі і дуже мало плотви, а в сусіда навпаки.
Зображення

Що дивно: жодного карася ми не спіймали. Зате попався карпик(негайно втоплений!) і великий рак! Обидва клюнули ще до того, як почали попадатись підлящики.
Я пробував ставити в якості наживки і кукурудзу і гнойового хробака, але смикала якась дрібнота. А от на опариші клювали підлящики.

Зображення

Славік поїхав о восьмій тридцять ранку на роботу, а я ще лишився. Кльов потихеньку почав затухати.
Вже хотів йти додому в 10:00. Лише докидаю, думаю, корм. Закинув підряд кормака з чотири, і тут підійшов мужик якийсь. Ми з ним говорили про якісь ехолоти й рибалку на річках Стохід і Припять. І тут дивлюсь, а мій пікерок в дугу гнеться. Я його на себе, і відчуваю: є Він.
Я його і так і сяк, і під водоростями він в мене був. Намучився я хвилин з вісім і все таки пробив через ті водорості на поверхню.
Справжній мій басівкутський Лящ. Тепер я точно щасливий рибалка :) Я мріяв про цю рибалку ще з минулої осені, коли вибирав собі велосипед. Що отак отак от приїду на басік і злапаю якоїсь рибки перед роботою, в ідеалі лящика. Мрії збуваються.

Зображення

Також варто відзначити, що під час цієї рибалки телефонувала моя дружина з істерикою. Діти плачуть й вередують, вона нічого зробити не може все з рук валиться, і вона теж плаче. Будь проклата моя рибалка і всі рибаки на світі.
Це мій останній виїзд на рибалку, далі або розлучення, або життя без рибалки. Як це вже дістало :)

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Лящі перед роботою. Звіт з рибалки Басів Кут, 12.06.2014
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.

Подякували: 19 [Показувати]
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
 
Повідомлень: 2157
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Звідки: Йорк
Хто: Карасятник

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення KCA » 02 липня 2014, 22:53

Привіт. Був у неділю на рибалці на озері. Приїхав о 5:20, рибалив за пляжем на повороті, ледве знайшов місце , майже все було зайнято. Ловив на 2 спутніка і 1 поплавчанку. На поплавок покльовок майже не було тілки інколи щось маленьке смикало. на спутніки зловив 3 карася трохи більших за лодоню, одну плотвичу і одного підлящика грам 300. о 10:00 вже зібрався і поїхав додому бо були ще не вирішені справи. Отака рибалка :fisher:

Подякували: 2 [Показувати]
Аватар користувача
KCA
Дослідник
Дослідник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 22 березня 2014, 00:13

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno » 02 липня 2014, 23:43

КараАААаааасі!!!! Да що ми з Віктором робили не так?? Три рибалки чекали карася, окрім плотви, лящів і карпика нічого не було. А так хотілось "жирної" покльовки Басівкутського карасюки... :nez-nayu:
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
 
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення stal1n » 02 липня 2014, 23:53

slavikrovno написав:КараАААаааасі!!!! Да що ми з Віктором робили не так?? Три рибалки чекали карася, окрім плотви, лящів і карпика нічого не було. А так хотілось "жирної" покльовки Басівкутського карасюки... :nez-nayu:

Не ловили сосками.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
 
Повідомлень: 2157
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Звідки: Йорк
Хто: Карасятник

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Chels » 05 липня 2014, 23:09

Ловили в п'ятницю зранку і до обіду. Приїхали в 3 години ночі - на озері повний аншлаг :sh_ok: , всі гарні місця майже зайняті, але ми все-таки знайшли своє місце. Якби приїхали пізніше на хвилин 15 - прийшлося ловити на пляжі :-) Прикормку використовували різну: флагман лещ, фіш дрім блек, заморожений mundial f та фіш дрім фідер (який залишився з попередніх рибалок). Як показує практика, марка прикормки на цьому озері особливого значення не має, але можливо я й помиляюсь...
Я зловив 3 підлящика : 300г, 600г, 800г та декілька плотиць. Товариш взяв гарного ляща, який заважив 1кг 700г(на фото). Ловили на відстані майже 20м, повідки використовували діаметром 0.11 та довжиною 50 - 60 см, наживка - опариш. Багато рибаків ловили на спутніки, але великих екземплярів в них не було (маленькі підлящики 200 - 300 г та карасики).
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Подякували: 14 [Показувати]
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
 
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення stal1n » 08 липня 2014, 13:15

Компаньйони: Слава Воронцов.
Погода: зранку на небі було трішки хмар, які акуратно закривали сонце, через що було холодно. Потім світило вже сонце. Температура +18. Вітер спочатку відсутній, а потім західний чи північно-західний, дедалі сильніший і сильніший 6 м/с. Тиск 739 мм.рт.ст..
Рівень води: норма.
Час ловлі: 05:00-10:30.
Місце: метрів 300 за бетонним полукругом (на виступі в східній частині озера).
Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.
Зловлено:  9 лящів, кілька плотвиць. Загальна вага майже 9 кілограмів.
Наживка: опариш, хробак.
Прикормка: Traper Leszcz special з атрактантом Traper Leszcz.
Снасті: пікер, фідер.

Перед роботою знову з Славою вирішили наловити лящів і відвідати Басівкутське озеро з фідерами.

Ставлю будильник по-раніше, на 03:09, бо переживаю не зайняти улюбленого місця. Поки поснідав, поки зібрався і спакував все на велосипед, то на водоймі був вже о 04:20. Дуже добре, що місце таки було вільне. А вже через хвилин 15 почали з'їжджатись рибалки.
Кльову сильного, як такого, і не було.
Все розпочалось класично: спочатку пару плотвиць, і потім зрідка покльовували лящики.

Зображення

Цього разу ловив двома фідерами приблизно з однієї відстані в 25 метрів. На одному поставив хробака, при чому спробував цього разу модерний спосіб насаджування: два прокола і ще додатковий шматочок хробака, який не дасть злізти з гачка основному :) На другому фідері три опариша. Жодних додаткових спреїв не застосував. Сиджу собі, дивлюсь на кінчики і тут гарна, впевнена, сильна й хороша потяжка до води на фідері з опариком. Красава, справжній лящ. Справжнє задоволення від виважування і фото на пам'ять.

Зображення

Через 20 хвилин ще одна супер покльовка, але на цей раз на оті хробаки. Лящ ще більший, йо-ма-йо. Невже це я на Басівкуті? Невже це я тягаю таких лящів, про які раніше лише в фільмах про рибалку дивився? Красавчик. Ну в сенсі, не я а лящ :)
Зображення

Я опущу всі ті моменти, які ми пережили під час виважування і широкорозриті очі та роти й надмірні розпитування всіх сусідів. Ми просто самі не вірили у власне щастя.

Після сьомої ранку таких монстрів за 2 кілограми більше не клювало, але зрідка покльовували мірні підлящики по грам 500-600. Що дивно, чомусь не було жодного карася. Хм, невже прикормка така цілеспрямована?
Зображення

Потім приїхав мій колега з роботи Діма, і він теж повірити не міг, що тут така риба і така рибалка. Добре, що він мені привіз замок до велосипеда, щоб прищебнути біля офісу. А то прийшлось би мені їхати ще й додому, бо свій я забув.
Кльов по-троху почав затихати, але повністю не припинявся: час від часу підлящики дуже впевнено клювали. Я при черговому закиді якимось дивом скинулось кілька петель шнуру з фідеру і вони заплутались на другому кільці. Стався відстріл снасті, добре, що хоч саме вудилише ціле. Потім я іншим фідером цю ж годівничку з повідком випадоково виловив з води. Круто, вцілів мій гачок камасан! Тепер їх ніде тут в Рівному вже не купиш :(

Зображення

Час швидко спливав, і ми почали по-трохи збиратись на роботу. Складно я вам скажу потім виконувати свої рутинні обов'язки після такої казкової рибалки на міському озері в рідному Рівному.

Зображення

Відео рибалки: https://www.youtube.com/watch?v=NqW2WCnNQak

Дружина моя була дуже здивована, що ніякої риби додому я не приніс. Я ж їй пояснив, що риба не їжа, а риба друг.
Басів Кут розкрився для мене в плані ляща повністю. Тепер хочу розкусити Шпанівського лина. Як знайти потрібний ключик, а?

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Лящі перед роботою. Звіт з рибалки Басів Кут, 24.06.2014
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.

Подякували: 18 [Показувати]
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
 
Повідомлень: 2157
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Звідки: Йорк
Хто: Карасятник

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення stal1n » 14 липня 2014, 18:26

Капець, там місця ніколи не знайти, щоб якогось підлящика потягати, а звітів — зась
Журбинка :(
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
 
Повідомлень: 2157
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Звідки: Йорк
Хто: Карасятник

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno » 14 липня 2014, 23:58

Компаньйони: відсутні.

Погода: теплий вечір, декілька ні на що не впливаючих хмаринок.

Рівень води: норма.

Час ловлі: 18:00-21:00.

Місце: метрів 230 за бетонним полукругом (на виступі в східній частині озера).

Вартість рибалки:
безкоштовно.

Зловлено: чотири підлящика, вісім плотвиць, одна верховодка яку вдалося взяти ще при падінні снасті.

Наживка: опариш.

Прикормка: Fish Dream карась.

Снасті: пікер, фідер.

Отже, доброго часу доби усім хворим рибалкою(такими як я, StalIn, мій кум Віталік….) та просто любителям!!!
Після дня народження кума, проикнувшись о 13 годині дня, вислухавши поздоровлення зі святом від Віктора Малафея, я цілий день марив рибалкою. Слюні бігли коли дивлюся у вікно, а в сторону автовокзалу “Чайка” йдуть дядькі з вудками, чохлами і усілякими приладдями для “обману” риби. :smilefish:
Йдучи біля 15 години забирати донечку від бітьків, по дорозі не втримався не зайти в магазинчик рибалки що біля дитячого світу Літа. Відразу розчарування – немає моєї ультраробочої прикормки ФішДрфм Фідер солодко-шоколадного смаку, і темного кольору. Продавець пояснив це відсутністю поставок з Донецька нових партій, все це звичайно у звязку з ситуацією в країні. Вибору не було… або амур-товстолоб (білюсінька к мука) або карась. Беру “карася” і баночку опарів. Маленькі, майже пінка, але трішки більші. Такі як я люблю ))))) :ti_pa:
Потихеньку зібравшись, о 17:25 я на Басіку.
Басік, 17:45, погодка бомба. :dribble: :dribble: :dribble:

Зображення

Відразу розповім про вибір місця та закорм.
Першим ділом знаходимо перспективне місце для лову. Так як, місця де я ловив великих риб, і знаю що там твориться з дном усі були зайняті, прийшлося якось викручуватись.
Процес проходив трішки дивно, і я таким методом ніколи не користувався. Кидаю метрів 50 кормушку 50 грамову без прикормки. Від удару на воду – рахую поки кінчик відстрелить. Рахунок 3. Мало думаю, мілкувато. Кидаю метрів 25. Знову рахую – на цей раз п”ять, глибше, я думаю біля 3,5-4 метрів. Приймаю рішення залишитись.
Старотовий закорм. З останніх двох рибалок лишилося по 300-350 грамів прикормки Flagman Competition Big Bream(чорнюща як чорнозем із запахом спецій) і не пам”ятаю виробника, світленька досить крупної фракції як для ловлі фідером солодкого смаку. Усе годую в закліпсоване місце.

18:00 – Старт рибалки.
Зображення
Доречі з новим хенд мейд девайсом для підтримки вудок.
Замішую куплений сьогодні ФішДрім карась, і приступаю до рибалки.
Зображення

Не минуло і 15 хвилин – перше клювання. Ура!!! :metal: Плотвичка на березі, але чомусь без ока (((, причому втратила вона його давненько.
Перезакид. Мовчок… Періодичні легенькі подьоргування, не принесли успіху. При перезакиданні опаришів або не було, або вони були ну дуууже печальні :noo: ).

Клювання на пікер, два легеньких ривочки, сильна потяжка і відстріл, ліска на воду – наперед радію – ЛЯЯЯЯЯЩ! :co_ol: :happy:
Виважування на пікер це звичайно кайф. Не минуло двох хвилин, мутант на березі!
У підлящика щось не те було з носом і нижньою губою. :du_ma_et:
Зображення

Пауз в клюваннях майже не було. Постійно щось дьорагало, било. Було декілька сходів.
Періодично клювали і маленькі підлящки.
Меньший брат лящів з минулих рибалок.
Зображення

Отже почувши пару ласкавих від жінки по телефону, о 20-30 починаю зкручуватись.
Враження отримав, позитив зловив, день рибака не пропустив. Це саме головне я вважаю.
Обкатав і “обрибив” новий пікер та нову катуху!
Висновки:
- Рибка добре відгукнулась на закорм, клювало постійно.
- Далеко закидати – буде більше риби це хибна думка.
- В улові чотири підлящика, вісім плотвиць, одна верховодка яку вдалося взяти ще при падінні снасті.
Зображення

О 21:10 повністю зібраний валю на маршруточку і додому… Шкода, але така наша доля “сімейних” рибалок.

Зображення

Усім бажаю ні хвоста ні луски, гарних рибалок ну і звичайно щоб опаришів не вистачало на кожній рибалці!!! :fishing:

Подякували: 14 [Показувати]
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
 
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno » 05 серпня 2014, 19:26

Компаньйони: Батько Сергій Павлович.
Погода: теплий вечір, декілька ні на що не впливаючих хмаринок.
Рівень води: норма.
Час ловлі: 17:00-21:00. (03.08.2014)
Місце: метрів 230 за бетонним полукругом (на виступі в східній частині озера).
Вартість рибалки: безкоштовно.
Зловлено: сім підлящиків, пять плотвиць, пять верховодок яких вдалося взяти ще при падінні снасті.
Наживка: опариш.
Прикормка: Fish Dream Фідер. (+залишки з минулих рибалок усілкого різнобою.)
Снасті: пікер, фідер.
Доброго часу доби усім хто любить це діло! (я не про по 150 на лавці в дворі, а про рибалку :ti_pa: :ti_pa: :ti_pa: )
Неділя, шалена спека, вихідний день - ну як не піти на рибалку? Вибір зірватись і відразу вдало порибачити тільки Басів Кут, ще й межах міста.
Отже зізвонююсь з татом, домовляємось і їдемо. Маршруткою, ніяких баулів за собою не тягали так як коли їдеш на авто.
Прийшли на місце лову, половина місць вільних!!!! Я так зрадів! Адже зазвичай приходжу сюди перед роботою о 4 ранку а усе вже зайнято. :ps_ih:
Сидить один чоловік, з одним спінінгом, на жилці вісить дзвіночок і дивиться він на нього. Спитали за кльов, улов, чи довго буде сидіти.
На щастя він вже збирався додому, і залишив для мого батька дуже хороше і перспективне місце.
В улові у чоловіка до п’яти підлящиків від 200 до 500 грамів.
Батько вже закинутий, а я шукаю перспективне місце для лову. Кидаю 25 метрів - кормушка 30 грамів падає на рахунок вісім. :sh_ok:
Кидаю на 40 - на рахунок чотири. Хм..... непоганий перехід. Кидаю 30-33 на рахунок пять шість. Вирішую залишитись на цій дистанції.
Гарненька будочка на тому березі слугувала мені орієнтиром впродовж усієї рибалки.
Закорм. З минулих рибалок залишились по жменці Fish Dream Carp, Fish Dream лящ, Fish Dream Фідер + трішки перемелних гранул тими якими годують рибу на рибгоспах. ( дешево і сердито як для бази в самий раз. 5 грн за кілограм - халява. Ще й пахне! :smu:sche_nie: )

ЗображенняЗображення
Закормив точку. Змішую свіженький Фіш Дрім Фідер. В бій.
ЗображенняЗображення
15 хвилин спокою і клювання! Підсічка, дві секунди тримаю рибу - схід. Доречі залишилась повідочниця і петлі у кума на реставрацію після останньої рибалки, ловив татовими повідками. (0,12 флюр, гачки якісь там круті Gamakatsu 14 розміру, як сказав тато "чисто для фідера").
Перезакид. 3 хвилини знову клювання з точки. Вже підвів підлящика до берега, але через відблиск неба на воді і не помітив що там море зілляки, там той підлящик і лишився. Третє клювання ще через дві хвилинки - знову схід! Да йомайо..... скоса дивлюсь на батька і грішу на гачки )))) ::yaz-yk:
Ну думаю, лящ встав на стіл, зараз піде рибалка... Просидів 20 хв к палець самі знаєте де....
І тут на пікер шалене клювання! Аж підскакує на стійці! Підсічка, виважування, пару взмахів біля берега і над зіллям. Перший на березі!
ЗображенняЗображення

А потім кожних 10 хвилин були клювання. Причому дуже впевнені. Слава богу не прийшлося гратися з довжиною повідків і т.д. Опариш працював дуже добре.
ЗображенняЗображення
Пару легеньких клювань було теж, як виявлялось потім це були плотвички.
Ось таких грних рибок подарувала в черговий раз рідна водойма.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Трофей того вечора:
ЗображенняЗображення
Загалом рибалкою як завжди задоволений. :-ok-:
І риба годна, і клює постійно, і близько від домівки.
Усім бажаю вдалих рибалок і хороших трофеїв! :fishing:

Подякували: 15 [Показувати]
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
 
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення chinta » 09 листопада 2014, 22:13

Теплая погода в выходной , гладь воды на любимом водоеме и любимое занятие - вот оно счастье.
На дистанции 45 метров , пятью кормушками сформировал кормовое пятно. Основа прикормки Flagman " Плотва Холодная вода черная " с добавлением сухой добавки от VDE " Rotaugen Special " и флуоресцентного печения от фирмы TRAPER. С первых забросов активна уклейка , уверенно загибает " квивертип " фидера .
" Отвожу душу " , поимкой до десятка рыбок с высоким темпом забросов. В какой-то момент настает продолжительная пауза в клеве . Но вот долгожданная потяжка кончика удилища и на другом конце снасти " заходило " что-то посущественней . На точку ловли подошла неплохая плотва , хоть поклевку приходится выжидать ,но вываживать ее куда приятней , чем худющую уклею. Все плотвички - недомерки немедленно отдаются на пропитание , местному коту - попрошайке , у него сегодня тоже счастливый день.
Рыбалка удалась , причем не без небольшого бонуса , в виде упитанного подлещика. Сегодня всем , кто ловил рядом , удалось выудить эту рыбу и получить " заряд " позитива , перед началом рабочей недели.
Зображення
Зображення
Зображення

Подякували: 14 [Показувати]
Аватар користувача
chinta
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Chels » 10 листопада 2014, 10:39

Був в неділю на озері. Зловив 10 підлящиків та 14 плотиць. Годував рибу зимовим трапером (1.5 кг) з додаванням темної прикормки flagman turbo cold water (500 г). Також використовував кормовий мотиль, який додавав порціями в кормушку. Ловив на дистанції 50 обертів 4000 катушки. Повідки використовував довжиною 80 – 90 см, товщина – 0.11. Крючки – 16 розміру, кормушка (RFT 40 г).
Місце лову – на фото.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Подякували: 19 [Показувати]
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
 
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Orafol » 10 листопада 2014, 11:47

цікаво, у суботу були змагання на пляжу так таким уловом ніхто похвастатись не міг, можливо спарва саме в місці лову?
Orafol
Нуб
Нуб
 
Повідомлень: 7
З нами з: 02 січня 2014, 21:23

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Chels » 10 листопада 2014, 13:45

Orafol написав:цікаво, у суботу були змагання на пляжу так таким уловом ніхто похвастатись не міг, можливо спарва саме в місці лову?

Так, справа в місці лову. Я думаю, що ні для кого не є секретом, що ці місця є найбільш уловисті :-)
Я теж приймав участь у цих змаганнях, але особливим уловом також похвалитися не можу, так як зловив 8 плотиць ;;-))) За день до турніру багато риболовів – спортсменів ловили в районі пляжу, так як мені розповідали, в улові попадалися непогані підлящики та навіть крупні лящі… Чому ця риба не хотіла ловитися на змаганнях – напевно загадка для всіх учасників. Можливо риба не звикла до такого пресингу, та просто відійшла в більш спокійні місця.
Бажаю всім вдалих рибалок!

Подякували: 2 [Показувати]
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
 
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Kostya » 10 листопада 2014, 19:42

Chels написав:
Orafol написав:цікаво, у суботу були змагання на пляжу так таким уловом ніхто похвастатись не міг, можливо спарва саме в місці лову?

Так, справа в місці лову. Я думаю, що ні для кого не є секретом, що ці місця є найбільш уловисті :-)
Я теж приймав участь у цих змаганнях, але особливим уловом також похвалитися не можу, так як зловив 8 плотиць ;;-))) За день до турніру багато риболовів – спортсменів ловили в районі пляжу, так як мені розповідали, в улові попадалися непогані підлящики та навіть крупні лящі… Чому ця риба не хотіла ловитися на змаганнях – напевно загадка для всіх учасників. Можливо риба не звикла до такого пресингу, та просто відійшла в більш спокійні місця.
Бажаю всім вдалих рибалок!


Лящ дуже обережна риба, на змаганнях я здивувався з тактики майже майже всіх, кого бачив краєм ока. Обрали тактику літнього лову, але з використанням темних прикормок, та кормили "відрами", котрі при падінні розігнали всього ляща і не тільки. Така ситуація нагадала Тернопільський канал в минулому році, коли на тренуванні можливо зловити відро риби, а в турі кожного окунчика готовий розцілувати (в р-ні анального плавника :-). Нажаль на пляжі ситуація не змінеться, тому що фідеристи там ловлять дуже мало і лящ не сприймає падаючи годівниці зі всіх боків, як сигнал до харчування, а навпаки. На Артемівській дамбі, на Нетішинському водосховищі, на БК (в районі "корча") ситуація протилежна. От і робіть висновки.

Подякували: 5 [Показувати]
Kostya
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno » 14 листопада 2014, 01:18

Chels написав:Був в неділю на озері.

Два запитання до вас:
В яку пору доби проходила ваша рибалка, і друге: темп і закорм(чи бу він взагалі? можливо темп тримали 1-2 хвилини тоді питання про закорм відпаде саме по собі). Дякую. :smu:sche_nie:
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
 
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16

Поперед.Далі

Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

cron