Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Hamster » 13 травня 2015, 12:58

Да кому та риба нада, задовбали вже.., главне процес :wall:
Ще нарахунок нереста, як розповідала моя бабуля: за її часів у річці (Стубла) було стільки риби, що її ловили чим хоч (ну крім електорвудок звичайно)і коли хоч, і усім вистачало, та й ставів стільки не було. Да і я ще малим на цій річці рибалив. А як стала вільна Україна так і все роздеребанили, в тому числі і рибу почали безбожно електроловами валить, от тоді треба було цих браконьєрів мочить, а ви до вудок вчепилися.

ДА НЕЗАШКОДИШ ТИ ВУДКОЮ РИБІ НІКОЛИ, ЯКЩО ВОНА ТАМ Є. (Ну і звичайно міру треба мати)
Hamster
Дослідник
Дослідник
 
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Телефон: 095.841.28.20

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення сергеймарчук » 13 травня 2015, 13:17

релакс як тебе звати я теж там ловлю там ще з права колода лежить
сергеймарчук
Нуб
Нуб
 
Повідомлень: 7
З нами з: 14 квітня 2015, 11:21

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення forest » 13 травня 2015, 14:39

Дані суспільні відносини регулюються адміністративним правом.
Основним методом правового регулювання в адміністративному праві є імперативний метод, тобто метод владних повноважень. Згідно з яким, кожен раз коли ми здійснюємо вилов риби, тим чи іншим способом, ми вступаємо в адміністративні правовідносини.
Імперативний метод не залишає можливостей для вибору варіанту поведінки, він його наказує або забороняє, інакше кажучи - повинні робити те, що передбачено законом.
В даному випадку основними нормативними актами є :
- постанова КМУ від 18.07.98 року N 1126 " Про затвердження Порядку здійснення любительського та спортивного лову";
- " Правила любительського та спортивного лову" затв. наказом Державним комітетом рибного господарства України" N 19 від 15..02.99 р. зі змінами і доповненнями;
- наказ Державного агентства рибного господарстава України, управління охорони, використання та відтворення водних біоресурсів та рибальства в Рівненській області " Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних обєктах , підконтрольних Рівнерибохороні" від 13.03.15 року N 10-ОД, а також інші нормативні та нормативно-правові акти.
У вище зазначених актах є норма, диспозиція якої вказує, що дозволяється любитильське рибальство на водоймах загального користування та водоймах закріпленими за громадськими організаціями, що обєднують рибалок любителів, з берега за межами нерестовищ однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком або спінінгом.
Згідно вище згаданих Правил, ч. 6.1., особи винні в порушенні цих Правил, несуть відповідальність встановлену законом.
Закон, який регулює відповідальність у даних суспільних відносинах є Кодекс України про адміністративні правопорушення (далі КУпАП).
Згідно ч. 1 ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія або бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено відповідільність.
Тобто підставою притягнення до адміністративної відповідальності є вчинення протиправного діяння, яке містить склад адмін. прав. і яке передбачено КУпАП.
Тобто:
Об'єкт: суспільні відносини у сфері використання тваринного світу
Суб'єкт: громадянин X , тобто Relax, яякий досяг віку з якого настає адмін. відп. (16 років).
Об'єктивна сторона: полягає у використанні 5 вудилищ під час нерестової заборони, яке як наслідок погіршило існування водних живих ресурсів, причинний зв'язок між дією та наслідками.
Суб'єктивна сторона: вина у формі прямого умислу.
Тобто в діях громадянини Х , тобто Relax, присутній склад адмін. правопорушення передбачений ч.3 ст.85 КУпАП .
В даному випадку до нього було застосовано достатньо санкцій морального характеру, і я переконаний, що це змінить його поведінку в правильний бік.

Подякували: 2 [Показувати]
forest
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення DerSieger » 13 травня 2015, 14:53

Оце красиво...
Будни "ДНР": отдан приказ расстреливать всех браконьеров, которые незаконно ловят рыбу, а их снасти сжигать вместе с лодками и уловом
У них, мабуть, не проканає відмазка "я ж чесно ловлю на 5 вудок і буду відпускати" :co_ol:
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
 
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення forest » 13 травня 2015, 15:12

Я як юрист можу сказати Вам тільке одне, що це може бути віднесене тільки до категорії "гумор", адже він порушує не тільки Основний закон, тобто Конституцію України, а також міжнародно-правові акти згода на обов'язковість яких надана ВР України і які стали частиною національного законодавства.
І ще одне... в тих штатах США, де встановлено смертну кару за окремі категорії злочинів, рівень злочинності не є нижчим, а навпаки навіть деколи вищим.
Щоб пририв'язати це до даної дискусії, міра відповідальності, хоча є однією із основних факторів стримування особи, суб'єкта, громадянина чи індивідуума від протиправного варіанта поведінки, але вона не повинна бути вирішальною, все залежить від соціалізації особистості...
forest
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення art-light » 13 травня 2015, 15:16

DerSieger написав:Оце красиво...
Будни "ДНР": отдан приказ расстреливать всех браконьеров, которые незаконно ловят рыбу, а их снасти сжигать вместе с лодками и уловом
У них, мабуть, не проканає відмазка "я ж чесно ловлю на 5 вудок і буду відпускати" :co_ol:


forest написав:Я як юрист можу сказати Вам тільке одне, що це може бути віднесене тільки до категорії "гумор", адже він порушує не тільки Основний закон, тобто Конституцію України, а також міжнародно-правові акти згода на обов'язковість яких надана ВР України і які стали частиною національного законодавства.
І ще одне... в тих штатах США, де встановлено смертну кару за окремі категорії злочинів, рівень злочинності не є нижчим, а навпаки навіть деколи вищим.
Щоб пририв'язати це до даної дискусії, міра відповідальності, хоча є однією із основних факторів стримування особи, суб'єкта, громадянина чи індивідуума від протиправного варіанта поведінки, але вона не повинна бути вирішальною, все залежить від соціалізації особистості...


Ви відео дивились? про розстріл людей там мова не йде...
art-light
Нуб
Нуб
 
Повідомлень: 8
З нами з: 13 квітня 2015, 23:10
Звідки: Рівне

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення forest » 13 травня 2015, 15:58

Весь цей флуд потрібно перенести в спеціалізовані теми, але відповідь дам.
Структурно мою відповідь можна розділити на 3 думки.
По-першій - такі квазі утворення як ДНР чи ЛНР коментувати не буду.
По- другій, про смертну кару... приведена аналогія, приклад.
По-третєій, незалежно, яку відповілальність встановлено, важливо ставлення самої особи до порушення цих правил, совість - це тисяча свідків.
forest
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Relax » 13 травня 2015, 16:02

Relax написав:
xxOZ написав:Relax и не стыдно? Все ж таки нерест, а 5 удилищ - варварство.Взагалі пропоную зосередити увагу на зариблені нашої річки Горинь(ато 5 вудок і одна покльовка). З розповідів свого діда знаю, що колись риби в р.Горинь було набагато більше. Пропоную хочаб раз в рік купляти(не важливо скільки) малька та відпускати його в річку Горинь, процес знімати на камеру чи фото і мотивувати других людей до цього.


Радий що дана тема привернула велику увагу. Всі звинувачення на рахунок 5 вудок прийняв, на рахунок цього не оправдовуюсь(в звіті ж написано "хоч це і не важлива отмазка").
Цікавить чому ніхто поки не звернув увагу на слова про зариблення нашої р.Горинь. Можна знати всі нерестові норми і закони, але поки Ви читаєте ці норми хтось сєтями і електроловами ї...шить рибу. Чому я ловлю 5 вудками, бо риби мало і її явно треба запускати! Стараюсь запускати (не в глобальній кількості ) рази 3-4 в рік, а на цьому форумі ,я думаю, зареєстровано багато риболовів, і якщо кожен декілька раз в рік їдучи на рибалку, буде запускати рибу в річку - то це дасть набагато більший ефект,ніж обмеження вудок. Щуку ловіть хоть 10-ма вудками,коли в неї нерест пройшов,головне щоб її було багато. Державне регулювання цього питання для мене давно не являється еталоном, на мою думку є набагато ефективніші методи! Коли Ви купите хоч 3 кг малька,приїдите на річку і почнете випускати, відчуєте та побачите що навіть 3 кг це вже є трошки, а якщо це буде масово - всі круглий рік будуть їздити на рибалку з однією вудкою...
Рибалка в Україні (РвУ): https://www.youtube.com/channel/UCUR51E65A6ih8VVW2CPwljA

Подякував: 1 [Показувати]
Аватар користувача
Relax
Перехожий
Перехожий
 
Повідомлень: 18
З нами з: 24 березня 2015, 03:07
Звідки: Рівне

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення forest » 13 травня 2015, 16:49

Ще раз вибачте за флуд.
Шановний Relax! Особисто від себе скажу, що в мене навіть думки не було Вас образити чи в іншому варіанті "наїхати".
Просто, особисто вважаю, що зареєструвавшись на даному форумі це не тільки не вічливо, а й не компетентно, поводитись таким чином, адже Ви зареєструвалися саме тут, бо любите цей вид відпочинку, хочете ділитися враженнями, інформацією. А використання в нерестовий період такої кількості знарядь лову переводить його трішки в іншу площину. Розумієте, не всі нормативні чи нормативно- правові акти не мають "душі", адже положення, яке містить "використання одніє вудки", безпосередньо сприяє захисту риби. А використання великої кількості вудок, зменшує шанси риби на те, щоб вона була не спіймана І в свою чергу дала життя наступному поколінню.
На рахунок зариблення Ви праві, але якщо не всі це можуть зробити, то потрібно читати вище...
forest
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Relax » 13 травня 2015, 17:06

Згідний з Вами forest! Але мій неправомірний вчинок (використання 5 вудок) викликав резонанс, а отже привернув великий інтерес читачів, піднімаючи в даній темі тему про зариблення річки ми привертаємо до цього увагу великої кількості читачів, і вірю що серед цих читачів знайдуться ті люди,які можуть інколи (по мірі можливості) зариблювати нашу річку. Уявімо, пройшов місяць-два, а на цьому форумі у всіх темах починають масово з'являтися звіти з зариблення, це ж чудово!

Чим більше людей це уявили - тим краще ,думки помножені на віру матеріалізовуються!
Рибалка в Україні (РвУ): https://www.youtube.com/channel/UCUR51E65A6ih8VVW2CPwljA
Аватар користувача
Relax
Перехожий
Перехожий
 
Повідомлень: 18
З нами з: 24 березня 2015, 03:07
Звідки: Рівне

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення Nevel » 14 травня 2015, 16:54

Природа сама здібна відновити свої запаси, головне щоб їй ніхто не заважав, уявімо що ми спільними силами зариблюємо річку, а далі приходить зима приїжджають браки і починають її вибивати, глушити, бити током та виловлювати рибу сітками, а щеж і дайвери також є, якім плювати на норми встановленні законом...На мою думку більш ефективно булоб не зариблювати її а дивитися за нею, якось рухати ті сонні органи риб. охорони, та самим інколи збиратися на рейди, і звичайно хочаб нам, людям які цінують риболовлю і бережно ставляться до природи, не порушувати встановленні вимоги. Суть не в тому скільки ви зловили риби на 5 вудок, а в самому ставленні до цього, має бути принцип, ми не браки і не хочем їми бути. Якщо фактів браконєрства стане менше можна починати і зариблювати, у риболовних магазинах встановити скриньки для збору коштів, все підсумовувати, і коли буде збиратися певна сума робити закупку, і звітуватися на сайті. А взагалі, як на мене, булоб саме правельно створити свою спілку, вкласти певну суму коштів і взяти в аренду якийсь став, який буде відкритий тільки для форумчан які входять в спілку, така собі власність форума), по черзі за ним дивитися і буде де ловити рибу та чемно відпочивати.

Nevel
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення kolomis2015 » 15 травня 2015, 02:32

цікава думка
Міша
kolomis2015
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 21
З нами з: 09 січня 2015, 20:08
Звідки: Пятигори
Телефон: 0969027434

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 » 15 травня 2015, 08:13

Тримати став, треба мати сторожа, а йому треба платити зарплату. Якщо буде достатня кількість людей шоб зкинутись на зп то я тільки за, а так шоб став там стояв і ізрєдка хтось приїздив на огляд то так не катить, вибьють при першій чуйці про зариблення. Браки не сплять.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну

Re: Рейтинг воблеров)

Непрочитане повідомлення олег322 » 20 травня 2015, 15:26

Корпус воблера може виготовлятися з легкої деревини (бальза), важкої деревини (червоне дерево, вільха, береза і т.п.) і пластика.

Перші воблери, зрозуміло, робилися тільки з дерева. Сьогодні пластмасові приманки поступово витісняють дерев'яні, проте через низку обставин цей процес йде вельми поволі. Популярність пластика, що росте, зв'язана, в першу чергу, з недоліками деревини: вона практично завжди неоднорідна, а тому зробити з дерева ідеально збалансований і геометрично правильний воблер нереально.
олег322
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
 
Повідомлень: 2
З нами з: 20 травня 2015, 15:21

Re: Съедобная резина

Непрочитане повідомлення бодя77 » 28 травня 2015, 11:24

класна різіна купив 2 кг собі додому сижу жую кожен день
рккекомендую!!!! класна фєщь
бодя77
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
 
Повідомлень: 2
З нами з: 28 травня 2015, 11:17

Поперед.Далі

Повернутись до Спілкування на вільні теми

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]