Мабуть обміління - це насьогодні проблема всієї Горині.
Ловив за 100 км вище по течії від Рівного, але така ж сама ситуація, перекати заросли, плюс рівень води впав від початку травня на 20-30см.
Був на двох коротких рибалках 27 і 29 травня(2-3 години звечора), і 30 числа зранку з 5,30 до 10.
Ловив переважно на мухи, але на останній рибалці впирався в мінікренки. Дуже велике сподівання, при такому рівні води, було на чабіка ССР, але було всього декілька покльовок на Роджера і на Усамі кабу. А зловлено на воблери тільки 1 недожереха на долоньку і три головні трохи більшого розміру.
При ловлі на мухи, спочатку ловилася одна верховодка, але дуже багато ;)
Врешті на четвертому по рахунку перекаті (причому на всіх ловив на початку місяця) знайшов головня, він стояв на урізі течії під лататтям. Було зловлено біля 10 головників, але "утопічного" розміру. Основна проблема, що головень клював лише в тому випадку коли приманку ложив максимум в метрі від латаття, а оскільки кидав з протилежного берега, то це було трохи важкувато на відстані в 40-50м і рибу доводилось виводити через доволі стрімку течію.
Цей факт не дав мені реалізувати єдину нормальну покльовку, давно не тримав такого на повідку в 0,14мм, але коли вивів рибу на середину русла, вона зійшла ;(
П.С. Задоволення отримав, жоден головень не постраждав ;).
П.П.С. Вкотре цікаво спостерігати за реакцією "рибацюг", які стоять поряд, не мають покльовок, а потім бачать як ти відпускаєш спіймане. Таке відчуття, що хочуть по спині спінінгом притулити ;).