с. Мочулки и "Червона калина"

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм

Re: с. Мочулки и "Червона калина"

Непрочитане повідомлення Homer » 13 березня 2013, 22:06

ilya написав:роки 3 назад на "100" метрівці починав освоювати ловлю спінінгом, клювання було завжди..... щука до 2 кг влітала, 2-3 хвоста до обіду, але нажаль останні два сезони приносили шнурків по 300 грамм..... гарно і безнаказано працюють браки. Декілька виїздів цього року і з лодки і з берега нічого цікавого не показали!

Аналогічно в мене. Тоді ловилися досить пристойні екземпляри, іноді по кілька хвостів за день. А ще сходили... Дрібних практично не було.
Наступного року ситуація різко змінилась на гірше.
Минулого року був там двічі чи тричі. Результат - 0.
Homer
Нуб
Нуб

Телефон: 0980828989

Непрочитане повідомлення stal1n » 15 березня 2013, 16:58

stal1n написав:
Slip написав:вже не раз ловлю в звітах Горинича "100-метровка" а прощо мова йдеться? бо в мочулках частенько літом відпочиваю з сімьєю ( в Проліску) ловиви де пірс на території табору, але окунькі матросики

це пряма й широка ділянка ріки від траси до санаторію "Чурвона Калина"
відрізняється значними глибинами і постійною наявністю сіток :)
років з 15 тому я з двоюрідним братом і його батьком їздили туди з палаткою на нічну рибалку. Є там одне місце — невеличка заплава.. Так ось ми там умудруювались на радянські снасті ловити і линів, і карасів і ще якоїсь риби..
Що сталось зараз з тією стомітровкою, це жах

я додав невеличкий опис цієї водойми на нашу карту, а поплавок поставив саме на заплаву з мого дитинства :)
якщо в когось є нормальні фотки путилівки, викладуйте. Може хтось бажає щось додати в статтю про це місце, також пишіть :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
stal1n
Бро
Бро

Хто: Карасятник

Непрочитане повідомлення Горыныч » 16 квітня 2013, 22:17

Проштрафился - до сих пор не отчитался за выходные... Но днём некогда, вечером пожрал - лень :D
В субботу до субботника на Басовом Куте распечатал сезон по спиннингу :)
Зображення
Потом прибирали возле озера.
Зображення
После с семьёй в Деражно. Горынь на лугу, через дорогу рыба идёт на нерест :D :good:
Зображення
Зображення
Зображення
Пообедал и на Мочулки - я один, супер :good:
Зображення
Зображення
Зображення
Первая рыбка тут лыскуха :D
Зображення
На следующих забросах окунь
Зображення
Потом паук и жаба :ps:
Зображення
Зображення
Приманку на падении всё время кто-то трогает, по верху верховодка делает "мерву" - хотя насекомых нет, но за счёт того, что вода поднялась и смыла в воду много вкуснятины, которая плывёт по течению и верховодка её собирает.
До машины 2 км., но решаюсь и иду за бомбардой и мухами. Потерял 40 минут но не зря - верховодка попадается зачётная :good:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Отловился после зимы, отвёл душу, настроение супер
Единственно в субботу испортили настроение браки

Зображення
Зображення
Обзывал последними словами, но хлебало не повернули.
Звонил начальнику инспекции, но как всегда никто не приехал.:(
----------
В воскресенье практически тоже, только надо было сначала перетерпеть сначала сильный дождь, а потом беспардонных коллег-рыбачков которые обсели со всех сторон :D. Улов чуть меньше чем в субботу - 2 окуня и чуть более десятка верховодок.
Зображення
Зображення
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...

Подякували: 23 [Показувати]
Горыныч
Рідненький
Рідненький

Непрочитане повідомлення SPIN » 17 квітня 2013, 10:46

приятно узнать, что на бомбарду уже можно ловить, есть желание наконец-то её потестить
"Чтобы поймать рыбу, ты сам должен стать рыбой, думать как рыба, двигаться как рыба..." (Выживание Сида)
SPIN
Герой
Герой

Непрочитане повідомлення e-LSA » 03 травня 2014, 02:07

Був у п"ятницю на цій водоймі . Вирішив ловити на залізяки та воблери, гуму навіть не брав .Дістав з коробки новеньку вертушку закинув вздовж берега :bra_vo: повисла на корчах, з другої спроби - зачепилася за корчі у воді з яких видерти не зміг. Після цього бажання ловити на залізо відпало. Вирішив покидати воблерки ,пополоскав до години різні мінохи- результат нульовий, на міляку серед хвиль побачив, як вистрибує дрібнота.Перший попався шнурок, який після фото відправив у воду :fish2: нехай росте широкий.
ЗображенняЗображення
Надія була на окуня, але
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Хоча на китайця був перший сход ,як завжди непоганого окуня, забув після щуки відпустить фракцион та декілька виходів з голосним, смачним ЧМА-ЧМАК .Ну якось так!

Подякували: 23 [Показувати]
e-LSA
Перехожий
Перехожий

Непрочитане повідомлення e-LSA » 19 листопада 2014, 00:09

Так, як два дні не міг зайти на цей ресурс пишу сьогодні. У неділю довелось порибачити на Мочулках. Думав поплавати з човна, але прогноз погоди передавав немалі пориви вітру.
ЗображенняЗображення
Біля водойми переконався, що краще буде з берега.Поки збирав мікруху до мене підійшов знайомий та дав інтерв"ю :men: :a_g_a: " Рибалка трудова, окунь дрібнота." Так, як зі слів знайомого риба не активна, почав ловити з дрібних пасивок. На 3грамовій чебурасі вітер видував з шнура таку дугу , що ледь вдавалось побачити покльовку. Декілька 10см окунців було відпущено. Після цього зайнявся перебиранням приманок, шукаючи ключик для більш приємного смугастого.
ЗображенняЗображення
На човні здається були форумчани. Чув,що клює,може в них є чим похвалитися? Покльовки з дальніх бровок невнятні, навіть даючи великі паузи, щоб зажувати - у приманок відривалися хвости. Декілька окунів були зловлені, як кажуть за бороду.
ЗображенняЗображення
Дійсно активності не має, зате прогулявся, вдома не сидів, чесно кажучи навіть трохи змерз.

Подякували: 15 [Показувати]
e-LSA
Перехожий
Перехожий

Непрочитане повідомлення xxOZ » 10 жовтня 2015, 18:48

Сьогодні.
9.00 - 12.00
Їздив по гриби, але так як знав що вони нікуди не повтікають, то вирішив першу пловину часу провести на водоймі. Невеликий вітерець і морозець. До 10 ранку останнє кільце постійно покривалось льодом. Лише двічі з самого ранку ще коли збирав палку то бачив як окунь хотів кимось поснідати. Але махав, махав... Перепробував добрячу половину приманок. І як результат - ніхто ніразу навіть не спробував.
Десь ближче до 12 чолов'яга на надувній протролінгував в один кінець, назад вже обловлював. Поки плавав в полі зору - не бачив що б щось він тягнув. Напевно клювало вчора і буде клювати взавтра.
В розмові з місцевими - браків багато, просять 27грн за кілограм. Народ бере.

Зображення

Зображення

Подякували: 13 [Показувати]
xxOZ
Балакучий
Балакучий

Непрочитане повідомлення maksss » 12 жовтня 2015, 14:42

Справа на даний час не тільки в кльові... Маю з чим порівняти, так як живу доволі близько від водойми і часто рибачу на "Калині"
Минуло року на цій водоймі був в середньому два рази на тиждень, окунь ловився добре, били рибалки, що і хвостів до 200 мабуть було, невеликі, але за рибалку по грам 250-400 десяток вдавалось видурювати, рідше півколошні, найбільший був 37см (скільки в ньому було можливо хтось може сказати, хоч приблизно, тоді ще в мене не було ел. ваги, а рибу всю випускаю, мучить мене досі так я то мій найбільший полосатий:))
Весну я пропустив, бо не був дома, а осінні рибалки повна протилежність тогорішнім... був тільки разів 5, але більше 30 хвостів не ловив, + тільки один був "нормальний" - 240г
Враження, що риби не стало... говорив із знайомим, сказав електрики працювали часто + сітки, їх ставлять там РЕГУЛЯРНО! є сімейка так званих "віруючих", які підвязані з нашою інспекцію, міліцією і з ким там ще може бути, так їм на все пофіг, ставлять кожен день (ну не було певно такого разу, щоб я їх не бачив) і ведуть себе настільки нагло, що вбиває!!! плавають біля дороги і кричать гегочуть ні від кого не ховаються, вони ж забезпечують рибою і калину і пролісок і всіх хто має бажання купити.. говорять , що риба в них є постійно
Іншого виходу як топити під...ів я не бачу...
Вибачте, за такі слова, просто злості вже не вистачає місця

Подякували: 15 [Показувати]
maksss
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить

Поперед.

Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]