Дане село знаходиться на відстані 80 км. від м. Рівне. Звернувши з головної дороги потрібно проїхати 1.5 км. по бруківці.
В с. Надчиці знаходяться два ставки, які з'єднані між собою вузеньким струмочком, який витікає з ставка N 1 і біжить до ставка N 2.
Фото ставка номер 1:


Фото ставка номер 2:


За площею ці ставки є невеликими, але не зважаючи на це тут присутня достатня кількість риби.
Населяють цю водойму такі види: карп ( звичайний, голий, дзеркальний); ЩУКА; ОКУНь; карась; товстолоб; білий амур; плотва; краснопірка; народна рибка "синявка".
Дані ставки вже не спускались років 5 і є платними.
Плата за хижака на даний час відсутня, а за мирну рибу 100 грн. ( ця інформація потребує уточнення).
За словами місцевих рибацюг тут є екземпляри карпа до 10 кг., щуки до 5 кг. ( саме таку красуню вдалось мені потримати на палиці з тестом 2-10 позаминулого року, але на жаль вона виявилася більш спритнішою), окуні до 1 кг.
На рахунок зариблення нічого не можу сказати, оскільки інформація на цю тему відсутня.
Пресинг зі сторони інших рибалок присутній завжди.
В основному це волинські рибалки, бо: "не далеко сюди їхати", - казав один із них.
Рельєф дна в основному мулистий, локально присутня глина, біля дамб є невеличке каміння, яке розкидане вздовж. З тильного боку від дамби на обох ставках знаходяться корчі, що ховають в собі великі таємниці ( особисто бачив як ці "таємниці" викидались в повен зріст). На березі присутній очерет та кущі.
Глибина в середньому 1.5 м., біля дамби і на середині трішки більше, дно рівне.
Прибувши на водойму N 1 о 9.30 швидко збираю "орудие труда" і до води. Зовнішні прояви активної рибки відсутні. Перший кидок приманки і мене охоплює відчуття задоволення, адреналін в крові готовий почати виділятися в передчутті здоровенного горбаня, але на гру маленького віброхвостика відразу відгукується трішки більший за нього окуньок, який зійшов у самих ніг. От думаю зараз буде, але згадую народний прогноз, який говорить, що якщо на Акепсима ( саме його святкують в цей день) перша риба зірветься, то улов буде не дуже вдалим, але сам себе заспокоюю і згадую ще одну прикмету, що першу рибку потрібно відпускати. Другий кидок приносить ось такого красеня

Потім як не зірветься, як не закрутить вітер, забігаючи на перед скажу, що кидаючи коливальну блешню вагою в 14 г. вздовж берега вона вилітала на берег, що ж говорити про спін з тестом до 3.5 г.
Вирішую пройтися ще по березі і отримую клювання ось таких гарнюнь:


Продовжуючи тягнути mega монстрів обертаю голову ліворуч і бачу картину з серії фільмів
" Рибалка в Сибірі ", спінінг в дугу , бризги, крики: " дайте підсак", " флюр... перекусить"... боротьба продовжувалася не довго і красуня- мамка вже лежала на березі, але не полишала надії втекти, тому було вирішено перенести її трішки вище пагорба.
Руки тремтять, але таке щасливе обличчя

Ви тільки подивіться, що вона зробила з їхнього підсака

Ваги не знаю, але щоб не перебільшувати, то кг. 4 було. Настрій піднятий побаченим, продовжую риболовлю.
Вітер... повторював собі в голові, потрібно передислоковутись. 500 м. і я вже на другому ставку, а там вітер ще сильніший, кидаю приманку, а вона то на очерет, то повертається мені в faсe. Все, досить, з мікроджигом на сьогодні покінчено.
І ось я тримаю в руках батька спінінг і 14 г. коливальну блешню від Spinnex. Мої снасті прості як два додати два, але все геніальне - просто. Перший, другий кидок, на третій відчуваю удар такої сили, що я аж змінив положення ніг ступивши вперед, мить і на тому кінці відчуваю полегшення, обірвалася... перебираю причини, там ж флюр 0.36 мм., як я до катушки, а там фрикціон зажатий по саме не можу

Вітер досягає свого максимуму, а я о 15.00 збираюсь... дорога не близька...