Острівськ

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм

Острівськ

Непрочитане повідомлення stal1n » 11 липня 2012, 19:48

На цих вихідних я рибалив на дикому лісовому озері Велике

Зображення Зображення
Зображення Зображення

також був і на одноймеменному селу озері, Острівськ. Правда там лише купався :)
Зображення Зображення

Може там ще хто бував? Було б цікаво почитати відгуки :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.

Подякували: 10 [Показувати]
stal1n
Бро
Бро

Хто: Карасятник

Re: Острівськ

Непрочитане повідомлення Dimon » 12 липня 2012, 10:57

Я теж був на тих водоймах, роки чотири тому. Добиралися ми трохи по іншому маршруту. Маршруткою до смт.Зарічне, звідти «Кукушкою» до озера Хоромне, з машиністом домовилися за 20 грн. щоб притормозив на повороті біля озера і ми швидко повикидали речі і самі повискакували (назад так само). Лагерь у нас був біля оз.Хоромне зі сторони оз.Середнього. Уже в той рік на середньому не дозволяли ловити взагалі, а на Хоромному нам дозволили ловити лише з берега, однак ми трохи встигли поплавати поки до нас не приплив сторож, результат – невеликий окунь та один приблизно 1 кг. А з берега на спін брали окунці до ста грам як на червяка так і на спінінг. Крім окуня брала плотвичка таких самих розмірів як і окунь та попалася одна щучка 0,5 кг. На оз.Велики теж рибалили з човна. Глибина там дуже вилика хотів поставити кружки зі спутніками але лески в мене вистачило щоб їх поставити в метрах 15 від берега максимум(це зі сторони середнього озера), а на поправочні ми ловили майже по центру озера(місце нам підказали такіж віддихаючі як і ми, які там вже пробули близько тижні і кожен рік туди їздять). В даному місці є возвишення на дні де глибина 4-5 метрів. В цьому місці ми на манку непогано відловились по плотві, дякувати нашим попередникам, які добре загодували це місце. Взагалі природа гарна, вода супер і без риби не лишились. Фото викладу пізніше, оскільки на роботі на компі не має.

Подякували: 6 [Показувати]
Dimon
Перехожий
Перехожий

Непрочитане повідомлення stal1n » 12 липня 2012, 13:54

Dimon написав:Я теж був на тих водоймах, роки чотири тому. Добиралися ми трохи по іншому маршруту. Маршруткою до смт.Зарічне, звідти «Кукушкою» до озера Хоромне, з машиністом домовилися за 20 грн. щоб притормозив на повороті біля озера і ми швидко повикидали речі і самі повискакували (назад так само). Лагерь у нас був біля оз.Хоромне зі сторони оз.Середнього. Уже в той рік на середньому не дозволяли ловити взагалі, а на Хоромному нам дозволили ловити лише з берега, однак ми трохи встигли поплавати поки до нас не приплив сторож, результат – невеликий окунь та один приблизно 1 кг. А з берега на спін брали окунці до ста грам як на червяка так і на спінінг. Крім окуня брала плотвичка таких самих розмірів як і окунь та попалася одна щучка 0,5 кг. На оз.Велики теж рибалили з човна. Глибина там дуже вилика хотів поставити кружки зі спутніками але лески в мене вистачило щоб їх поставити в метрах 15 від берега максимум(це зі сторони середнього озера), а на поправочні ми ловили майже по центру озера(місце нам підказали такіж віддихаючі як і ми, які там вже пробули близько тижні і кожен рік туди їздять). В даному місці є возвишення на дні де глибина 4-5 метрів. В цьому місці ми на манку непогано відловились по плотві, дякувати нашим попередникам, які добре загодували це місце. Взагалі природа гарна, вода супер і без риби не лишились. Фото викладу пізніше, оскільки на роботі на компі не має.

Вже Хоромне і Середнє повінстю під забороною(хоча документів нам не показали), можливо в наступному році і пустять рибалити. По 200 грн за добу і всю рибу випускати.
Млинець, треба було мабуть все-таки сідати з північної сторони на величезну глибину, мо й взяв би ЛЯЩИЩЕ :)
stal1n
Бро
Бро

Непрочитане повідомлення Dimon » 12 липня 2012, 14:43

Інформація для роздумів:

Гідрологічний заказник "Острівський", що в Зарічненському районі, включає в себе три мальовничих озера: Велике, Середнє та Хоромне
Відповідно до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" на території Заказника забороняється діяльність, що суперечить цільовому призначенню, меті та завданням Заказника, передбаченим цим Положенням, і загрожує збереженню природного комплексу, у тому числі:
будь-яке рибальство, за винятком любительського з берега в спеціально відведених місцях

З А К О Н У К Р А Ї Н И Про природно-заповідний фонд України
Території та об'єкти природно-заповідного фонду з додержанням вимог, встановлених цим Законом та іншими актами законодавства України, можуть використовуватися:
у природоохоронних цілях;
у науково-дослідних цілях;
в оздоровчих та інших рекреаційних цілях;
в освітньо-виховних цілях;
для потреб моніторингу навколишнього природного середовища.

Спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення здійснюється на підставі дозволів, що видаються органом виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища Автономної Республіки Крим та територіальними органами
центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища.
Dimon
Перехожий
Перехожий

Непрочитане повідомлення Lesnik » 07 грудня 2012, 16:49

stal1n написав:
Dimon написав:Я теж був на тих водоймах, роки чотири тому. Добиралися ми трохи по іншому маршруту. Маршруткою до смт.Зарічне, звідти «Кукушкою» до озера Хоромне, з машиністом домовилися за 20 грн. щоб притормозив на повороті біля озера і ми швидко повикидали речі і самі повискакували (назад так само). Лагерь у нас був біля оз.Хоромне зі сторони оз.Середнього. Уже в той рік на середньому не дозволяли ловити взагалі, а на Хоромному нам дозволили ловити лише з берега, однак ми трохи встигли поплавати поки до нас не приплив сторож, результат – невеликий окунь та один приблизно 1 кг. А з берега на спін брали окунці до ста грам як на червяка так і на спінінг. Крім окуня брала плотвичка таких самих розмірів як і окунь та попалася одна щучка 0,5 кг. На оз.Велики теж рибалили з човна. Глибина там дуже вилика хотів поставити кружки зі спутніками але лески в мене вистачило щоб їх поставити в метрах 15 від берега максимум(це зі сторони середнього озера), а на поправочні ми ловили майже по центру озера(місце нам підказали такіж віддихаючі як і ми, які там вже пробули близько тижні і кожен рік туди їздять). В даному місці є возвишення на дні де глибина 4-5 метрів. В цьому місці ми на манку непогано відловились по плотві, дякувати нашим попередникам, які добре загодували це місце. Взагалі природа гарна, вода супер і без риби не лишились. Фото викладу пізніше, оскільки на роботі на компі не має.

Вже Хоромне і Середнє повінстю під забороною(хоча документів нам не показали), можливо в наступному році і пустять рибалити. По 200 грн за добу і всю рибу випускати.
Млинець, треба було мабуть все-таки сідати з північної сторони на величезну глибину, мо й взяв би ЛЯЩИЩЕ :)

Мені цікаво на яких юридичних підставах дані "рила" інакше їх не можна обізвати взяли в оренду природні водойми ще й в Заказнику що в принципі заборонено законодавством. Куди дивиться Рибохорона!!! Просимо небайдужих форумчан долучитися обговорення даної проблеми!!!!
Lesnik
Нуб
Нуб

Непрочитане повідомлення stal1n » 07 грудня 2012, 16:54

ну от я небайдужий
і що?
що тут обговорювати?
забув в якій країні живемо — виглянь за вікно
в повному звіті з тієї рибалки є контактні телефони орендарів, можна напряму поговорити та й все дізнатись

Подякував: 1 [Показувати]
stal1n
Бро
Бро

Непрочитане повідомлення Lesnik » 07 грудня 2012, 16:55

stal1n написав:На цих вихідних я рибалив на дикому лісовому озері Велике

Зображення Зображення
Зображення Зображення

також був і на одноймеменному селу озері, Острівськ. Правда там лише купався :)
Зображення Зображення

Може там ще хто бував? Було б цікаво почитати відгуки :)

На цьому озері рибали з самого дитинства. Досить потужно брали лящі. Зараз це чудове озеро практично мертве, так як цілий рік стоять сіті в три ряди. Лящ вже майже відсутній в даній водоймі як вид.....Рибоохорона Ау!!!!!
Lesnik
Нуб
Нуб

Непрочитане повідомлення Lesnik » 07 грудня 2012, 16:57

stal1n написав:ну от я небайдужий
і що?
що тут обговорювати?
забув в якій країні живемо — виглянь за вікно
в повному звіті з тієї рибалки є контактні телефони орендарів, можна напряму поговорити та й все дізнатись

Як приклад небайдужості можна навести приклад про старицю між олександрією і сергієвкою де подібне неподобство вдалося припинити
Lesnik
Нуб
Нуб

Непрочитане повідомлення stal1n » 03 липня 2013, 12:15

Колеги їздили на минулих вихідних, рибалили бельше таки відпочивали на озері "Велике"
Риба ловилась хвилями, більше всілякої дрібноти у вигляді краснопери та плотви
А от коли мій дружбан закинув резинку, то почали попадатися підлящики
Зображення
всіх подробиць я не знаю, постараюсь пізніше відписатись детальніше

Подякували: 4 [Показувати]
stal1n
Бро
Бро

Непрочитане повідомлення stal1n » 10 січня 2014, 14:46

Де фоткі? :-)
stal1n
Бро
Бро

Непрочитане повідомлення stal1n » 01 вересня 2014, 19:38

Оскільки ніхто в цій темі нічого не пише, то напишу я

Звіт з рибалки. Острівськ, оз. Велике, 09-10.08.2014

Компаньйони: Ігор Падалко. Також мені ще допомагали Тарас Тадай, Саша Веремчук, моя дружина і син. Хоча всі компанія була чоловік з 15, але на рибалці були присутні лише вони.
Погода: в суботу зранку була мряка, потім ще й трішки йшов дрібний дощик. Після обіду погодка вирівнялась і стало ясно, +26, вітер західний, але на вечір пропав. В неділю було геть ясно, без вітру, температура +29. Тиск стабільний 743 мм.рт.ст..
Рівень води: хороший, в нормі.
Час ловлі: з 18:00 до 21:30. І наступного дня з 05:00 до 10:00.
Місце: північно-західна сторона озера Велике, на пірсі біля доволі великої бесідки. Порчу ще вагон якийсь стояв. Коротше, ось це місце.
Вартість рибалки: безкоштовно.
Зловлено:  з десяток підлящиків та близько п'ятнадцяти штук плотви, ще й один окунь.
Наживка: опариш, хробак.
Прикормка: на фідері Traper "Leszcz special" з атрактантом Traper Leszcz, на пікері Megamix "Шоколадний лящ".
Снасті: пікер, фідер/

Пощастило мені потрапити на Полісся. На нашій роботі щороку організовують поїздку влітку у цей чудовий край. Головна фішка поїздки — це катання на вузькоколійному потязі з назвою "Кукушка". Місце нашого прибуття слугувала місцина поблизу трьох віковічних лісних озер: Велике, Середнє, Хоромне. Це в п'яти клометрах через ліс від села Острівськ, Зарічненського району, нашої Рівненської області.
Особливістю цього мого виїзду було те, що навіть моя дружина виявила інтерес і поїхала зі мною! То ми вже взяли з собою і старшого сина.

Про сам відпочинок писати нічого не буду, бо вийде дуже величезна публікація і вона, мабуть, буде малоцікава тутешнім відвідувачам, то ж перемкнусь відразу на рибалку. Тільки напишу, що відпочинок був ну дуже душевним і хорошим!

Хороше фото з кукушки
Зображення

[url=http://rivnefish.com/blog/2012/07/10/ostrivsk-07-08-2012/" title="Острівськ, 07-08.2012">Два роки тому[/url]я обрав місце для рибалки місце перед пляжем за ліліями і комишем. Цього ж разу я вирішив рибалити на глибині, бо попередні пірнання й плавання виявили доволі глибокі місце ліворуч від нашого табору.
У мене очі просто полізли на лоб, коли годівничка досягла дна на рахунок 18! Таких глибин я ще ніколи ніде не зустрічав. Ну що ж, обираю собі одне місце в 46 метрах від берегу, інше в 24 і починаю годувати. З нами був Тарас, який допомагає робити цей сайт. Сам він не рибалка, але виявив неабиякий інтернет саме до фідерної технології. То ж я йому все розказував і пояснював під час процесу. Може він проникнеться ідеєю і з новим завзяттям ще щось нам тут напрограмує :)

глибина під берегом понад десять метрів
Зображення

Після годування почалися клювання на пікер. Спочатку лише плотвичка, а потім почали проскакувати і підлящики. Вся риба тут чорна. Мабуть це пов'язано з природою води, адже вона тут якась гліцеринова і кольору чаю.
Рибка клювала доволі рідко, але впевнено. Тягнути її з такої глибини було приємно. Дивно, але в Ігоря не клювало зовсім. Він зумів впіймати за весь вечір лише одного мікроокуня. А я трішки злапав "лящів".

підлящик з озера Велике, що в 5-ти кілометрах від села Острівськ, Зарічненський район, Рівненська область
Зображення

На базу повернулися, коли було вже темно. Будильник завів на 04:47 і без жодних вагань, незважаючи на те, що спати всі лягли ой як пізно і в роті ой як погано, я пішов на звечора загодоване місце.
Зранку був повний штиль і благодать. Серце просто раділо і співало. Ідеальні умови для душевної рівноваги. Згодом до мене приєднався Ігор, а за ним Сашко, Тарас, Наталочка і Тьома. Рибалити було весело :)

Місце рибалки
Зображення

Клювало трішки-трішки ліпше, а ніж ввечері. Більше попадалося підлящиків, ніж плотви. Я ще пройшовся по березі і розпитав в однієї компанії мужиків, як в них з кльовом. Один мені сказав, що тиждень тому тут був його племінник і за ранок наловив 15 кілограм лящів. А сьогодні повний відстій і нічого не ловиться. Отаке воно рибальське щастя.
Мені 15 кілограм не треба було, я був дуже щасливий, що знаходжусь в такому гарному місці за двісті кілометрів від рідної домівки і ловлю рибку. Ще й мені син допомагає, ну що ще потрібно?

На фідер так нічого і не брало, то я його перекинув по-ближче до берегу, туди ж де й пікер. Покльовки відразу ж почались. Також й Ігор закинув свою снасть до мене в зону і теж щось почав ловити. Також треба написати, що це був саме той час, коли інтенсивно цвіте вода і вся поверхня робиться зеленою. Можливо саме по цій причині ми не наловили кожен по 30 кілограмів відбірних лящів ще з радянських часів :)

черговий підлящ
Зображення

Під кінець в мене вже закінчувались опариші, то я ловив на хробаки — клювало так само.
Взагалі рибалка вдалась: наловити стільки екземпляри на цілковито дикій водоймі це успіх. Плекаю надію, що потраплю сюде ще. Миру всім!

озеро Велике
Зображення

Цей же запис в мене на бложику, зі всіма фотографіями з рибалки: [url=http://rivnefish.com/blog/2014/08/12/ostrivsk-velyke/]Звіт з рибалки. Острівськ, оз. Велике, 09-10.08.2014[/url]

Подякували: 8 [Показувати]
stal1n
Бро
Бро

Непрочитане повідомлення Delife » 01 вересня 2014, 20:18

Можливо комусь стане в пригоді.
Про гідрологічний заказник загальнодержавного значення "Острівський"
Ловити можна. Лише з берега. Безкоштовно. Дотримуватись Правил ЛСР. Норми вилову і к-сть гачків. Все інше від лукавого (егеря ;) )
Delife
Боєць
Боєць

Непрочитане повідомлення Dimon » 27 січня 2016, 17:57

Страна должна знать своих хероев!!!!
Депутат от «Батькивщины» построил базу отдыха в заповеднике на Ровенщине
На территории природного заповедник в Заречненском районе Ровенской области депутат Заречненского районного совета (ВО «Батькивщина») Игорь Колб построил частную базу отдыха. Об этом сообщил представитель Международной благотворительной организации «Экология-Право-Человек» Петр Тестов.
Чтобы сохранить редкую флору и фауну болотистой местности села Островск Заречненского района, заказник получил общегосударственное значение. Болота там давно осушены, но уникальные виды растительного и животного мира остались. Рядом – комплекс трех озер – Большое (площадью 96 га), Среднее (12 га) и Хоромное (40 га), где обитают редкие виды птиц, пловцов, некоторые из них охраняются Красной книгой Украины.
«Ситуация выходит ужасная. Во-первых, между озерами Среднее и Хоромное построена частная база отдыха, которая состоит из небольших домиков. Во-вторых, еще капитальные коттеджи. Мы узнавали цену – 400 гривен стоит за размещение одного человека. Там построен целый комплекс для отдыха. А в озере Среднее запрещается бесплатно рыбачить, требуя за это деньги», – рассказал г-н Тестов местному изданию «ЧаРивне».
По его словам, установлен факт, что в озере Среднее происходит интродукция чужеродных рыб, вероятно, в озере Хоромное также.
«То есть, эти озера использовались как обычные искусственные водоемы для разведения рыбы. Такая деятельность является противозаконной и влечет за собой дисциплинарную, административную, гражданскую или уголовную ответственность согласно законодательству Украины», – отметил эколог.
29 мая 2009 года Ровенский областной совет предоставил территории заповедника в аренду ООО «Заречненское охотничье хозяйство МАРАЛ». На сайте Министерства юстиции размещена информация о владельцах компании – это Анатолий Кононеров, Руслан Христюк, Виталий Хомюк и Игорь Колб.
«Анатолий Кононеров – это телефон которого дают, чтобы порыбачить за 200 гривен. Руслан Христюк – это егерь Заречненского района. Игорь Колб – депутат Заречненского совета, он является владельцем авторынка, то есть он еще является бизнесменом», – подчеркнул г-н Тестов.
Отметим, что Игорь Колб баллотировался в Заречненский райсовет как директор ООО «Славия». Лозунгом его предвыборной кампании было «Заречное – моя Родина! Все проблемы громады решим вместе».

Подякували: 3 [Показувати]
Dimon
Перехожий
Перехожий

Непрочитане повідомлення SAFIK » 27 січня 2016, 23:38

Ну а це, в додаток, до повідомлення вище!!!

http://rivne1.tv/Info/?id=60067

Чекаемо на розв"язку даної ситуації...
Зображення
SAFIK
Дослідник
Дослідник

Телефон: 067 353 03 01

Непрочитане повідомлення stal1n » 28 січня 2016, 15:09

SAFIK написав:Ну а це, в додаток, до повідомлення вище!!!

http://rivne1.tv/Info/?id=60067

Чекаемо на розв"язку даної ситуації...

Та не буде ніякої розв'язки :)
Чи ви уявляєте як приїдуть бульдозери і зрівняють мисливські будиночки з землею, а працівники новоствореного рибного патруля дбайливо переносять карпів з озера Середнє в підготовлений ставочок?

Сам хотів там порибалити цим літом, якщо знову вдасться вирватись на "Кукушку" :) Звісно ціна в 300-400 грн за добу добряче кусається, але цікаво, за що ж стільки платити :)
stal1n
Бро
Бро

Далі

Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Silva