Рибалка на Славутчині

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм

Рибалка на Славутчині

Непрочитане повідомлення Viktor_Siruk » 25 серпня 2014, 22:21

Всім привіт! Хочу сказати пару слів про сьогоднішню рибалку. Через сильний вітер вирватись на річку стало можливим лише після 18-00 год. коли він трохи вщух. Однак він все одно не дозволяв комфортно ловити, тому довелось перейти на дамбу, щоби «держать нос по ветру». Біля тих же «Чорних камней» вдалося виловити на личинку стрекози двох матросів.
Зображення
Зображення
Взяли не як завжди, в кувшинках під берегом, а на максимальному вильоті 2-х грамової чебурашки. Причиною тому думаю був вчорашній дощ, який лив практично цілий день і рівень води, відповідно, піднявся.
Перейшовши чуть ближче до дамби – на п’ятачок, отримав неочікуваний бабах на той же Dragonfly 1" на 2-х гр.. , пауза – підсічка – Є! Виважування принесло масу емоцій і глядачів. Відразу не зрозумів, що впирається на тому кінці шнура. Не можу підвести догори, щоб побачити і тут чую «валить» наверх і як очікувалося – СВІЧКА.
Зображення
Зображення
Агресивне щупеля грам на 300 такий чинило супротив, що аж. А виважувати на делікатний спін, як говорив Петросян: «Незабываемые ощущения!»
Пройшов всю дамбу аж до шлюзу – ні ударчика, ні тичка. Переполоскав кучу приманок і жодної клюваки.
Біля 20.00 бачив одиночну атаку, як плотвиця дельфіном від когось втікала. Роблю висновок, що то, більш за все, судак. Завжди по дамбі і по пляжу окунці, гарно клювали, а цього року дуже важко даються: Пока одного завалиш – запаришся!
Цієї весни вперше зловив на Утці судака на 1,6 кг. Можливо судак відтиснув окуня в траву вище пляжу. Можливо.
Все відпущено! Всім НХНЛ! З пов. Віктор

Подякували: 8 [Показувати]
Viktor_Siruk
Перехожий
Перехожий
 
Повідомлень: 11
З нами з: 24 серпня 2014, 11:56
Звідки: Славута

Re: Рибалка на Славутчині

Непрочитане повідомлення Viktor_Siruk » 26 серпня 2014, 10:37

Всім привіт! Після вчорашньої рибалки і вчорашніх висновків (щодо судаків), сьогодні в 5 ранку підйом і на всіх парусах пру на Утку і спецом зразу на дамбу. Ставлю «судакову» приманку - Swing Impact 2" на 3-грамах і в бій. А йому (судаку) ПОХ - він «в танку». Махав-махав спінінгом і вимахав щупеля аналогічне вчорашньому – злюче, що ґвалт.
Зображення
Видно щука активізувалася. В попередні кілька днів взагалі нічого не брало. Короче на дамбі крім цього щупеляти більш я нічого не бачив, навіть не кажучи про півтора кілограмових судаків.
Пішов вниз до «ЧК» взяв кілька полосатих на Стрекозу.
Зображення
Зображення
По пляжу абсолютний ноль. Пішов далі за «спасалку» під верби і потрапив НА ОКУНЕВИЙ КЛОНДАЙК!!! УРА!!! НАКІНЕЦЬ-ТО!!! Практично на кожній проводці на Поляріс вішався окуньок.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Через чергового матроса – гля бля, а на Полярісі немає хвоста – відкусили падли. На безхвоста зловив ще одного і поміняв на аналогічний тільки з хвостом і, що ви думаєте – правильно - покльовки як відрізало.
Зображення
Зображення
Ставлю огризка назад – пішов кльов. Зловив ще пару голів і точка вмерла. Взяв правіше на зо 5 метрів, помінявши приманку на Стрекозу вихопив ще з п’яток окунців і пора було вже збиратися на хауз. Треба їхати в село – операція картопля.
Зображення
Зображення
Зображення
В цілому сьогоднішньою рибалкою лишився задоволений – впіймав понад 2 десятки окунят і одне щупеля. Отаке! Всім НХНЛ! Все відпущено! З пов. Віктор

Подякували: 8 [Показувати]
Viktor_Siruk
Перехожий
Перехожий
 
Повідомлень: 11
З нами з: 24 серпня 2014, 11:56
Звідки: Славута

Re: Рибалка на Славутчині

Непрочитане повідомлення Viktor_Siruk » 29 серпня 2014, 12:55

Всім привіт! Пару слів про вчорашню рибалку. Ще 27 серпня звечора з товаришем вирішили рванути на щуку на Голубі озера потвічити чи поджигувати. Приїхали біля 6-00 ранку, але на воду вийшли в сім начало восьмої – тільки накачали лодку - дощ як влупашив, що мусили до 7.00 пересидіти в машині. Скажу зразу – щуку ловили, але щуки не бачили. Я, в основному, твічив, на двох зловили біля 10 хвостів, по 300-400 грам, на крупні особини, видно, ліміт був вибраний, мабуть ще до нас. Але в цілому рибалкою задоволений - вдалося розловити Megabass Flap Slap (в якого я вже майже втратив віру), Kosadaka Maskot 80F кислотника. Фото не робив, тому доведеться вірити на слово.
«Окрыленный вчорашним успехом» (в ловлі риби), сьогодні зранку підйом в 5 ранку і на Утку мікрушити! Зайшов зі сторони з-ду «Будфарфор» і спускався вниз до пляжу і дамби (дуже мало полавочників і фідеристів, що дивно). Окунь практично не клював, однак знайшовши перспективне місце натрапив на стайку, звідки вдалося вихопити з пів десятка окунців (скажу, що 5 шт. – це мало, а пів десятка - це зовсім інша цифра).
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Дув недобрий боковий вітерець, який не дозволяв комфортно відстежувати проводку візуально, тому вся надія була на тактильну чуттєвість – з якою Фінезза справляється на 5+. Головне, результат є, задоволення отримано, чого всім і бажаю! НХНЛ, з пов. Віктор

Подякували: 5 [Показувати]
Viktor_Siruk
Перехожий
Перехожий
 
Повідомлень: 11
З нами з: 24 серпня 2014, 11:56
Звідки: Славута

Re: Рибалка на Славутчині

Непрочитане повідомлення Viktor_Siruk » 30 жовтня 2014, 22:44

Всім привіт! Знову я на рідній землі, втриматись не можу, щоб хоч на хвильку не вискочити на рибалку! Але куди? Звичайно на ГОРИНЬ! Збір, і за 15хв. я в маршрутці по дорозі «на бумажку». Часу обмаль – з 14.00 і від сили до 16.30 год. Перші і подальші закиди результату не дають, навіть тичка. Вода дуже низька – дамбу видно на 10-15 см. Перейшовши через міст в сторону «Псища», кілька проводок, нуль абсолютний, зміна приманок – позитивного результату не дають. Проходжу далі – через «козячий місточок» до повороту, уже в царство «її величності щуки» - картина та сама. Дуже задовбав пух з камишів (по нашому з галок) пливе по воді і дуже чіпляється на шнур. Терпець урвався і пішов назад через міст, звідки почав рибалку.
Думаю зайду по воді (глибина дозволяє) по течії ближче до мосту і обкидаю затон. Знаючи перекат (є там мертвий зацеп, проводку проводжу в мінімумі від нього) перший закид, підрив, підмотка, пауза і бабах, рефлекторна підсічка і є! Моментальний вприск адреналіну – виводжу окунця, на око грам 150, але який він довогоочікуваний!!!

Зображення
Зображення

Після фотосесії і відпускання трофею, наступний закид, проводка ідентична попередній – і бабах – є, достойний супротив на тому кінці, знаю, що окунь, але дай насолодитися виважуванням і ось він, більший попередника, в ньому думаю грам 150-200.

Зображення

Кілька фото. Поспішаючи роблю закид і є той мертвий зацеп… обрив, а перевязуватися вже немає часу. Ось така вийшла рибалка. Всім НХНЛ! З пов. Віктор
PS. Дуже секретне місце

Подякували: 11 [Показувати]
Viktor_Siruk
Перехожий
Перехожий
 
Повідомлень: 11
З нами з: 24 серпня 2014, 11:56
Звідки: Славута

Re: Рибалка на Славутчині

Непрочитане повідомлення Viktor_Siruk » 18 січня 2015, 20:15

Всім привіт! Передивившись в неті кучу відео про ловлю окуня спінінгом зимою і мікроджигом, і спліт-шотом, і на відвідний поводок, було вирішено – треба якось вискочити на Горинь. Вирішальним «кілком в серце» стало останнє відео Юри Вознюка про ловлю окуня на відвідний поводок! Сказано – зроблено! Спецом вчора зайшов до знайомого в риболовний магазин і на питання: «Юра, а Горинь біля 5-го не замерзений»? Почувши ствердну відповідь – «НІ, НЕ ЗАМЕРЗЕНИЙ» було прийняте рішення - завтра пру на Горинь!
Зранку піти не вийшло – як завжди, у дружини інші плани: треба на базар! Короче на річку я попав десь біля 14.00.
Приїхав, тремтячими руками зв’язав найпростіший відвідний, який бачив у якомусь відео (а дощ розходиться). Буквально з другого заброса відчув чітке «БАХ» - підсічка і на тому кінці хтось впирається – виводжу першого у 2015 році окуня, на око грам 150, що дуже непогано!
Зображення
Десь через заброс, знову бабах і є окунь, дещо більший попередника.
Зображення

В місці де ловив, такий прикольний затончик і є «ярко виражена обратка»
Зображення
куди старався закидати і після цієї «обратки», де вже вода більш-менш спокійна, відбуваються покльовки! Так було впіймано 7 окунів в середньому по 150-200 грам, один біля 300 грам. Скажу відверто – з того місця я відходив ну максимум метрів з 20 в одну і в другу сторну, не більше, тобто ловля проходила практично на одному місці. Ловив на Вегабондовський Арбайт, резина дуже сподобалася – міцна, живуча, добре тримається на офсеті.
Ловив десь з 14-30 до 16-30, весь час моросив дощик, після дзвінка дружини: - «Ти ще довго там будеш мокнути, хочеш «холєри» достати»? Пора додому.
Рибалкою лишився задоволений – заробив більше десятка покльовок,
Зображення
(були і ось такі скручені дулі), впіймав 7 голів, був сход (як завжди) самого більшого окуня, під час виважування якого однією ногою скупався по коліно, набравши повний чобіт води. Після чого питання «ну ще один, самий останній заброс, зразу знялося»! Швиденько погріб на маршрутку!

Всім НХНЛ! З пов. Віктор
PS: вибачте за фото[/quote]

Подякували: 18 [Показувати]
Viktor_Siruk
Перехожий
Перехожий
 
Повідомлень: 11
З нами з: 24 серпня 2014, 11:56
Звідки: Славута

Re: Рибалка на Славутчині

Непрочитане повідомлення PANAS » 19 січня 2015, 19:27

Слухайся дружину далі

Подякував: 1 [Показувати]
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41

Re: Рибалка на Славутчині

Непрочитане повідомлення Viktor_Siruk » 22 січня 2015, 20:09

PANAS написав:Слухайся дружину далі

Дійсно, слухайся дружину, а роби навпаки! В мене так і вийшло!!! :)
Viktor_Siruk
Перехожий
Перехожий
 
Повідомлень: 11
З нами з: 24 серпня 2014, 11:56
Звідки: Славута

Re: Рибалка на Славутчині

Непрочитане повідомлення Viktor_Siruk » 26 січня 2015, 00:32

Всім привіт! Вискочив сьогодні десь біля 12.00 год. на міст до 5-го на пів-годинки! Не вийшло – вийшло до 16.00 год. холодно, замерз, кільця обмерзають, вода піднялася, кльов пропав, добре, що кум подзвонив: - «Ти де?» (Що було далі - не обговорюється).
Щодо рибалки – відразу як прибув на місце (до підйому води) вдалося упіймати 2 хвости.

Зображення
Зображення

Бачив ще двох спінгістів, серед яких одна діваха – на моє питання: - «Що у вас»? у відповідь - «Абсолютний нуль»! (не дуже віриться!!!!)!
Дуже важка рибалка сьогодні вийшла. Прийшов на місце, по своїх «маркерах» помітив, що вода, в порівнянні з попередньою рибалкою, дещо впала. І десь біля 14.00 почала різко підніматися, посипав сніжок, взяв морозець, подзвонив кум… Отаке, Всім НХНЛ, з пов. Віктор :shock: :lol: :lol: :lol:https://www.youtube.com/watch?v=p0S9TIesdDQ

Подякували: 10 [Показувати]
Viktor_Siruk
Перехожий
Перехожий
 
Повідомлень: 11
З нами з: 24 серпня 2014, 11:56
Звідки: Славута

Re: Рибалка на Славутчині

Непрочитане повідомлення Viktor_Siruk » 12 травня 2015, 22:23

Всім привіт! Кілька слів про сьогоднішню вилазку на головня. Вискочити на річку (на Горинь) вийшло біля 16.00 год. від мосту біля монастиря і до впадання р. Утка в р. Горинь. По дорозі зустрів кількох головлятників (з їхніх слів ловили і на сир, і на курячу печінку, і на черв’яка) – все по нулях, що «вселяло величезного оптимізму». Але не втрачаючи надії обкидаю перспективні місця (в моєму розумінні це межі течій, входи та виходи з перекатів, під кущики тощо) усіма приманками, які маю в арсеналі. Після одного з поворотів русла через «полярики» бачив вихід за Смітовським Каміоном чогось не слабого (думаю напевно, що жереха), який пройшов за вобом, однак не вдарив. Боже, що я йому після цього не пропонував (мабуть хотів він вареників).
Десь біля 18.00 вдалося вговорити головника на маньячку, на око біля 200 грам! Як я скучив за цими ударами «віддай спінінг»! Кинув блешню попід берегом – кілька оборотів – і лупась!
Зображення
Зображення
Перейшовши буквально метрів з 20 вниз по течії, заброс ідентичний попередньому і знову – лупась – є головник, аналогічний першому, на ту ж маньячку!
Зображення
Зображення

Ще один удар заробив, однак риб не засікся. Відкрив купальний сезон сьогодні (зачепив блешню за очерет (блін мулу по самі яй..я), на цьому завершив рибалку. Якою залишився задоволений! Рибу бачив, свою дозу адреналіну отримав, вода вже тепла! Отаке! Всім НХНЛ! Рибка відпущена! З пов. Віктор

Подякували: 11 [Показувати]
Viktor_Siruk
Перехожий
Перехожий
 
Повідомлень: 11
З нами з: 24 серпня 2014, 11:56
Звідки: Славута

Re: Рибалка на Славутчині

Непрочитане повідомлення AndreyK » 12 травня 2015, 22:40

Viktor_Siruk написав:Десь біля 18.00 вдалося вговорити головника на маньячку, на око біля 200 грам!
Перейшовши буквально метрів з 20 вниз по течії, заброс ідентичний попередньому і знову – лупась – є головник,
Обе рыбы на фото - жерех. Только маленький. :)

Подякували: 4 [Показувати]
AndreyK
Модератор
Модератор
 
Повідомлень: 848
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Звідки: Ровно
Телефон: 0677966277

Re: Рибалка на Славутчині

Непрочитане повідомлення Viktor_Siruk » 13 травня 2015, 22:01

Хлопці, прошу вибачення, мені соромно за моє незнання іхтіофауни, мене виправили, виявляється, що це дійсно жерешки, нехай і не 200 грам, але задоволення було отримано від покльовки, від виважування, від відпускання! Якщо відверто - виявляється я вперше впіймав жереха! Був впевнений, що це головень! З пов. Віктор

Подякували: 2 [Показувати]
Viktor_Siruk
Перехожий
Перехожий
 
Повідомлень: 11
З нами з: 24 серпня 2014, 11:56
Звідки: Славута

Re: Рибалка на Славутчині

Непрочитане повідомлення Viktor_Siruk » 18 лютого 2016, 22:53

Всім привіт! Зранку, глянувши у вікно, потім на сайт погоди на сьогодні – оптимізму отримана інформація не додала ні грама. Однак, прочитані звечора звіти форумчан про результативні рибалки, не дають спокою! І, не дивлячись на вітроган (понад 8-10 м/с), “бзикі з мухами” не дозволяють спокійно всидіти в хаті, а зібрані зразу після Нового року, триста раз переглянуті, снасті лагідно шепочуть: “ТИ ЩЕ ДОВГО БУДЕШ СИДІТИ ВДОМА?
Але, досить полеміки! Десь після 13.00 год все-таки вдалося вирватися на прогулянку річкою зі спіном в руках! Скажу відверто, кортіло половити “на все і зразу ”, відвідний обірвати відразу не вийшло, вийшло десь після 10-і проводки і там де ніколи не було корчів! Перев'язуватися, дивлячись на брак часу, особливого бажання не було, тому (а раптом щука) поставивши повідок з “польовки”– буду ловити головня! Практично під мостом на межі течій отримав “бомбезну” голавлину покльовку на L-minnow 33, купа бризг, але риб не засікся! Пройшов трохи нижче по течії, на Рідж 35 ф перед потопленим деревом вдалося вговорити уклейку (на мою думку, що це вона, може і помиляюсь):
Зображення
Зображення
(знаючи свої пізнання в іхтіофауні, тільки вдома за допомогою порівняння фото з фото в Інтернеті зміг ідентифікувати даний риб)! Те що вона хижак і хоче з'їсти 35-го ріджа – було мені новиною!
Вийшовши на відкриту місцину, де вітер давав про себе дуже добре знати, прийняв рішення повернутися назад, аж до “бумажки”, де затишніше. Там перев'язався на мікруху і на 3-х гр. з полярісом вговтав карандашика довжиною якраз в довжину рукоядки мого спіна!
Зображення

Якось так! Прогулянкою лишився дуже задоволений, рибку бачив, свою дозу адреналіну отримав! Всім НХНЛ, з пов. Віктор
PS. звичайно усе відпущено

Подякували: 11 [Показувати]
Viktor_Siruk
Перехожий
Перехожий
 
Повідомлень: 11
З нами з: 24 серпня 2014, 11:56
Звідки: Славута

Re: Рибалка на Славутчині

Непрочитане повідомлення Viktor_Siruk » 25 квітня 2016, 21:34

Головень. Перший у 2016 році.... поплив "наїдати шию" :)
Зображення
Після відпускання "трофею" на наступній проводці було втрачено героя - "флагмана" головлиноі коробки, а саме воблерок Jackall Chubby SSR 38F :(

Подякували: 12 [Показувати]
Viktor_Siruk
Перехожий
Перехожий
 
Повідомлень: 11
З нами з: 24 серпня 2014, 11:56
Звідки: Славута


Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

cron