Повідки для рибалки на фідер

Вудлища, китушки, годівниці, крісла та інші причандали

Re: Повідки для рибалки на фідер

Непрочитане повідомлення JonyJ » 24 лютого 2016, 21:07

але ж це не флюр, принаймні ніде не вказано, книжка пише і ютуб зі спецами показує, що на фідер потрібен флюрокарбон. Раніше вкористовував Sunline Siglon FC 0,2мм 100гр на 30м а зараз хочу взяти флюрокарбон з меншим діаметром 0,14-0,16 наприклад, але ціни на те що в цій темі рекомендують значно нижчі -овнер за таку ціну 100м.
JonyJ
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09

Re: Повідки для рибалки на фідер

Непрочитане повідомлення JonyJ » 26 лютого 2016, 00:21

Перший раз в житті зайшов у Флагман попросив порекомендувати флюрокарбон, мені порадили Mitchell Catch Precision 0.15mm Зображення
можливо хтось користвався такою?
JonyJ
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09

Re: Повідки для рибалки на фідер

Непрочитане повідомлення zerik75 » 26 лютого 2016, 09:55

JonyJ написав:але ж це не флюр, принаймні ніде не вказано, книжка пише і ютуб зі спецами показує, що на фідер потрібен флюрокарбон. Раніше вкористовував Sunline Siglon FC 0,2мм 100гр на 30м а зараз хочу взяти флюрокарбон з меншим діаметром 0,14-0,16 наприклад, але ціни на те що в цій темі рекомендують значно нижчі -овнер за таку ціну 100м.

Я, вибачте, не знаю про яких "спеців" іде мова, але, на мою думку( і не тільки мою), флюр доречно використовувати хіба при умові дуже жорсткого дна(ракушняк, камні тощо), а в усих інших випадках тільки звчайна ліска(особливо при використанні в якості основи плетінки). Звичайно, якість- це саме головне правило! Особисто я користуюсь PRESTON REFLO PRECISION POWER, Preston Reflo Power(тут трішки занижений діаметр),Guru N-Gauge( нажаль немає тоншої 0,11мм, а так- супер) і Owner BROAD.
P.S.Флюром користуюсь тільки для оснасток. Я теж бачив багато інфи про використання флюра для поводків у фідерній снасті, але за чотири роки занять фідером можу сказати. що таке ствердження- це або нерозуміння фідерного лову як такого, або банальна реклама( хоча спочатку сам вівся на це :dribble: )
Рівненський Рибальський Клуб

Подякували: 3 [Показувати]
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
 
Повідомлень: 201
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09

Re: Повідки для рибалки на фідер

Непрочитане повідомлення JonyJ » 26 лютого 2016, 11:19

Не спорю, я тому й зареєструвався на форумі, щоб знати більши, до речі, навчання по фідеру почав з Вашого відео на ютубі! Скільки всього є в інтернеті, але на кожній водоймі все по різному, а люди з форума точно не їздять на волгу чи маскву-рєку, тому Фадеева і т.п. викинув з підписки. Але в моєму розумінні (висновки з прочитаного а не свого досвіду) на повідку має бути матеріал з мінімальною пам'ятю це або якісна ліска або флюр, також повідок має бути менш помітний, так розумію флюр виграє в цьому питанні, а далі ціна якісна ліска коштує так само як не якісний флюр, тому й запитав на рахунок Michell так як порекомендували продавці (а я дав слабинку і повівся) і ціна дешева...
JonyJ
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09

Re: Повідки для рибалки на фідер

Непрочитане повідомлення zerik75 » 26 лютого 2016, 12:02

JonyJ написав:Не спорю, я тому й зареєструвався на форумі, щоб знати більши, до речі, навчання по фідеру почав з Вашого відео на ютубі! Скільки всього є в інтернеті, але на кожній водоймі все по різному, а люди з форума точно не їздять на волгу чи маскву-рєку, тому Фадеева і т.п. викинув з підписки. Але в моєму розумінні (висновки з прочитаного а не свого досвіду) на повідку має бути матеріал з мінімальною пам'ятю це або якісна ліска або флюр, також повідок має бути менш помітний, так розумію флюр виграє в цьому питанні, а далі ціна якісна ліска коштує так само як не якісний флюр, тому й запитав на рахунок Michell так як ціна дешева...


Зрівняй:
Guru Леска N-Gauge 3lb (0.11mm)( 3lb- приблизно 1,5кг) MOMOI Леска FLUOCARBON NEO 0.14mm Разрывная нагрузка,lb: 3lb
Тобто флюр грубший, а на розрив такий, як і тонша за нього звичайна ліска. Про різницю їх помітності у воді я б поспорив,а память у даної ліски мінімальна. І ще один нюанс- попробуй прив"язати флюром гачок №18,16 з лопаткою, а більшість якісних гачків саме такі :facepalm:
P.S. Флюр дуже жорстка ліска і мені здається, що ця обставина буде сильно впливати на природність поведінки наживки на гачку. :nez-nayu:
Рівненський Рибальський Клуб

Подякував: 1 [Показувати]
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
 
Повідомлень: 201
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09

Re: Повідки для рибалки на фідер

Непрочитане повідомлення ttearjerker » 26 лютого 2016, 12:24

JonyJ написав:Не спорю, я тому й зареєструвався на форумі, щоб знати більши, до речі, навчання по фідеру почав з Вашого відео на ютубі! Скільки всього є в інтернеті, але на кожній водоймі все по різному, а люди з форума точно не їздять на волгу чи маскву-рєку, тому Фадеева і т.п. викинув з підписки. Але в моєму розумінні (висновки з прочитаного а не свого досвіду) на повідку має бути матеріал з мінімальною пам'ятю це або якісна ліска або флюр, також повідок має бути менш помітний, так розумію флюр виграє в цьому питанні, а далі ціна якісна ліска коштує так само як не якісний флюр, тому й запитав на рахунок Michell так як порекомендували продавці (а я дав слабинку і повівся) і ціна дешева...

На рахунок Фадєєва зря. Як би я їх не ненавидів із-за всім відомих причин, але в його відео можна черпнути багато корисного ,особиво новачку!
Востаннє редагувалось ttearjerker в 27 лютого 2016, 12:04, всього редагувалось 1 раз.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб

Подякував: 1 [Показувати]
Аватар користувача
ttearjerker
 
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне

Re: Повідки для рибалки на фідер

Непрочитане повідомлення JonyJ » 26 лютого 2016, 12:40

Фадєєва буває можна проглянути, просто з підписки зняв. Є в мене колега в Пітері чемпіон Ленінградської області по фідеру (саме він почав мене намовлювати: купи фідера, купи фідера... купив Бредфішера дешевого і задоволення немає меж), він їздить до Попова в Харьків на семінари, а Фадєєва не любить тільки із за того що він москвич :hi_hi_hi: :prapor:
JonyJ
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09

Re: Повідки для рибалки на фідер

Непрочитане повідомлення AndreyK » 27 лютого 2016, 12:01

zerik75 написав: Зрівняй:
Guru Леска N-Gauge 3lb (0.11mm)( 3lb- приблизно 1,5кг) MOMOI Леска FLUOCARBON NEO 0.14mm Разрывная нагрузка,lb: 3lb
Тобто флюр грубший, а на розрив такий, як і тонша за нього звичайна ліска.
Начнём с того, что леска Guru Леска N-Gauge 3lb (0.11mm) точно имеет диаметр не 0,11 мм, а ближе к 0,12 мм,может даже чуть больше. Впрочем, в точности указанного диаметра флюра я тоже не уверен (именно 0,14 Momoi я не пользовался, пользовался 0,16 - а он выглядит толще заявленного, хотя микрометром не замерял). :-)
Ну и по разрывной нагрузке - заявленные на упаковке цифры, к сожалению, редко соответствуют действительности, так что ориентироваться на них при сравнении разных лесок надо с большой осторожностью, а не слепо верить написанному. :a_g_a:
Вот к примеру табличка с замерами. http://spinning.kharkov.ua/index.php?n= ... estdia.php
Лески Guru там в первом десятке строк вверху.
Зореслав, не смущает тот факт, что одинаковые цифры разрывной нагрузки 4lb указаны для лески Guru Drag Line 0,2 мм и Guru N-Gauge 0,13 мм, которые в полтора раза по толщине отличаются??? :-) Так чудес не бывает - по результатам тестирования они и по разрывной нагрузке в полтора раза отличаются.
Хотя по поводу флюрокарбона - действительно, давно известно, что если сравнивать разрывную нагрузку высококачественной лески и флюрокарбона одинакового диаметра (реального, а не заявленного!!!) - то леска будет немного прочнее.
І ще один нюанс- попробуй прив"язати флюром гачок №18,16 з лопаткою, а більшість якісних гачків саме такі :facepalm:
Ну так крючки такого размера вяжутся леской диаметром не 0,14-0,15, а 0,10 - максимум 0,12. И если пользоваться флюрокарбоном соответствующей толщины, то никаких проблем с прривязыванием нет. ;-)
P.S. Флюр дуже жорстка ліска і мені здається, що ця обставина буде сильно впливати на природність поведінки наживки на гачку. :nez-nayu:
Теоретически (!) возможно такое - при ловле ранней весной, на тончайшие поводки с очень мелкими крючками 18-20 номера... Так как я в таких условиях не ловлю, то не буду с уверенностью говорить. Хотя современный поводковый флюрокарбон - достаточно мягкий и далеко не "проволока".
Что касается ловли по тёплой воде (май-сентябрь) - то я уже больше трёх лет пользуюсь флюрокарбоновыми поводками. В основном это длинные поводки на речке, 60-150 см, 0,14-0,15мм, крючки 12-10 номера. И могу уверенно сказать, что ухудшения клёва по сравнению с использованием хорошей лески аналогичного диаметра - точно нет. Улучшения за счёт "малозаметности" флюра - особо не замечал, впрочем это всё очень субъективно.
Ну а жёсткость флюра в моих условиях - наоборот преимущество, меньше путаются длинные поводки. И самое главное - они намного долговечнее, лесочные поводки уже после нескольких забросов бывает приходится менять, так как из-за микрозацепов и тп они деформируются и становятся спиралью. А флюровый поводок после деформации достаточно немного растянуть - и он опять выпрямляется и готов к работе. Экономит кучу времени на перевязывание. Уже не говоря о высокой устойчивости флюра к различному абразиву.
Единственный минус - это высокая цена флюра по сравнению даже с достаточно дорогой и высококачестевнной леской. :-)
Что я хотел этим всем сказать - я не агитирую за применение исключительно флюра, но он вполне имеет право на жизнь. И не надо сразу говорить, что это "кака", даже не попробовав в реальных условиях. :men:

Подякував: 1 [Показувати]
AndreyK
Модератор
Модератор
 
Повідомлень: 848
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Звідки: Ровно
Телефон: 0677966277

Re: Повідки для рибалки на фідер

Непрочитане повідомлення zerik75 » 27 лютого 2016, 12:24

AndreyK написав:
zerik75 написав: Что я хотел этим всем сказать - я не агитирую за применение исключительно флюра, но он вполне имеет право на жизнь. И не надо сразу говорить, что это "кака", даже не попробовав в реальных условиях. :men:

Сравнение я сделал очень приблизительное, чтобы человек просто обратил внимание на то, на что раньше не обращал. Я не против флюра, но считаю, что для фидера обычная леска предпочтительней. И еще, хотя я давненько не пользовался лесками 0,14-0,15мм, но что-то не припомню, чтобы хорошая леска таких диаметров как-то особо спиралила на микрозацепах.
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
 
Повідомлень: 201
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09

Re: Повідки для рибалки на фідер

Непрочитане повідомлення JonyJ » 27 лютого 2016, 21:27

доречі, так і було... 2 роки назад в риболовному магазині мене агітували на флюрокарпон з розрахунком що він не деформується і з того часу я використовую на фідері тільки флюр, але діаметром 0.2мм. В дану тему я влився, тому що захотів перейти на менші діаметри, але не хочеться питати думку продавців які продадуть те що їм вигідно..... :smilefish:
JonyJ
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09

Re: Повідки для рибалки на фідер

Непрочитане повідомлення Delife » 28 лютого 2016, 12:15

JonyJ написав: діаметром 0.2мм. В дану тему я влився, тому що захотів перейти на менші діаметри, але не хочеться питати думку продавців які продадуть те що їм вигідно..... :smilefish:


Так а що заважає використовувати тонші? Я особисто користуюсь 0,14мм - отаким.
Зображення
Вяжу гачки 8-14.
Інколи користуюсь 0,14-0,1 лескою, різниці в якості клювань не відчув, але переваги тонкого флюра АндрійК розписав на 100%.

Подякував: 1 [Показувати]
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
 
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23

Re: Повідки для рибалки на фідер

Непрочитане повідомлення JonyJ » 28 лютого 2016, 20:59

заважає не обізнанність в фірмах виробників флюру...
JonyJ
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09

Re: Повідки для рибалки на фідер

Непрочитане повідомлення Anzhey » 02 березня 2016, 18:15

користуюсь такою + Owner Broad:
-надійна;
-міцна;
-память minimalьна :) ;
0,104 +Feedergum рибка :smilefish: :smilefish: :smilefish: 3+ в підсаку заходила без ніяких питань...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Anzhey
Споглядаючий
Споглядаючий
 
Повідомлень: 3
З нами з: 29 лютого 2016, 01:36
Звідки: Netishyn

Re: Повідки для рибалки на фідер

Непрочитане повідомлення JonyJ » 02 березня 2016, 23:16

На першому виїзді хоч не побачив покльовок але фідергамом задоволений! на одному фідері використовув повідки 0.2мм після зацепів вязав новий повідок а на іншому фдері повідки 0.15мм з фідергамом повідки залишались цілими і було легше розблокувати зацеп за допомогою амортизації фідерної гуми, принаймні так мені здалося :smilefish: :men:
JonyJ
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09

Re: Повідки для рибалки на фідер

Непрочитане повідомлення Максим Коротчук » 14 березня 2017, 11:43

Доброго дня!

Може хтось користувався таким флюрокарбончиком для повідків: http://irishop.com.ua/g19424967-flyurokarbon

Ціна дуже приємна. Напишіть, будь ласка, свої думки. Хочеться вже сезон починати :)
Максим Коротчук
Нуб
Нуб
 
Повідомлень: 5
З нами з: 14 березня 2017, 11:36
Звідки: смт. Степань, Сарненський район, Рівненська область

Поперед.Далі

Повернутись до Снасті

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]