Фест Гощанського району з лову риби на поплавок

фестивалі та різного роду тусовки

Фест Гощанського району з лову риби на поплавок

Непрочитане повідомлення ANDROID » 24 березня 2017, 23:41

Положення
про проведення Фестивалю Гощанського району
з лову риби поплавковою снастю
1. Цілі і завдання.
Змагання проводяться з метою:
• розвитку риболовного спорту в Гощанському районі;
• пропаганди здорового способу життя та популяризації риболовного спорту.

2. Організація і проведення змагання.
Загальне управління підготовкою та проведенням змагань виконує Спілка рибалок-любителів «Гощанець», Гощанська селищна рада та Яковишин Андрій Сергійович.
Безпосередньо проведення змагання здійснюється суддівською колегією, згідно справжніх правил спортивного рибальства та цього положення.

3. Терміни і місце проведення змагань.
Фестиваль Гощанського району з лову риби поплавковою снастю проводитися у квітні 2017 року.
Місце проведення: став в смт Гоща Гощанського району.

4. Учасники змагань.
Змагання проводяться в особисто-командному заліку – команда 2 чоловіка. До участі у змаганнях допускаються всі охочі, віком старше 14 років.
Максимальна загальна кількість учасників фестивалю – 60 чоловік.

5. Регламент змагання:
02.04.2017
7-30 - Жеребкування;
8-00 - 1 постріл Вхід в зони;
8-25 - 2 постріл Стартовий закорм;
8-30 - 3 постріл СТАРТ;
12-25 - 4 постріл 5 хвилин до фінішу;
12-30 - 5 постріл ФІНІШ, зважування;
13-30 - Шикування, нагородження переможців.

6. Спортивна ловля риби річної поплавковою вудкою.
Ловля риби проводиться однією вудкою, оснащеною одним одинарним гачком. Довжина вудилища, вага і форма вантажив і поплавців довільні. Грузила повинні розташовуватися на волосіні вище гачка. Дозволяється оснащувати вудилища пропускними кільцями і котушками. Кількість запасних вудлищ і снастей не обмежується. Забороняється лов на донку, тобто з грузилом, лежачим на дні із застосуванням поплавця або без нього; зі спливаючим повідцем або з вільно плаваючою підводною частиною оснастки; на блешню, штучні мушки. Не дозволяється перевантаження поплавця (вага на оснастку, розташованої нижче поплавця, не повинна перевищувати його вантажопідйомності). Довжина вудилищ обмежується - до 13 м.
Ділянка берега ділиться на дві зони відповідно до кількості спортсменів. Зони, у свою чергу, розбиваються на сектори за кількістю спортсменів у зоні.
Будь-яка підготовка снастей та іншого спорядження забороняється до сигналу «Приготуватися». За сигналом «Приготуватися» спортсмени займають свої сектори і починають підготовку до лову. Надавати їм практичну допомогу в підготовці місця змагання, снастей і прикормки забороняється.
Додаткові снасті, а також насадка і підгодівля можуть бути передані спортсмену через суддю-контролера до сигналу, що дозволяє почати пригодовування.
За другим сигналом (за 10 хвилин до старту) дозволяється почати пригодовування. Спосіб закидання і форма підгодовування - довільні. Для підгодовування забороняється користуватися годівницями або іншою упаковкою.
Після третього сигналу («Старт») і до кінця змагання підкормлювання дозволяється лише невеликими за обсягом порціями підгодовування довільної форми. Кількість прикормки, що закидається повинно уміщатися в стислому кулаці. Виготовлення грудок підгодовування здійснюється тільки однією рукою, без використання упору (відро, підставка і т.п.). Дозволено закидання прикормки лише однією рукою або за допомогою портативної рогатки, яку можна тримати обома руками. Прикормка має бути сформована і закинута без яких-небудь пакувальних пристосувань.
Спортсмену дозволяється застосовувати прикормку і насадку природного походження. Насадка і прикормка можуть бути пофарбовані і просякнуті пахучими речовинами. Забороняються приманки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб. Забороняється застосування наркотичних і одурманюючих рибу речовин.
При закиданні прикормки спортсмену дозволяється тримати вудлище в руці або класти на берег, на воду або на спеціальні тримачі, не виймаючи снасть із води. По закінченні тренування і турів змагань викидати у водойму залишки прикормки забороняється.
Під час змагань спортсменам дозволяється користуватися платформами, максимальні розміри яких 1 х 1 метр. Платформи повинні розташовуватися в одну лінію за рішенням суддівської колегії поза водою або частково у воді. Поруч з основною платформою можуть бути встановлені додаткові платформи, призначені для допоміжного устаткування і матеріалів. Користуватися підсаком дозволяється лише самим спортсменам. У своєму секторі спортсмени повинні пересуватися по можливості безшумно, не привертаючи до себе уваги.
Фотографи та кінооператори мають право входити в нейтральну смугу, лише з дозволу спортсменів і суддів сусідніх секторів.
За сигналом, що сповіщає фініш, спортсмени припиняють ловлю і залишаються на місцях лову (в секторі) до прибуття судді-контролера за уловом. Підходити спортсменам один до одного до закінчення збору улову забороняється. Риба, що дістається з води після початку звучання цього сигналу, не зараховується.

7. Визначення результатів.
Визначення результатів проводиться відповідно до діючих правил спортивного рибальства.

8. Нагородження переможців.
Переможці та призери в особистому заліку нагороджуються медалями, дипломами та цінними призами.

9. Фінансування.
Фінансування підготовки місця проведення фестивалю, придбання дипломів та призів для нагородження переможців відбувається за рахунок організаторів та спонсорів.

10.Спонсори змагань: Компанiя «Flagman Україна» та магазин «Нептун» (смт Гоща).


Контактний телефон: 098 611 55 53 – Андрій Яковишин

Подякували: 3 [Показувати]
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Телефон: 098-061-63-37

Re: Фест Гощанського району з боку риби на поплавок

Непрочитане повідомлення ANDROID » 07 квітня 2017, 14:08


Подякував: 1 [Показувати]
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Телефон: 098-061-63-37

Re: Фест Гощанського району з лову риби на поплавок

Непрочитане повідомлення stal1n » 10 квітня 2017, 10:04

38 учасників, нічого собі. Круто, молодці!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.

Подякував: 1 [Показувати]
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
 
Повідомлень: 2153
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Звідки: Йорк
Хто: Карасятник


Повернутись до ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Google [Bot]

cron