оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Konstantin »

В субботу, с дядей Сашей (Kylibin), рыбачили на Басовом Куте- я тренировался, а мой напарник отдыхал от серых рабочих будней…
С самого утра пытались поймать судачка возле дамбы. Удалось заработать и реализовать единственную поклевку, принеся в актив судачка 800-900гр. Вываживане принесло массу удовольствия - судак оказался еще тем борцом :men: .
Потом решили переплыть в район ветряка, снимая по одному – два нано-полосатых. Возле ветряка было повеселее и мне было неплохо подбирать нужные приманки по этому водоему и отсекать менее результативные.
Мне попался бонус в виде карасика,а дядя Саша "уговорил" бычка :-)
Проплыв по зонам обнаружили несколько рабочих точек, но как всегда это бывает. Вопросов осталось больше чем ответов. Попалось несколько окуней покрупнее, но это были редкие экземпляры и чаще они влетали у дяди Саши. Соревнования покажут, кто сделает правильные выводы.
Субботний день был проведен плодотворно, по-летнему теплая и солнечная погодка да хороший напарник оставили приятные воспоминания. :ya_hoo_oo:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення spaik »

Вибіг вчора ввечері на годинку на Басік покидати мікруху.Ловив на дюймовий Релакс машине масло з різними
бльостками на трьохграмовій чебурашці неподалік "солдатського пляжу".В підсумку десяток таких окунців
Зображення
і коли почало сутеніти щучка грам 400-500 максимум(після фотосесії була насильнеки утоплена)
Зображення
причому повідок був звичайний окуневий(проста овнеровська монолєска діаметром 0,14).
Був ще сход кабана-окуня,по старій моїй "хворобі"-вузол розв*язався :) Ось такі пироги.
NazarKO

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення NazarKO »

А солдатський пляж це перепрошую де??????? :smu:sche_nie:
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення spaik »

NazarKO писав:А солдатський пляж це перепрошую де??????? :smu:sche_nie:
Навпроти звичайного пляжу,на тій стороні де вишка :)
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення spaik »

Немаючи змоги сьогодні вирватися за місто на риболовлю,"мусив"увечері йти на Басів-Кут пошморгати окунців.Ловив в районі вітряка на ту саму приманку що й раніше(трьохграмова чебурашка з дюймовим твістером машине масло).
Вітер на озері був афігенний,думав що вітряк взлетить,короче страшно було біля нього стояти :hi_hi_hi:
А що стосується риболовлі,то трохи було складно,великі хвилі з сильними поривами вітру,дуга зі шнура,що впливало
на чуття покльовки.Але покльовоки були,але в основному несильні.Після трьох відкушених хвостів я нарешті почав
видрочувати кокунців різних розмірів
Зображення ось більша частина
улов.Після фотографування ще біля десятка виловив.Коли почало сутиніти вітер вчух і разом з ним активність кокуня.
Але як то кажуть душу відвів :) .
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення spaik »

Не дивлячись на не зовсім мікрушну погоду(сильний вітер і відповідно великі хвилі)сьогодні вискочив на Б-Кут вечерком.Минулого разу на мікруху в мене було три зріза і я навідався знову на це місце.Правда вже з модернізованою оснасткою,захищенною від зубатої(завдяки порадам форумчан).
На другому забросі заробляю покльовку,підсікаю,думаю непоганий окунь,а не фіга-щучка,яка була успішно доставлена
на берег(домашнє взважування показало 785 гр.)
Зображення
На четвертому заробляю ще покльовку і двухсотграмовий шнурок на березі,якого відразу відпрвляю туда звідки прилив
Зображення
Потім ще виманив 100гр.кокунця,а далі-повний штиль по покльовкам.Головне випробування оснастки пройшло вдало,
такщо риболовлею задоволений :)
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення николай »

Зображеннявот на етом самом месте...
Зображення
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення spaik »

Заскучивши за риболовлею навідав сьогодні увечері найближчу водойму-Басів-Кут.Прийшовши на озеро,трохи засмутився-вітру майже немає,відповідно хвилі маленькі(мій суб*єктивний басівкутський досвід показував,що навпаки коли трошки засильний вітер і є немаленькі хвилі-кльов скоріше за все буде).Але раз прийшов,то треба"зондувати
почву".Початок не радував на дюймове машинне масло заробив декілька невнятних тичків,двох наноокунців(яких
звичайно втопив :hi_hi_hi: ),відірваний хвіст у твістера.Вирішую поміняти колір,так як погода пасмурна-ставлю
мікадовський дюймовий кислотний зеленожовтий твістер на 3гр.чебурашці.Незабаром ловлю доволі непоганого
окуня грам 200.Через 15 хвилин-удар,роблю підсічку, мікрушний спін гнеться в непогану дугу.Риб конкретно супртовляється,водить зі сторони в сторону,ну думаю щупака,коли "з боями" вивожу риба до берега,нєа-окунь,
точніше сказати ОКУНІЩЕ
Зображення
В невдовзі обриваю оснастку.Перев*язуюсь,але лєнь в*язати грубий флюр,в*яжу тонкий 0.23(думаю,що навряд зубата
клюне).І скоро знову покльовка,роблю підсічку і чую тупий супротив,але на грані розриву шнура підтягую хижака
ближче(тепер думаю окуніще,знову нєа-щука).Швидко намагаюся форсувати виважування,щоб не стався зріз,
але зубата не здається,дві свічки ,куча бризгів(не сприймайте за рекламу,Кальзанте просто іззюмітєльно в*яже рибу,просто обалдєнно гасить ривки риби) і всетаки через хащі витягаю щуку на берег :ya_hoo_oo:
Щупакабра заковтнула приманку по "самі гланди",як не зрізався 0.23 флюр,не знаю :sh_ok:
Потім ще взяв декілька кокунців.Ось така вийшла риболовля :)
Зображення
Пи.си.Щука заважила 950гр.,а окунь 775 гр.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення proteus »

ого отличный окунь ... ... и вообще рыбалка супер я вижу вышла! :co_ol:
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Полюбляю такі звіти як попередній :shock: :P
Скажу одне - два дні тому - 14 судаків у одного товариша та шість(здається) у другого. Сьогодні пішла зубата. Сходів масса. На живця місцеві побрали і 5ку і 2ку. Форумчани, давайте виберемося разом на того крокодайла! ;) :?:
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення николай »

shalun_99 писав: Форумчани, давайте виберемося разом на того крокодайла! ;) :?:
Саме час!!жирувати походу сщучка буде близько двох тижднів(+ -)...та й температура сприяє кльву(вночі пониження) :mrgreen:
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення spaik »

За сьогоднішній вечір на Басіку заробив тільки три покльовки.Перша-на дюймове масло попався наноокунець(про його долю писати не буду і так зрозуміло),третя,на всетой же кислотний дюймовий твістерок 150гр.окунець,друга,на ту саму приманку,що окунь-взяла,кілограмова щука(адреналіна при виважуванні отримав сповна :ya_hoo_oo: )
Зображення
Ось така вийшла риболовля :)
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Вчора в неділю вирішив трохи прогулятись із спінінгом по березі Озера, а якщо пощастить і поплавати. Прийшовши на озеро одразу підійшов до карповиків на їх "Покидушки" подивитись, які влаштовував магазин Вдала рибалка. Народу там зібралось не дуже багато, але трохи було. Потім я почав рухатись по пляжу в сторону моста. На пляжі на вибросі, коли почав вибирати слабину одразу від чув що на тому кінці шнуру хтось є! :-) Декілька разів крутнувши мій фрикціон, я почав помаленьку підтягувати риба до берега, коли побачив що зе зубата красуня вагою в р-ні 900 гр-1кг, а вмене флюрик стоїть 0,12 :mi_ga_et: , до мене підійшов рибалка який ловив на фідери та спутники, запитую внього чи нема у нього підсака, кажу йому поможеш якщо то взяти риба, а він каже може спробувати розірвати пакета і взяти ним щучку замість підсака, і в цей момент моя найбільша в житті мікроджигова щучка, почувши що її будуть брати пакетом :-) -відчепляється! Потім пішов до мосту, по дорозі знайшов місце де нопогано підловився по окуню. Біля моста наблюдав картину, як один мормишечник сховав в сумку судачка, який не набрав ще 50-ти грам ваги. На мої прохання поверну риба в стихію він щось відбуркнув незрозуміло. Ось такі є свідомі рибалки, голодні та бідні! Потім мені вдалось взяти човна на якому проплава до вечора, зловив ще біля десятка окунів. Ввечері до мене підтягнулись друзі Юра із Тарасом. Їм вдалось відзначитись по одному непоганому судаку, і Юра впридачу зловив пристойного окуня коли вже було практично темно. Ось такою видалась рибалка в неділю на оз.Басів Кут.
ЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення николай »

виїхав в р-н нового двору на декілька годин...в результаті чого мав 3 тички 1 схід і 1 риб(1кг)...ловив на воблер той що Максимусу позичав ;) ...странно, до того він дуже рідко вистрелював на даній воддоймі :?
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення spaik »

Вийшов на розвідку сьогодні вечорком на озеро,пошморгати окунців.Данний суб*єкт був прошений,прийшлося
підбирати проводку(приманку,а це був дюймовий релакс машинне масло,вів повільніше ніж зазвичай і робив
довші паузи).Всі покльовки ставалися на ближній бровці.
Зображення
А на водоймі,в переважній більшості був штиль.Активності,принаймі хижака не спостерігалося.
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість